Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

101 Okey Plus Çip Hilesi (Çanak Okey Plus Dahil Hileli APK)

101 Okey Plus Çip Hilesi (Çanak Okey Plus Dahil Hileli APK)

 

Pandeminin etkisiyle ülke genelinde çoğu kişi oyun oynamaya başladı diyebiliriz. Bunların en başında da 101 Okey Plus oyununa gelmektedir. Bu tarz oyunları oynadıkça acaba hileleri var mı gibi sorularda akıllara gelmiyor değil. Sizlere şöyle söyleyeyim özellikle 101 Okey Plus hileli bir oyun diyebilirim. Bu konuyu sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım. Aslında bilmeyenler için okey nasıl oynanır ve nasıl indirilir? Uyulması gereken kurallar nelerdir gibi konularda da sizlere yine yazımda yardımcı olmaya çalışacağım. Birde 101 Okey Plus için Pepsi den çıkan kodlarla nasıl hediye cip alınıyor ve sizlere bu kodları ücretsiz olarak temin yöntemlerinde bizzat deneyen birisi olarak detaylı bir şekilde anlatacağım. Yukarıda saydığım bütün bu konuların yanında en önemli olan Okey Plus hileli APK dosyalarını linklerini paylaşarak sizleri bu oyunda bol çip sahibi yapacağım. Hadi arkadaşlar bütün bu bilgiler gelin birlikte görelim.

101 Okey Plus Nedir? Nasıl Oynanır?

101 okey plus oyunu 4 kişi tarafından 52 adet taş ve 4 adet ıstaka ile oynan bir oyundur. Bu oyundaki amaç ise taşların seri veya aynı sayıların farklı renklerini bir araya getirmektir. Örneğin 5-6-7-8-9 gibi yada kırmızı 3, mavi 3, siyah 3 ve sarı 3 gibi farklı renk ama seri yapmanız gerekmektedir. Bu seri veya aynı sayıların toplamı 101 ve üstü olursa elinizi açabiliyorsunuz anlamına gelmektedir. Istakanız da ise toplam 14 adet taş olması gerekiyor. 15. taş sizdeyse yere atmanız gerekmektedir. Bu oyunu oyun severler online olarak oynamaktadır. Birde online olmadan da oynan bir oyun olduğunu belirtmek isterim. Ama asıl keyif veren tarafı online olarak oynamaktır. Peki online olarak bu oyunu nasıl oynarız şimdi sizlere ondan biraz bahsedeyim. İlk olarak bu oyuna kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemlerini sizlere bir alt başlıkta hem indirme yöntemini hem de nasıl kayıt olunacağını anlatacağım. Bu indirme ve kayıt olma işlemeni gerçekleştirdikten sonra bir kaç şekilde oynan bu oyunun tarifini sizlere yapayım.

 • Hemen oyna seçeneği ile oyuna başlamak;

Buradaki amaç hemen oyna sekmesine tıkmanız hangi masa boş ise oyuna girip oyun süresi dolduktan sonra oyuna başlamanızdır.

blank

Okey-Hileli-Çip-Alma

 • Oda seç seçeneği ile oynamak;

Burada ise özel olarak kurulan odalar her almaktadır. Bu odalardan herhangi birine girerek oyunu keyifli bir şekilde onabilirsiniz.

blank

101-Okey-Plus-Nedir-Nasıl-Oynanır

 • Masa açarak okey oynamak;

Yukarıdaki hiç bir oyun tarzı sana göre değil ise burada kendi çip miktarınızı ve oyun şeklini belirleyerek oda açabilirsiniz.

blank

Hileli-101-Okey-Plus

 • Arkadaşlarınız ile okey oynamak;

Arkadaşlarınız ile oynayabilmeniz için ise Facebook ile giriş yapmanız gerekmektedir. Burada o an hangi arkadaşınız çevirim içi ise o arkadaşlarınız ile 101 Okey Plus oynayabilirsiniz. Aynı zamanda hem arkadaşlarını ile oynadığınızda hem de diğer kişiler ile oynandığında sohbet edebiliyorsunuz. Buda 101 Okey Plus için ayrı bir güzellik katmaktadır.

101 Okey Plus İndirme

Yukarıda belirttiğim bu oyunu akıllı telefonuna indirmeniz gerekmektedir. Bunun için sizlere küçük bir tavsiyede bulunmak isterim. Nedir bu tavsiye bu tarz oyunları oynayabilmek için sizlere daha önceden bahsetmiş olduğum Mobil PUBG En Güzel Oynatan, Kaldıran Telefon Laptop Bilgisayarlar yazıma göz atmanızda fayda olacaktır. Nedeni ise kasmadan rahat rahat oynayabilmeniz için yazımda belirttiğim bu cep telefonlarından birine sahip olmanız oyundan keyif almanıza yaracaktır. Şimdi gelelim 101 okey Plus oyununu cep telefonunuza nasıl indirebiliyorsunuz onu görelim. Sizler için indirebilmeniz için verdiğim bu linkler güncel ve gerçek olandır.

blank

101-Okey-Plus-Telefona-Yükleme

blank

101-Okey-Plus-İndirme

Yukarıda belirttiğim gibi hiç bir şekilde aklınızda soru olmadan verdiğim bu linkler sayesinde indirebilirsiniz. İndirdikten sonra sizden Facebook hesabınız veya direk normal şekilde üye olma seçeneği karşınıza çıkmaktadır. benim size tavsiyem ise Facebook ile giriş yapmanızdır. Nedeni ise arkadaşlarınız ile anında oyun oynayabilir ve sohbet edebilirsiniz.

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi 2022

Evet arkadaşım en çok merak edilen konuların arasında yer alan 101 okey Plus bedava çip hilesinin nasıl olduğunu ve kodların neler olduğunu birazdan sizlerle paylaşacağım. Daha öncesinde yine sizlere Kafa Topu 2 Elmas Hilesi Sınırsız Altın Para hilesinden bahsetmiştim. Bu tarz oyunlar için bütün hile kodlarını deniyorum ve sizlerle paylaşıyorum. Eğer aksi bir durum ile karşılaşırsam zaten kodları değiştiriyorum. Burada önemli olan bu sizlere verdiğim kodların güncel olmasıdır. Her ay sizler için bu kodları yeniliyorum. Şimdi sizlere bedava çip kazanabilmeniz için gerekli olan kodların 10 adetini aşağıda belirtiyorum.

 • XZ6CA62F
 • ND82NND8
 • JAS381R4
 • S92BR02N
 • AZBVZ06N
 • 4V56AF5B
 • 497NSDJF8
 • 7294R0SM
 • EMNG294D
 • 3IFF03NT

Sizlere bu kodları her zaman güncel olarak vereceğim. Eğer verdiğim bu kodlarda bir sıkıntı yaşarsanız bana yorum olarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Nedeni ise kodlar devamlı kullanıldığında değişebilmektedir. Bu kodları nasıl gireceğinizi ise aşağıda görsel olarak sizlere vereceğim.

İlk olarak yapmanız gereken şey aşağıda görselde belirttiğim satın al sekmesine tıklamanız olacaktır.

blank

Okey-Plus-Bedava-Çip

Bu sekmeği tıkladıktan sonra ise sizden ne kadarlık bir çip alacağınız ekran karşınıza çıkacaktır. Sizlere yukarıda belirttiğim bu kodlar çıkan o ekrandaki çip miktarlarına göre değişkenlik göstermektedir. Biraz uğraştırabilir ama tek tek denemeniz gerekecektir.

blank

101-Okey-Plus-Çip-Hilesi

Peki bu kodları nereye gireceğiz der gibi olduğunuzu hissettim. 🙂 burada ise aşağıda belirttiğim alanı seçerek sizlere verdiğim bu kodları girebilirsiniz.

blank

101-Okey-Plus-Bedava-Çip-Hilesi

Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra artık sizin de oyunda kullanabileceğiz bol bol çipiniz olacaktır. Dikkat edilmesi gereken konu hemen olmadı diye pes etmemeniz. Yukarıda da dediğim gibi her bir çip değeri için denemeniz gerekmektedir.

101 Okey Plus Pepsi Kodu İle Bedava Çip Kazanmak

Sizler için bu oyunu daha keyifli hale getirebilmek için Pepsi bedava çip kodlarına ulaşmayı başardım. Nasıl mı bunu size yaşanmış olduğum bir olay ile anlatmak istedim. Askerlik yaptığım dönemde yine Pepsi ile bedava telefon operatörlerinden bir tanesi dakika kazandırıyordu. Tabi o zamanlar kolada çok tüketiliyor. Askerdesin başka içecek bir şey yok. Tabi Pepsi alıp içip metal kapağını kırıp altındaki koda bakmak gerekiyordu. Neyse çok uzatmayım Pepsi aldım içtim odu yazıyorum daha önceden kullanılmış diye bildirim geliyor. Bu işi bir araştırdım bizim kantinci açma kapağını falçata bıçağı ile kaldırıp alttaki kodları kendinden gönderiyormuş. 🙂 Bende askerlikten sonra dedim ki bu işin ticaretini yapan kişiler bunu meslek haline dökebilirler diye aklımdan geçirdim. Nitekim de öyle oldu şimdi sizlere vereceğim bu kodlarda buna benzer yöntemle ele geçirilmiştir. İşte size 101 Okey için bedava çip kazandıracak kodlar:

 • 3FDE3231GS
 • 63SD92JDNN
 • 338DN0AM2
 • 528SZN3BQ
 • 58ANSD91R5
 • E75NAO2IŞ
 • 245DSIBA81
 • 79HNJD81F1
 • RTY259TY65
 • POI8562TY

Sizler için ulaştığım bu kodlar sizlere bol miktarda çip imkanı sunacaktır. Birde daha önceden sizlere Mobile Legends Elmas Hilesi (Bang Bang Redeem Code Ücretsiz Elmas) hilesinden bahsetmiştim bu tarz oyunlar eğer dikkatinizi çekiyor ise değerlendirebilirsiniz. Birde yukarıda verdiğim bu kodları ise yine çip satın al sekmesi daha sonrasında ise ok ile gösterdiğim sekmeği tıklamanız yeterli olacaktır.

blank

101-Okey-Plus-Pepsi-Kodu-İle-Bedava-Çip-Kazanmak

Bu ok ile belirttiğim yerden sonra ise aşağıdaki görseldeki kod alanına verdiğim bedava çip kodlarını yazmanız yeterli olacaktır.

blank

Pepsi-Okey-Plus-Bedava-Çip

İşte bu kadar basit bir şekilde artık sizin de çok miktarda 101 Okey Plus oyununda çipiniz olacaktır.

101 Okey Plus Hileli APK

Yeni bir sistem APK modu hemen hemen her oyunda var. Böylede olunca bende APK’li dosya edineyim diye düşünüyorsunuz. Bazı APK dosyaları telefona ve bilgisayara zarar verdiği söylenmektedir. Bunun nedenle doğru olduğunu sizlere söylemem yanlış olur. Bu zamanda kadar başıma herhangi bir sıkıntı gelmedi ama yine de %100 güvenilir bir işlem diyemem. Daha önceden sizlere Free Fire Elmas Hilesi Ücretsiz Olarak Almak (Güncel Altın Hile APK Dayı) yazımda da bir APK dosyası paylaşmıştım. Bu sistemde herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Hep bu dosyaları ben sizler için deniyorum. Eğer başarılı olmayan bir dosya olursa sizlerle paylaşıyorum. 101 Okey Plus için ise aşağıda belirttiğim bu dosyaları kullanabilirsiniz. Ama dediğim gibi bir sorun teşkil edecek olursa kullanımını direk kapatın ve telefonunuzdan direk siliniz.

Yukarıda belirttiğim bu programlar sayesinde sizlerde oyunu bedava olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.  Ama ben bu tarz oyunların bedava oynanmasını karşıyım. Bu işten para kazanan çok fazla insan var. Nasıl para kazanıldığını sizlere şu şekil anlatayım. Oyun oynaya oynaya iyi bir çip ve seviyeye geliyorsunuz. Daha sonrasında bu çipleri para karşılığı diğer oyuncalara aktarmaktadırlar.

101 Okey Plus Hileleri Gerçek

101 Okey Plus gerçek hile nasıl oluyor bundan sizlere biraz bahsedeyim. Bu gerçek hileleri uygulamalar üzerinden ulaşıldığını bilmenizi isterim. Evet arkadaşlar bazı uygulamalar belirli şartlar çerçevesinde sizlere bedava çip imkanı sunmaktadırlar. Sizlerde aşağıdaki verdiğim mobil uygulamalarını indirip hediye ciplere ulaşabilirsiniz.

 • KazandıRio uygulaması sayesinde bedava çip kazanabileceksiniz.
 • başka bir uygulama ise Google ödüllü anketlerdir.
 • 101 Yüzbir Okey Extra uygulamasını indirerek
 • Çarkı Çevir Kazan bu ise kendi içerisinde çark çevirerek kazanılıyor.
 • Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde artık sizde çipsiz kalmayacaksınız.
 • Paycell çok miktarda hediye veren bir uygulamadır.

Yukarıda belirttiğim bu uygulamalar ile çok fazla çip sahibi olacaksınız. Birde size çok basit bir yöntem söyleyeyim. Mesela bir arkadaşınızda çip çok fazla ama gönderemiyor. Yüksek çipli bir masa açarak arkadaşınız oraya çağırmanız olacaktır. Yalnız dikkat edilmesi gerek konu ise diğer 2 kişide sizin arkadaşınız olmalıdır. Aksi taktirde bedava çip alacağım derken hem arkadaşının hem de sana gelecek olan çipleri başkaları kazanabilir. Buradaki amaç devamlı oyunda yenilerek çipi olmayan kişiye çip dağıtmaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın