Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Hangi Doğal Taşı Kullanmalıyım? 12 Ay Burçlara Göre Uğuru

Ruh ve sağlık bakımında zaman zaman bir çoğumuz kendimizde eksikler hissedebiliriz. Bunlar çoğu ise halsizlik, hayata olumsuz bakış açısı, karamsarsızlık olurken adapte olamama sorunu da genelde fark etmeden yaşarız. Uykusuzluk, vücudumuzda ki herhangi bir ağrıları ise bile bile bazen sürdürmek zorunda kaldığımız da olmaktadır. Bu tür yaşadığımız sorunların çözümünü ise genelde tıbbi yollarda ararız. Tıbbı olarak çözüm bulamayınca çeşitli bitkisel yollarda çözüm aramaktayız. Halbuki üzerimizde taşıyacağımız ufak bir doğal taş hem ruhen hem de beden üzerimiz deki tüm bu negatifi atabilmektedir. Bir çoğumuz da bulunu ne yazık ki bilmediğimiz için uygulamamaktayız. Ama burada ise artık bunun bilincine varacaksınız. Neden mi?

Hangi Doğal Taşı Kullanmalıyım? 12 Ay Burçlara Göre Uğuru

 

Çünkü, hangi doğal taş nelere iyi geliyor sizler için tam 18 taş için sayfamızda yer veriyoruz. Sonrasın da ise daha da önemlisi olan burçlara göre hangi doğal taşı kullanmalısınız bunu açıklıyoruz. Bu her iki başlığı da yer vermemizin sebebi ise bir çoğumuzun da tahmin edeceği gibi burca ve ihtiyacınıza göre doğru doğal taşı kullanmanızdır. Bu taşları kullanabilmeniz için aşağıdaki alt başlıklara göz atınız. 1. 18 Tane şifalı kaynağı olan doğal taşların neye yararı olduğunu izlere verdir. 2. Ametis, akik, zümrüt, yeşim, kaplan gözü, ay, elmas, kehribar, amazonit, jasper, pembe kuvars, opal, lal, obsidyen, yakut, oniks, florit, mercan taşlarının vücuda hangi yararları var sizlere belirttik. 3. benim doğal taşım hangisi? Doğru taş seçimini nasıl yapabilirim bütün bu soruların yanıtı sizlere verdim.

Şifa Kaynağı 18 Doğal Taş Nelere Faydalıdır? Açıkladık!

Arkadaşlar taş değip geçmeyin günümüzde ve geçmiş yıllarda doğal taşların mucizeleri gözlenmiştir. Eğer sizlere yararı olacağını düşündüğün taş ile sizlere de mucizevi yararları olacağınıza şahit olacaksınız. İyi geldiğini hissettikçe diğer taşlar bana ne yarar sağlar acaba diye düşüneceksiniz. Peki bu taşların nelere iyi geldiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız eğer sizlere hemen açıklama yapayım. Genel olarak biyolojik ve ruhsal olarak rahatsızlıklarınız var ise iyi geldiğini söyleyebilirim. Tabi bazı doğal taşlar vardır ki sizlere aşk kapısı ve bereket kapısı açmaktadır. Yani sizlere olmadık yerlerden para geleceğine inanılır. Şimdi sizlere hangi taş neye iyi gelir ilk olarak bunu anlatacağım. Bunula birlikte sizin hangi doğal taşı kullanmanız gerektiğini de göreceksiniz. Bunu sizlere aşağıda vereceğim bilgiler sayesinde ve burcunuza göre sizler karar vereceksiniz.

1- Ametist Taşı Neye İyi Gelir? Özellikleri Nelerdir?

Ametist taşı neye iyi gelir? Özellikleri nelerdir? Bu taş rengi ile ilk dikkati çekmektedir. Dikkat çekmekle kalmayıp 5 alanda sizlere fayda sağlamaktadır. Bu taş özellikle kolye ve bileklik olarak çok kullanılmaktadır. Peki Ametist taşın özellikleri nedir diye merak ediyorsanız hemen aşağıda sizlere vereceğim.

blank

 • İlk olarak şunu söyleyeyim üzerinizde biriken negatif enerji var ise bu enerjiyi direk olarak pozitif enerjiye çevirmektedir.
 • Eğer alerjik bir rahatsızlığınız var ise; yani nezle ve rinit için çok fayda göreceksiniz.
 • Gün içerisinde bir olaya veya herhangi bir şeye stres yaptıysanız hemen ortadan kaldırır. Bu sayede vücudunuzda bir rahatlama oluşur.
 • Eğer kumar gibi veya daha kötü alışkanlıklarınız var ise bu alışkanlıklarınızı gidermede yardımcı olur.
 • Vücudunuzun eğer çok hassas ise bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirir.
 • Aurayı temizlediği de gözlenmiştir. Yani elektro manyetik alan oluşumu engeller.

Bu özellikleri olan mükemmel bir taştır Ametist taşı. Bu taş sayesinde yukarıda belirttiğim bütün her şeyden kurtulabilirsiniz.

2- Akik Taşı Hangi Hastalıklara İyi Gelir? Faydaları Nelerdir?

Akik taşı hangi hastalıklara iyi gelir? Faydaları nelerdir? konusunu hemen ele alalım. İşk bilmeniz gereken cilt hastalıklarına oldukça iyi gelmektedir. Bu hastalıklar ne derseniz eğer egzama, akne ve sedef gibi hastalıklara çok fayda sağlamaktadır. Bu taşı genel olarak tespih, bileklik ve kolye şeklinde üstünüzde taşıyabilirsiniz. Birinin size en içten bakarak size nazar değdirebilir. Eğer çok fazla nazar değiyor ise o zaman sizler Akik taşını üzerinizde taşımınızı öneririm. Direk sizleri nazardan koruyabilir. Diğer özelliklerini ise aşağıda yine sizlere verdim.

blank

 • Cildinizde oluşan hastalıklar için birebir diyebiliriz. Zaten yukarıda sizlere bunu söylemiştik.
 • Metabolizmanızda herhangi bir sıkıntı var ise bu sıkıntıyı giderir. Yani hızlı çalışmasını sağlar. Bu sayede çok dinç olacaksınız.
 • Eğer kilo probleminiz var ise hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur.
 • Bu taşında sizi kötü gözlerden uzak tuttuğu söylenebilir. Nazar karşı korumaktadır.
 • Çevrenizdeki kişilerle uyumlu bir şekilde anlaşmanızı sağlar.
 • Midenizde veya bağırsaklarında herhangi bir sorun var ise iyileştirme özelliği vardır.

Yukarıdaki bu rahatsızlıklardan kurtulmak için Akik taşını yanınızdan ayırmayınız. Bu sayede sizlere zarar veren şeylerden uzak durabilirsiniz.

3- Zümrüt Taşı Nelere Şifa Verir? Faydaları Neler?

Zümrüt taşını ele almam gerekirse ilk bilmeni gereken ruhen sizlere bir hayatlık sağlamaktadır. Eğer ruhsal olarak bir çöküntü içerisinde iseniz sizlere Zümrüt taşını net önerebilirim. Bu taş genel olarak yüzük ve kolye şeklinde tercih edilmektedir. Diğer taşlara göre pahalı bir taş olduğu için takan kişilere zenginlik havası da katmaktadır. Peki Zümrüt taşının diğer faydalarını bilmek ister misiniz? Eğer ruhen rahatlık dışında başka hangi işe yarar derseniz şimdi sizlere bilgiler vereceğim.

blank

 • Ev halkına bolluk ve bereket getirir.
 • Ortamda çok neşeli ve enerjik olursunuz. Bu olay neden olur derseniz ruhunuzu rahatlattığı için.
 • Üzerinizde bulunan negatif enerji yok olur, yerine pozitif dolu bir enerji kaplar.
 • Arkadaş ve eş bağlarınız oldukça fazla güçlenir.
 • Düzensiz bir sindirim sisteminiz var ise düzene sokar ve güçlendirir.
 • Gergin bir ortam oluşması halinde sizi rahatlatır ve gerginliğiniz ortadan kalkar.

Sizlere bu kadar güzel huyları katacak taşa sahip olmak istemez misiniz? Oldukça mantıklı değil mi? Yani aslında her taşın kendine has özellikleri var. Var olan bu özellikleri size uygun olanı seçmeniz sizler için daha iyi olacaktır.

4- Yeşim Taşının Faydaları Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yeşim taşı özellikleri say say bitmez. Bunların en başında vücut biyolojisi gelmektedir. Daha sonrasında ise ruh sağlıda geliyor. Bu aşın bulumu oldukça zor olsa da sizlere verdiğim Yeşim taşının özelliklerinden sonra sizlerde bu taşa sahip olmak isteyeceksiniz. Bu taş günümüzde insanlar tarafından küpe, tespih, kolye ve bileklik olarak kullanımı çok tercih edilmektedir. Bu taşı dilediğiniz gibi kullanın sizlere aşağıdaki yararları her türlü sağlayacaktır.

blank

 • Sinirli bir yapıya sahipseniz sinir sisteminizi düzene sokar.
 • Eklem ve kas ağrılarınızı giderir ve hafifletir.
 • Vücudunuzda oluşan her türlü toksini atmanıza fayda sağlar.
 • Vücudunuzda nedenini bilmediğiniz bir ağrı var ise onun giderilmesini ağlar.
 • Ruhen bir sakinleşme gelir.
 • Eğer kalbinizde bir sıkıntı var ise bu sağlıksız olan bölge için oldukça faydalıdır.

5- Kaplan Gözü Taşının Faydası Nedir? Ruh & Beden Sağlığına Yararı Ne?

Kaplan gözü taşının faydası nedir? ruh ve beden sağlığına yararı nedir öncelikle bunu açıklayayım size. Kullanan kişilere güç ve cesaret verdiği için adını kaplan gözü denilmektedir. Bu taş sayesinde bir kaplan gücüne ruhen ulaşmış olursunuz. Daha çok spor ile uğraşan kişiler bu taşı tercih ettiği gözükmektedir. peki bu taş sadece güç ve cesaret mi vermekte tabi ki değil. Şimdi sizlere aşağıda belirttiğim diğer özelliklerinde olduğunu bilmenizi isterim.

blank

 • Ruh sağlınız bozuk ise bu taş sizlere bulunmaz bir nimet diyebilirim.
 • Kendini güçsüz ve korku dolu hissediyorsanız bu taşı kullanmanız gerekmektedir.
 • Eğer özgüven olarak eksikliğiniz var ise tam size iyi gelir.
 • Eğer kıskanç bir yapınız var ise sizlere çok iyi gelecektir.

6- Ay Taşı Özellikleri Nelerdir? (Bayanlar Sizin İçin Harika Bir Taş)

Genç, olgun demeden bütün kadınların kullanması gerekir Ay taşını. Bunun kullanılmasının nedeni ise bu taş tam kadınlara yönelik olduğundan dolayıdır. Hemen hemen her bayan zaten bilir ay taşı kadınsal bütün hastalıklara iyi gelmektedir. Bunların en başında ise regli döneminde kadınların sıkça yaşadığı ağrılar. Bu ağrılar ay taşı sayesinde minimuma inmektedir. Aybaşı olarak bilinen bu ağrılar ortadan kalkınca tabi kadınlardaki gerginlikte ortadan kalmaktadır. Peki ay taşının başka ne gibi özellikleri var derseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

blank

 • Eğer sakin olmayan bir yapınız var ise bu taş tam sizlik. Hem erkek hem de bayanlar için sinir olayına hakim olamıyorsanız bu taşı alın.
 • Uyku probleminiz var ise bu taş sayesinde son bulabilirsiniz.
 • eğer sezaryen değil doğal doğum yapacaksınız bu taşı yanınızdan ayırmayın derim. Birebir sizlere çok iyi gelmektedir.
 • İyimserlik hormonu da salgıladığı görülmektedir. Karşınızdaki insanlara karşı daha iyimser olabilirsiniz.

7- Elmas Taşı Neden Pahalı? Nelere İyi Gelir? Özellikleri Nelerdir?

Bu taş çok pahalı bir taştır. Nedeni sizlere iyi gelecek özelliklerinden dolayı değildir. Özelliklerini size verdiğimizde zaten sizde göreceksiniz diğer taşlardan pek fazla artısının olmadığını. Bu taşın pahalı olmasının sebebi ise dünyada genelinde çok az bir yerde olmasından dolayıdır. Bilirsiniz ki az olan her şey diğerlerine göre daha pahalıdır. Sağlamlığının yanı sıra az olmasının dışında diğer özellikleri ne derseniz hemen sizlere açıklıyorum.

blank

 • Birisi sizi nazar edecekse bu taş sizleri nazara karşı korumaktadır.
 • Vücudunuzda oluşan olumsuzlukları dışarı atmaya yardımcı olur.
 • Öz güven olarak sizleri öne çıkarır.
 • Tabi sevgiliniz size veya eşini size bu elmasla ilgili bir hediye alırsa ikili ilişkilerinizde güçlenir.
 • Ruh ve beden sağlığınıza iyi gelmektedir.
 • Vücudunuzu hastalıklardan korumaktadır.

8- Kehribar Taşının Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Kehribar taşının faydaları ve ne işe yaradığı hakkında sizlere bilgiler vereceğim. İlk olarak bilmeniz gereken her yaş için mükemmel bir ağrı kesici özelliği vardır. Bilirsiniz ki! Migren ağrısı çeken kişilerin bitmek bilmeyen ağrıları olmaktadır. Bu kehribar taşı sayesinde bu ağrılarda kurtulabilirsiniz. Bu ağrıların yanı sıra yorgunluk giderici ve rahatlatıcı özellikleri de mevcuttur. Dediğim gibi yorgunluk kesici özelliği olduğu için gün içerisinde dinlenme fırsatı olmayan kişiler kehribar taşını ellerinden düşürmesin. Kehribar taşının bu özelliklerden başka hangi özellikleri var derseniz hadi birlikte görelim.

blank

 • Anlamsızca yada yerini hissedemediğiniz ağrıları kesmekte 10 numara.
 • Çok fazla enerji verdiğini de sizlere söyleyebilirim.
 • Stresli bir ortamınız var ise stresinizi azaltır.
 • Alerjik bir rahatsızlığınız var ise bunun tedavisinde sizlere yardımcı olur.
 • Ruhen ve bedenen sizleri dengede tutar.
 • Bebekler için ağrı kesici ve ağız sularını keser.

9- Amazonit Taşı Özellikleri Faydaları Neler? Ne İşe Yarar?

Amazonit özellikleri ve faydaları nelerdir? Aynı zamanda ne işe yaradığını sizlerde göreceksiniz. Sizlere şunu söyleyeyim karşı cinsinizde eğer cinsellik yönünde bir isteksizlik var ise mutlaka bu taşı ona hediye edebilirsiniz derim. 🙂 Bu taş cinsellik konusunda gerçekten artış göstermektedir. Bu taş aslında şu ad ile anılmaktadır. Ne bu ad derseniz aşk taşı diyebiliriz. Amazonit taşının faydalarının neler olduğunu bilmiyorsanız hemen aşağıda göreceksiniz.

blank

 • Boğaz ağrısı çekiyorsanız derdinize deva olur.
 • Dediğim gibi cinsel olarak duygular üst safa çıkar.
 • Damar ve kalp sorunu yaşayanlara şifa olur.
 • Kal ve damar sağlığı için faydalıdır.
 • Negatif enerji birikimlerini yok eder.
 • Oldukça fazla cesaret vermektedir.

10- Jasper Taşı Özellikleri Nelerdir? (Bereket Taşı)

Jasper taşı denilince ilk olarak bolluk ve bereket anlamına geldiğini direk söyleyebilirim. Bu taş inancı ve sevgiyi de temsil ettiği hissedilmektedir. Erkeklerde ise hormonal bir denge kurduğunu da sizlere söyleyebilirim. Sağlık yönünde de birçok özelliği vardır. Bu taş daha çok bileklik ve kolye olarak çok kullanılmaktadır. Sizlere sağladığı diğer özelliklerin ne olduğunu merak ediyorsanız gelin görelim.

blank

 • Vücudunuzdaki çakraları açmaya ve dengelemeye yardımcı olur.
 • Karaciğer ve dalağınızda oluşan rahatsızlıklar var ise onları iyileştirme özelliği vardır.
 • Erkeklerdeki erkeklik hormonunu dengeye sokar.
 • Cesaret veriri. Verdiği bu cesaret ile özgüveniniz artar.

11- Pembe Kuvars Taşı Özellikleri Neler? Neyi Simgeler?

Bu taş isminden de anlaşıldığı üzere rengi de pembe bir taştır. Pembe renk olmasından dolayı bu taş sevgiyi temsil etmektedir. Takan kişiye çok fazla neşe vermektedir. Bu taş sahipleri hayata pozitif yönü ile bakmaktadırlar. İlişkisi bozulan kişilere gerçek anlamda iyi gelmektedir. Bu taş daha çok bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu taşı bayanlar özellikle kolye olarak kullanmaktadır. Kolyenin yanı sıra küpe olarak ta çok tercih edilmektedir. Rengi çok hoş olduğu için bayanlar ondan dolayı tercih etmektedir. Vücudunuza bir çok yarar sağlamaktadır. Sağladığı yararları gelin birlikte görelim.

blank

 • Kalp rahatsızlığı olan kişilerin iyileşmesine faydalı olur.
 • Öfke problemi olan kişilerin öfkesini dengeler. Gergin aldığını da sizlere söyleyebilirim.
 • Stresli bir ortamda ve endişeli bir ortamda bu taşa sahipseniz direk bu tepkileri azaltır.
 • Ritim sıkıntısı çekenlerin ritimlerini dengeler.
 • ikili ilişkilerdeki sorunu düzeltir.
 • Kişilerin hayata bağlılığını ve barışık olmasını sağlar.

12- Opal Taşı Nedir? Ne İşe Yarar? Özellikleri Neler?

Opal taşı son derece göz alıcı bir taştır. Bu taşın ne olduğunu merak edenler için sizlere hemen bilgi vereyim. Gerçekten çok faydalı bir taş olduğunu sizlere direk söyleyebilirim. Sizle en faydalı özelliğini hemen söyleyeyim. Zihne çok iyi gelmektedir. Bu taşı genelde okuyan öğrencilerde oldukça sık görürsünüz. Zihin açıcı özelliği yüzünden çok tercih edilir. Beyin rahatlatıcı özelliğinin yanı sıra kaygılarınızı da ortadan kaldırır. bu sayede doğru kararlar almanızı sağlar. opal taşının başka ne özelliği var derseniz buyurun görelim.

blank

 • Çok düşünceli olan kişilerin düşünmelerini engeller.
 • Uyku problemlerini ortadan kaldırır.
 • Neşe ve enerji verir.
 • Kaygıları olan kişilerin kaygılarını azaltır.
 • Vücuttaki su oranını dengede tutar.
 • Tutku ve sevgi yönünden oldukça fazla artış sağlar.

13- Lal Taşı Özellikleri Özellikle Cinselliğe İyi Gelir!

Lal taşı denilince akıllara hemen cinsellik akıllara gelmektedir. Cinsel yönden eğer bir sıkıntınız var ise bu taşa sahip olmanız gerekmektedir. Bu taşın hormonları dengelediğini direk söyleyebilirim sizlere. Hormonları dengelemesiyle birlikte metabolizmayı da hızlandırmaktadır. bu sayede cinsel yönden isteksiz olan bir kişi bu taş sayesinde fayda görmektedir. Eğer başka özelliklerin bilmiyorsanız da sizlere aşağıda maddeler halinde yer verebilirim.

blank

 • Cinsel yönden sizleri düzene sokar. Daha sağlıklı bir yaşam elde edersiniz.
 • Hormonlarınızı dengeler.
 • Vücudunuz daha kuvvetli bir yapıya bürünür.
 • Metabolizmanın eskisinden daha fazla hareketlenir.
 • Eğer üstününüzde bir negatif enerji var ise pozitif enerjiye dönüşür.
 • Bel ile ilgili bir ağrınız var ise sizi ağrılarınızdan kurtarır.

14- Obsidyen Taşı Özellikleri Nedir? En Faydalı Olduğu Konu Nedir?

Obsidyen taşının en belirgin özelliği nedir derseniz hemen açıklık getirelim. Geçmiş dönemde oluşan bir travmanız var ise bir bu tramvayı atlatmanızı sağlar. Bu sayede geçmiş sıkıntılarından kurtulmuş olursunuz. Bu sayede ise geleceğe çok daha iyimser bir şekilde bakarsınız. Yani bu sayede Obsidyen taşı bir nevi sizi hayata bağlar. Diğer başlıca özellikleri de şu şekildir.

blank

 • Kişi koruyucu bir etkiye sahiptir.
 • üstünüzde oluşan stresi yok eder.
 • Eklemlerle ilgili bir ağrınız var ise azaltma özelliğine sahiptir.
 • Özgüveninizi arttırır. Bu sayede daha cesaretli olursunuz.
 • Hayatta dair ön hisleriniz varsa bunu daha da arttırır. Yok ise artmasına yardımcı olur.

15- Yakut Taşı Nedir? Başlıca Özellikleri Nelerdir?

Yakut taşının anlamını bilebilmek için ilk olarak özelliklerine bakmanız gerekiyor. Özelliğine gelecek olursa gece görülen kabuslarınıza son veren bir taştır. Bu sayede kötü rüyalardan uzaklaşırsınız. Başta gelen bir diğer özellik ise fiziksel olarak sizi her zaman dinç tutar. Eğer gece boyu deliksiz uyku ve güne dinç başlamak istiyorsanız yakut taşını yanınızdan ayırmayın. Şimdi size diğer özelliklerinden bahsedeyim.

blank

 • Kararsız bir yapınız var ise size kararlılık sağlar.
 • Oldukça fazla özgüven sahibi olursunuz.
 • Fizikin bir dinçlik üstünüze gelir.
 • Gün içerisinde enerjiniz düşerse artmasına fayda sağlar.
 • Hayata dair inancınızın artmasını sağlar.
 • Sizi stresli ortamda sakinleşmenizi sağlar.

16- Oniks Taşının Faydaları Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Oniks taşı faydalarını ve özelliklerini size vermeden sizlere en beğendiğim özelliğini söylemek isterim. Eğer hayatınızda şansızım ben derseniz bu taş tam sizlik. Neden mi çünkü hayatınızda giden kötü gidişatı durdurma özelliğine sahipti. Yani size resmen şans kapıları açar oniks taşı. Bir diğer hoşuma giden özelliği ise depresyonda olan kişilere iyi gelmesidir. Peki başka neye faydalı ve diğer özellikleri ne derseniz onları da şimdi görelim.

blank

 • Bu taş resmen bereketin tam kendisi diyebiliriz.
 • Aşırı stresi üzerinizden atar.
 • Sizi sakin bir yapıya sokar.
 • Odaklanma problemini ortadan kaldırır.
 • Sizlere her an pozitif enerji veriri.

17- Florit Taşı Özellikleri Neler? Ne İşe Yarar?

Florit taşının özelliklerini ve ne işe yaradığın sizlere hemen açıklayayım. Eğer çok karmaşık bir yapıya sahipseniz bu yapıyı direk ortadan kaldırır diyebilirim sizlere. Örneğin bir duygu yaşıyorsunuz ama bu duygunun gerçek olup olmadığını düşünüyorsanız direk bu taşa sahip olmanız gerekmektedir. Bu sayede zamanla bütün duygularınıza daha hakim olacaksınız. peki florit taşının daha başka özellikleri nedir derseniz hemen aşağıda 6 madde halinde size verdim.

blank

 • Huzur verme özelliğine sahiptir.
 • Her ortamda sizlere sakinlik veriri.
 • Konsantrasyonu eksiği olan kişilere çok iyi gelir.
 • Baş bölgesindeki ağrıları dindirir.
 • Analitik olarak düşünmeyi sağlar.
 • Odaklanma konusunda sıkıntınız var ise ortadan kalkar.

18- Mercan Taşı Ne İşe Yarar? Özellikleri Nelerdir?

Mercan taşının özelliği sadece biyolojik olarak bilinse de yanılgıya düşülür. Eğer ruhen sağlığınızın yerinde olmadığını düşünüyorsanız bu taşı kullanın derim. Bunun yanı sıra kalp ve damar rahatsızlıklarına da iyi geldiği saplanmıştır. Mercan taşının bilinmeyen diğer özelikleri de şu şekildir.

blank

 

 • Stresiz bir yaşam sağlar.
 • Sakin ve daha dizgin bir hayat yaşamanıza yardımcı olur.
 • İlişkilerinizi en üst seviyede kurmanızı sağlar.
 • Öz güven olarak bir tarafınız eksikse giderir.

Doğal taşların sizlere neler katkı yapacağını 18 adet başlıkla verdik. Bu taşların hepsi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yani bunu bir doktor tavsiyesi olarak sakın algılamayın. Bir rahatsızlığınız var ve hekime gitmediniz ise bu yollara hemen baş vurmayın. İlk olarak bir hekim kontrolünden geçmenizi tavsiye ederim. Daha sonrasında destekleyici olarak bu taşları kullanmanızı tavsiye ederim.

Sizlere doğal taşların nelere iyi geldiğini açıkladık. Şimdi ise hangi burca göre hangi doğal taş önerilmekte onu göreceğiz.

Benim Doğal Taşım Hangisi? Doğru Taş Seçimi Nasıl Yapılır?

Sizlere yukarıda doğal taşların en çok nelere iyi geldiğini açıkladık. Şimdi sıra geldi sizlere burcunuza göre hangi doğal taşı kullanacaksınız onu anlatmaya. Bu anlatımı yapayım ki sizlerde yanlış taşları kolye, bileklik, küpe yüzük ve tespih şeklinde taşımayın. Sizlere doğum yılınıza göre yani burcunuza göre hangi taşı taşımalısınız şimdi açıklayacağım. En çok merak edilen konuya sıra geldi. Hadi birlikte görelim bakalım.

Burcunuz Size İyi Gelecek Taş
Koç Ametist ve Akik
Boğa Zümrüt, Akik
Yengeç Ay taşı, Kaplan Gözü
Balık Mercan, Ametist
Kova Florit, Ametist
Oğlak Jasper, Oniks
Yay Ametist, Yakut
Akrep Lal taşı, Obsidyen
Terazi Pembe kuvars, Opal
Başak Amazonit, Jasper
Aslan Elmas, Kehribar

Sizlere burçlara göre hangi taşların kullanılmasını gerektiğini de belirttik. Siz size ait olan burcu seçip direk küpe, kolye, bilekli veya tespih olarak alarak kendinize uygun takıyı seçerek kullanabilirsiniz. Şimdi den bütün dertlerine deva olması dileği ile. Birde sizlere konu ile alakalı bir video bırakacağım. Videoda sizlere yardımcı olacaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın