Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

5 Ev Hanımı Bir Olup Mikro Kredi Nasıl Alınır?

5 Ev Hanımı Bir Olup Mikro Kredi Nasıl Alınır?

 

Sermaye sorunu çeken kadınlar için 5 ev hanımının bir araya gelerek evde iş kurmasına mikro kredi en iyi çözümdür. Mikro kredi nasıl alınır diyorsanız da yapmanız gereken tek şey de 3 günlük bir eğitim alınmasıdır. 3 günlük eğitim sonrasında ise TGMP programından başlangıç olarak AKBANK ve Ziraat bankası aracılığıyla 1.500 TL faizsiz kredi almaya hak sahibi olursunuz. Daha sonra ise en fazla 25.000 TL kadar çıkan yine kredi olanaklarından yararlana bilmektesiniz. Sonra sizin de aşağıdaki resimde de görmüş olduğunuz gibi ayda 20 bin TL kazanmanız içten bile olmayacak.

Mikro Kredi Nedir? Birde Bir Çalışandan Dinleyin!

İlk olarak Bangladeş’te Dr. Muhammed Yunus tarafından kurulan Grameen Bank ile yoksulluğu azaltmak hedefi ile ilk adım atılmıştır. Bu programın amacı ise; kefil, şart aramadan dar gelirli kadınların iş yapmaları ile gelir elde etmesini sağlamaktadır. Türkiye’de bu harika fikre tepkisiz kalmamıştır. Bundan dolay da TGMP veya TİSVA bünyesinde bu uygulamayı hayata geçirmiştir. Böylelikle her T.C. ev hanımı herhangi bir teminat gerektirmeden iş hayatına adım atmaları için gereken nakit ihtiyaçları sağlanmıştır.

blank

Mikro kredi ile böylece binlerce ev hanımı kendi işinin sahibi oldu. İlk zamanlarda evde ufak çapla başlayan iş girişimcileri, ilerleyen zamanlarda devasa boyutlara gelmiştir. Şayet sizler de bu projeden nasiplenmek istiyorsanız, nasıl alınacağını bilmeniz gerekiyor. Bunu da siz ev kadınlarımız için bizler aşağıda gerekli belgeleriyle bahsettik. Yolunuz şimdiden açık ola!

Mikro Kredi Nasıl Alınır? İstenen Belgeler Nelerdir?

Bir iş fikriniz var ama sermayeniz yok ise mikro kredi tam sizin için bulunmaz bir nimet. Bu iş fikrinizi paylaştığınız arkadaşınız, komşularınız var ise ve bu iş fikrinde siziz yanınızda olmayı istiyorlarsa 5 kadın bir araya gelerek sizde mikro kredinin yararlarından faydalanabilirsiniz. İlk yapanız gereken bulunduğunuz İl/İlçe mikro kredi imkanı sunan yetkili bir kişiye ulaşmanız ve başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvuru Şartları Nelerdir;

 1. 5 kadın girişimci iş fikirleri ile bir araya gelmesi gerekmektedir.( aynı iş fikri veya farklı iş fikirleri olabilir)
 2. Bir araya gelen bu grup kesinlik ile akraba olamaması gerekmektedir.

Başvuru şartları değerlendirildikten sonra bu 5 girişimci bayanların evlerine veya dükkanlarına şube yetkilisi gün ve saat vererek ziyarette bulunur. Şartları bir kez daha sizin ile birlikte görüşürler yapacağınız iş fikri hakkında görüşürler. Daha sonrasında ise sizden belli başlı belgeler istenmektedir.

Mikro Kredi İçin İstenen Belgeler;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • İkametgah belgesi
 • 2 Adet Güncel Çekilmiş vesikalık Fotoğraf

Bu belgeleri hazırladıktan sonra şube yetkilisine teslim etmelisiniz. Daha sonra ise yetkilinin size 3 gün sunacağı bir eğitime katılmanız gerekmektedir. Bu eğitimin sonrasında ilk hafta içinde sizlere ilk mikro kredinizi taktim eder.

Mikro Kredi İle Hangi İşler Yapılır?

Mikro kredi imkanıyla girişimci kadınların yapabileceği iş imkanları çok fazladır. Çünkü sanatkarlık, zanaatkarlık gerektiren işlere el becerileri oldukça yatkınlardır. Becerikli olmaları evde veya bir dükkan açarak rahatlıkla ticarete atılmalarını sağlamaktadır. Peki mikro kredi yardımı alarak ne tarz uzun vadeli işler yapabiliriz. Örnek iş fikirlerini sizler için aşağıda maddeler halinde vereceğim.

 • Terzilik
 • Tuhafiyecilik
 • El işleri
 • Fotoğrafçılık
 • Ev yemekleri
 • Tatlı, tuzlu pasta yapımları
 • Halı dokuma
 • Pazarcılık
 • Market-Bakkal
 • Ayakkabıcılık
 • Petshop
 • Bayan kuaförü
 • Güzellik salonu

Yukarıda belirtmiş olduğum iş fikirlerin den güzellik salonu ve bayan kuaförü nasıl açılır konusunda sizlere yazmış olduğum yazılarımda detaylı olarak görebilirsiniz. Bu iş fikirlerinin yanında TGMP bünyesinde ürünler bulunmaktadır.

blank

Mikro-Kredi-İle-Hangi-İşler-Yapılır

Bu ürünler temizlik, kozmetik, ev araç ve gereçleri gibi çok ucuz maliyetlere alarak daha sonrasında müşterilerinize belirli karlarla satabilirsiniz. Örneğin temizlik ürünlerini 500 TL ye satın alıp daha sonra parça parça satarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bu bilgilerin hepsini bağlı olduğunuz İl/İlçe şube müdürlerinden temin edebilirsiniz.

Mikro Kredi Çeşitleri Nelerdir?

Girişimci kadınlar her alanda el becerileri olduğu için TGMP tarafından kullanılan mikro kredinin son dönemde çeşitlilikleri artmıştır. Bu krediler temel kredi, girişimcilik kredisi, hayvancılık kredisi, sosyal kalkınma kredisi ve son olarak iletişim kredisi adı altında 5 çeşit mikro kredi imkanı vardır. Şimdi sizlere hangi kredi türü kimlere hitap ediyor hep birlikte görelim.

 • Temel Kredi

Dar gelirli kadın girişimcilere normal olarak verilen ilk yılda 100 TL -1500 TL arasında değişen miktarlarda verilen kredi çeşididir.

 • Girişimci Kredisi

Temel krediyi kullanıp üzerinden bir yıl geçtikten sonra, ticari potansiyel gösteren ve bunu kanıtlayan başarılı girişimci kadınlara verilen kredidir. Bu kredi yılda en fazla 1000 TL artırılarak verilebilir.

 • Hayvancılık Kredisi

Hayvan yetiştiriciliği için talep edilen bir mikro kredi çeşididir. Bu kredi 2000 TL olarak verilir ve ödemesini de haftalık 26 TL geri ödemeli olarak kullanılır.

 • Sosyal Kalkınma Kredisi (SKK)

Temel krediyi kullanırken yanında temizlik, kozmetik, ev araç ve gereçleri gibi 15 çeşit ürüne alabilecekleri bir kredi türüdür. Bu kredinin ödemesinde aynı şekilde 46 haftadır. Bu kredi sayesinde alının ürünlerin müşterilere satımında sonra elde edilen kar çok fazladır.

 • İletişim Kredisi

Temel kredi kullanımının yanında teknolojik olarak akıllı telefonların alınmasını kolaylaştırılması için verilen kredi çeşididir. Bu akıllı telefonları düşük fiyatlara alıp müşterilerinize kendinizin belirleyeceği bir kar marjı koyarak güzel karlar edebilirsiniz.

Mikro Kredi Sigorta Kapsamı

Kredinizi kullandıktan sonra başınıza gelebilecek kötü durumlara karşı vakıf her kredi kullanan girişimcilere sigorta yapar. Bunlardan biri mikro diğeri ise mikro konut sigortasıdır. Bu sigortalar sizler için güzel imkanlar sağlamaktadır. Çok az miktarlarda yaptırdığınız bu sigortaların sizlere ne gibi yararları var şimdi inceleyelim.

 1. Mikro Sigorta: Yılda toplamda 12 TL ödeyerek yaptırılan bu sigorta sizin Allah göstermesin ölüm, sakatlık teminatlarını kapsayan 10.000 TL kadar ödeme sağlayan ferdi kaza sigortasıdır.
 2. Mikro Konut Sigortası: Bu seferde yılda toplamda 14 TL ödeyerek konutunuzun yangın, sel, fırtına gibi doğal afetlerden dolayı meydana gelecek hasarlara ev sahipleri için 15.000 TL kiracılar için ise 10.000 TL karşılayan bir sigorta türüdür.

Yukarıda belirtmiş olduğum bu sigortaların kesinlikle yaptırmanız hem sağlığını hem de konutunuz için çok fayda sağlayacaktır.

Mikro Kredi Ödeme Tablosu

Mikro kredi diğer krediler gibi aylık olarak değil haftalık olarak geri ödenen bir kredi türüdür. Kredi kullandırılmaya başlanıldıktan bir hafta sonra kredi hizmet maliyeti ile birlikte 48 hafta olarak geri ödenmektedir. Taksitlerin ödenmesi için mikro kredi çalışanları bir merkez ve saat belirler. Belirlenen bu merkez ve saatlere üyeler gelerek  haftalık ödemesini elden yaparlar. Mikro kredi birinci yılda başlangıç olarak 100 TL ile 1.500 TL arasındadır. Daha sonra bu meblağ iş başarısına göre artarak devam eder. Aşağıda maksimum üst limit olarak kullanılan kredilerin haftalık ödemesini gösteren bir tablo hazırladım.

YIL Kredi Tutarı Haftalık Ödeme Tutarı
1 Yıllık Olan Girişimci 1.500 TL 35.93 TL
2 Yıllık Olan Girişimci 2.000 TL 47.91 TL
3 Yıllık Olan Girişimci 2.500 TL 59.89 TL

Mikro Kredi İletişim Numaraları

Yukarıda sizlere mikro kredi kullana bilmeniz için bütün bilgilerden bahsettim. Eğer aklınıza yattı ise mikro kredi kullanımı sizler için hem sorularınızı sorabileceğiniz hem de kredi başvurusu yapabileceğiniz bütün bölgelere ait adres ve telefonları sizler için hazırladım.

ŞUBE ADRES YETKİLİ KİŞİ İLETİŞİM
Adana / Sarıçam Mikrofinans Şubesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sok:131 No:11 Ana Bacı Konuk Evi Belediye Ek Binasi Sarıçam /Adana Asuman Uludağ 0-549-763-59-22
Adana / Seyhan Mikrofinans Şubesi Döşeme Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Seyhan Belediyesi Kat:1 No:HB 102 Fatoş Güneyli 0-530-140-29-11
Ankara Mikrofinans Şubesi Gülpınar Mahallesi 165. Sokak Onur Apartmanı No: 3/15 Altındağ / Ankara Zübeyde Yeşilmen 0-555-997-36-06
Batman Mikrofinans Şubesi Sağlık Mahallesi Komando Caddesi No: 96 Gençlik ve Kültür Evi Ebru Yakar 0-555-997-36-07
Bursa Mikrofinans Şubesi Alacamescid Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hafız Tevfik İş Hanı No:77/2 Osmangazi / Bursa Elif Kükrek 0-555-997-36-21
Bursa / Mustafakemalpaşa Mikrofinans Şubes Hamzabey Mahallesi Dana Çayır Cad. No:11 Mustafakemalpaşa / Bursa Emine Arıkan 0-549-743-30-76
Bursa / Yenişehir Mikrofinans Şubesi Yenimahalle Namazgah Cad. Sinan Paşa Medresesi No:1 YENİŞEHİR / Bursa Naciye Özdemir 0-549-742-60-51
Bursa / İnegöl Mikrofinans Şubesi İnegöl Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi Cuma Mah. İsmail Efendi Sok. NO:7 İnegöl / Bursa Gamze Akman 0-533-278-87-66
Diyarbakır / Bağlar Mikrofinans Şubesi Bağcılar Mah. Urfa Bulvarı Buğdaycılar H Office Apartman No : 121/14 Bağlar / Diyarbakır Özgül Demir 0-555-997-36-04
Diyarbakır / Bismil Bismil Şubesi Ulutürk Mah. Mehtap Cad. Eski Tekel Binası No: 6/1 Bismil / Diyarbakır Mutlu Bingöl 0-555-997-36-03
Diyarbakır / Sur Mikrofinans Şubesi Bağcılar Mah. Urfa Bulvarı Buğdaycılar H Office Apt. No :121/14 Bağlar / Diyarbakır Gizem Atay 0-555-997-36-02
Diyarbakır / Kayapınar Mikrofinans Şubesi Bağcılar Mah. Urfa Bulvarı Buğdaycılar H Office Apartman. No :121/14 Bağlar / Diyarbakır Pınar Özel Kaçmaz 0-555-997-36-32
Hüsnü Özyeğin Diyarbakır / Ergani Mikrofinans Şubesi Kemertaş Mahallesi Ziya Gökalp Cad. Konak Sokak Hükümet Konağı No:1 Ergani / Diyarbakır Ahmet Gedik 0-555-997-36-05
Eskişehir Odunpazarı Mikrofinans Şubesi Arifiye Mahallesi İnhisar Sokak Kaya İş Merkezi No:1/43 Odunpazarı / Eskişehir Serhan Aksu 0-555-997-36-27
Iğdır Mikrofinans Şubesi Iğdır İl Özel İdaresi Zemin Kat Haydar Aliyev Parkı Karşısı Doktor Sadık Ahmet Caddesi Leyla Gündere 0-541-251-75-42
Karaman Mikrofinans Şubesi Yunus Emre Cad. Kirişçi Mahallesi Belediye İş Hanı Kat:2 No:119/120 Karaman Ümüt Gezer 0-542-404-08-89
Kırklareli Mikrofinans Şubesi Karakaş Mahallesi İstiklal Caddesi Özel İdare İş Hanı Kat: 2 No: 14 Kutsi Gülocak 0-549-763-56-79
Manisa Mikrofinans Şubesi Nişancıpaşa Mh.Atatürk Bulvarı No:30 Kat:1 Şehzadeler Kaymakamlığı Şehzadeler / Manisa Ayşe Çakıcı 0-549-741-88-99
Tekfen Vakfı Manisa / Soma Mikrofinans Şubesi Nihat Danışman Mahallesi Nazım Usluoğlu Caddesi No:4 Manisa / SOMA Büşra Pulat 0-531-371-16-32
Niğde Mikrofinans Şubesi Aşağıkayabaşı Mah. Şerifali Sok. Eski Tekel Binası 51100 Niğde Nursel Koyuncu 0-555-997-36-20
Samsun Mikrofinans Şubesi Kale Mahallesi Kazım Paşa Cad. No 25 Anakent İş Merkezi Kat:4 İlkadım / Samsun Tuba Burç 0-555-997-36-45
Ali Rıza Toduk Bafra Şubesi Mağazalar 5.Sok. Hacı Nabi Mah. Belediye İş Hanı No:19 Samsun / Bafra Büşra Cebeci 0-530-149-42-60
Galip Öztürk Samsun / Salıpazarı Mikrofinans Şubesi Bereket Mah. Çarşamba Caddesi Hükümet Konağı Kat:1 Salıpazarı / Samsun Nuray Erensoy 0-544-673-97-27
Tokat Mikrofinans Şubesi 26 Haziran Kültür Sarayı Özel İdare Binası Mikrokredi Şubesi Merkez / Tokat Samet Sarıtaş 0-555-997-36-24
Adıyaman Mikrofinans Şubesi Hastane Cad. İl Özel İdare Binası Kat: 2 Adıyaman Süleyman Yavuz Tunç 0-555-997-36-38
Antalya Mikrofinans Şubesi Kışla Mahallesi Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Cad. Gani Ay İş Hanı No:80/108 Muratpaşa / Antalya Yağmur Aktaş 0-549-763-56-04
Bilecik Mikrofinans Şubesi Gazipaşa Mahallesi Rasimbey Caddesi No:5 Kat:1 Daire:7 Bilecik Emrah Erdal 0-555-997-36-40
Çanakkale Mikrofinans Şubesi Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi No: 102 İl Özel İdare Yeni Hizmet Binası Selda Ayan 0-530-143-94-68
Gaziantep Mikrofinans Şubesi Çıksorut Yeni Mahallesi 75027 No’ lu Sokak Mehmet Bedri İnce Tahtacı Sosyal Tesisi Kat:1 Şehitkamil / Gaziantep Belkıs Kurt 0-541-713-49-31
Gaziantep / Nizip Mikrofinans Şubesi Sultan Abdülhamit Mahalesi Nacar Hanifi Sokak Hanımlar Lokali Kat:1 No:4 Gaziantep/Nizip Melike Kaplan 0-549-743-30-77
Ahmet Kaya Bağ Isparta / Yalvaç Mikrofinans Şubesi Çelebiler Mahallesi Kaymakkapı Meydanı Tuhafiyeciler Sitesi Kat:2 No:122 Isparta / Merkez Yaşar Kara 0-555-997-36-42
Kastamonu Mikrofinans Şubesi Honsalar Mahallesi Belediye Caddesi Belediye Eski Hizmet Binası Kat : 1 No : 102 Merkez / Kastamonu Demet Semerci 0-542-404-08-92
Kırşehir Mikrofinans Şubesi Yenice Mah. 182. Sok. No:2 A-Blok Kat:4 Merkez / Kırşehir Sabri Dağ 0-555-997-36-26
Mardin Mikrofinans Şubesi 13 Mart Mahellesi Hükümet Konağı Valilik Binası Kat:3 No:6 Yenişehir / Mardin Şeyhdavut Ekinci 0-544-675-33-11
Mardin / Kızıltepe Mikrofinans Şubesi Yenimahalle Eski Hükümet Konağı Müftülük 3. Kat Kızıltepe / Mardin Canan Özçelik 0-555-997-36-34
Ordu Mikrofinans Şubesi Altınordu Belediyesi Yeni Mahallesi 321 Sok. No:1/1 110 NO’LU İş Yeri Altınordu/ORDU Sevil Azaklı 0-542-404-11-24
Sinop Mikrofinans Şubesi Gelincik Mah.i Fatih Caddesi NO :16 Sinop Ayşe Banu Turgut 0-541-713-49-21
Trabzon Mikrofinans Şubesi Erdoğdu Mah. Şelale Sok. Zağanos Vadisi Kültür Merkezi Merkez / Trabzon Kadriye Karaçengel 0-549-742-60-54
Asım Kocabıyık Afyonkarahisar Mikrofinans Şubesi Burmalı Mah. İnhisar Yokuşu Sok. No:3 Merkez / Afyonkarahisar Semih Çangal 0-549-742-60-50
Artvin Nihat Gökyiğit Mikrofinans Şubesi Orta Mahalle İl Özel İdaresi 2 Nolu Hizmet Binası Kat : 1 Artvin Ferahnaz Arzu Çalışkan 0-549-742-60-52
Bingöl Mikrofinans Şubesi Kültür Caddesi Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Binası Kat:2 Bingöl Bahar Bukebudraç 0-555-997-36-39
Çankırı Mikrofinans Şubesi Cumhuriyet Mahallesi Namık Kemal Parıltı Caddesi No:22 Kat:1 Çankırı Dilan Keloğlanoğlu 0-555-997-36-12
Vehbi Bilgin Elazığ Mikrofinans Şubesi General Hulusi Sayın Cad. Akgün Otel Arkası İl Özel İdare Binası Kat: 2/ Elazığ Hava Taş 0-549-741-89-03
Mehmet Nazif Günal Giresun Mikrofinans Şubesi Çıtlakkale Mahallesi Yeni Hükümet Konağı A Blok Kat : 5 Giresun Ayfer Sabriye Karabaş 0-539-798-19-62
Ayşe Işıl Coşkun (Zaim) Eyüp Mikrofinans Şubesi Islambey Mah. HZ.Halit Bulvarı Eyüp Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı No:49 Kat:1 Eyüp / İstanbul Asiye Yılmaz 0-541-713-49-28
Vuslat Doğan Sabancı İstanbul Bağcılar / Çatalca Mikrofinans Şubesi Yenimahalle Mahalle Konağı Yeni Mah. Mevlana Cad. Şehit Güntay Polat Sok No:3 Bağcılar/İstanbul Asiye Yılmaz 0-541-713-49-28
Sema Doğan İstanbul / Sarıyer Mikrofinans Şubesi Pınar Mahallesi Sarıyer Belediyesi Hizmet Binası Kat:1 Kültür Müdürlüğü Sarıyer/İSTANBUL Asuman Karataş 0-533-037-45-20
Hamdi Akın Kayseri Mikrofinans Şubesi Hunat Mah. Nuh Naci Yazgan Cad. Hukukçular İş Merkezi Kat:2 No:8 (il Sağlık Müdürlüğü Karşısı) Melikgazi/Kayseri Sevgi Öner Aslan 0-555-997-36-18
Darıca Mikrofinans Şubesi Hacı Halil Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:27/A Kat:2 D:4 Gebze Merkez/Kocaeli Selda Taşdemir 0-530-143-89-25
İzmit Mikrofinans Şubesi Kadiköy Mahallesi Güvercin Sokak No :17 Kadıköy Muhtarlığı İzmit/Kocaeli Selda Taşdemir 0-530-143-89-25
Tekfen Vakfı Mersin Mikrofinans Şubesi İhsaniye Mah.123 Cad. No:92 Akdeniz Belediyesi Kat:2 Akdeniz/Mersin Sümeyye Kaplan 0-533-037-45-02
Tekfen Vakfı Mersin / Erdemli Mikrofinans Birimi Merkez Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı Hükümet Konağı No :573 Kat:4 Erdemli/Mersin Münevver Sayyol 0-537-040-67-46
Tekfen Vakfı Mersin / Tarsus Mikrofinans Birimi Reşadiye Mahallesi Ayhan Bozpınar Caddesi Eski Özel İdare Binası Kat: 1 Tarsus / Mersin Ferhat Koç 0-537-040-67-45
Osmaniye Mikrofinans Şubesi Esen Evler Mahallesi Hasan Çenet Caddesi Berker Apt. No: 6/A Kat : 7 Daire :22 Nadiriye Süer 0-530-610-75-27
Sivas Mikrofinans Şubesi Sularbaşı Mah. Vali Varinli Cad. Kültür Sanat Evi No:9 Sivas Şeyma Şimşek 0-555-997-36-16
Turkcell Van Mikrofinans Şubesi Vali Mithat Bey Mahallesi Çavuşoğlu Caddesi Nedim Odabaşı İş Merkezi Sitesi A Blok No:11/A Daire No:80 İpek Yolu / Van Gurbet Tunç 0-546-647-45-71
Aksaray Mikrofinans Şubesi Dere Mahallesi Belediye Caddesi Şişman Apt.43/A Aksaray / Merkez Ramazan Çelen 0-544-673-98-44
Aydın Mikrofinans Şubesi Fatih Mahallesi İzmir Bulvarı DSİ 211.Şube Karşısı No:55/1 Efeler Aydın Müşerref Şimşek Kahraman 0-533-037-45-04
Çorum Mikrofinans Şubesi Yeniyol Mah. Gazi 3. Sk.Segam İş Merkezi No:3/10 Çorum Dilek Görkem Günlü 0-555-997-36-25
Erzincan Mikrofinans Şubesi İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Hekimoğlu İsmail Kültür Sokağı No:19 Erzincan Tuğba Aybey 0-555-997-36-23
Ayten Coşkun Eğin Başpınar Kemaliye Mikrofinans Şubesi Kemaliye Hükümet Konağı Zemin Kat No:1/ Kemaliye/ Erzinca Hatice Mavuş 0-544-673-72-06
Kızılay Hakkari Mikrofinans Şubesi Bulak Mahallesi Altay Caddesi Eski Tekel Binası Gümrük Ticaret İl Müdürlüğü Kat:1 Hakkari Melike Çallı Sönmez 0539-798-19-47
İzmir / Buca Mikrofinans Subesi Barış Mah.337. Sk.No:90/B Buca/ İzmir Polat Özyıldız 0-544-674-00-17
Kilis Mikrofinans Şubesi Büyükkütah Mahallesi İslambey Caddesi No:22 Aile Destek Merkezi MERKEZ/Kilis Hüseyin Hilmi Evran 0-531-882-68-67
Konya Feyyaz Berker Mikrofinans Şubesi Akçeşme Mah. Aziziye Cad. No:48/228 Karatay/Konya Suna Yavuz 0-549-743-97-38
Muğla Mikrofinans Şubesi Menteşe Kaymakamlık Binası Orhaniye Mahallesi Birlik Sokak Apt. No:48 Kat:1 Kapı No:27 Menteşe / Muğla Günışığı Tanyel 0-549-741-89-05
Rize Mikrofinans Şubesi Piriçelebi Mah. Adliye Sok. İl Özel İdare Binası No:4 Rize 0-555-997-36-15 0-555-997-36-15
Eyyüp Cenap Gülpınar Siverek Mikrofinans Şubesi Güney Mah. Atatürk Bulvarı No:88 Siverek / Şanlıurfa Ramazan Açık 0-555-997-36-22
Şanlıurfa Mikrofinans Şubesi Paşabağı Mah. Zafer Cad. Engelliler Koordinasyon Merkezi Zemin Kat Şanlıurfa Esra Topa 0-555-997-36-28
Yozgat Mikrofinans Şubesi Yozgat Valiliği Karatepe Mahellesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No: 57 Oda No : 21 (B) Giriş Yozgat / Merkez Ahmet Arslan 0-555-997-36-10
Amasya Mikrofinans Şubesi Hacı İlyas mah. Halim Hafız sok. Sağıroğlu İş Merkezi Kat:4 No:22 AMASYA Selda Ergin 0-555-997-36-17
MV Holding Balıkesir Mikrofinans Şubesi Anafartalar Cad. Dumlupınar Mah. Eski Sunak Sk. Kayhan İşhanı No:3 Kat:4 Büro:22 Balıkesir / Karesi Esra Doğan 0555-997-36-46
Balıkesir / Bandırma Mikrofinans Şubesi Hacıyusuf Mah. Hükümet Konağı Zemin Kat Bandırma/Balıkesir Özlem Bolat 0-530-143-94-65
Yılmaz Akpınar Balıkesir / Edremit Mikrofinans Şubesi Gaziilyas Mahallesi,Gazi Caddesi,No:15 Hükümet Konağı Yanı Yılmaz Akpınar Kültür Evi Burçin Durkun 0539 798 18 85
Burdur Mikrofinans Şubesi İl Özel İdaresi Binası Burç Mah. Cumhuriyet Meydanı Kültür Sarayı Altı No:11 Burdur Büşra Merve Mudul 0-555-997-36-41
Denizli Mikrofinans Şubesi Atalar Mahallesi Lise Cad. No: 29 Çatal Çeşme Oda Tiyatrosu Denizli Damla Yılmaz 0549-741-89-04
Denizli / Buldan Mikrofinans Birimi Buldan Belediyesi Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:2 Buldan Denizli Hatice Güven 0-530-065-97-26
Erzurum Mikrofinans Şubesi Kazım Karabekir Mah. Tahtacılar Cad. No:31/37 2. Kat YAKUTİYE/ERZURUM Yavuz Yapıcı 0530-140-29-10
Hatay Mikrofinans Şubesi Haraparası Mahallesi Şehit Osman Durmaz Caddesi Feza Civelek İşhanı Kat:1 No 4 Hatay / Antakya Esra Aslıhan Aytekin 0-555-997-36-33
Hatay / Reyhanlı Mikrofinans Şubesi Reyhanlı Belediyesi Kat:2 Reyhanlı / HATAY Adnan Ateş 0-530-143-91-52
Ramazan Öz Hatay / İskenderun Mikrofinans Şubesi Çay mahallesi 47.sk. No:6 Sosyal Market Prefabrik Yapı İskenderun/Hatay Hatice Ünal 0-555-997-36-35
Afşin Mikrofinans Şubesi Efsusturan Mahallesi A.Nazım Kaynak Caddesi Hükümet Konağı Kat:2 Kahramanmaraş / Afşin Sonay Denizhan 0-549-741-89-01
Andırın Birimi Tufanpaşa Mahallesi Şehit İlyas Peksoy Caddesi. No 12/3 Andırın / Kahramanmaraş Suzan Şahan 0-530-011-31-78
Türkoğlu Mikrofinans Şubesi Fatih Mah. Mahir Ünal Cad. No:22 Yeni Belediye Binası Türkoğlu / Kahramanmaraş Özlem Serin 0-549-741-89-00
Kahramanmaraş Mikrofinans Şubesi Trabzon Cad. İl Özel İdare Binası 6. Kat No:47 Kahramanmaraş Sakine Çelik 0555-997-36-13
Turgay Ciner Kahramanmaraş / Elbistan Mikrofinans Şubesi Kızılcaoba Mahallesi İstiklal Caddesi Yeni Hükümet Konağı Kat: 2 Elbistan / Kahramanmaraş Tuğba Öztürk 0-555-997-36-30
Göksun Mikrofinans Şubesi Kayabaşı Mah.Cumhuriyet Cad. Göksun Kaymakamlığı Kat:1 Göksun /K.Maraş 0-549-741-89-02
Kırıkkale Mikrofinans Şubesi Yenidoğan Mh. Barbaros Hayrettin Cad. Eski Belediye Binası Kat: 3 Merkez / Kırıkkale Murat Bekeç 0-544-673-97-79
Malatya Mikrofinans Şubesi Saray Mahallesi Kışla Caddesi Şevket Bitlis İş Hanı Kat:2 No:12 Battalgazi / Malatya Münevver Büyük 0-555-997-36-37
Muş Mikrofinans Şubesi Hürriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Aydın Koç İş Merkezi K:3 No:63/20 Muş Merkez Elif Demir 0-549-743-97-35
Kızılay Şırnak / Cizre Mikrofinans Şubesi Şah Mahallesi Cahferi Sadık Caddesi Aksoy Sitesi No:6 Kızılay Merkezi Cizre / Şırnak Gökhan Pamukçu 0-539-798-19-59
Zonguldak Mikrofinans Şubesi Meşrutiyet Mah.Gazipaşa Cad.No:30 Valilik Binası Kat -1 Numara Z 05 Zonguldak Selvi Yanık 0-555-997-36-11

Tablodaki bütün numaralar ve adresler en güncel hali olarak hazırlanmıştır. Şimdiden kuracağınız iş için hayırlı ve bol kazançlı olması dileği ile 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın