Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Aidatsız En İyi 10 Kredi Kartı Başvurusu En Yüksek Limitli

Şayet banka ile sözleşmeniz yoksa en iyi kredi kartlarını kullanmak için yıllık aidat ödeyebilirsiniz. Sözleşme yapabilmeniz için de bankanın talep etmiş olduğu şartları yerine getirmeniz gerekir. Aidatsız kredi kartı almak için bu şartlar ise genelde şunlardan oluşmaktadır. Emekli maaşınızı kendi şubesine taşımanız yada maaş müşterisi olmanız. Benim gibi işsiz, güçsüzseniz de en az 2 yada 3 tane otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz istenir. Yok efendim ben  otomatik ödeme talimatı da vermek istemiyorum diyorsanız. O zaman şartız olarak aidatsız kredi kartı veren bankaların kapısını çalmanız gerekir.

Aidatsız En İyi 10 Kredi Kartı Başvurusu En Yüksek Limitli

 

Bu bankalar hangileri derseniz sizlere bir kaç tanesini burada sıralaya bilirim. Benim ilk favorim ENPARA olmaktadır. Diğerler ise Garanti BBVA ile Türkiye İş Bankasıdır. Son gözdelerim ise Vakıfbank ve Ziraat Bankası tır. Tabi burada sizlere sadece aidatsız olarak kredi kartı veren sadece 5 bankayı listeledik. Diğer kalan 5 tanesi hangileri derseniz de sayfayı biraz aşağı indirmeniz yeterlidir. Son olarak ismini saydığımız ve aşağıda yer verdiğimiz bu bankalardan aidatsız kredi kartı başvurusu yapacakların dikkat etmesi gereken bazı unsurlar da vardır. Öyle ismini saydığımız aidatsız kredi kartı veren bankalara direk başvuru da bulunamazsınız. Başvuru işleminizi usul ve erkana uygun bir şekilde sağlamanız gerekir. Aksi taktirde başvurunuz onay almaya bilir. Peki, doğru bir başvuru nasıl olmalıdır?

1 Aidatsız ENPARA Kredi Kartı Başvurusu

Belki de uzun süredir kullandığım için mi bilmiyorum ama ben en iyi aidatsız kredi kartı olarak ilk listeye ENPARA’yı koydum. T.V. ve görsel medya reklamlarından da sizlerin de görmüş olduğu gibi banka ömür boyu aidatsız kredi kartı vermektedir. QNB Finansbanka bünyesinde faaliyet gösteren ENPARA dijital bankacılık sadece aidatsız kredi kartı vermekle kalmamaktadır. Bunun yanı sıra bir çok ayrıcalığı da sizlere sağlamaktadır. Emin olun sunmuş olduğu bu imkanları ben zamanında maaş müşterisi olduğum bankada göremedim. Peki, ENPARA aidatsız kredi kartı başvurusu yapanlar başka ne tür ayrıcalıklara sahip olabilmektedir.

 1. Ücretsiz olarak EFT ve Havale para transfer işlemlerinin yapabilme
 2. Yüksek miktarlarda para gönderme
 3. Peşin alınan ürünü komisyonsuz olarak en az 3 taksitli olarak ödenmesi
 4. Anlaşmalı yerlerden yapılan alış verişlere indirim alma imkanı
 5. Temassız olarak işlem sağlama
 6. Bol hediye para puan vermesi

Kısacası bir kredi kartından arayacağınız bütün özellikler sanki ENPARA üzerinde toplanmış. Bu ve bunun gibi bir çok sebepten ötürü bence aidatsız kredi kartı almak için ENPARA gerçekten çok iyi bir seçim. Diğer kartlar da tek yarışamayacağı konu ise bence bir tek hediye para puan olabilir. Bundan dolayı şayet çok alış veriş yapan biri iseniz En Çok Hediye Para Puan Veren 5 Kredi Kartı listemize bir göz atmanızı öneririm. Yok ben o kadar fazla alış veriş yapmıyorum diyorsanız o zaman aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde ENPARA başvurusunu yapabilirsiniz.

 1. https://bit.ly/38HSeWj bu bağlantıdaki başvuru formuna girelim
 2. Foruma kimlik bilgilerimizi girelim
 3. İletişim bilgilerimizi girelim, devam diyelim
 4. Kişisel bilgileri girelim
 5. Adres bilgilerini daha sonra forma girelim
 6. Son olarak ise kredi kartı tercihlerinizi belirtiniz

Başvuru işlemini bu şekilde tamamladıktan sonra ise süreç şu şekilde ilerlemektedir. İlk olarak kartınızın onay alması gerekir. Şayet onay almıyorsa üzülmeniz inanın ki yersizdir. Çünkü Garanti Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? da kesin onaylı kart sahibi olabilirsiniz. ENPARA başvurunuz onay alırsa da müşteri temsilcisi sizi arayacaktır. Size kartınızı teslim etmek için randevu alacaktır. Belirttiğiniz saatte adresinize gelerek kartınızı teslim edecektir. Bu teslimatta size ENPARA uygulamasına giriş kullanıcı adı ve şifrenizi de teslim edecektir.

Böylelikle ENPARA üzerinden 1 Adımda Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar da bahsetmiş olduğum şekilde kredi başvurusunda da buluna bileceksiniz.

ENPARA aidatsız kredi kartı özellikleri ve başvurusu bu şekilde. Diğer bankaların aidatsız kredi kartlarının özellikleri ve başvurusu peki nasıl yapılır?

2 AKBANK Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?

Akbank aidatsız kredi kart almak istiyorsanız sadece bir karta başvurabilirsiniz. Oda Axsess Free kredi kartıdır. Bu kartın sadece aidatsız olma özelliği yoktur. Aynı zamanda bol bol chip para ve güncel kampanyalara katılabiliyorsunuz. Peki bu Axess Free kredi kartının avantajları neler şimdi onları görelim.

 • Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Aidat kira okul taksiti gibi ödemelerinize Havle ve ETF işlemi tanımlayabilirsiniz.
 • Peşin olarak yaptığınız alış verişleri daha sonrasında uygun faizler ile taksitlendirme veya erteleme yapabilirsiniz.

Yukarıdaki bu özelliklere sahip kartın birde sizlere özelliklerinden bahsedeyim.

 • Nakit ihtiyaçlarınızda anında hızlı para, Taksitli Avans veya SMS para alabilme özelliği vardır.
 • Günlük kullanımlarınız için nakit avans özelliği vardır.
 • başka bankadaki kredi kartı borçlarınızı taksitli borç transferi ile Free’nize aktararak, borçlarınızı aylık eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.
 • İsterseniz cash-para programı kullanabilirsiniz.

blank

Peki bu özelliklilerdeki Akbank’ın aidatsız  eşsiz güzellikte olan  Free kredi kartına nasıl başvuru yapabiliyorsunuz. Bu kredi kartına dilerseniz direk Akbank internet bankacılığı ile başvurabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için verdiğim bu linki kullanabilirsiniz. Başka bir yöntem ise bağlı olduğunuz il veya ilçe Akbank ‘asına giderek  müşteri temsilcisi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. En basit ve en yaygın olan yöntem ise SMS aracılığı ile başvuruda bulunmak. Bu işlemi nasıl yapacağınız konusuna gelirsek çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken cep telefonunuzun SMS bölüme girerek Free yazıp 5990’na kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

3 Aidatsız Kredi Kartı Listesinde Garanti BBVA 3. Sırada

Bir diğer aidatsız kredi kartının ne olduğunu merak ediyorsanız işte cevabı? Garanti BBVA ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerine sunduğu Bonus Flexi kredi kartıdır. Bu kart sizler için en büyük avantajı kart aidat ücretinin olamamasıdır. Diğer özelliklerinin ne olduğunu merak edenler için maddeler halinde sizlere paylaşıyorum.

 • Çok miktarda anlaşmalı işyeri ile anlaşması olduğu için bol miktarda bonus imkanı,
 • Biriken bu hediye paralarınız ile bedava alışveriş keyfi,
 • Vereceğiniz harcama sözüne istinaden yıllık 50 TL bunus hediyesi,
 • Her zaman düzenlenen bonus kampanyalarına kısa mesaj ile katılma avantajı,
 • Kredi kartınız bol miktarda taksit, ek taksit ve işlem erteleme yapabilme,
 • Garanti BBVA bankalarından bu kart sayesinde vadesiz hesabınıza erişim imkanı,

blank

Yukarıda saydığım bu eşsiz özelliklerdeki Garanti BBVA bankasının Bonus Flexi kredi kartına nasıl başvuru yapılıyor birlikte görelim. Bu başvuru işlemini 3 (üç) ayrı yöntem ile yapabilirsiniz.

1.Garanti BBVA Şubelerinden Bonus Flexi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Bonus Flexi kredi kartı başvurusunu şubelerden nasıl yapılacağı hakkında sizlere şu şekil bilgilendirme yapayım. Bulunduğunuz İl ve ilçedeki .garanti bankasına gideriz müşterim temsilcisi için genelde kapı girişlerinde bulunan numara verme cihazlarından sıra almanı gerekecektir.

blank

Bu sıra numarasını aldıktan sonra işlem sırasının size gelmesini beklemeniz gerekmektedir. İşlem sırası size geldiğinde  müşteri temsilcinize söyleyeceğiniz şey Bonus Flexi kredi kartı başvurusu için müracaat ediyorum demeniz gerekmektedir. Daha sonrasında müşteri temsilciniz işlemlerinize başlayarak sonucunuzu olumlu olumsuz olarak size bildirecektir.

2. İnternet Bankacılığı İle Bonus Flexi Kredi Kartı Başvurusu Yapmak?

Bonus Flexi kredi kartına çok kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Garanti BBVA internet bankacılığından kredi kartı başvurusuna girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında burada sizden istenen bazı bilgiler olacaktır. Bunlar ise şu şekildedir.

 • Başvuru yapacak olan kişiye ait cep telefon numarası,
 • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartı numarası,
 • Kişisel verileriniz korunmasına dair onay vermeniz,
 • Son olarak da doğrulama kodu

Bu bilgileri eksiksiz olarak girdiğiniz taktirde direk kredi kartı başvurusu yapmış oluyorsunuz.

3. Cep Telefonu İle Kısa SMS ile Bonus Flexi Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

En basit ve her an yapabileceğiniz bir kredi kartı başvuru yöntemidir. Bu sayede Bonus Flexi kredi kartınıza hemen anında başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hangi marka ve hangi hattı kullanıyor olursanız olun bu işlemi yapabiliriniz. Peki bu kadar basit olan işlem için ne yapmanız gerekli birlikte görelim.

 • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriniz,
 • Mesaj kısmına BFLEXI yazmanız gerekiyor,
 • Son olarak ta 3340’a mesajı gönderiniz.

Bu yukarıdaki yazdığım yolu izleyerek Bonus Flexi kredi kartına başvuru yapabiliriz.

4 Türkiye İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Çok Kullanışlı

Türkiye İş Bankasının mükemmel bir kredi kartı bulunmaktadır. Bu kart ise Maximum Aidatsız kredi kartıdır. Bu kartın sizlere bir çok imkan ve kampanyalar sunmaktadır. Maximum Aidatsız kredi kartının sunduğu bu imkanlar neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer bir bilgiye sahip değilseniz işte sizlere sunduğu imkanlar:

 • Bu kart ile yıllık kart aidat ücreti kesinlikle ve kesinlikle ücret ödemezsiniz.
 • Çok fazla anlaşmalı işyeri olduğu için buda size bol bol MaxiPuan vermektedir.
 • Aynı zamanda sizlere taksit imkanı da sunmaktadır.
 • Hem vadesiz hesabınızı hem de kredi kartı işlemleriniz bu kart sayesinde yapabilirsiniz.
 • Örneğin yaptığınız alış verişi tek çekim yaparsanız, bu tek çekimi ister taksitlendire bilirsiniz isterseniz de ödemeyi öteleyebilirsiniz.
 • Bu kart sayesinde 7/24 taksitli veya taksitsiz nakit avans kullanabilirsiniz. Bu taksitli parayı da 12 aya kadar böldürebilirsiniz.
 • Eşinize, Çocuklarınıza veya sevdiklerinize ek kart çıkartabilir onları da kredi kartı imkanlarından yararlandırabilirsiniz.

blank

Yukarıda saydığım bu özelliklerdeki kredi kartına sahip olmak isterseniz aşağıda sizlere nasıl başvuru yapacağınız hakkında bilgi vermek isterim.

 • SMS göndererek başvuru yapmak,

Yapmanız gereken şey telefonunuzdan mesaj kısmına girerek AİDATSIZ yazarak bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

 • Bağlı Olduğunuz İl veya İlçedeki Türkiye İş Bankasına Giderek

Bağlı olduğunuz şehirdeki İş Bankasına giderek müşteri temsilcinize müracaat ederek bu karta sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken her bankada olduğu gibi sıra numaranı almanız gerekmektedir. Sıranız size geldiğinde talep ettiğiniz Maximum Aidatsız kredi kartı başvurusu yapacağım diyerek başvuru işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bunca zamandır sizden kredi kartı ücreti alındıysa ve siz bunları geri alamadıysanız Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti İadesi Alma (e-Devlet Başvurusu) yazımdan yararlanarak kesilen ücretlerinizi gere alabilirsiniz.

5 VAKIFBANK Aidatsız Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Üç devlet bankasından biri olan Vakıfbank, emekli ve diğer müşterilerine özel çok güzel bir kart imkanı sunmaktadır. Peki sizlere özel olan bu kartın isminin ne olduğunu merek ediyorsanız işte cevabı 🙂 Express Card. Bu kart sayesinde artık yıllık kart aidatı ödemeden gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaptığınız bu alış verişlerden bol miktarda hediye para imkanından yaralanabilirsiniz. Bununla kalmayarak bankanın anlaşmalı olduğu yerlerden alış veriş yaparsanız taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Acil nakit imkanlarınızda unutmayan bu kart her gün her saat sizlere nakit avans imkanı da sunmaktadır. Bu nakit avansı uygun faizlerle kullanabilir ve 1 aydan 12 aya kadar vadeli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

blank

Peki bu Express Card kredi kartına nasıl başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuruya direk internet bankacılığı sayesinde başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise;

  • T.C. kimlik numaranızı
  • Adınızı
  • Varsa ikinci adınız
  • Soyadınızı
  • Cep telefonunuzu
  • Güvenlik kodunu

Yazarak başvuru yapabilirsiniz. Sonuç size en geç bir (1) iş günü içerisinde bilgilendirme yapılarak tarafınıza iletilecektir.

Kart Aidatı Olmayan Diğer Kredi Kartları Hangileridir?

Kart aidatı olmayan sizlere 5 tane bankanın başvurusu nasıl yapılacağından bahsettik. Bununla birlikte aidatsız kredi kartı veren bankaların kartlarının özelliklerine de değindik. Yazımızın başında sizlere aidatsız olarak kredi kartı veren 10 banka olduğundan bahsetmiştik. Bu nedenle diğer kart aidatı olmayan kredi kartlarının hangilerinin olduğunu sizlere burada listeleyeceğiz. Bazılarının başvurularının nasıl yapılacağını özel olarak oluşturmuş olduğumuz sayfalarında yer almaktadır. Bu nedenle başvuru ayrıntılarını öğrenmek isteyenler, karta ait bağlantıyı tıklaya bilirler.

 1. Denizbank; başvuru yapmak isteyenler Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (SONUCU SORGULAMA!)
 2. Ziraat Bankası; Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
 3. TEB
 4. QNB Finasnbank
 5. ING

Kart aidatı olmayan bu bankalarımızın dan Denizbank ile Ziraat bankası için başvuruların nasıl yapılacağını özel bağlantılarında yer verdik. Diğer 3 bankamızın doğrudan başvurularını yapmak için ise aşağıda forum sayfalarına ait bağlantılarını ekledik.

Tüm aidatsız olarak kredi kartı veren bankalar için yapmış olduğunuz başvuruların sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Nasıl öğreneceğinizi görmek için de Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Numaraları sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Aidatsız kredi kartı veren bankalardan alacağınız kartlar ile nakit avans da çekebileceğinizi bilmenizi isterim.

 • Aidatsız kredi kartı veren bankalar listemizde yer alan ING böylece 12 ay taksitlik olarak nakit avans vermektedir. Ekim 2022 de uyguladığı faiz oranı ise %1.54 olmaktadır. Güncel faiz oranları https://bit.ly/3sr0UYI burada yer alırken geri ödemesi ise aşağıda tabloda olduğu gibidir.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
5.000 TL 12 470,62 TL 5.647,49 TL
7.000 TL 658,87 TL 7.906,51 TL
10.000 TL 941,25 TL 11.294,94 TL
15.000 TL 1.411,87 TL 16.942,44 TL

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın