Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapma SMS İle

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapma SMS İle

 

Akbank axxes kredi kartına anında sahibi olabilirsiniz. SMS ile başvuru yaparak başvuru sonucu da en hızlı şekilde öğrene bilirsiniz. Şartlara sahip olmanız halinde ise bir kaç günde kartınız da basılır. Kurye üzerinden de kartınız nerede olduğunu kolaylıkla öğrene bilir takip de edebilirsiniz. SMS haricinde isterseniz başvurularınızı müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden sağlaya da bilmektesiniz. Tüm bu işlemler peki nasıl yapılır? kaç günde sonuçlanır?

Akbank Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?

Akbank kredi kartı almak için ne şartlar gerekli şimdi birlikte görelim. Öncelikle bilmenizi istediğim bir şey var. Hangi bankacılık işlemine başvurursanız vurun sizin  ilk olarak kredi notunuza bakılır. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? yazımda bu konuda yardımcı olmuştum sizlere. Eğer bu incelemeyi yaptınız ve kredi notunuz düşük çıktı ise kredi kartı alma ihtimalinizde düşük olacaktır. Bu durumu ise 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi aracılığı ile çözebilirsiniz. Bunun dışında öyle istenen bir belge falan bulunmamaktadır. Birde bankacılık işlemleri için 18 yaş sınırı aranmaktadır. Daha önceden sizler için Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Hangileri yazımda öğrencilere sunulan imkanlardan bahsetmiştim. Bu yazımdan da faydalanarak hem kredi hem de kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken SMS ile kredi kartı başvurusu yapmanız olacaktır. Bunu ise şu şekil yapacaksınız.

  • AXSES yazıp boşluk bırakıp
  • 5990’na SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda belirtmiş olduğum bu işlemi bütün telefon operatörlerinden yapabilirsiniz. Eğer başka bankalara da SMS ile kredi kartı başvurusu yapacak iseniz. SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Numaraları yazıma göz atmanız yeterli olacaktır.

Akbank AXSESS Kart Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

SMS ile Akbank AXSESS kredi kartı başvurusu yaptınız ve olumlu sonuçlandı. Sonuçlanan bu olumlu sonuçtan sonra kredi kartınızın takibini nasıl yapacağınız konusunda sizlere hem görsel hem de yazılı olarak nasıl yapacağınızı göstereceğim. Şimdi ilk yapmanız gereken şey vereceğim bu linki https://bit.ly/3pY6Ztc tıklamanız olacaktır. Bu link sizi internet bankacılığına yönlendirecektir. Yönlendirilen bu sayfada sizden 11 (on bir) haneli kimlik numaranız istenecektir. Daha sonrada internet bankacılığı şifresini yazarak giriş duşuna basınız.

blank

Kendi sisteminize girerek kredi kartınızın takip sayfası direk karşınıza çıkacaktır.

blank

Yani resimde de gözüktüğü gibi sadece kredi kartınızın değil aynı zamanda kredi ve Akbank kart başvurularınızı da görebiliyorsunuz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır

Akbank kredi kartı başvurusu kaç günde sonuçlanacağı konusuna değinecek olursak size şu şekil bilgiler verebilirim. Artık teknoloji çok fazla ilerlediğinden dolayı sonuçlar anında yanıt bulmaktadır. Ama eğer bankalar tarafından pek beğenilmeyen müşteri iseniz ise o zaman süreç uzayabilir. Bu durum tamamen sizinle alakalı bir durumdur. Yani kredi kartı sonucunuz için şubeye gitmeniz gerekiyor gibi yazılar, tarafınıza kısa mesaj olarak gelebilir. Böyle durumlarda süreç 1-2 iş günü içerinde sonuçlanabilir. Ama Akbank Anında Onaylı Kredi Kartı olarak yeni bir müracaat sayfası açtı. Bu sayede artık kredi sonuçlarınız anında onay alıp ve sonuçlanmaktadır. Bu başvuruda sizden:

  • T.C kimlik numaranız
  • Cep telefonu numaranız
  • Aylık geliriniz
  • Güvenlik kodu
  • Kişisel verileriniz korunması için onay kutucuğu

Bu yukarıdaki  bilgileri eksiksiz olarak yazıp onayladığınızda artık sizde Akbank müşterisi oldunuz diyebilirim.

Akbank Kredi Kartı Kurye Takip Yapma

Akbank Kredi kartı takibi yapabilmeniz için bazı yöntemler vardır. Bu yöntemlerin en başında banka kurye numaraları gelmektedir. Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Numaraları yazımda bu kuryelerden bahsetmiştim. Akbank kurye takibini oldukça basit bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere vereceğim kurye numaralarını arayıp kredi kartınızın ne zaman size teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.

  1. Kuryenet İletişim: 02124449393
  2. Aktif Kurye İletişim: 08503330327

Akbank için bu iki kurye şirketi görev yapmaktadır. Sizde bu iki numara aracılığı ile kredi kartınızın ne zaman geleceğini öğrenebilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın