Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Akbank Borç Yapılandırma Kapatma Kredisi Veriyor Mu? Müjde!

Ah borçlar vah borçlar... Belimizi gerçekten büktün borçlar.. Çare arıyoruz, bulamıyoruz. Borcu borçla geçiştirmekten başka da bir çıkar yol göremiyoruz. Tamda burada Akbank devreye giriyor. Akbank borç kapatma kredisi veriyor arkadaşlar. Evet evet yanlış duymadınız tam sizin ihtiyacınız olduğunu bir kredi bu.

Akbank Borç Yapılandırma Kapatma Kredisi Veriyor Mu? Müjde!

 

Bu kredi ile taksitli olarak borç kapatma transferi yapabiliyorsunuz. Bu Akbank borç kapatma kredisi 2022 yılında en güncel faizleri ile sizlere sunacağız. Bunun yanı sıra sizlere birde bu kredinin şartlarını ve istenen evrakları da belirteceğiz. Evet arkadaşlar şimdi görelim bakalım Akbank’ın bize sunduğu bu kapatma kredisinin imkanlarını.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Veriyor Mu? (İhtiyaç & Kredi Kartı)

Akbank Türkiye’de çok ciddi bir müşteri potansiyeline sahip özel bir bankamızdır. Bunun en büyük nedeni ise bana kalırsa sürekli yeniliklere imza atmasıdır. Nerede bir bankacılık alanında yeni bir şey çıkıyor, hiç düşünmeden git Akbank’a, kesin vardır. Nereden biliyorsunuz derseniz. Ben bankanın 2003 senesinden beri müşterisiyim. Hiç de bu konuda beni yanıltmadı. Bu nedenle de şayet herhangi bir banka borç kapatma kredisi veriyorsa, Akbank’ta kesinlikle veriyordur.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Yapma SMS İle çok kolay bir şekilde sağlana bilmektedir. Bu harika karta sahip olacaklar, en kolay onay alma şeklini içeriğimizde değerlendirmelerini öneririm.

Ben tabi Akbank borç kapatma kredisi veriyor mu? sorusunu var sayımlara bırakmak yine de istemedim. Bunun doğruluk teyitti için Akbank çalışanım olan bir yakınımı aradım. Akbank resmi İnternet sitesinde borç kapatma kredisini bulamadığımı kendisine ilettim. Değerli arkadaşım ise, ”biz yıllardır borç kapatma kredisi zaten veriyoruz” dedi. Beni de sağ olsun sizlere mahcup etmedi. Fakat, borç kapatma kredisi hakkında bir noktada üzüldüğümü de belirtmeden geçemeyeceğim. Bunun nedeni de Akbank taksitli borç transferi ne demek de açıklamak istiyorum.

Akbank Taksitli Borç Transferi Ne Demek?

Akbank taksitli borç transferi ne demek olduğunu sizlere 2 kısımda anlatacağım. Bunlardan bir tanesi kredi kartı borçlarının transferi hakkında sağlanan imkanlardır. Bir diğeri ise farklı bankalarda bulunan kredi borçlarının transfer edilerek taksitlendirmesidir. İlk olarak Akbank taksitli borç transferi ne demek için kredi kartına sağlanan imkanlardan bahsederek başlıyoruz. Çünkü bunu anlatmak çok daha kolayıma geldi 🙂

Akbank Kredi Kartı Borç Transferi Ne Demek:

  • Akbank axess yada farklı bankalarda bulunan kredi kartı toplam borçlarınızı Akbank’a taşıyarak yeniden taksitlendirilmesidir. Bunun için hiç bir ücret ödemeden 12 aya kadar taksitlendirme yapa bilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Borç Taksitlendirme Ne Demek:

  • Farklı bankalarda bulunan ihtiyaç kredinizi Akbank’tan 2. bir kredi kullandırılarak diğer bankalardaki kredilerinizin kapatılmasıdır.

Akbank taksitli borç transferi ne demek? Tam olarak kredi ve kartlar için cevabı bu şekildedir. Lakin, burada krediler için sağlanan borç transferi ilk alt başlıkta belirtmiş olduğum gibi beni ciddi manada üzdü. Neden mi? Çünkü, videomda da anlatmış olduğum gibi, Findeks KKB kredi notu değeriniz yüksek olsa dahi, KREDİ KULLANIM LİMİTİNİ aşıyorsanız bu olanaklardan ne yazık ki yararlanamıyorsunuz 🙄

Akbank Borç Transfer/Kapatma Kredisi 2022

İhtiyaç kredisi çekilerek borçlar kapatılıyor, şubeye giderek diğer bankalardaki borçlar kontrol ediliyor, kredi kullanım limiti ve kredi notuna göre kredisi onay alırsa tüm diğer bankalardaki borçları kapatılıp tek bir bankaya toplanıyor. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise kaş yaparken göz çıkarmamak olmasıdır. Yani diğer bankadaki kredi faiz oranları Akbank’tan çekeceğiniz krediden düşük ise hiç bu işe bulaşmayın derim. Burada önemli olan arkadaşım sizin kredi faizlerin yüksek ve ödeme gücünüz yok ise bütün kredileri bir yere toplamınızda fayda vardır. Bunun için yapmanız gereken şey ise şu şekildir. Size en yakın Akbank’a giderek bireysel müşteri hizmetlerine sıra almanız gerekiyor. Bu sıra işlemini genelde bütün bankalarda aynı olan numaratörden sıra alarak sıranın size gelmesini beklemek olacaktır. Daha sonrasında sıra size geldiğinde banka müşteri temsilcisi size ne işlem yapacağınızı soracaktır. Sizde direk kredilerimi bir yere toplamayı düşünüyorum ve Akbank bu konuda daha iyi hizmet veriyor diye duyduğunuzu söylemeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilciniz T.C. kimlik numaranız ile aldığınız sıra numarasından sizin hangi bankada ne kadar krediniz var hepsini ekrandan görmektedir. Sıra geldi şimdi sizin bütün kredilerinizi Akbank tarafından kullanılan kredi ile kredi kapatılmasına. Bu işlem şu şekil olmaktadır. Eğer kredi çekmenize engel bir şey yok ise bunlar nedir?

blank

  1. Kredi notunuzun düşük olması,
  2. Çekeceğiniz kredinin maaşınızla orantısı,
  3. Ödeme işlemlerinize herhangi bir aksaklık olmaması,

Gibi şeyler olmadığı süreç içerisinde krediniz onaylanmaktadır. Onaylanma sonucu ise bankadaki müşteri temsilciniz sizin diğer bankalardaki kredi tutarları kadar parayı o banka hesabınızı göndermektedir. Daha sonra sizden kredilerinizin bulunduğu bankalara giderek borcu yoktur veya kredi kapanmıştır makbuzu isteyecektir. Bu işlemlerin hepsini yaptığınızda kredi kullanmış ve borçlarınız bir yere toplanmış olmaktadır. Şimdi sizlere bu konu ile alakalı olarak ekim ayı için Akbank kredi faiz oranları ve 121.000 TL tutarında bir kredinin örnek hesaplamasını sunacağım.

AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.15 %2.18

Bu faiz oranlarına göre şimdide sizlere örnek kredi tablosunu da vereceğim.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
121.000 TL 4 32.309,37 TL 129.237,47 TL
6 22.105,50 TL 132.633,01 TL
8 17.010,73 TL 136.085,87 TL
10 13.959,60 TL 139.595,94 TL
12 11.930,26 TL 143.163,17 TL

Yukarıda belirttiğim faiz oranları bankadaki kampanyalara göre veya kredi taşıma yapacağınız için faiz oranlarında değişiklik olabilir. Şuan için en güncel halini sizlere verdiğim yukarıdaki faiz oranlarıdır.

Akbank Kredi Kartı Borç Taksitlendirme Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evet arkadaşlar şimdi sizlere Akbank kredi kartı borç taksitlendire nasıl oluyor ondan bahsedeceğim. Buradaki işlem şu şekil oluyor diğer banka kredi kartlarınızın borçlarını ödeyemiyorsanız veya o kredi kartından memnun değilseniz Akbank AXSES kredi kartı ile bu işlem artık çok kolay olmaktadır. Üstelik bu kredi kartı borçlarınızı 12 ay taksitle yapabiliyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirmek için ise:

  • Akbank mobil veya internet bankacılığına giriş yapmanız gerekmektedir,
  • Yada başka bir yöntem olan direk şubeye giderek bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Akbank internet şubesine nasıl giriş yapılacağını Cep Mobil Bankacılık Nedir? Nasıl Hesap Açılır? (BLOKE KALDIRMA) yazıma göz atarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi internet veya mobil bankacılık üzerinde yapmak sterseniz eğer sizlere vereceğim bu link ile gerçekleştirebilirsiniz. Buradaki şart ise kredi kartı borçlarınız 20.000 TL üzerinde olmaması gerekmektedir. peki bu taksitlendireceğiniz kredi kartı borçlarınız kaç faiz oranı ile ödeyeceksiniz o konu hakkında bir bilginiz yok ise sizlere şu şekil yardımcı olayım %1,73 oranında faiz uygulanmaktadır. Toplam 20.000 TL gibi bir borcunuz var ise sizlere şu şekil ödeme çıkacaktır.

blank

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
20.000 TL 3 6.957,06 TL 20.871,17 TL
6 3.590,12 TL 21.540,75 TL
8 2.749,35 TL 21.994,82 TL
10 2.245,50 TL 22.455,05 TL
12 1.910,12 TL 22.921,37 TL

Yukarıdaki bu tablo sizler için hazırladığım örnek bir tablodur. Eğer %1,80 faiz oranı sizleri için çok geldi ise yukarıda belirttiğim kredi faiz oranları ile de kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Tabi kredi çekmenizde her hangi bir sıkıntınız olmadığını düşünerek söyledim. Eğer kredi notundan dolayı kredi notunuz düşük ise 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi yazımdan faydalanabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın