Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Anında Kredi Veren Bankalar Üstelik 3 Ay Ödemesiz! (Şirketler)

Anında kredi veren bankalardan taksitli paranız hazır. Üstelik kredinizi şimdi çekip taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. Tek yapmanız gereke ise aşağıda sizlere verdiğimiz şekilde başvuru yapmanızdır. İzlediğiniz bu yollar ile şubeye gitmeden kredinizi hafta sonu dahi olsa kullanabileceksiniz.

Anında Kredi Veren Bankalar Üstelik 3 Ay Ödemesiz! (Şirketler)

 

Peki, en uygun faiz oranlarıyla 3 dakika gibi kısa sürede anında kredi veren bu bankalar hangileridir? Nasıl başvuru yaparak, çok hızlı bir şekilde krediniz banka hesabınıza geçer bunu görebileceksiniz. 2022 yılında en güncel ve anında kredi veren bankaları aşağıda aynı şekil bulacaksınız. Şimdi merak edilen bütün bu konuları bir görelim bakalım.

Anında Kredi Nedir? Hangi Bankalar Verir? 2022 En İyisi

Anında kredi nedir? hangi banaklar 2022 de veriyor? Bizzat bu iki sorunun yanıtını kendi deneyimimden yola çıkarak vereceğim. İlk olarak anında kredi nedir? bunu yanıtlamak istiyorum. Bakalım anında kredi nedir? yanıtını verdikten sonra sizin de benim ilk duymuş olduğu gibi içinizde bir heyecan kıpırtısı olacak mı?  Evet, hazırsak şimdi anında kredi nedir? cevaplıyoruz.

blank

Anında-Kredi-Nedir-Hangi-Bankalar-Verir

Anında kredi; bankaların adınıza tanımlamış olduğu ön onay almış olan kredidir. Bu kredi için herhangi bir kredi başvurusunda bulunmanız icap etmez. Çünkü, banka kurmuş olduğu algoritma ile sizin başvuru yapmanıza gerek kalmadan adınıza çıkabileceği krediyi hesaplatmıştır. Evet, anında kredi tam olarak budur. Peki, hangi bankalar anında kredi vermektedir?

 1. Akbank
 2. Garanti BBVA
 3. Şekerbank
 4. QNB Finansbank
 5. ING
 6. TEB
 7. Türkiye İş Bankası
 8. Yapı Kredi

Sizin de görmüş olduğunuz gibi anıda kredi veren bankaların tamamı ÖZEL BANKALAR dan oluşmaktadır. Çünkü kamuya ait 3 bankanın ne yazık ki şuan için bir uygulaması yoktur. Ama, o bankalardan da hızlı kredi başvurusunda buluna bilirsiniz tabi..

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Kesin Onaylı) olarak alabileceğinizi de biliyor muydunuz?

Anında kredi veren bankaların 8 tane olduğunu gördük. Peki, bu anında ihtiyaç kredisi veren 8 bankanın sizden istediği evraklar neler olabilir?

Anında Kredi Çekmek İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Anında kredi çekmek için gerekli belgeler ilk etap da istenilmez. Çünkü, adı üstünde olduğu gibi krediniz daha önce onay alıp anında verileceği için herhangi bir belge çoğu banka istemez. Neden çoğu banka diyorum biliyor musunuz? Çünkü, özellikle mevduat hesabınızın olduğu, mobil bankacılık hesabınızın da aktif olduğu bankalar sizden belge dahi istemez. Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Açma, Şifre Alma! da tüm bankalar için aynı olan mobil bankacılık için tüm bilinmesi gerekenleri anlattım. Peki, bir gün bir telefon geldi. Size dedi ki, İdil KAYA KÜÇÜK hanım efendi, anında kredi kullanmak için lütfen size en yakın banka şubemize gelin. Onaylanmış olan kredinizi almak için bu durumda hangi belgeler yanınızda götürmeniz gerekecek?

 1. Maaş müşterisi olun yada olmayın nüfus cüzdanınız kesinlikle yanınızda olması gerekir.
 2. Maaş müşterisi iseniz gelir beyanı için herhangi bir belge götürmeniz gerekmez. Maaş müşterisi değilseniz, personel müdürü mühürlü maaş bordrosu götürmeniz gerekir. (Esnaflar için ise vergi levhası)
 3.  Adres teyidi için ise herhangi bir ödenmiş fatura yeterlidir.

Bu 3 belge adınıza onaylanmış krediyi çekmek için fazlası ile yeterlidir. Böylelikle, banka şubesi çalışanı Findeks KKB kredi notu değerinize bakmaksızın, hazır kredinizi anında hesabınıza geçirir.

blank

Anında kredi çekmek için sürekli Findeks KKB kredi notu değerinden bahsediyoruz. Bankaların çünkü aradığı tek şart budur. Peki, ya kredi notunuz bankalardan anında kredi çekmek için ya yeterli değilse?  O zaman size anında kredi veren şirketlerden de yeri gelmişken söz edeceğim. Sonrasında anında kredi veren bankalar listemizde yer alan bankalardan bir kaç tanesinin olanaklarından bahsedeceğim.

Anında Kredi Veren Şirketler Hangileri?

Anında kredi veren bankalar olduğu gibi, birde bununla beraber şirketlerde vardır. Anında kredi veren bu şirketlere ise genelde bankalardan kredi alamayanlar başvuru yapar. Çünkü, anında kredi veren bu şirketler sizin kesinlikle Findeks KKB kredi notunuza bakmaz. Baktığı tek nokta ise imzanızdır. Bu nedenle, anında kredi veren şirketlere başvuru yaparken çok dikkatli olmanız gerekir. Aksi halde, cebinizdeki 3 liradan da olursunuz. Peki, anında kredi veren şirketler hangi yöntemlerle sizlere nakit olanağı sağlarlar?

 1. Faturalı Hatlara Kredi Veren 9 Güvenilir Firma da yer vermiş olduğum yöntemle. Bu yöntemle en az 5.000 TL en çok ise 15.000 TL kredi kullana bilirsiniz.
 2. Çok Acil Nakit Para Lazım 5 Dakka da Bulma (ÖN ÖDEMESİZ) de bahsetmiş olduğumuz senet üzerinden.

Bu yöntemlerle size kredi veren şirketlerin isimleri ise şunlardır.

 • Misyon Kredi
 • Akçe Finans Merkezi
 • Nakit Adresi
 • Kredi Web
 • Alternatif Kredi
 • Kredi Hazır

Anında kredi veren şirketlerin isimleri de bunlardır. Nasıl kredi sağladığının anlatımı da ilgili içeriklerdedir. Yine özellikle belirtmek isterim ki! bu firmaların hiç biri ile bağımız yoktur. Hiç birine de KEFİL DEĞİLİZ! Lütfen dolandırılmamak için ÖN ÖDEME YAPMAYINIZ.

Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılması Gerekir?

Şimdi arkadaşım direk kredi başvurusunda bulunabilmeniz için öncelikle iyi bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Neden kredi notu önemli bunu size Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? yazımda bahsetmiştim sizlere. Yani iyi bir kredi notuna sahip olursanız krediniz anında onaylanır. Onaylanan kredinizi de hesabınıza geçebilirsiniz. Birde Ziraat Bankası müşterisiyseniz krediniz daha da kolay bir şekilde başvuruda bulunursunuz. Bu başvuru işlemini ise mobil bankacılık işlemlerden çok ama çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bu konuyu daha önceden sizler için Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu yazımda detaylı bir şekilde yer vermiştim. Şimdi de sizler için başka bir yöntem olan anında kredi başvurusu ile krediye nasıl başvuru yapacağız ondan bahsedeceğim. İlk yapmanız gereken şey https://bit.ly/2RQNFmS bu linke tıkmanız olacaktır. Daha sonrasında ise sırası ile sizden istenen bu bilgileri yazmanız gerekmektedir.

 • Krediye başvuracak kişinin T.C kimlik numarasını yazmanız gerekmektedir.
 • Güncel telefon numaranızı girmelisiniz.
 • Kullanacağınız kredinin kaç aylık olarak kullanmak istiyorsanız o aya göre vade belirlemeniz gerekmektedir.
 • İhtiyacınız olduğu kredi limitinin yazmanız gerekmektedir.
 • Birde belgelenebilir geliriniz ne kadar ise onun tutarını yazmanız istenmektedir.
 • Kişisel bilgilerinizin korunması için onay istenmektedir.
 • Son olarak ise güvenlik kodunu doğru bir şekilde yazmanız gerekli.

blank

Yukarıdaki bu işlemleri doğru bir şekilde yapmanız durumunda krediniz anında hesabınıza geçecektir. Hesabınız yok ise krediniz onaylanır ama bankaya giderek hesap açmanız gerekecektir. Sizler için yukarıda belirttiğim anında kredinin ekim ayı için aşağıda belirttiğim faiz oranları ile sizlere örnek bir kredi hesaplaması yapacağım.

ZİRAAT BANKASI 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.89

Bu yukarıda belirtmiş olduğum faiz oranları sizin kredi notunuza göre değişebilmektedir. Şimdi size 29.000 TL tutarında bir kredi lazım olarak gördüğümüzde aşağıdaki ödeme planı ile karşılaşacağınızı bildirmek isterim.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
29.000 TL 12 2.803,64 TL 33.643,70 TL
18 1.996,56 TL 35.938,04 TL
20 1.836,19 TL 36.723,84 TL
24 1.596,94 TL 38.326,75 TL

Bu verdiğim bilgiler sayesinde artık sizde anında kredi kullanabiliyorsunuz.

İş Bankası Anında Kredi Ne Zaman Sonuçlanır?

İş Bankası aracılığı ile şubeye gitmeden kredi kullanımı artık çok kolay. Bu kolaylığı kullanmanın bir kaç yöntemi olduğunu söyleyebilirim. Burada bilinmesi gereken bir dip not var. O dip not ise 50.000 TL ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı anında kredi ile kullanabilirsiniz. Onun dışında kullanılacak krediler anında kredi kapsamında değerlendirilemiyor. Bu tarz krediler için şubeye müracaat etmeniz gerekmektedir. Şimdi İş Bankasının sizlere sunduğu anında  kredi başvurusu nasıl yapılır ve ne zaman sonuçlanacağı hakkında bilgiler vereceğim.

 • İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu anında kredi başvurusu bir kaç şekilde yapılmaktadır. Bunları sizlere hem görsel olarak hem de yazı anlatım olarak göstereceğim.

 • İş cep ile anında krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Burada izlemeniz gereken yol ise şu şekildir. Cep şubenize giriş yapınız daha sonrasında ise sırası ile:

blank

  • Başvurular,

blank

  • Krediler,

blank

  • Anında kredi,

blank

  • Devam sekmesine basınız,

blank

  • Çıkan ekranda ise izden istenen bilgileri doğru bir şekilde yazınız.

blank

 • İş Bankası İnternet Şubesi ile anında kredi başvurusu yapmak ise şu şekildir. İl olarak yapmanız gereken şey size vereceğim bu https://bit.ly/3gfc0Mj linke tıklamak olmalı. Daha sonrasında çıkan ekranda ise sizden internet bankacılık şifreniz istenmektedir. Bu şifreyi girdikten sonra ise;
  • Kredilerim,
  • Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler
  • Anında Kredi

Yukarıda belirtiğim gibi bu işlemleri sırası ile yaparsanız direk kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

 • Birde İş Bankası ATM’lerinden anında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Burada izleyeceğiniz yol ise şu şekildir.
  • Diğer İşlemler,
  • Başvurular,
  • Anında Kredi

Yine sizlere belirttiğim bu şekilde işlemlerinizi yaparsanız anında kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

 • İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

İş bankası anında kredi başvurusu 5 dakika içerisinde de sonuçlanabilir. Bir kaç günde sürebilir. Buradaki sonuçlanma süresi yine sizin Findeks kredi notunuz ile alakalıdır. Yine de sizlere şunu söyleyebilirim %99 oranında 5 dakika içerisinde olumlu veya olumsuz olarak başvurmuş olduğunuz kredinin sonucu tarafınıza iletilir. Olumlu olan krediniz ise anında hesabınıza geçer. Şimdiden kullanmış olduğunuz kredi hayırlı uğurlu olsun. Eğer olumsuz bir sonuç ile karşılaşırsanız eğer ki bu olay kredi notunuz ile alakalı ise 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi ile kredi notunuzu yükselte bilirsiniz.

NOT: İş Bankasının anında kredisini isterseniz 3 ay ödemeli bile kullanabilirsiniz. 

Denizbank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sevgili arkadaşlarım kredi ihtiyacınız var ise Denizbank sizler için anında imkanı ile hemen derdinize derman olmaktadır. Evet faiz oranı biraz yüksek olsa da anın kredi ihtiyacı olanlar için direk başvuru yapılabilir. Daha önceden sizlere 1 Adımda Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar yazımda da Denizbank’ın avantajlarından bahsetmiştim. Şimdi de sizlere yine Denizbank’asının anında kredisinin nasıl başvurulacağını detaylı bir şekilde anlatacağım. Öncelik ile Denizbank müşterisi değilseniz işleminize şu şekil yapabilirsiniz. Sizlere araştırmalarım sonucu anında kredi başvurusu yapabileceğiz link şu şekildedir.

Bu linke tıklayarak sizden istenen şu bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Nedir bu bilgiler dediğiniz kulaklarıma kadar geldi. 🙂 İşte sizden istenen bu bilgiler şunlardır:

 • Kendinize ait T.C kimlik numaranız,
 • Yine aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranız,
 • Ekranda çıkan güven kodunu
 • Son olarak sizin güvenliğiniz için sunulan iki tane kutucuğa onay vermeniz.

blank

Daha sonrasında ise cep teflonunuza bir şifre gelecek bu şifreyi doğrulayarak işleminize devam edebilirsiniz. Devam İşleminde sizden yine bir kaç bilgi istenecektir. Buradaki bilgiler ise ne kadar kredi kullanacağınız, kaç ayda ödeyeceğiniz ve gelir belgeniz gibi bilgileri sırası ile doldurunuz. Eğer sizi şubeye davet ediyorlar ise geri kalan işlemlerinizi şubeniz aracılığı ile devam edebilirsiniz. Şimdi sizlere ekim ayı için Denizbank’ın %2.94’den faiz oranları ile 45.000 TL tutarında kredi kullanımında aylık ve toplam ne kadar faiz ödeyeceksiniz onu göstereyim.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
45.000 TL 12 4.704,87 TL 56.458,42 TL
16 3.769,89 TL 60.318,12 TL
18 3.461,44 TL 62.305,93 TL
20 3.216,59 TL 64.331,84 TL
24 2.854,02 TL 68.496,62 TL

Bu kredi tutarı size örnek olması için düzenlenmiştir. Eğer talep ederseniz başka kredi hesaplamasını da yine sizler için hesaplayabiliriz. Bir yorum bırakmanız bizim için yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Yapma

QNB Finansbank kredi boyutunda büyük bir çağ atladı diyebiliriz. Nasıl mı? Kendi sloganları gibi fotoğraf çeker gibi kredi kullandırıyorlar. Anında kredinin bence en iyi yönü. Bu krediyi kullanabilmeniz için yapmanız gereken şey KrediGO uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı ise sizler için iki ayrı sistemde indirebileceğiniz linkleri aşağıya bırakıyorum.

Yukarıda belirttiğim bu linkler ile uygulamayı indirdikten sonra aşağıda belirteceğim bütün işlemleri yapabileceksiniz.

 • Güncel olarak kredi notunuzu takip edebilme,
 • Tek tık ile kredi başvuru kolaylığı,
 • Eğer krediniz onay alması durumda direk hesaba aktırabilme ihtimali,
 • Başvurmuş olduğunuz kredinin takibi ve başvuru sonucunu takip etme imkanı,
 • Aynı zamanda kullanacağınız krediyi kullanmadan önce hesaplama imkanı,
 • KrediGO danışmanları ile dilediğiniz her türlü soruya cevap alabilme özelliği,

Yukarıda saydığım bu özelliklerin her birisini yapabilirsiniz. Şimdi KrediGO ile kredi kullanımı nasıl oluyor görsel olarak sizlere sunacağım.

blank

Görselde de gözüktüğü gibi çok basit istediğiniz kredi miktarını yazıyorsunuz ve krediyi al sekmesine tıklıyorsunuz. Eğer kredi notunuz kredi çekmenize engel değil ise anında kredi hesabımıza geçmektedir. Gerçekten slogan gibi fotoğraf çeker gibi kredi çekmek bu olsa gerek. 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın