Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Audius Coin Projesi Nedir? Hangi Ülkenin? En Fazla Kaç Lirayı Gördü

Audius Coin Projesi Nedir? Hangi Ülkenin? En Fazla Kaç Lirayı Gördü

 

Audius coin projesi Binance dahil hangi borsalarda listelendiğini de Coinmarketcap verilerine göre sizler için yer veriyoruz. Son olarak da hangi borsalarda listelendiğine değinip bizim ve siz kıymetli takipçilerimizin yorumlarına geçerek içeriğimizi sonlandırıyoruz.

Audius En Fazla Kaç Lirayı Gördü? (Piyasa Bilgileri)

Evet arkadaşlar Audius coin en fazla kaç TL gördü derseniz eğer sizlere bu bilgi yanında bir kaç bir daha vereceğim. Bu bilgiler aslında genel olarak piyasa bilgileri diyebiliriz. Bu bilgiler ise şu şekil diyebilirim.

  1. Piyasadaki değeri
  2. Piyasa arzı
  3. Toplam ne kadar arzının olduğunu
  4. 24 saatlik hacmi
  5. Haftalık ne kadar değiştiğini
  6. Tabi en fazla kaç TL’yi gördüğünü.

Sizlere vereceğim tabloda göreceksiniz. Bu bilgiler bir coin için olmazsa olmaz diyebilirim. Bu bilgilere göre piyasada ne kadar ciddi olacağını görebilirsiniz. Hadi bakalım şimdi bu değerler neler.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 180,01 M BU HAFTA DEĞERİ: 155,74 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 830,92 M BU HAFTA DEĞERİ: 830,92 M
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 7,57 M BU HAFTA DEĞERİ: 6,77 M
FİYATI (TL) 04.10.2022: 4.03 11.10.2022: 3.49
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -13,94%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 24.11.2021 en çok 34.16 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 5.75 TL
19.09.2022 4.08 TL
26.09.2022 3.97 TL
04.10.2022 4.03 TL
11.10.2022 3.49 TL

Audius coin kaç TL olduğunu ve diğer değerleri sizlere için belirttim. Şimdi ise ne olduğunu ve hangi ülkeye ait olduğunu sizlere vereceğim. Tabi birde sahibinin kim olduğu çok sorulmaktadır. Bu bilgiler için hadi bir alt başlığa gidelim.

Audius Coin Nedir? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Audius coin nedir? Hangi ülkeye aittir ve sabinin kim olduğunu şimdi ele alalım. Sizlere bu bilgileri birebir kendim araştırdığım bir coin olduğu için direk en doğru bilgileri sizlere vereceğim. Audius coin nedir konusuna gelelim. Bu coin aslında bir müzik yayın protokolüdür. Kısa adı audio olan Audius coini POA network üzerine kurulmuş olan bir coindir. Ama daha sonrasında ise Solana blokchain üzerinden merkeziyetsiz bir yapıya bürünmüştür. Şimdi amacına gelelim müzik sektöründeki verimsizliğini ortadan kaldırmaktır. Bu amaç sayesinde müzik yapan ve dinleyici arasındaki 3. kişileri ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Sanatçılaralar dinleyiciler bir araya getiren bir entegre sistemidir. Yani sanatçıları direk bu entegre üzerinden para kazanmasını sağlamaktadır işin aslı. Audius coin resmi internet sitesini de sizlere vermek isterim. https://audius.co/ bu site bizzat kendi sitesidir.

Yani arkadaşlar bu coinin ne olduğuna ve amacına bakıldığında sizlere bana geldiği gibi cazip geldiğini hissettim. Şimdi ise sizlere bu coin kim tarafından çıkarıldı ve hangi ülkeye ait olduğunu göreceğiz. İlk olarak hangi ülkeye ait onu görelim. Audius coini ABD’ye bağlı Kaliforniya eyaletinde kurulmuş bir sistemdir. Roneil Rumburg ve Forrest Browning kişiler tarafından ilk olarak 2018 yılında çıkartmıştır.

evet arkadaşlar Audius coini kimin olduğunu hangi ülkeye ait olduğunu da artık öğrendiniz. Şimdi ise projesine bir göz atalım.

Audius Projesinin Geleceği Ne Olur?

Audius coini projesinin ve geleceğinin 2022-2023 yılında özellikle ne olacağını kendi yorumlarımla sizlere vereceğim. Bu projeyi dediğim gibi kendi yorumlarımla sizlere sunacağım. Her bir kişinin bu projenin geleceği ve hedeflerini kendine göre verdiğini sizlere söyleyebilirim. Zaten bilen birisi olsa direk yatırım yapar ve parasını katlar durur. Eğer sizlerde bu Audius coini hakkında yorumlarınız olursa yorum kısmına bırakmanız halinde bu sayfada diğer kullanıcılara ulaştırabilirsiniz.

Yoruma geçmeden projesine bir göz atalım. Müzik dünyası bildiğiniz üzere hayatımızın her döneminde vardı. Bu serüven kaset ile başlayım CD olayına kadar gitti. Şimdi ise Audius coini sayesinde bir metaverse olayına dönüştü. Bu projede ne kadar çok ünlü isim olsa da yeni müzik dünyasına giren kişilerde rağbet göstermeye başladı diyebiliriz. Bu şekil olduğu sürece Audius coini geleceğini ben çok parlak görüyorum her geçen gün BTC tarafından aşırı düşüler olmazsa bu coinde artışlar kaçınılmaz diyebilirim. Sizlere geleceği hakkında da bilgi verdiğime göre sizlerde benim gibi düşüncelerinizi dediğim gibi paylaşabilirsiniz. Şimdi ise bu coinin hangi borsalarda olduğunu aynı zamanda Binance’de olup olmadığında inceleyeceğiz. Hadi görelim bakalım nerelerde sergileniyor.

Audius Coin Hangi Borsalarda Var? Binance’de Var Mı?

Audius (AUDİO) coin hangi borsada var? Binance’de sergileniyor mu şimdi bu konuları gereceğiz. İlk olarak sizlere hemen Binance’de olup olmadığının cevabını vereyim. Evet Binance borsasında sergilenmektedir. Eğer bir coin Binance borsasında sergileniyorsa oldukça güvenilir diyebilirim. Tabi sadece Binanc’de olmasının yanında Gateio gibi borsalarda da varsa daha sağlam bir coin olmaktadır. Şimdi ise sizlere diğer hangi borsalarda sergilendiğini göstereceğim. Bu bilgileri ise sizlere coinmarketcap bilgilerine göre vereceğim. Aldığım bu bilgiler doğrultusunda aşağıdaki borsalarda Audius (AUDİO) coin sergilenmektedir.

Audius Coin Listelendiği Borsalar
Sıra No Borsa Adı
1 Binance
2 Gate.io
3 Kucoin
4 Uniswap
5 Huobi
6 FTX
7 Kraken
8 Gemini
9 Bitstamp
10 Poloniex
11  Liquid
12 Crypto
13 LBank
14 Raydium
15 ZB
16 Phemex
17 Tokocrypto
18 Indodax
19 WazirX
20 FMFW
21  BtcTurk
22  Paribu
23 Bitrue
24 XT.COM
25 Bitvavo
26 AAX
27 CoinX
28 BitMart
29 CoinDCX
30 NovaDAX
31 ZebPay
32 DigiFinex
33 Pionex
34 LATOKEN
35 Nominex
36 Bitget
37 BKEX
38 BitForex
39 Hotbit
40 HitBTC
41 Korbit
42  CoinW
43 Hotcoin
44 Bitcoiva
45 BigONE
46 bit4you
47 Honeyswap
48 BingX
49 Jubi
50 Serum DEX
51 ShibaSwap

Evet arkadaşar gördüğünüz üzere toplamda 51 adet borsada Audius (AUDİO) coinin sergilendiğini gördünüz. Dediğim gibi ne kadar fazla borsa o kadar çok güven demektir. Birde size konu ile alakalı bir video bırakıyorum. Bu bu videodan da destek alabilirsiniz. Konu hakkında aklınıza takılan bir yer olursa yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Tarafınıza gün içerisinde geri dönülecektir.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın