Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Balancer (BAL) Coin Projesi Nedir? En Fazla Kaçı Gördü? Kimin?

Kripto para yatırımcıların son dönemlerde en çok tercih ettiği alt coinler den biri de Balancer yani kısa adı ile BAL tır. Bu nedenle Dünya genelinde bir çok borsa da listelenen BAL kripto para varlığını sizler için inceledik. Yaptığımız bu çalışmada da ilk olarak Balancer (BAL) token projesi nedir? Hangi ülkenin ve sahibi kim olduğunu sizler için sayfamızda yer verdik.

Balancer (BAL) Coin Projesi Nedir? En Fazla Kaçı Gördü? Kimin?

 

Balancer (BAL) token nedir? Hangi ülkenin ve CEO’su kim olduğunu açıkladıktan sonra da diğer en çok merak edilen başlıklarla içeriğimize devam ettik. Peki bunlar nelerdi? 1- BAL token bu güne kadar en fazla kaç lirayı gördü? 2- Balancer yükseler mi? Daha fazla düşer mi? Bunlar neye göre belli oluyor? 3- Hangi borsalar da Balancer listelendi geleceği ne olacak? Balcer hakkında tüm bu merak edilen soruların cevabını görmek istiyorsanız hadi o zaman içeriğimizi okumaya hemen başlayalım.

Balancer (BAL) En Fazla Kaç Lira Olur? Haftalık İnceleme

Balancer (BAL) coini en fazla kaç lirayı olacağını aynı zamanda haftalık incelemeleri sizlere vereceğim. Aslında bizi takip eden kullanıcılarımız bu kripto paraları incelediğimizde her zaman yaptığımız gibi bu incelemeleri sizler için vermekteyiz. Balancer (BAL) coini için sizlere bu konuyu anlatacağım. Tabi bu haftalık sizlere vereceğimiz tabloda en fazla kaç TL olduğu değil başka özeliklerden de bahsedeceğim. Sizlere aşağıda ki bütün bilgileri bu tabloda yer vereceğim.

  1. Piyasadaki değeri
  2. Piyasa arzı
  3. Toplam ne kadar arzının olduğunu
  4. 24 saatlik hacmi
  5. haftalık ne kadar değiştiğini
  6. Tabi en fazla kaç TL’yi gördüğünü.

Gibi bütün bilgileri bulacaksınız. Burada sizlere en çok ilgilendiren olay ise en fazla kaç TL olduğudur. Nedeni ise şu şekildir. Bir coin eğer bir seviyeye çıktıysa o seviyeyi asla ama asla unutmaz. Onun için o seviyeye bir gün elbet geri gelecektir. Ama bu zaman 1 yıl olur ama 1 ay olur bunu kimse bilemez. Şimdi yukarıda sizlere belirttiğim değerleri bir görelim.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 228,59 M BU HAFTA DEĞERİ: 217,78 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 43,82 M BU HAFTA DEĞERİ: 43,82 M
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 5,63 M BU HAFTA DEĞERİ: 5,15 M
FİYATI (TL) 04.10.2022: 96.92 11.10.2022: 92.31
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM  :–5,18 %
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 03.05.2021 en çok 594.9 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 134.59 TL
19.09.2022 100.00 TL
26.09.2022 97.90 TL
04.10.2022 96.92 TL
11.10.2022 92.31 TL

Balancer (BAL) coini bütün bilgilerini sizler için verdim. Bu bilgileri verdikten sonra sıra geldi Balancer (BAL) coini projesinin ne olduğunu ve kime ait olduğunu ele alacağız. Daha sonrasında ise hangi ülkede olduğunu göreceksiniz.

Balancer BAL Projesi Nedir? Kimin? Hangi Ülkenin?

Balancer (BAL) coini nedir? Kimin ve hangi ülkenin olduğunu merak edenler için doğru yerdesiniz diyebilirim. Bu 3 sorunun yanıtı bütün kripto para severler için merak ettikleri konular olmaktadır. Balancer (BAL) coini parantez içinde olan BAL kısaltma ası olduğunu söyleyebilirim. Bu coinin ilk olarak projesinin ne olduğunu bir görelim. Balancer (BAL) coini bir mart ayında sahneye çıkmıştır diye bilirim. Tabi 2022 yılının mart ayında.:) Ethereum blockchain zinciri üzerinde oluşan otomatik piyasa yapıcısı olarak çıkmıştır. Bu coinin amacı nedir derseniz eğer onu da şöyle açıklama yapayım. ERC 20 olan bütün varlıkları çok kolay bir şekilde takas yapma olayını yerine getirmektedir. Bu coin öyle bir coindir ki kullanıcılar tarafından likidite havuzlarını emir defterleri kullanarak başka bir coine aktarmaktadır. Yani bir coin alacaksınız ve para istemiyorsunuz o zaman bu sistem tam sizlik diyebilirim. Sıra geldi Balancer (BAL) coini hangi ülkeye ait olduğunu görmeye. Bunun cevabı ne yazıkki herhangi bir ülke bağımlılığı yoktur. Yani hiç bir otoriteye bağlı olmadan ve merkezi bulunmayan bir DEFİ platformu olduğunu sizlere söylemek isterim. Bu coinin kurucusunun kim olduğu merak edeneler için ise hemen açıklama yapayım. Bu Balancer (BAL) coini kurucu 2 kişiden oluşmaktadır.

  1. Fernando Martinelliblank
  2. Mike McDonaldblank

Evet arkadaş bu coin hakkında bütün merak edilenleri de sizlere verdiğime göre artık bu Balancer (BAL) coinin geleceğini ne olur bir görelim.

Balancer Token Geleceği Ne Olur? (Düşer Mi? Yükselir Mi?)

Balancer (BAL) coin geleceği hakkında bütün bilgiler burada diyebilirim. Bu konuda aynı amanda düşer mi yükselir mi gibi sorularınıza da yanıt bulacaksınız. İlk olarak düşüp yükseleceğin sizlere söylemem çok ama çok zor diyebilirim. Bu tamamen BTC ile alakalı olmaktadır. Tabi birazdan sizlere projesinden bahsettiğimde ise yüksele bileceğini de düşünebilirsiniz. Sizlere geleceği hakkında bilgiyi direk kendilerine ait olan twiter adresini vererek her an her haberden duyum yapabilirsiniz. Bu hesap ise şu https://twitter.com/balancer şekildir. Bu hesaptan geleceği hakkında bütün bilgilere erişebilirsiniz. Tabi yükselmesi veya düşmesindeki etkiler ise gündeme gelebileceği projeler ile bağlantılı olmaktadır.

Balancer (BAL) coin projesine bakıldığında aslında kripto dünyasında oldukça fazla adını söz ettireceğini görebilirsiniz. Zaten bunu TL basındaki en yüksek seviye olan 594.90 TL olduğunda kanıtlamış oldu. Takas olayı bu projenin gittikce rağbet gördüğünden bu tutar olmuştur. Evet arkadaşlar şimdi ise sıra geldi Balancer (BAL) coin yorumlarına.

Balancer Coin Yorumları Neler?

Balancer (BAL) coin hakkındaki ilk yorumu diğer kripto paraları tanıttığımdaki gibi ben yapacağım. Tabi yapacağım bu yorum yatırım tavsiyesi kesinlik değildir. Sadece aklımdan geçenlerdir. Sizler sakın bu söylediklerimi yatırım tavsiyesi olarak algılamayın. Yani vay ben sitenizden bu yorumu gördüm gibi davalar açıp benden bir şey talep etmeyin.

Arkadaşlar hemen kendi yorumuma geçeyim. Bir kripto paranın değer kazanması için iki olayın gerçekleşmesi gerekmektedir. Bunlardan 1. projesinin çok sağlam olmasıdır. Eğer proje yönünden çok sağlam adımlar atarsa o zaman kripto para yerinde durmaz. Birde kripto paranın değer kazanması için 2. bir neden olan başka borsada sergilenmesidir. Bunu sizlere örnek bir coin ile açıklama yapacağım. Bu örnek ise Ceek VR coininidir. Bu coin 08.04.2022 tarihinde Huobi borsasında listeleneceğini duyurmuştu. Bu listelenmesi sonucu %40 varan bir artış gerçekleşti.  blank

Yukarıdaki grafikte bunu sizlere görsel olarak ta sundum. Şimdi ise Balancer (BAL) coini hangi borsada sergilenmekte onu anlatacağım. Tabi en önemlisi ise Binance’te var mı sorusuna da yardımcı olacağım. Hadi o zaman bir alt 👇 başlığı.

Balancer BAL Hangi Borsalarda Listendi (Binance’te Var Mı?)

Balancer (BAL) coini hangi borsada sergilendiğini bu başlıkta ele alacağız. Ele aldığımda da göreceksiniz gerçi ama sizlere birde en çok merak edilen konu olan Binance’te var mı sorusunu da sizlere vereceğim. Hatta ilk olarak bunun cevabını sizlere vereyim. Balancer (BAL) coin Binance borsasında var arkadaşlar. Hatta bu borsa ile kalmayıp sizlere vereceğim aşağıdaki bütün borsalarda sergilenmektedir. Şimdi ise o borsaların neler olduğunu göreceğiz. Hadi bakalım arkadaşlar görelim bakılım nerelerde listeleniyor.

Audius Coin Listelendiği Borsalar
Sıra No Borsa Adı
1  Bibance
2 Coinbase
3 Bithumb
4 Huobi
5 Gate.io
6 FTX
7 KuCoin
8 Kraken
9 Gemini
10 Uniswap
11  Bitfinex
12 Bittrex
13 Poloniex
14 Coinone
15  Bithumb
16 OKX
17 MEXC
18 Crypto
19 Bitglobal
20 Phemex
21 Indodax
22 Tokocrypto
23 WazirX
24 Probit
25  Paribu
26 Bitvavo
27 XT
28 Bitrue
29 Bitkub
30 Coinjar
31 1inch
32 WOO
33 BitMart
34 KickEX
35 CoinEX
36 CEX.IO
37 NovaDAX
38 CoinDCX
39 MDEX
40 Bitbns
41 Giottus
42 P2PB2B
43 HitBTC
44 BKEX
45 DigiFinex
46 Pionex
47 Bibox
48 LATOKEN
49 CoinTiger
50 Coinsbit
51 Hoo
52 AEX
53 Bitget
54 Hotbit
55 HitBTC
56 CoinW
57 Bitcoiva
58 Bitazza
59 Vauld
60 Zipmex

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere Balancer (BAL) coini sadece Binance’te değil neredeyse bütün borsalarda sergilenmektedir. Toplam 60 adet borsa bu coini desteklemektedir. Birde sizlere birde Balancer (BAL) coini hakkında bir video vereceğim yararı olacağını düşünmekteyim. Birde yorum olayına sizlerde katılabilirsiniz. Bu coin hakkında düşünceleriniz grafiklerinizi yorum alanında paylaşabilirsiniz. Konu hakkında aklınıza takılan bir şey olursa da yine yorum kısmına yazınız gün içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın