Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Bankalardan İcralık, Köylüden 2 El Evraksız SATILIK Traktörler

Bankalardan İcralık, Köylüden 2 El Evraksız SATILIK Traktörler

 

Almancıdan, çiftçilerden evraksız olarak 2.el traktör almak isteyenler. Yada bankalardan icralık olarak ihaleye katılarak çok ucuza traktör sahibi olmak isteyen köylülerimiz. Sizlere bu iki kesime ait ilanları sayfamızda yer verdik. Böylece icralık yada köylüden nasıl traktör alınır? burada bulabilirsiniz. Diyarbakır dan tutunda Bursa ve Konya da acil olarak satışa çıkarılan tüm traktörlere bütçenize göre böylelikle sahip olabilirsiniz.

İcralık Traktör Satan Yerler Nereleridir?

Çiftçi traktörünü teminat göstermediği sürece el konulması yasal olarak mümkün değildir. Yani, banka yada herhangi bir vergi borcundan ötürü çiftçinin faaliyet sağladığı traktör icra ile el konulamaz. Bu karar 12. hukuk mahkemesi tarafından alınmıştır. Bu nedenle icralık olarak bankaların İnternet satış sitelerinde çok fazla satılık traktör göremeye bilirsiniz. Bankalardan daha fazla bir şekilde icralık satışta olan traktörlerin ilanlarını ise, özel icralık ilan sitelerinde görebilirsiniz. Çoğunlukla şuan için bu sitelerde yer alan icralık ikinci el traktör markaları ise şunlardır.

 • New Holland
 • Massey Ferguson
 • John Deere
 • Fiat
 • Tümosan
 • Case
 • Zetor
 • Ford
 • Başak
 • Üneversal
 • Landin

Türkiye’de en çok tercih edilen bu traktör markalarını şayet ucuza satın almak istiyorsanız ilk olarak bu sitelerin sayfalarını bilmeniz gerekir. Daha sonra ise siteye nasıl kayıt olunur? kayıt sonrasında ise icralık 2. el traktör almak için nasıl teklifte bulunur? Son olarak ise ihalenin size kalması durumunda satın alma işlemlerini nasıl yürütüldüğü hakkında bilgi sahibi olmanız sizin menfaatinize olacaktır.

0 2. El Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları Kaç? da yer alan çok düşük faizlerle 2.el traktör sahibi olabilirsiniz. Tabi, içerikte yer vermiş olduğumuz şartları sağlamanız halinde.

Bu nedenle bizde sizlere icralık olarak traktör almak isteyenler için tüm bu soruların yanıtını vermek istedik.

Tüm İcralık 2. El Traktör İlanları (Ziraat, Halk Bankası)

Arkadaşlar şimdi sizlere bütün icralık araçlara ulaşabileceğiniz belli başlı linkler vereceğim Verdiğim bu linkler sayesinde Ziraat Bankası, Halk Bankası ve bütün özel ve devlet bankalarına ait icralık satılık araçlara ulaşabileceksiniz. Bu listelerde sadece icralık araçlara değil diğer ticari ve binek araçlara da teklif verip satın alabilirsiniz.

blank

İlk link sayesinde sadece traktör sekmesini seçtim sizler için daha rahat arama imkanı olması açısından. Böylelikle aradığınız traktörü bulabilirsiniz.

https://www.icraburada.com/icralik-traktor/4

İkinci olan linkte ise bütün bu icradan alabileceğiniz araçlar ve paketleri yer almaktadır. Bu sayede hem icradqan traktör alıp hem de binek bir araca sahip olabilirsiniz.

https://www.icraburada.com/hizmet_paketleri

Üçüncü ve son link olarak sizler için Ziraat Bankasının icralık araç listesine yer verdim. Bu sayede direk Ziraat Bankası hesabınız üzerinden işlemlerini hızlandırıp ihalelere girebilirsiniz.

https://e-aracsatis.ziraatbank.com.tr/index.intengo

Sizler için hazırladığım bu icralık traktör ve araç linkleri yardımcı olacaktır. Yine tekrarlıyorum ihalelere girdiğinizde duracağınız yeri iyi bilin yoksa kar edeceğim derken bu iş zarar dönebilir. Şimdiden hayırlı olması dileği ile alacağınız araçlar.

Bankalardan İcralık Traktör Nasıl Satın Alınır?

Bankalardan icralık traktör nasıl alınıyor konusu aslında şu şekildir. Aynı icralık ev ve araba alımı ile nerdeyse aynıdır. Burada bilmeniz gereken şey hangi bankalara göz atacağınız olacaktır. Örneğin Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankasında icralık traktör bulma ihtimalin diğer bankalara göre daha yüksektir. Nedeni ise devlet bankası olduğundan sunulan imkanlar diğer bankalara göre daha çok olacağı bir kesindir. Sizler için daha önceden Maliyeden Emniyetten Hacizli İcralık Satılık 2. El Araçlar alımından bahsetmiştim. Bu yazımda çok detaylı olarak yer verdiğim icralık araç alımları ile icralık traktör alımları birebir aynıdır.

blank

Tabi bu devlet bankalarının yanı sıra Deniz Bank, QNB Finansbank, Garanti BBVA, İş bankası ve TEB bankası gibi bankalarda icralık traktör sattıklarını bilmenizi isterim. Burada bilmeniz gereken traktör alımı diye değil de araç alımına giriniz ilgi ilanları oradan bulabilirsiniz. İş bankası için İş Bankası İcralık Evler İş Yerleri Araçlar İhalesine BAŞVURU yazıma bir göz atın derim. Rabbim kimsenin malını icraya düşürmesin ama düşüncede üzülmesin nedeni ise borcunu kapatmış olur. Birde olaya böyle bakmak gerek. İcradan traktör almak veya ev, araç almak aslında düşen kişiye yardımcı olmak gibi bir şey oluyor. Ama benden size küçük bir tavsiye icraya düşmeden kendi imkanlarınız ile satmanızı tavsiye ederim. O zaman daha pahalıya satmış olacaksınız buna emin olun. Buda sizler için ufak bir tavsiyem olsun.

Köylülerden Evraksız Satılık Traktörler

Traktörlerin çıkış amacı tarımsal faaliyetlerin çok daha kolay bir şekilde sağlana bilmesidir. Bu amaç dışında da yine farklı alanlarda traktörleri görmek mümkündür. Fakat, daha çok tarımsal alanlarda yer aldığı için traktörlerin sahiplerinin genelini köylülerimiz yani çiftçilerimiz oluşturmaktadır. Bu nedenle satılık traktörlerin sahiplerinin bir çoğu çitçimizdir. Sizde şayet 2.el özellikle evraksız bir traktör satın alacaksanız eğer büyük olasılıkla köylülerimizden alım yapacaksınız.

blank

Köylülerden-Evraksız-Satılık-Traktörler

Peki, köylülerimizden ikinci el evraksız yada full bir şekilde evrakları tam 2. el traktör satın almak için hangi ilan sitelerine bakmalıyız.

Bu 3 siteden de ücretsiz olarak tüm Türkiye’de yer alan köylüden satılık evraksız bütün traktör ilanlarını görebilirsiniz. Pazarlık yaparak satın alabilmek için de ilan sahibinin telefon numarasını hiç çekinmeden  araya bilirsiniz. Şimdiden satın alacağınız traktörleriniz hayırlı olsun.

 

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 2 Average: 1.5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın