Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Bigo Live Nedir? Ne İşe Yarar? Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Son dönemde pandemi etkisini de düşünürsek artık sanal ortam insanlara bağımlılık yapmaya başladı. Bu bağımlılık para kazanma yolları da açmadı değil. Bu yollardan bir tanesi de Bigo Live ile para kazanmaya çıkıyor. Bigo Live'dan fasulye kazanarak çok yüksek kazançlar elde edebiliyorsunuz. Bu kazancın yanı sıra Pk denilen bir yöntem ile arkadaşınıza meydan okuyarak da para kazanabiliyorsun. Yok ben Pk ile değil de kendi videolarımı paylaşarak Bigo Live kitlesine ulaşmak istiyorum da diyebilirsiniz. Bigo'da hediyeleri elmas satın alarak gönderebiliyorsunuz. Bu elmasları siteden aldığınızda biraz pahalı olabilir. Bunun başka bir yöntemi kabasakal programıdır. Şimdi sizlere bahsettiğim bütün bu konuların nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Bigo Live Nedir? Ne İşe Yarar? Para Kazanma Yolları Nelerdir?

 

Sizlere bu konuda hangi alt başlıklar bekliyor bir görelim. 1. Bigo Live nedir? Ne işe yarar konusunu ele alacağız. 2. Bigo Live ile hesap açma işlemi nasıl oluyor. 3. Hediye fiyatları ne kadar olmakta. 4. Bigo Live ile ucuz elmas alma yolları nelerdir. 5. Olmazsa olmaz Bigo Live ile nasıl para kazanırız. 6. Bigo Live PK nedir? Hilesi var mıdır? 7. Son olan bu başlıkta kabasakal ile elmas alma ve gönderme nasıl olur. Bütün bu sorularınız cevabını buradan bulabilirsiniz. Bunun dışında sizlere birde video vereceğim bu videoda sizlere yardımcı olacaktır.

Bigo Live Nedir? Ne işe Yarar?

Bigo Live nedir? Konusuna şu şekil açıklık getirmemde fayda ver. Aslında bu program evinizde veya dışarıda size canlı yayın açmanızı sağlamaktadır. Açılan bu canlı yayın sayesinde sizleri diğer kullanıcılar izlemektedir. Bu sayede kendinize özgü yetenekleri sergileye bilirsiniz. Bunları örneklendirmek gerekirse:

 • Dans etmek
 • Stand Up yapmak
 • Müzik söylemek
 • Gittiğiniz bir şehri tanıtmak

Gibi olayları paylaşabiliyorsunuz. Bu paylaşımlar sayesinde diğer kullanıcılar sizi izleye bilmektedir. Bu sayede hem kendinize has özelliklerini paylaşmış oluyorsunuz hem de bu sayede arkadaş kitlesi oluşturuyorsunuz. Bigo’nun ne işe yaradığını ise şu şekil maddeler halinde açıklamamda fayda var:

 1. Arkadaş edinme
 2. Para kazanma
 3. Kendinize ait özellikleri tüm dünyaya tanıtma
 4. Dünya genelinde popülitenizin artması

Yukarıda belirttiğim bu maddeler içerisinde en dikkat çeken Bigo Live ile para kazanmak olarak göze takılmaktadır. Bu işlemden para kazanmadan önce bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Bigo Live Hesap Açma İşlemi Nasıl Olmakta?(Hesap Silme Dahil)

Bigo ile hesabınızı açarak hem sohbet ortamı oluşturabilirsiniz. Hem de bu ortamda para kazanabilirsiniz. Yukarıda belirttiğim gibi tek amacı para kazanmak olmayan bir sitem aslında. Bir nevi YouTube gibi diyebiliriz. Yani burada kendi videonunuz çekerek büyük bir kitliye ulaşabiliyorsunuz. Bir artısı bu işlemleri canlı yayın olarak yapıyorsunuz. Bu işlemleri yapabilmeniz için sizlere cep telefonlarınıza indirebilmeniz için linkleri bırakacağım.

blank

blank

Bu verdiğim her iki link için telefonlarına indirim yapabilirsiniz. Bu uygulamaları indirim yaptıktan sonra kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini 3 (üç) şekilde yapabiliyorsunuz.

 1. Google hesabınız ile giriş
 2. Facebook ile giriş
 3. Telefon ile giriş

Her birisi içinde kayıt olabilirsiniz. Ben telefon ile kayıt olmayı tercih ettim. Bu kayıt işleminde bizden şu şekil yolların izlenmesi isteniyor.

 • İlk olarak cep telefonu numaramızı istiyorlar
  • Bu numara işleminden sonra onay kodu gönderiliyor
 • Daha sonrasında ise
  • User name (yani kullanıcı adı) istenmekte
  • Cinsiyet seçimi
  • Doğum tarihiniz istenmektedir.

Eğer daha geniş çaplı profiliniz olmanızı istiyorsanız. Profil resimleri koyabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Buradaki ama aslında para kazanmak ise profilinizi zengin tutmanızda yarar vardır.

Bu programdan sıkıldınız yada beklediğiniz bulamadıysanız hesabınızı göstereceğim yöntem ile silebilirsiniz. Burada şu yolları izleyiniz.

 • Öncelikle Bigo Live programını açınız
 • Daha sonra sağ altta ‘ben’ menüsüne giriniz
 • Buradan ayarlar sekmesini seçiniz
 • Çıkan ekranda hesap yönetimini seçiniz
 • Seçtikten sonra sayfanın en alt kısmına geliniz
 • Orada size hesabı sil sekmesi çıkacaktır

blank

 • O sekmeyi tıklayarak
  • İlk hesap kurarken şifreyi girerek ileri diyorsunuz
  • Çıkan ekrana onayla ve devam et demeniz gerekiyor.

Daha sonrasında hesabınız silinmiş oluyor.

Bigo Live Hediye Fiyatları Ne Kadardır?

Şimdi arkadaşım bu programdan para kazanmak istiyorsanız hangi hediyenin kaç para olduğunu bilmenizde fayda var. Nedeni ise hangi hediyeyi isteyeceğinizden dolayıdır. Size gönderilen bu fasulyelerin kendine göre özel bir fiyatı mevcuttur. Amaç çok fazla fasulye sahibi olmaktır. Ne kadar fazla sahip olursanız aylık kazancınızda ona göre artış gösterecektir. Şimdi gelelim hangi hediye kaç para kazandırıyor onları görelim.

blank

Hediye Elmas Hediye Elmas
Crown 1 mask 2
AirPlane 100 Swarovski 30
Road To Glory 1.000 Türk Bayrağı 1
Peak 5.000 Pink Diamond 100
Sweet Moment 2.888 Dino 100
Bluelover 7 Plumeria 2
Chocolate 70 Annual Glory 1
Banknote Toy 700 Snowflake 499
blank
Hediye Elmas Hediye Elmas
Süper Car 3.500 Gala’s Firework 50
Love Fireworks 10.500 Guinness 1
Rocket 35.000 Hot Sword 1.000
Neverland 21.000 Galata Kulesi 10
Bell 5 Diamond Ring 35
Mace 1 Blastoff 999
Family Shield 999 Luxury Yacht 39.999
Flower 1 Gala Dragon 9.999

blank

Hediye Elmas Hediye Elmas
Kiss Me 500 Super Airdrop 80.000
Love Car 100 Super Dragon 9.999
Bomb 15 Theophany 9.999
Love 1 Flaming Fhenix 8.999
Rose rain 999 Maryy me 20.000
Rose Rocket 1.000 King of Legend 19.999
Kiss 2 Roadster 3.000
Flag-raising 1 Balloon 5.999

blank

Hediye Elmas Hediye Elmas
Ballon 199 Pink antlers 699
Sky Wheel 500 Talent Show 999
Lale 100 Boğaziçi Köprsü 9.999
Treasuers 100 Autumn 2.999
Trophy 1 Hıt-air Balloon 999
Çay 1 King 100
King’s Glory 1.000 Summer 1.299
Star of Gala 1 Loving Castle 25.000

blank

Hediye Elmas Hediye Elmas
Moto 1.000 Firework 50
magic mask 99 Dream elopement 9.999
Cute Meet 1.999 Skycraper 29.999
Rose Box 199 Season 1.699
Petal rain 1.999 Hot Leopard 15.000
Gold Bag 50 Love Carriage 29.999
Gala’s Flower 10 Luxury Dinner 9.999
Sunflower 500 Golden Dino 100

blank

Hediye Elmas Hediye Elmas
Romantik Taşıma 99 Honeymoon 20.000
Prenses Prens 999 Aşk Nimeti 3.999
Fantezi Kalesi 1.999 Gül 2
Lolipop 2 Öpücük 5
Çiçekler 2 Çan 5
Gala Dragon 9.999 Topuz 1
Aile Kalkanı 999 ice Cream 2
Love 2 Hand heart 5
Diamod 5 KissKiss 5
Little Bear 2 Star 2

Yukarıda sizler için Bigo tarafından verilen hediyelerin her birisine yer verdim. Peki bu hediyeleri gönderebilmek için elmas fiyatları neler şimdi onları görelim.

blank

 • 4 Elmas 0,90 TL
 • 42 Elmas 11.14 TL
 • 297 Elmas 78.50 TL
 • 848 Elmas 222.06 TL
 • 3818 Elmas 984,54 TL

Bigo Live Ucuz Elmas Alma

Sizlere Bigo’nun kendi sitesindeki elmas fiyatlarından bahsetmiştim. Şimdi ise en ucuz Bigo elmas alma yönteminden bahsetmek istiyorum. Evet yanlış okumadınız en uygun elmas 🙂 Her programın olduğu gibi bu programında bir açığı olduğunu söyleyebilirim. Aynı TikTok Takipçi Arttırma Hilesi 100 Çalışıyor yazımda belirtiğim gibi. Öyle bir site var ki Bigo programından daha uygun  bir şekilde sizleri elmas sahibi yapıyor. Peki bu sitenin ne olduğunu biliyor musunuz?  Eğer bir bilginiz yok ise doğru yerdesiniz. İşte bu sitenin adı kabasakal sitesi. Bu siteye ister üye olun ister olmayın her türlü elmas alımı yapabiliyorsunuz. Hem de Bigo’nun kendi sitesinden daha uygun fiyata. İşte sizler için araştırmalarım sonucu kabasakalın Bigo için en ucuz elmas fiyatları.

blank

 • 29 Elmas 5 TL
 • 59 Elmas 10 TL
 • 88 Elmas 15 TL
 • 147 Elmas 25 Tl

blank

 • 295 Elmas 50 TL
 • 591 Elmas 100 TL
 • 1479 Elmas 250 TL
 • 2958 Elmas 500 TL

Yukarıda belirttiğim gibi kendi sitesinden çok ama çok uygun fiyata almış olacaksınız bu sayede. Birde hiç sıkıntı yaşanmayan bir site olduğu için güvende sağlamaktadır.

Bigo Live İle Nasıl Para Kazanılır?

Bigo Live ile para kazanmak için öncelikle her hangi bir ajansa üye olmak gerekmektedir. Üye olmadan da para kazanabilirsiniz ama üye olunduğunda çok daha fazla para kazabiliyorsunuz. Bu ajansa ben size üye olmak istiyorum diye değil de ilk olarak deneme yayını açarak ajans sahiplerinin dikkatini çekmeniz gerekmektedir. Bu dikkat çekme olayından sonra zaten bir çok ajan sahibinden teklif alacağınızdan şüpheniz olmasın. Burada sizin yapmanız gereken size en iyi teklif veren kişi ile anlaşmanız çok önemlidir. Yani kazancınıza kazanç katmak istiyorsanız bu yolu bu şekil izlemelisiniz. Şimdi artık bir ajansa üyesiniz ve para kazanmak istiyorsanız, işte burada artık iş size düşmektedir.

 • Pk ile para kazanabilirsiniz.
 • Yada kendi canlı videonuz ile para kazanabilirsiniz.

blank

Bu her iki yöntemle para kazanmak çok basit. Sadece belirli bir takipçi sayısına ulaşmanız yeterli olacaktır. Bu takipçileri öyle bir etkilemeniz gerekmektedir ki sizlere çok değerli elmas göndersinler. Aksi taktirde okyanusun ortasında ne tarafa yüzsem diye bakarsınız. Ne kadar fazla fasulye toplarsanız o kadar çok elmas kazabiliyorsunuz.

NOT: Bayan olursanız bu tarz görüntülü konuşma sistemlerinde çok daha fazla para kazabilirsiniz. 

Yukarıda belirtiğim bu olayların aynısını TikTok Takipçi Arttırma Hilesi 100 Çalışıyor (PROGRAMSIZ UYGULAMA) yazımda sizlere paylaşmıştım.

Bigo Live Pk Nedir?

Bigo Live Pk denilen bir olay mevcuttur. Bu Pk ise karşılıklı düello gibi düşünebiliriz. Her iki veya daha fazla kullanıcı tarafından ortak açılan yayınlara Pk yayın denilmektedir. Bu kullanıcılar buradan canlı yayın yaparak hediye toplamaktadırlar. Yine asıl amaç para kazanmak diyebiliriz. Yeteneğiniz ne kadar fazla ise o kadar fazla bu ortamda para kazabilirsiniz.

blank

Bu resimde görüldüğü gibi Pk yapılan bir canlı yayındır. Aldığı hediyenin büyüklüğüne resimde görüyorsunuz. Para kazanmak aslında çok kolay Pk yayını yapacak bir kişi ile inanılmaz kazançlar elde edebilirsiniz.

Bigo Live Hilesi Var Mı?

Bigo Live hilesi var mı konusunda sizlere kendi fikrime göre evet var diyebilirim. Bu hileyi sizlere yukarıda en uygun elmas ama satırında yer vermiştim. Yani kabasakal sitesi aracılığı Bigo’nun kendi sitesinden daha uyguna elmas alabiliyorsunuz. Sizler için güncel Bigo uygulaması için güncel hile programları çıkarsa yine sayfamda yer vereceğim. Bu programlarda asıl olan elmas kazanmaktır. Bunun da nasıl daha uygun bir şekilde alınacağını zaten bildirdim. Şimdiden sizlere hoş sohbetler ve bol bol para kazanmalar 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 2]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın