Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nasıl Alınır? (Maaş, Ev, Araba vb.)

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nasıl Alınır? (Maaş, Ev, Araba vb.)

 

Kredi notu düşük hatta kara listede dahi olsanız bankalardan kredi kartı almanın garantili olarak bir yolu vardır. O da bloke teminatlı olarak kredi kartı alınmasıdır. Böylece mevduat hesabınıza para yatırarak kolaylıkla kesin ve garanti olarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Ziraat bankası yada Denizbank veya benimde kullanmış olduğum AKBANK ile Finansbank tarafından üretilen kredi kartlarına nasıl peki başvuru yapabilirsiniz? Bununla birlikte para yerine ev, araba gibi teminat gösterenlerin kredi kartları onay alıyor mu? Hepsinin sorusunun cevabını müşteri hizmetlerine arayıp dakikalarca beklemenize gerek kalmadan burada sizler için yanıtladık.

Blokeli Kredi Kartı Nedir? Kimler Alabilir?

Bloke teminatlı olarak kartı nedir? sorusunun yanıtı, özellikle kara listede olanları çok sevindirecek. Bildiğiniz gibi avukatlık, icralık gibi nedenlerle kredi notu düşük olanlar bankalardan kredi veya kart alamaz. Tabi her şeyin bir yolu olduğu gibi bankalardan kara listede dahi olsanız kredi kartı almanın da bir yolu vardır. Bu yol da işe blokeli kredi kartı nedir? sorusunun yanıtını oluşturmaktadır. Böylece daha önce Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar dan da bir şartla yararlana bilirsiniz kriteri bu başvuru için aranmamaktadır. Dolayısıyla cebinizde belli bir para teminatı varsa bunu mevduat hesabınıza yatırtarak size ait bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Kimler alabilir sorunun cevabı ise; 18 yaşından büyük olan üst yaşıtı aranmaksızın herkes diyebiliriz. Peki, kara listede dahi olsanız nasıl bloke teminatlı olarak kredi kartı alabilirsiniz?

Bloke Tazminatlı Kredi Nasıl Alınır? Hangi Bankalar Verir?

Bloke teminatlı olarak kredi kartı almak için hiç boşuna bankaların müşteri hizmetlerine aramayın. Neden mi? çünkü ben sizin için aradım ve bloke teminatlı olarak kredi kartı başvurusunun yapılması için banka şubelerine gitmemin gerektiğini söyledi. Bundan dolayı zaman kaybetmeden kredi kartınıza bir an önce kavuşmak için başvuru işleminizi doğrudan banka şubesine yada ön müracaat için İnternet başvuru formlarından sağlaya bilirsiniz. Banka blokeli olarak kredi kartı başvurusunda bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken bir husus olduğunu da söylemek istiyorum. O da başvuruda bulunacağınız kredi kartının gerçekten sizin için en iyisi olduğuna emin olmanızdır. Bundan dolayı da sizin yeriniz de olsam harcama yaptıkça en çok hediye para puan veren kredi kartlarını listemin ilk sırasına sokardım. Harcadıkça en çok hediye puan veren kredi kartları hangisi diyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı olabiliriz. Tek yapmanız gereken En Çok Hediye Para Puan Veren 5 Kredi Kartı sayfamızı ziyaret etmenizdir. Böylece size en iyi imkanları sağlayan bloke teminatlı kredi kartı seçimini doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Peki, paylaşmış olduğumuz en çok hediye para veren kredi kartları haricinde halkımızca çok fazla ilgi gören diğer kredi kartlarımız hangileridir?

1- Ziraat Bankası Teminatlı Kredi Kartı

Ziraat bankası kredi kartı komisyon oranları ve sağladığı bolca taksit olanaklarından dolayı tüketiciler tarafından çoğunlukla rağbet gösterdiği bir karttır. Gold ve Platinum olarak piyasada yer alan kredi kartlarına bir de para kartı olarak BANKKART ilave edilmiştir. Teminatlı olarak kredi kartı sahip olmak isteyenler Ziraat Bankasının GOLD özelliklere sahip olan kartına başvuru yapmaları önerilmektedir. Bunun sebebi ise PLATİNUM özelliklere sahip olan kredi kartlarının yüksek gelir ve kredi notuna sahip olanlar için üretilmiş olmasıdır. Ziraat bankası GOLD kredi kartının yüksek limit haricinde PLATİNUM kredi kartından çokta bir farkı yoktur. Teminatlı olarak GOLD kart sahibi olanlara tanınan bazı ön planda tutulan özellikleri ise şunlardır.

  • Teminatlı olarak GOLD kart sahibi olanlar ATM istasyonlarından kolaylıkla nakit avans çekebilme imkanının sahip olabilmektedirler.
  • ATM üzerlerinden ücretsiz olarak Türkiye gelenindeki bütün ATM’lere bedava para transferi yapabilirsiniz. ATM Üzerinden Bedavaya Kartız Para Gönderme Nasıl Yapılır? da bu işlemlerin nasıl yapılacağını videolu olarak göre bilirsiniz.
  • Peşin alış verişlerinizi taksitlendirme yapabilirsiniz.
  • Temassız olarak alış veriş imkanı sağlamaktadır.

Bu ve bir çok özelliğe sahip olan Ziraat bankası kredi kartını teminatlı olarak sahip olabilirsiniz. Ön başvurunuzu da isterseniz buradaki adres üzerinden de oluştura bilirsiniz.

2- Finansbank Bloke Teminatlı Kredi Kartı Alabilirsiniz

Benimde severek kullanmış olduğum QNB Finansbank kredi kartını mevduat blokeli olarak sahip olabilirsiniz. Bünyesinde dijital bankacılık olarak yer veren ENPARA kredi kartını da yine aynı şekilde arzu ederseniz alabilmektesiniz. Ömür boyu kredi kartı aidatı olamayan ENPARA kredi kartına sahip olabilmek için yapmanız gereken ilk şey bankaya ait bir vadeli yada vadesiz mevduat hesabı açtırmanızdır. Daha sonra elinizde nakit olarak bulunan parayı banka hesabınıza yatırarak bu iki harika kredi kartı başvurusunu kolay bir şekilde aşağıda bahsetmiş olduğum gibi yapabilirsiniz.

  • https://bit.ly/3ax0A4k adresine ilk olarak girelim.
  • Foruma kimlik bilgilerimizi girelim. (cep telefonu ve doğum tarihi vb.)
  • İletişim bilgilerimizi dolduralım
  • DEVAM dedikten sonra yine kişisel bilgilerimizi girelim
  • Adres bilgilerimizi doğru bir şekilde dolduralım
  • Kredi kartı tercihinde bulunalım

Bu adımlar sonrasında kredi kartınız çok büyük ihtimal onay alacaktır. Daha sonra ENPARA müşteri temsilcisi size telefonla ulaşacaktır. Sizden aldığı randevu tarihinde ise ENPARA kredi kartınızı evinize kadar getirip, teslim edecektir. ENPARA hesabınızın olmasının en büyük bana göre avantajı ise özellikle ihtiyaç kredisi çekemeyen kadınlara sağlamış olduğum imkanlardır. Böylece Ev Hanımlarına Kredi Veren 5 Harika Banka Hangisi de bahsetmiş olduğum şekilde kolayca bu hesabınızın üzerinden en azından belli bir süre geçtikten sonra tüketici kredisi kullana bilirsiniz.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Üst Limiti Nasıl Hesaplanır?

Bloke tazminatlı kredi kartı alacaklar için kullanım üst limiti nasıl hesaplanır, biliyor musunuz? Normalde bu hesaplama işlemi gelirinizin en az 4 katına göre yapılır. Yani, aylık 3.500 TL bir geliriniz varsa 3.500*4= 14.000 TL bir kullanım limitine sahip kredi kartına sahip olursunuz. Ancak iş bloke teminatlı kredi kartına gelince bu hesaplama işlemi biraz ikinci planda kalmaktadır. Bunun sebebi ise malum nedenlerden ötürü kredi notunuzun düşük olmasıdır. Bu yüzden bloke teminatlı kredi kartı üst limit hesaplama işlemleri için hane geliriniz ikinci planda yer alır. Bloke teminatlı kredi kartı üst limit hesaplamada baz alınan ise bankaya yatırmış olduğunuz teminat miktarıdır. Yani, mevduat hesabınıza diyelim ki 5.000 TL yatırdıysanız teminatlı kredi kartı kullanım üst limiti de 5.000 TL olur.

blank

Kullanım üst limitini zamanla yükseltmeniz sizin elinize de olduğunu da bilmenizi isterim. Bunun için de diğer yol ise az öncede bahsetmiş olduğum gibi kredi notundan geçmektedir. 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi ile bu işi biraz daha hızlandıra bilirsiniz. Şimdi blokeli kredi kartı için bu yazdıklarımdan sonra bazı sorular geleceğini bildiğim için benimde aklımdan geçen soruların yanıtını vermek istiyorum.

Madem Nakit Paramı Yatırım Blokeli Kart Alacağım Avantajı Ne Olacak?
En büyük avantajı taksitli olarak alış veriş yapabiliyor olmanızdır. Diğer bir avantajı ise şayet taksitlerinizi düzenli bir şekilde öderseniz kredi notunuz hızlı bir şekilde yükselir.
Bloke Teminatlı Kredi Kartı Hangi Bankalar Veriyor?
Bütün bankalardan bloke teminatlı kredi kartı alabilirsiniz.
Hiç Bir Gelirim Yok Yine de Bloke Teminatlı Kredi Kartı Alabilir Miyim?
Evet, hiç bir geliriniz olmasa bile bloke teminatlı kredi kartı kolaylıkla alabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 2 Average: 4.5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın