Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır? Toplam 8 Banka (YAPILANDIRMA, TAKSİTLENDİRME)

Farklı bankalarda mevcut kredi borçlarınızı yeniden taksitlendirmek mi istiyorsunuz? O zaman sizin ihtiyacınız olan tek şey borç kapatma kredisi veren bankalara başvuru yapmanızımdır. Ödemekte zorluk çekmiş olduğunuz ihtiyaç kredisini böylece çok daha esnek geri ödemelerle yeniden yapılandırma yapabilirsiniz. Üstelik arzu ederseniz de yine farklı bankalardaki kredi kartlarınızın borçlarını da kapatarak taşıma da yapabilmektesiniz.

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır? Toplam 8 Banka (YAPILANDIRMA, TAKSİTLENDİRME)

 

Böyle bir finansmana ihtiyacı olanları düşünerek 8 tane borç kapatma kredisi veren bankaların hangileri olduğunu bir araya getirdik. Böylece borç kapatma diğer adı ile de yeniden yapılandırma kredisi veren bankaların faiz oranlarını öğrenmek için yer verdiğimiz tüm bu bankaları tek tek dolaşmak zorunda kalmayacaksınız.

Borç Kapatma (Yapılandırma) Kredisi Nedir?

Borç kapatma kredisinin diğer adı yapılandırma olarak da geçmektedir. Bu nedenle borç kapatma kredisi nedir? Sorusunu yanıtlarken bu iki kelimeyi de ele aldığımı baştan belirtmek istiyorum. Bu hatırlatma dan sonra borç kapatma, diğer adı ile de yapılandırma kredisinin ne olduğuna geçebiliriz. Arkadaşlar, bankalar hepimizin bildiği gibi koşullara uygun olanlara bireysel ihtiyaç kredisi vermektedir. Esnaflarımıza ise bu kredi türü ticari işletme kredisi olarak geçmektedir. Bu krediden sadece 1 defalığına yararlanmakla kalmazsınız. Mevcut krediniz varken de yine ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz.

Mevcut ihtiyaç krediniz varken yeniden ihtiyaç kredisi kullana bilmenizin. Ayrıca, kullanacağınız ihtiyaç kredisinin üst limitinin ne kadar olduğunu belirleyen husus ise şudur. Çekilecek olan kredinin aylık taksit ödemesini hane gelirinizin %50 miktarını geçmiyor olmasıdır. Şayet, yeni çekeceğiniz kredinin aylık taksit ödemesi diğer kredinizin aylık taksit ödemesine de ilave edildiğinde bu miktarı geçmiyorsa krediniz onay alır.

Buna bir örnek vermem gerekir ise;

 • Şuan aylık geliriniz diyelim ki 5.000 TL. Vasisi olduğunuz bireyler veya varsa iş yada ev kiralarınızla bu gelire sahipseniz, aylık 2500 TL ödemeye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Kullandığınız kredinin aylık ödemesi 1.000 TL ise o zaman ikinci bir kredinin aylık taksit ödemesi 1.500 TL geçmeyecek şekilde bir tane daha kredi kullana bilirsiniz.

İşte; bu şekilde çekilen kredilerinizi bir araya getirmek için taşınması. Yada farklı bir bankada yer alan kredinizi size daha avantajlı olanak sağlayan bir diğer bankaya transfer edilmesine borç kapatma kredisi denir. Bu bankalar bu işlemleri ayrıca yazımızın başında da belirtmiş olduğum gibi sadece ihtiyaç kredileri için de sağlamakla kalmaz. Bununla birlikte ayrıca varsa kredi kartlarının da yeniden taksitlendirilmesine olanak sağlar. Kredi kartını yeniden taksitlendirme yapmak isteyenler.  12 60 Ay Vadeli Kredi Kartı İşlem Borcu Taksitlendirme de bu konu hakkında detayları fazlası ile bulabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Hangi Bankalar Veriyor? Şartları Nelerdir?

Borç kapatma kredisi hangi bankalar veriyor? Sorunu yanıtlamaya geçmeden önce bilmeniz gereken daha önemli bir konu var. O da borç kapatma kredisi başvuru şartlarına uygun olup olmadığınızdır. Öyle ya borç kapatma yada yapılandırma kredisi başvuru şartlarına şayet uygun değilseniz boş yere başvuru yapmanız gereken yoktur. Bundan ötürü ilk önce borç kapatma kredisi başvuru şartlarının neler olduğuna değineceğim. Sonrasında ise borç yapılandırma kredisi veren bankaların hangileri olduğunu listeleyeceğim.

blank

Borç kapatma kredisin başvuru şartları iki tanedir arkadaşlar. Borç kapatma yani yapılandırma kredisi kullana bilmeniz için muhakkak bu iki şartlara da uygun olmanız gerekir. Peki, bu iki şart nedir?

 1. Bunlardan ilki bir çoğumuzun da bildiği gibi KKB tarafından takip edilen kredi notu değeridir. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? bu şartın detaylarını öğrene bilirsiniz. Şayet konuya hakim ve not ortalamanız da düşük ise o zaman 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi ile bu engeli kolaylıkla aşabilirsiniz.
 2. Diğer bir şart ise kredi kullanabilir üst limitini aşmıyor olmanızdır. Yani kullanacağınız borç kapatma kredisinin aylık ödemesi diğer kredilerinizin taksitiyle birlikte gelirinizin %50 oranını geçmiyor olması gerekir. Bunun örneğini bir üst başlıkta yer verdim.

Bu iki şarta uygun olanlara borç kapatma kredisi veren bankalar ise şunlardır.

 1. Ziraat Bankası
 2. VAKIFBANK
 3. HALKBANK
 4. TEB
 5. Şekerbank
 6. QNB Finansbank
 7. AKBANK
 8. Garanti BBVA

Bu 8 bankamızın borç kapatma kredisi olanakları ise güncel olarak aşağıdaki başlıklarda ayrı bir şekilde bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi (Faiz İndirimli)

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi ile yine müşterilerinin yanında. Bütün bankalara olan borçlarınızı artık ödemede zorlanıyor iseniz artık dert etmeyin. Ziraat bankası sizi bu dertten kurtaracaktır. Örnek vermem gerekirse Akbank’tan 20.000 TL tutarında kredi kulandınız. Daha sonra başka bir ihtiyaç doğrultusunda Vakıfbank’tan da 50.000 TL tutarında kredi kullandığınız ve bu kredileri belirli bir süre ödediniz. Belirli bir taksit ödedikten sonra artık bu taksitlerinizi ödeyemeyecek duruma geldiniz. İşte tam burada size çok ama çok faiz oranı ile Ziraat Bankası imdadınıza yetişiyor. Tabi bu uygun faiz oranından yararlana bilmek için sizden beli başlı şartlar istenmektedir. Bunların neler olduğunu sizlere şöyle bahsedeyim.

 •  Yukarıda da belirtmiş olduğum kredi notunuzun kredi kullanımına uygun olması gerekmektedir.
 • Ziraat bankasından çekeceğiniz kredi tutarı maaşınızın %50 oranında bir ödemede olması gerekir. Ama kredi notunuz çok yüksek ise banka sizlere maaşınızı gözetmeksizin kredi kullanımı yapmaktadır.
 • Kendinize ait olan kimlik belgeniz gerekmektedir.
 • Maaş bordronuzu yanınızda getirmeniz gerekiyor.
 • Kredi kullanımından sonra diğer bankaların kapanan borçlarının dekontlarını bankaya vermeniz gerekir.

Yukarıdaki bu şartları yerine getirdiğinizde ekim ayına özel Ziraat Bankasının Çalışanın Artısı Tüketici Kredisini sizlere %1,89 faiz ile kullandırıp kredilerinizi kapatacaktır. Yukarıda verdiğim rakamlara istinaden kredinizin birazını ödediğinizi düşünerek 45.000 TL’lik bir kredi hesaplamasınız yapacağım.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
45.000 TL 12 4.350,48 TL 52.205,78 TL
18 3.098,11 TL 55.765,91 TL
20 2.849,26 TL 56.985,24 TL
22 2.646,40 TL 58.220,80 TL
24 2.478,02 TL 59.472,39 TL

Yukarıdaki bu kredi imkanından yararlana bilmeniz için sizlere vereceğim bu link sayesinde direk başvuru yapabiliyorsunuz.  Bunun yanı sıra Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu da yapabilirsiniz.

VAKIFBANK Borç Kapatmak İsteyenlere Kredi Veriyor

Biriken borçlarınızı ödemekte zorluk mu çekiyorsunuz. Hiç merak etmeyin Vakıfbank sizleri bu dertten kurtaracaktır. Nasıl mı? Tabi ki de borçlarınızı tek bir bankaya ödeme imkanı ile. Bu işlemin nasıl yapıldığını sizlere kısa bir şekilde anlatayım. Daha önceden kendim içinde yaptığım bu yöntemi sizlerle de paylaşmak istedim. İşin aslı şu şekildedir. Sizin ilk çektiğiniz kredi muhtemelen yüksek faizlidir. Yada kısa vadeli olarak çekmiş olabilirsiniz. Bu şartlar altında çektiğiniz bu kredi artan ekonomik şartlar doğrultusunda sizlere ödeme zorluğu yapmaktadır. Bu durumda Vakıfbank sizler için uygun faizle  bütün bankalardaki borçlarınızı ödemektedir. Bunun yanı sıra bu kredi kapatma olayını sadece kredim var o kapanacak diye de düşünmeyin. Bunun yanı sıra biriken kredi kartlarınızın borçlarını da sizlere yine uygun faiz ve vade ile borçlarınızı kapatacaktır. Bu kapatma işlemi de sizlere çok büyük bir rahatlama yaratacaktır. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim bu rahatlama sizlerde rağbet yaratmamalı. Aksi taktirde bu rağbet sizlere yeni borçlar ve kredilere başvurmaya kadar götürebilir. Böyle bir durum sizleri tekrardan ekonomik yönden sıkıntıya sürükleyebilir. Peki bu krediye hangi faiz oranı ile nasıl başvuruluyor ve bizden ne gibi belgeler isteniyor şimdi birlikte görelim.

Öncelikler Vakıfbank sizin borçlarınızı ekim ayına özel %1,91 faiz oranı ile bütün bankalara olan borçlarınızı kapatmaktadır. Kredi kapatma olayında bilmeniz gereken tek bir olay ise bu bankalara olan borçlarınız 38.000 TL aşmaması gerekmektedir. Eğer aşan limit olursa banka müşteri temsilcisi sizler için farklı yöntemler sunacaktır. Toplam borcunuzun ne kadar olduğunu bilmediğim için 95.000 TL tutarında borç kapatma kredisi hesabı yapacağım. Bu krediyi de yasal mevzuatlar gereği 36 ay olarak kullandırılabilmektedir.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
38.000 TL 12 3.658,01 TL 43.896,16 TL
16 2.863,85 TL 45.821,70 TL
24 2.076,17 TL 49.828,13 TL
28 1.853,86 TL 51.908,16 TL
36 1.561,65 TL 56.219,61 TL

Peki bu krediye başvurmanız için sizden ne gibi belgeler istenmektedir. Birlikte birde onları inceleyelim.

 • Nüfus müdürlüklerinden aldığınız T.C. kimlik numaraları nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi,
 • Nüfus cüzdanınız yanınızda değil ise yine T.C. kimlik numaralı ehliyetiniz,
 • Gelir belgenizi gösteren maaş bordrosu,
 • Gerek duyulur ise kefil bilgileri

Yukarıda saydığım bu belgeler ile size en yakın Vakıfbank’a giderek kredi kapatma kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer talep ederseniz Vakıfbank Ev Araç İpotekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır yazıma göz atıp başka bir kredi kullanıma da yapabilirsiniz.

HALKBANK Tüm Borçlarınızı Kapatma Kredisi Sağlıyor

Son zamanların en çok konuşulan bankaların arasında gelen Halkbank bütün müşterilerin yanındadır. İster esnaf olun isterseniz de bireysel müşteri bütün borçlarınızı Halkbank sizin için ödeyecektir. Evet yanlış duymadınız bütün banka borçlarınızı ödeyecektir. Peki bu bütün borçlar neler şimdi birlikte görelim.

 • Bütün Bankalara Ait Borçlar;
  • Krediler
  • Kredi kartları,
  • Ek hesaplar.

Yukarıda saydığım bu bütün borçlarınızı tek bir bankaya toplayabilirsiniz. Üstelik çok uygun faiz oranları ile Halkbank’a müracaat edebilirsiniz. Peki bu faiz oranları hakkında bir bilginiz var mı? Eğer yok ise sizler için araştırmam sonucu ekim ayına özel %1,89 faiz oranı ile bütün banklara olan borçlarınızı Halk Bankasına toplayabilirsiniz. Örneğin toplamda 43.000 TL tutarında bir borca sahipsiniz. Bu toplam borcunuzu Halk Bankası sizin için hangi aylık ödemelerle size yardımcı olacak görelim.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
43.000 TL 12 4.133,28 TL 49.599,41 TL
18 2.936,22 TL 52.851,92 TL
24 2.343,06 TL 56.233,54 TL
27 2.147,12 TL 57.972,19 TL
36 1.760,47 TL 63.376,97 TL

Bu kredi tutarı ilginizi çekti ise bankaya gitmeden önce sizden istenecek olan bu belgeleri hazırlamanız gerekmektedir.

 1. Şahsınıza ait kimlik belgeniz,
 2. Maaş bordrosu kaşeli imzalı,
 3. Diğer bankalara ait olan borçlar,
 4. istenir ise ek belgeler

Bu belgeler ile Halkbank’a giderek 36 ay vadeli kredinizi kullanabilirsiniz. Birde aynı zamanda krediyi ödeyebileceğiniz farklı yollarda vardır.

Onlar ise:

 • Aylı eşit taksitlerle
 • Aylı olarak artan taksit imkanları ile,
 • Aylık olarak azalan taksit imkanları ile,
 • 3 ayda bir ödeme yöntemli ile
 • Aynı zamanda size bağlı olarak serbest ödeme şeklinde ödeyebilirsiniz.

Birde ticaret ile uğraşan vatandaşlarımız için HALKBANK Esnaf Kredisi Hesaplama yazımdan yardım alarak size özel olan bu krediyi kullanabilirsiniz.

TEB İle Kredi Borçlarınızı Avantajlı Olarak Kapatınız

Bir çok banka gibi TEB bankası da diğer bankalardaki borcunuzu uygun faizli kredi imkanıyla borçlarınızı kendi bünyesinde toplamaktadır. Tabi burada Türkiye Ekonomi Bankasının en önemli kriteri kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Eğer kredi notunuz düşük ise kredi kullanımınız oldukça zayıf olacaktır. Yani buradan çıkacak sonuç ise kredilerinizi ödemede zorlanıyorsanız ödemeleriniz gecikmeden TEB bankasına kredilerinizi kapatmak için kredi başvurusun da bulunabilirsiniz. Bu kredinin sizlere özel özellikleri mevcuttur. Bu özellikler ise şu şekildir.

 • Bütün banka kredi, kredi kartı ve ek hesap borçlarını bu kredi sayesinde ödeyebilirsiniz.
 • Kullanılacak bu kredi 3/36 ay aralığında sizlere sunulur.
 • Kredinin bir diğer özelliği ise 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
 • Faiz oranları sizin kredi notuna göre değişmektedir.
 • Cepten yada direk şubeden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Bu özelliklerdeki krediyi ise ekim ayına özel %1.64’den başlayan kredi oranı ile tüm banka borçlarınızı TEB bankasına geçirebilirsiniz. Toplam borcunuzun 67.000 TL olduğunu varsayalım buna göre sizlere bir hesaplama tablosu oluşturmam gerekirse oda şu şekildir.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
67.000 TL 4 17.617,15 TL 70.468,59 TL
6 11.981,42 TL 71.888,51 TL
8 9.165,88 TL 73.327,01 TL
10 7.478,40 TL 74.784,05 TL
12 6.354,96 TL 76.259,56 TL

Bu TEB bankası kredi başvurusunu ise verdiğim link sayesinde yapabilirsiniz. Başvuru işleminden sonra şubeye giderek hesabınız yok ise bir vadeli hesap oluşturmanız gerekmektedir. IBAN Hesap Numarası Nedir? Kaç Haneli? Nerde Yazar yazımda sizlere bu konuda bilgiler vermiştim. Yardımının olacağını düşünüyorum.

Şekerbank 36 Ay Vadeli Borç Kapatmak İçin Kredi Vermektedir

Şekerbank 36 ay vadeli bütün borçlarınızı kapatabilmeniz için uygun faiz ile sizlere kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredi imkanı ile dilediğiniz bankada dilediğiniz kredinizi ödeyebilirsiniz. Ama burada dikkat etmeniz gereken şey kullanacağınız kredi maaşınızın %50’sini geçmemelidir. Geçme durumu olur ise kredi kullanımınız zor olabilir. Tabi Şekerbank bu krediye birde üst limit belirlemiştir. Belirlenen bu üst limit ise 100.000 TL’yi aşmamalıdır. Eğer bu üst limitin üstünde bir kredi ödemesi çıkar ise bütün borçlarınızı bir yere toplayamayacaksınız. Uygun faiz oranı dedim ama bu faiz oranı da sizin kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu kapatma kredisini de Şekerbank FERAHLATAN KREDİ adı altında sizlere sunmaktadır.  Yapmanız gereken şey ise çok basit vereceğim adımları doğru bir şekilde izlemeniz. İlk olarak bilmeniz gereken şey bu kredinin özelliklerinin ne olduğudur.

Şekerbank Ferahlatan Kredi Özellikleri

 • KBB puanınıza göre ekim ayına özel %3,17’den başlayan faiz oranı imkanı,
 • 3 ay kredinizi öteleyebiliyor olmanız,
 • Toplam vadesini 36 aya kadar kullana bilirliği,

Bu şartlar sanırım sizin için yeterli bir sebep olacaktır. Şimdi gelelim bu krediyi nasıl kullanabiliyoruz. Öncelikler Şekerbank internet bankacılığına giriş yapmanız gerekiyor. Sizin için verdiğim bu giriş linki zaten direk kredi başvuru sayfasına atayacaktır.

blank

Paylaştığım bu resimde de sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler ise şu şekildir.

 • T.C kimlik numaranız
 • Ad Soyad
 • Cep Telefonu
 • İl/İlçe
 • Şube Tercihi
 • Talep edilen ürün
 • İstenilen kredi tutarı
 • Toplam bir yılık cironuz
 • Güvenlik kodu
 • Başvur sekmesini tuşlayıp işlemi sonlandırmanız gerekmektedir.

Yukarıda saydığım bu bilgileri eksiksiz olarak doğru bir şekilde girmeniz gereklidir. Yoksa kredi başvurunuz geçersiz sayılır. Bu durumda bütün biriken borçlarınızı tek bir yere toplayamayız.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisinin Faizleri Çok Düşük

Tüm banka borçlarınızı QNB Finansbank’a taşıyıp çok uygun faiz imkanlarından sizde yararlanabilirsiniz. Artık borçlarınızı yönetemiyor iseniz Finansçı imkanı sunan Finansbank sayesinde yönetim çok kolay. Sizin için her konuda bilgi ve birikimi olan Finansçım kredilerinizi bir araya toplama konusunda da yardım edecektir. Bunu yaparken de hiç bir ücret talep edilmemektedir. Aksine sizlerin daha iyi hizmet alabilmeniz ve karlı bir yatırım yapmanızı sağlayacaktır.  Finansbank’ın sunduğu BORÇ KAPAMA KREDİSİ’nin şartları nelerdir. İşte cevabı:

 • Diğer bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarınızı borç kapatma kredisi sayesinde bankaya transfer edebilirsiniz.
 •  Diğer bankalarda bulunan kredilerin hepsini, kredi kartlarının ise bir kısım borcunu transfer edebiliyorsunuz.
 • Bu borç transferlerinde ek bir işlem yoktur. Ama kredisi ödenecek olan diğer bankalar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
 • Konut kredisi ve ek hesap borçlarınız bu kapsama girmediğini de bilmenizi isterim.

Yukarıdaki bu şartlara uyan her kişinin kredi ödemeleri maksimum 75.000 TL’yi aşmadan kredi kullanımı yapabiliyorlar. Aşan üst limitler borç kapatma kredisinden yararlanamıyorlar.  Şimdi gelelim asıl merak ettiğiniz konuya. Bu kredinin faiz oranı nedir? Borç kapatma kredisinin faiz oranı çok caziptir. Ekim ayına özel QNB Finansbank faiz oranını %1.74 olarak belirlemiştir. Bu şartlara göre maksimuma yakın olarak 74.000 TL tutarında bir kredi hesaplaması yapalım.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
74.000 TL 4 19.516,76 TL 78.067,03 TL
6 13.289,04 TL 79.734,25 TL
8 10.178,06 TL 81.424,49 TL
10 8.313,77 TL 83.137,75 TL
12 7.072,83 TL 84.874,01 TL

Bu krediye iki şekilde başvuru yapabiliyorsunuz.

 1. Cep telefonu ile masaj göndererek.
 2. Diğeri ise direk şubeye giderek.

Cep telefonu ile başvuru yapabilmeniz içini telefonunuzun mesaj bölümüne girerek T.C. kimlik numaranızı 5030’a mesaj atmanı yeterli olacaktır. Buradan gelecek cevap olumlu olur ise direk şubeye giderek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

AKBANK Hızlı Bir Şekilde Borç Kapatmak İsteyenlere Kredi Veriyor

Bankalar arasında en hızlı şekilde kredi imkanı sunan banka tabi ki Akbank’tır. Bu ayrıcalığı ile de çoğu müşteri tarafından tercih ediliyor. Mesela mobil bankacılığı ile telefonu sallayarak sizi ne kadar çıkağı anında belli oluyor. Bu sayede diğer bankaların bütün borçlarını ödeyebileceğiniz yada ödeyemeyeceğiniz direk belli oluyor. Üstelik bu kredi kapatma imkanını da sizlere özel kredi faizi oranları ile ayrı bir güzellik katıyor. Tabi bu imkanın dışında imkanlarda sunmaktadır.

 • Şimdi çekin 3 ay sonra ödemeye başlayın.
 • Bu erteleme dahil olarak 24 aya kadar ödeme imkanı
 • Findeks notunuza göre faiz imkanı

Gibi çok cazip ve sizlere özel başka imkanlarda olabilir. Şuan için ekim ayı içerisinde:

AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.15 %2.18

Oranlarında kredi kullandırmaktadır. Ama dediğim gibi size özel olan bir kampanya fiyatı da olabilir. Bu oranların daha da düşük olabilir. Aksine sizlerle paylaştığım orandan daha fazlada olabilir. Size özel örnek bir borç kapatma kredisi hesabı yaptım.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
40.000 TL 12 3.943,89 TL 47.326,69 TL
14 3.466,05 TL 48.524,73 TL
16 3.108,84 TL 49.741,54 TL
18 2.832,05 TL 50.976,95 TL
24 2.292,48 TL 55.019,55 TL

Bu kredi imkanından neden sizde yararlanamayasınız. Benim size ufak bir tavsiyem olacaktır. Daha önceden yaşanmışlarımdan dolayı cep telefonu ile başvuru yapmaktansa direk müşteri temsilcisi aracılığı ile başvurunuzu yapmanız sizin açınızdan çok iyi olacaktır. Nedeni ise müşteri temsilcinizin sizlere özel çok cazip kredi kullandırabiliyorlar. Ama illa internet üzerinden başvuru yapacağım derseniz işte sizlere başvuru linki buradan direk başvuru yapabilirsiniz.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredinizin Borçlarını Kapatmak İçin Kredi Vermektedir

Garanti BBVA sizler için bütün kredi ve kredi kartı borçlarınız aynı çatı altına toplamaktadır. Bunu yaparken mevcut olan faiz oranlarından daha düşük bir faiz ve uzun vade seçenekleri ile ödeme yapmaktadır. Bu kredi başvurusunuz ise 2 (iki) ayrı şekilde yapılmaktadır.

 • Size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.
 • Diğeri de telefon bankacılığı aracılığı ile kredileriniz bir çatı altına toplayabilirsiniz.

Garanti BBVA şubesine giderek nasıl bütün borçlarınızı bir çatı altında topluyorsunuz birlikte izleyeceğimiz bu yol ile öğrenelim. İlk yapmamız gereken en yakın Garanti BBVA şubesine giderek sıra numarası almanız gerekmektedir. Bu sıra numarası size geldiğinde banka müşteri temsilcisinin yanına giderek ne işlem yapmak isteğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise bütün borçlarını kapatmak için başvuru yaptığınızı müşteri temsilcinize ileterek işleminize devam edebilirsiniz. Müşteri temsilciniz ekranında sizin hangi bankaya ne kadar borcunuzun olduğu görüp kredi tutarını o miktar üzerinden başvuru yapacaktır. Bu sayende borçlarınız tek bir çatı altında toplanacak ve rahat bir ödeme imkanı olacaktır.  Peki telefon bankacılığı ile bu işlemi nasıl yapıyorsunuz şimdi onu ele alalım. 4440333 numarasını armanız gerekmektedir. Hattınızda konuşma dakikalarınız var ise o dakikalardan düşülerek görüşme sağlanacaktır. Daha sonrasında sizi sesli yanıt servisi ile ne işlem yapacaksınız o soruluyor. Daha sonra sizi müşteri temsilcisine aktarıyor. Gerisi zaten aynı bankadaki müşteri temsilcisi ile izlediğiniz yol gibi ilerliyor. Şimdiden bütün borçlarınızı tek çatı altında toplamanız dileği ile 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın