Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Bozüyük’ün En İyi Güzellik Salonu (SHİNE TİME)

Bozüyük’ün En İyi Güzellik Salonu (SHİNE TİME)

 

Shine Time güzellik salonumuz 2018 yılında Bozüyük Belediyesinin izini ile  Yeni Mahalle Mektep Caddesi Fazıl Usta Sokak No:10G’de hizmete başlamıştır. Güzellik sektöründe son teknolojik donanımlarla Bozüyük halkına en kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yılların getirdiği tecrübe ile bu sektörde iddialıyız. Güzellik Merkezimizde Lazer Epilasyon, Cilt Bakım, Dermapen, G5, Coolifting ve Kirpik lifting hizmetlerimizi en iyi bir şekilde sizlere sunmaktayız. Hizmetlerimizi güzellik salonumuzun ilkesi olan “Müşterilerimiz En İyi Hizmeti Alması”  ve “Müşteri Memnuniyeti” olmasıdır. Shine Time güzellik salonumuz hizmet ve tedavi ile insanlara lükslük ten çok sağlık açısından yarar sağlamaktır. Bu yüzden Merkezimizde ise yaramayacak hiç bir uygulama önerilmez yapılmaz.

Lazer Epislasyon Hizmetimiz Nasıldır?

Lazer yöntemi 1960’lı yıllardan günümüze bir çok nedenler ile gelmiş en etkili yöntemi epilasyon olmuştur. Lazer epilasyon yöntemi asla %100 sonuç vermemiştir. %85-90 bazı müşterilerde ise %70 oranında sonuçlar elde edilmiştir. Bu sonuçlara ulaşabilmemiz için her ay düzenli bir şekilde güzellik salonuna gitmeniz gerekir. Ortalama 6-8 seans sonrası beklenilen seviyelere gelmiş olacaksınız. Bazı kişilerin kıl yapılarından dolayı bu seanslar artış göstermektedir. Güzellik salonumuzda lazer epilasyon cihazımız buz başlıklı diode lazer cihazıdır. Diode lazer tüm cilt tipi ve tüm vücuda uygulanır fakat Alexandrite lazer yüze uygulanmaz. Dioade lazer istenmeyen tüyleri yok etmek için uygulanan bir cihazdır. Tamamen siyah odaklı olup kıl köklerini yakarak istenmeyen tüyleriniz den sizleri kurtarmaktadır. Salonumuz da bu işlem siz müşterilerimiz memnuniyeti için %80 sonuç alınana kadar hizmet vermekteyiz. Normal şartlar altında 14 yaşından itibaren uygulanan lazer epilasyon bizim merkezimizde 20 yaş üstü kişilere uygulanmaktadır. Bunun nedeni ise 14 yaşındaki bir bireyin henüz tam olarak hormonal yapısı oluşmamıştır. Bu yüzden kıllar sürekli tekerrür eder. Bizler işimizin arkasında olduğumuz için, memnuniyet son derece önem verdiğimiz ve sonuç odaklı çalıştığımızdan dolayı 20 yaş üstü bireyleri kabul ediyoruz. Kişilerde aşırı tüylenme problemi var ise gerçek sorununu araştırmak için öncelikle hormon testi yaptırmalarını istiyoruz. Böylelikle daha iyi sonuç alabilmemiz için.

 • Lazer Epilasyon Yapıldıktan Sonra Nelere Dikkat Etmeliyiz
 1. Bir hafta boyunca kendimizi güneşten korumalıyız.
 2. 8/12 saat su ile temas edilmemesi gerekmektedir.
 3. bir hafta sonra dökülmelere yardımcı olabilmek için kese yapılması gerekmektedir.
 4. Bir sonraki seans için tekrar randevu oluşturmak amacı ile regli döneminizin 1. günü bizleri armanız gerekmektedir.

Shine Time güzellik salonumuzda Lazer epilasyon yaptırdıktan bir hafta sonra gördüğünüz sonuca siz bile inanamayacaksınız.

blank

Cilt Bakım Hizmetimiz Nasıldır?

Cilt hakkında bilmeniz gerekenlerden bahsetmek gerekirse 20 yaşından sonra cildimiz canlılığını ve elastikliğini kaybetmeye başlamaktadır. Cilt sağlığımızı kaybetmemek için temizlik bakım ve koruma şarttır. Bunu ise evimizde detaylı bir şekilde yapmamız çok zordur. O yüzden ayda bir kez detaylı cilt temizliği için sizleri salonumuza beklemekteyiz. Salonumuzda yapılan işlemlerden sonra evinizde takviye için önerdiğimiz kremler ile cildinizi daha sağlık bir hale getirebilirsiniz. İlk önceliğimiz güneş ışınlarından korunmak için güneş kremini muhakkak her cilt temizliğinden sonra uygulamanız gerekmektedir.

 • Salonumuzda Yapılan Cilt Temizliği Nasıldır
 1.  Cilt bakım işlemi yaklaşık 60 ile 90 dakika arasında sürer.
 2. Cilde uygun ürün ve cihazlara buhar eşliğinde derinlemesine temizlik yapılır.
 3. Shine Time salonumuza özel karışım serumlar ile cildinizin alt katmanına nüfus ederek yüzeyden derine temizlik ve bakım sağlarız.
 4. Tabi ki cilt temizliği esnasında olmazsa olmazımız el ve omuz masajı yapılmaktadır.

Bu işlemler sayesinde hem sağlıklı bir cilde hemde kendinizi her anlamda rahatlamış olarak merkezimizden ayrılırsınız.blank

Dermapen Uygulamamız Nasıldır?

Dermapen “Microneedling” ucunda çok sayıda mikro iğne içeren el kontrollü bir aletle yüz ve dekolte bölgesinde gençleştirme için kullanılan bir yöntemdir. Bu uygulama her yerde dermapen olarak bilinse de aslında dermapen kaleminin adıdır. Bu uygulamanın orijinal kalem ile yapılıp yapılmadığı çok önemlidir. Orijinaliğini anlamanın en kolay yolu uygulama yapılan kalemin üzerinde isminin yazmasıdır. Bizim salonumuzda bulunan Dermapen 4 kalemi Avustralya’da son teknoloji olarak üretilen kalemdir.

 • Dermapen İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler ;
 1. Orijinal kalem olması
 2. Doğru uygulama yapılıyor olması
 3. Kaliteli ürünler kullanılması

Yukarıda belirtmiş olduğum işlemleri doğru ve kaliteli ürünler kullanıldığında istenilen sonuçlar alınmaktadır. Salonumuzda dermapen işlemi ile yapılan uygulamalar ise;

 • Akne
 • Leke
 • Scarlar
 • Gözenek
 • Yara izleri
 • Çatlak
 • Kırışık

Yukarıda belirtmiş olduğum bu cilt sorunlarını gidermek için son teknolojik kalem ile istenilen sonuç alınmaktadır. Peki bu tedaviyi nasıl yapıyoruz? Cildinize mikro kanallar açıyoruz, cildi hasarlıyoruz ve doğru ürünleri deri altına nüfus etmesini sağlıyoruz. Bu işlemden sonra cildiniz gün geçtikçe kendi yenilediğini ve gençleştiğini göreceksiniz. Kişinin cilt tedavisine göre 2. seansı 15 gün sonra olacaktır. Bu işlem her cilt türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama 2 ile 8 seans sonrası cildiniz istenilen düzeye gelecektir.

blank

Kimyasal Peeling Nedir?

Kimyasal peeling uygulaması, çeşitli asitlerin uygun tedavi amacı ile deriye uygulaması, derinin çeşitli derinliklerinde kontrollü hasar oluşturması ve sağlıklı bir derin ortaya çıkmasını hedefler. Özellikle akne tedavisi için kullandığımız bu uygulama kırışıklıklar, güneş ve yaşa bağlı lekelerin giderilmesinde yardımcı olur. Yapılan bu uygulama sonrasında deride bir soyulma meydana gelir. Daha sonrasında ise alttan gelen yeni derinin dokusu ve rengi daha homojendir. Salonumuzda bu uygulamada öncelik olarak kişinin şikayetine göre hareket ederiz. Sürekli akne sorunu olan, ne yaparsa yapsın geçmeyen akne şikayeti ile gelen danışanlarımıza öncelikle ile önerdiğimiz tedavi yöntemi kimyasal peeling olmaktadır. Cildinizde herhangi bir problem olmasa da cildini yenilemek, canlı ve homojen bir cilde sahip olmak isteyenlerde bu işlemi gönül rahatlığı ile yaptırabilirler.

blank

Coolifting Uygulaması

Salonumuzun en gözde uygulaması olan coolifting benim tabirim ile “Güzellik ve Gençlik Tabancı”dır. Bu uygulamada kullanılan tabanca Türkiye’de belirli kişilerde vardır. Coolifting düşük ısı ve yüksek basınç ile güçlü bir CO2 akışı sağlayarak cildi anında hiyalüranat içeren karışımını gönderen etkili bir anti-oging uygulamasıdır. Yaşlanmaya meydan okumak için şimdiye kadar yapılmış en hızlı tedavi yöntemidir. 4 dakikalık bir işlem ile ince kırışıklıkları açar, derin kırışıklıkları azaltır, yüz bölgesini kaldırır, cilde canlılık ve parlaklık katar. Coolifting göz çevresi, alın, yanaklar ve dudak çevresi gibi yaşlılık etkenlerinin en belirgin olduğu bölgelere uygulanır. Ayrıca diz kapakları, dirsekler ve eller gibi bölgelere uygulamak mümkündür. İşlemden hemen sonra etkisi görülür. Kişinin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda tek seanslık protokol, çok seanslı protokol (4-6 seans) yada sürekli uygulama yapılabilir. Sürekli yapılan seanslarımız ayda bir gün yapılmaktadır.

blank

G5 Masajı Nedir Nasıl Yapılır?

G5 adı verilen özel cihazı ile ritmik titreşimsel hareketler gerçekleştiren bir masaj tekniğidir. Titreşim ve itme hareketleri ile hücreyi hareketlendirerek vücudu sıkılaştırır, bölgesel yağ dokusunu açar ve yağ yakımı hızlandırır. Yaygın olarak selülit tedavisinde kullanılan bu yöntem sıkılaşma, toparlama ve incelme etkileri sağlayan harika bir uygulamadır. İlk uygulamadan itibaren etkisini gösterir.

 • Yapılan Bölgeler
 • Göbek
 • Bel
 • Kalça
 • Üst bacak
 • Kol

Yukarıda belirtiğim bu bölgelerde tercih edilmektedir. Bizler salonumuzda özel bir krem ile uygulayarak çift etki sağlamış oluyoruz. Kişinin gelmeden önce 1 1.5 litre su tüketmesini istiyoruz. Haftada iki kere uygulamaya çağırıyoruz. 4/10 seans aralığında uygulama yapılmasını öneriyoruz.

blank

Kirpik Lifting Uygulaması

Özel solüsyonları sayesinde düz ve hacimsiz olan kirpiklerinizi besleyerek kıvrık ve hacimle hale getiriyoruz. Hiç bir zarar olmayan, aksine dökülen zayıflayan kirpiklerinizi besliyoruz. Öncelikle göz kapaklarınıza kirpik boyutunuza özel patchler yapıştırılır. Sonra kirpikleriniz özenle patchler üzerine yapıştırılır ve taranır. 20 dakikalık ve 15 dakikalık solisyonlar sırası ile sürülür ve beklemeye alınır. Son olarak bakımı uygulanır ve sonucunda yukarı bakan kirpikleriniz hacim ile dans ediyordur. Kirpik yapısına göre 1-3 ay arası kalıcılığı vardır.

blank

Randevu ve bilgi almak için Shine Time güzellik salonu iletişim numarası: 05466958164

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 1]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. blank Fatma nur dedi ki:

  Bende bu harika hizmetin sırrını gerçekten çok merak ediyordum. Harika hizmet süper kalite..

 2. blank Omer dedi ki:

  Bu kadar cana yakin ve isini ask ile yapan ender bir isletme…siddetle tavsiye ederim

Bir Yorum Yazın