Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Çiğköftem Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İletişim Numarası Ne?

%150 varan bir kazanç planıyla kendi işinizi kurmak isteyen girişimcilerimiz için çiğköftem bayilik başvurusu yapmak gerçekten harika bir fikir. Bundan dolayı siz yatırımcılarımız için bizzat olarak çiğköftem bayilik başvurusu nasıl yapılır? Başvuru için gerekli şartlar neler olduğunu araştırdık. Bu amaç için de yine bireysel olarak doğrudan çiğköftem firmasının iletişim numarasını arayarak bir çok bilgiyi edindik. Edindiğimiz bu bilgiler içinde ise şunlar vardı.

Çiğköftem Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İletişim Numarası Ne?

 

Çiğköftem bayilik almak için kaç lira bir sermayeye ihtiyacımız var? Bayilik almak için gerekli bir sermayemiz olması durumunda tutacağımız dükkanın ne gibi özelliklere sahip olması gerekiyor? İş ortağınız olmamız halinde ise çiğköftem firması bize ne gibi avantajlar sağlıyor? Tüm bu merak edilen soruların yanıtlarını bayilik başvuru yapacaklar için maliyet hesaplamasıyla birlikte aşağıda yer verdik.

Çiğköftem Firması Bayilik Veriyor Mu?

Çiğ köftem firması bayilik veriyor mu sorunu sormakta haklısınız. Çünkü son dönemlerde oldukça adından söz ettiren bir firma diyebiliriz. Reklamlarda da çok sık karşımıza çıktığını görüyorsunuz. Böylede olunca bayilik almak için can atıyor olabilirsiniz. Sizler için direk ÇİĞKÖFTEM firma bölge sorumlusu ile görüştüm. Buradan elde ettim bilgileri de sizlerle paylaşacağım. Burada görüşmemizde franchise veriliyor mu? Veriliyor ise ücreti ne kadar diye bütün aklınıza gelen her şeyi bizzat sizin için sordum. Sizin ilk merak ettiğiniz konu bayilik veriyor mu konusudur. Evet sizlere ne olarak söylüyorum bayilik veriyor. Sizlere bu soruyu cevapladıktan sonra bu bayinin birde tarihçesine bir göz atalım.

Çiğ köfte dükkanını açmayı KOSGEB desteklemektedir. Bu destekleme olayının nasıl olduğunu ise sizlere KOSGEB İşyeri Açma Kredisi Nasıl Alınır? yazımdan görebilirsiniz. Şimdi gidelim çiğköftem firmasını tanımaya.

ÇİĞKÖFTEM markası Avrupa’nın en köklü çiğ köfte firması diyebiliriz. Bu firmanın kuruluşu 1993 ten bugüne kadar gelmektedir. Tabi geldiği bu tarih süreci içerisinde üstüne koya koya ilerlemiştir. Türkiye’de en büyük bayilik ağının da olduğunu söylemeden geçmeyim. Bu firmanın diğer firmalara göre ayrı bir lezzeti oluşu zaten hem Avrupa’da hem de Türkiye’de oldukça beğenildiğinden ne olarak bellidir. Tabi bu lezzeti birde sunum eklenince daha da güzel bir hal alıyor. Bunların hepsini ortaya koyunca sadece yurt dışında bile yüzlerce bayi ağı oluşturduğunu görebiliyoruz. Çiğ köfte sektöründe yurt dışı ağı en büyük firma haline gelmiştir. Tabi bu firmanın büyümesi yatırımcısını da çok memnun etmiştir. Ona göre kar marjı ve bayilik ücretleri uygun haline getirmiştir. Bayilik ücretlerinin yanı sıra verdiği bayiliklerden herhangi bir kar marjı almadığını da söylemek isterim. Sizlerde bu sektörde bir bayilik almak istiyorsanız eğer ÇİĞKÖFTEM bayiliği ile bu yola çıkabilirsiniz. Nedenini zaten %100 kar oranını duyunca sizde karar vereceksiniz. Şimdi bir alt başlıkta sizlere ÇİĞKÖFTEM  bayilik ücretinin ne kadar olduğunu anlatacağım.

Çiğköftem Franchise Başvurusu Ücreti Ne Kadar? Bayilik Maliyeti Hesaplaması

Evet arkadaşlar ÇİĞKÖFTEM franchise başvurusu ve ücretinin ne kadar olacağını maliyet hesaplaması ile sizlere vereceğim. Bu soruların cevabını ne yazık ki kendi resmi internet sitesinde bulamazsınız. Sizlere dediğim gibi ben bu bilgileri direk bölge müdürü aracılığı ile öğrendim. Siteye neden koymuyorlar derseniz sizlere net olarak maliyetlerin son dönemde artmasından dolayıdır. Yani artmasını bayi yetkililerine suç bulmak çok hoş olmayacak. Nedeni ise ülkemizde hiç bir şey sabit kalmamaktadır. Sizlere franchise başvuru ücretini direk tarih vererek sizlere belirtmek isterim. Benim bu bayiliği sorduğum tarih 15.02.2022 tarihi itibari ile geçerlidir. Sizlere bu tarihte direk bölge müdürünün ağızından aldığım net bilgilerle ile bayilik ücretini vereceğim. Tabi sizlere verdiğim bu tarihten sonra fiyatlar belki 3-5 oranında değişkenlik gösterebilir. Ama bunu da dediğim gibi artan maliyetlerden alakalı olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizlere merak ettiğiniz sorunun cevabını direk olarak vereceğim. ÇİĞKÖFTEM bayilik ücretinin ne kadar olduğunu duymaya hazırın.:)

blank

Birde sizlere şu bilgiyi vermek istiyorum diğer bayilik ilanlarının neler olduğunu https://www.esnafkredisi.net/bayilik/ bu yazımdan takip edebilirsiniz.

Şimdi arkadaşlarım ÇİĞKÖFTEM bayiliği almak için öyle aklınızdan geçen yüksek rakamlar var ise o rakamları unutun. Toplamda cebinizden 67.000 TL tutarında bir rakam cebinizden çıkacaktır. Peki sizlerin cebinizde bu kadar tutar olursa ÇİĞKÖFTEM bayisi sizlere ne tür olanaklar sunuyor onları da bir görelim.

 1. Bayi tarafından hem size hem de çalıştıracağınız elemana 1 haftalık bir eğitim verdiğini söyleyebilirim.
 2. ÇİĞKÖFTEM bayisi franchise ücreti talep etmiyor. Yani marka parası yok.
 3. İlk açılışa özel 150 kg çiğköfteyi size ücretsiz olarak vermektedir.
 4. Ürünlerinizi paketleme yapacağınız tezgahı ve 4 kişilik bir adet masa sandalye vermektedir.
 5. Bayiliği tanıtımını yapmak içinde sizlere destek veriyor.

Tabi yukarıdaki bu verdiği imkanların dışındaki bütün her şey size ait diyebilirim. Bu masraflar nedir derseniz şu şekil açıklama yapabilirim. Dükkan içinin boyası tadilatı sizlere aittir. Boyasının yanı sıra derin dondurucu veya normal içecek dolabı da size aittir. Eğer masa sandalye yetersiz derseniz onlarında takviyesi yine size ait olduğunu söyleyebilirim. Ama burada şöyle bir imkanın olduğunu söylemek isterim. yukarıda sizlere verdiği 5 adet destekte zaten ortalama 10.000 TL iade etmiş oluyor sizlere. Peki bayinin sizden istediği şartlar neler birde onu görelim.

 1. Ana cadde üzerinde olması gerekiyor.
 2. Dükkan büyüklüğünün 10 ile 20 metrekare civarı olması gerekmektedir.

Yukarıda belirttiğim şartlarda dükkan bulduk ama kiminle iletişime geçmek gerekiyor derseniz şimdi sizlere iletişim numaralarını vereceğim.

Çiğköftem Bayilik İçin Doğrudan İletişim Numarası Kaç?

ÇİĞKÖFTEM bayi başvurusu yapmak için 2 çeşit yöntem vardır. Bu 2 maddeyi sizlere şu şekil açıklama yapmak isterim. Bunlardan birincisi tabi ÇİĞKÖFTEM resmi internet sitesinden başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz. İkinci yöntem ise iletişim numarası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ben direk sizler için iletişim numarasından bayilik şartlarını aldım ve başvuru içinde nasıl bir yol izleneceğinden öğrendim. İlk yaptığım görüşmeyi ben Wahtsapp üzerinden yaptım. Yaptığım bu görüşme sonucunda bölge müdürü EMRE bey beni direk arayarak bilgiler verdi. Ama her bölgenin bölge müdürünü farklı olduğu için sizlere EMRE beyin beni aradığı numarayı size veremem. Buda çok uygun olmaz zaten diye düşündüm. Ama sizlere bayilik başvurusu için ÇİĞKÖFTEM iletişim numarasını vereceğim. Vereceğim bu numara sayesinde bölgenize göre sizlere de bir bölge müdürü tarafınıza dönüş yapıp detaylı görüşme yapabilirsiniz. İletişim numarasını sizlere hemen aktarayım +90 (850) 550 93-93 numarasından irtibata geçebilirsiniz. İrtibat sırasında sizlerden aşağıdaki bilgiler istenecektir.

 1. İminiz Soyisminiz istenmektedir
 2. Size ulaşabilecekleri cep telefon numarası
 3. Yine size ait mail adresi
 4. Bayiliği açmayı düşündüğünüz il veya ilçe
 5. Bayiliği yurt dışına açmayı düşünüyorsanız eğer eyalet
 6. Tabi bayilik sırasında bizi nerden buldunuz diye de sorulmaktadır.

Bütün bu bilgileri sizden istedikten sonra mesai saatleri içerisinde sizleri arayacaklardır. Beni aradıkları saat sabah saat 9:30 gibi detaylı bilgi için görüşme sağlamışlardır.

Çiğköftem Ailesi Olanların Yorumları Neler?

ÇİĞKÖFTEM ailesi olanların yorumları bizler için çok önemlidir. Bu bayiliği alıp sayfamızda bayilik hakkında bilgiler verebilirsiniz. Bu sayede milyonlarca kişi bilgi sahibi olmaktadır. Hemen hemen bütün yazılarımıza yorum sayfası açmaktayız. ÇİĞKÖFTEM bayilik alma ile ilgili bu konu hakkında da aklına takılan bütün soruları da sizler için anında yanıtlıyoruz. Bunların yanı sıra devletin bayilikler için verdiği hibe ve destekler hakkında da sorularınızda olursa yine aynı şekil yanıtlayabilirim.

Devlet hibe ve desteklerinden bahsetmiş olduğum İşyeri Açma Kredisi (60 Ay Vade İle Hibeler) konusu da sizlere yardımcı olacaktır. Bu konuda tam size uygun olduğu için yer vermek istedim. Birde sizlere bayilik ile ilgili bir kaç konuda vermek isterim.

 1. İDDAA Bayiliği Nasıl Alınır? Teminat Ne Kadar? Şartları Neler?
 2. Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği Başvurusu
 3. SEÇ Market Bayilik Ücreti Ne Kadar? Şartları Nedir? Karlı Mı?

Gibi bayilik veren firmaları da sizler için verdim. İlla ÇİĞKÖFTEM bayiliği değil sizlere verdiğim bu bayilik yazılarımda da oldukça iyi bayiliklerdir. Kahve üzerine bayilik almak isterseniz eğer Luvoco Organik Kahve Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır? yazım sayesinde de bir bayilik alabilirsiniz. Birde sizlere konu ile alakalı bir adet video vereceğim. Vereceğim bu video ile de dinleyip bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın