Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

5 Dakikada Çok Acil Borç Nakit Para Lazım! (Ön Ödemesiz)

Çok acil para ihtiyacı çoğunlukla hepimizin başına gelebilecek olan plansız ortaya çıkan ödemelerden kaynaklanır. Yada yaşamış olduğumuz olumsuzluklar neticesinde ödememiz gereken kredi veya kart borçlarından doğar. Acil olarak ihtiyaç duyulan bu nakit ihtiyaçlarımızı bankalar da vermiyor dediğiniz de ise alternatif borç bulma yollarında aranır. Bunların en başında ise ön ödemesiz olarak senetle para veren tefeciler gelir. Modern adı ile danışmanlık firmaları olan bu yerlerden komisyonsuz olarak acil nakit para almanız bir hayli zordur.

5 Dakikada Çok Acil Borç Nakit Para Lazım! (Ön Ödemesiz)

 

En çok 12 ay vade uygulayan senetle kredi veren firmalar komisyona ilaveten bir de faiz uyguladığını da hatırlatmak isterim. Senetle kredi veren bu firmaların hangileri olduğunu yine de merak ediyorsanız, adres ve telefon numaralarını sitemizde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra alternatif anında para bulacağınız yöntemleri de yine sizler içinde paylaştığımı da bilmenizi isterim. Böylece çok acil nakit para ihtiyacınızı sizler karar vererek tedarik edebileceksiniz. Sizler için bu başlıkları hazırladık. 1. Bankalar bana neden kredi vermiyor? Vermesi için ne yapmalıyım? Acil olarak nasıl para bulabilirim. 2. Kimler bana senet karşılığında borç para veriri. 3. 7000.8.000.9.000.10.000 Para lazım nerden bulabilirim. 4. Öğrenciyim nasıl para bulabilirim. 5. Borç para veren kişilerin ilanları. Tefeci iletişim numaraları. 6. Kredi alamıyorum acil nakit para lazım gibi sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

Bankalar Neden Bana Kredi Vermiyor, Ne Yapmalıyım? Nasıl Para Bulabilirim?

Çok acil anında nakit para ihtiyacı duyanların genelini bankalar kredi vermiyor diyenlerden oluşur. Bu durumda olanlar da ne yapmalıyım? Nasıl para bulabilirim? Neden banklar banka kredi vermiyor diye kendilerini sorgular. Bankalardan kredi alamıyorum diyenlerin diğer bir kısmı ise acil borç para ihtiyaçlarını farklı yollarla karşılamaya kalkışır. Bu yöntemlerden bir çoğunda da ne yazık ki uyarılarımızı dikkate almazlarsa dolandırırlar. Bu sebeple, bankalar kredi vermiyor diyenler için biz ilk olarak neden vermediklerini, çözüm yollarıyla paylaşmak istedik.

Bankalardan Neden Kredi Alamıyorsunuz? Çözümü Nedir?
Nedenleri! Çözüm Önerimiz!
 • Findeks KKB Kredi Notu değeriniz düşüktür.
 • Gelir belgesiz olduğunuz için krediniz onay almamış olabilir.
 • Kredi kullanım limiti (KKL) takılmış olabilirsiniz.
 • Ek gelir beyan ederek bu sorunu aşabilirsiniz.

Bankalar neden bana kredi vermiyor diyorsanız emin olun ki bu 3 nedenden dolayı vermiyordur. Bu nedenlerden sizi en çok zorlayan ise kesinlikle Findeks KKB kredi notu tur. Bu sorunu nasıl aşacağınızı tablomuzda size çözüm önerisi ile cevapladık. Bahsetmiş olduğumuz çözüm önerisine ilaveten, ayrıca aşağıdaki içeriğimizle de bu sorunun üstesinden geleceğinize kesinlikle eminiz.

BDDK TBMM Kredi Sicil Affı Yasası Çıktı Mı? Başvuru Dilekçesi Örneği ile de bu sorunu aşabileceğinizi de bilmenizi isterim.

Bankalardan kredi almak için sunmuş olduğumuz bu çözüm önerileri işinize gelmeye bilir. Bunu anlayışla karşılıyoruz. Bu sebepten ötürü de farklı acil para bulma yolları araya bilirsiniz. Bu nedenle sizlere acil para bulabileceğiniz 4 yoldan bahsetmek istiyorum.

1- Senet Karşılığı Borç Para Verilir

Bankalardan kredi alamayıp acil paraya ihtiyacı olanların bir çoğu senetle karşılığı borç aramaktadır. Bundan dolayı senetle kredi veren bir çok firma faaliyet göstermektedir. Bu firmaların çoğu ön ödemeli olarak işlem yapmaktadır. Bizler kesinlikle ön ödemeli olarak senetle para vereceğini vaat eden bu firmaları sizlere tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni ise dolandırıcı olma ihtimallerinin çok yüksek olmasıdır. Bu yüzden senet karşılığı borç para verilir diyen firmaların ön ödemesiz olarak işlem sağladığına mutlaka teyit edin. Aksi taktirde elinizdeki 3, 5 kuruş paradan da olabilirsiniz. Senet karşılığı para veren bir firmayı tanıtmadan önce sizlere uyguladıkları sistemden biraz bahsetmek istiyorum. Bu sistem çoğunlukla şu şekilde yer almaktadır.

 • Firma tarafından bir komisyon ve faiz oranı belirlenir.
 • Belirlenen bu oranlar genelde banka faiz oranların üstündedir.
 • Komisyon ana paradan kesilerek verilir.
 • Faiz oranı ise vadeye göre belirlenir.

Buna örnek vermem gerekirse.

 • İhtiyacınız olan miktar diyelim ki! 20.000 TL. Bu parayı geri ödemek için de belirlediğiniz vade 24 ay olarak kabul edelim.
 • Size nakit olarak 19.000 TL verirler
 • 19.000 TL üzerinden de 24 ay olarak kendileri tarafından belirlenmiş oldukları faiz üzerinden aylık taksit belirler.
 • Bu oran çoğunlukla aylık %2.00 üzerinde olmaktadır.
 • En az senelik %24 aylık ise %2 üzerinden 12 ay vadeli ödemeniz ise ortalama olarak şu şekilde olur.
Aylık %2.00 Faiz Oranlı 20.000 TL Ödeme Planı
Miktar Vade Aylık Taksit
20.000 TL 12 1.937,96 TL
24 1.105,94 TL

Ödemeler ortalama olarak bu şekilde olmaktadır. Şimdi söz vermiş olduğum gibi ön ödeme almadığını bizlerle paylaşan bir firma sahibinin bilgilerini paylaşıyorum.

Hakan bey, kendisi senetle ön ödemesiz olarak kredi sağladığını bizlere iletmiştir. İletişim numarası ise 0-543-269-12-26 tır.

Hakan bey ile anlaşamazsanız sizlere önerim Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar Tam 15 Tane sayfamızı bir ziyaret etmenizdir. Hakan bey şayet sizden ön ödeme yada noter onayı belge talep ederse lütfen bize lütfen yorumlarda bu durumdan bahsedin. Doğrudan numarasını kaldıralım.

2- Borç Para Verenlerin İlanları

Çok acil nakit para lazım ise borç para verenlerin ilanları sizin derdinize derman olabilir. Borç para verenlerin ilanlarını çoğunlukla bizim gibi İnternet sitelerinde bulabilmektesiniz. Özellikle herhangi bir yasal dayanağa sahip olmayanlar bu şekilde kendilerine müşteri bulmaya çalışırlar. Yukarıda başlıklarda da özellikle belirtmiş olduğum gibi bu firmalara çalışmadan önce dikkat etmeniz gereken bir husus var. O da kesinlikle ön ödeme yapmamanızdır. Ön ödeme yaparsanız dolandırılma ihtimaliniz çok ama çok yüksektir. Bundan dolayı defalarca söylediğim gibi ön ödemesiz borç para alacaksanız alın kesinlikle. Ön ödemesiz olarak borç para veren bir firmanın iletişim numarasını yine sizler için bu başlık altında vereceğim. Bizlere vermiş olduğu ilan nedeniyle bu numarayı sizlerle paylaşıyoruz.

Bu sefer sizlere senetle borç para veren firmanın telefon numarası yerine mail adresini paylaşacağız. Bu adres ise contact.esselgroup@gmail.com olmaktadır.

Mail adresini vermiş olduğumuz firmanın aylık ortalama senetle acil kredi faiz oranı aylık %2.00 civarlarındadır. Böylelikle geri ödemeniz ise 30.000 TL için yaklaşık olarak 12 ay vadeli şu şekilde oluşabilir.

Aylık %2.00 Faiz Oranlı 30.000 TL Ödeme Planı
Miktar Vade Aylık Taksit
30.000 TL 12 2.906,93 TL
24 1.658,91 TL

Şayet çok fazla bir nakit ihtiyacınız yoksa sizlere yine bir tavsiyem olacak.

O da Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Kesin Onaylı) olarak kart almanızdır. Böylece nakit avans kullanarak acil para ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için şimdi sıra geldi 3. yönteme.

3- 7.000 8.000 9.000 10.000 TL Lazım Diyorsanız!

7.000 8.000 9.000 yada 10.000 TL gibi rakamlarda para ihtiyacınız mı var? O zaman size en acil şekilde bu miktardaki nakit parayı karşılayacak bir çözüm önerimiz var. Bu çözüm önerim duydunuz mu bilmiyorum ama Faturalı Hatlara Kredi kullanılmasıdır. Bu yöntemle inanın bana 7.000 ile 10.000 TL arasındaki acil nakit para ihtiyacınızı kolaylıkla karşıla bilmektesiniz. Üstelik bunu faturalı hat sahibi iseniz yerinizden dahi kalkmadan kendiniz gerçekleştire bilirsiniz. Nasıl mı? İşte Vodafone faturalı hat sahipleri için yapmaları gerekilen sırası ile o adımlar.

 1. https://bit.ly/3ARrPR1 adresine gidelim. Cep telefon numarası yerine kullandığınız telefon numarasını girin. Şifre bölümüne de cep telefonunuzun SMS bölümüne Şifre yazıp mesajı 7000 e gönderin. Şifreniz anında cep telefonunuza gelecektir. blank
 2. Üst menüden CİHAZ TEKLİFLERİM butonunu tıklatalım. blank
 3. Açılan telefon listesinden benim tavsiyem iphone yada Samsung gibi fiyatı yüksek telefonlardan beğenerek üzerine tıklayalım.
 4. Hat tarifimize ek 6 yada 12 aylık taksit tutarını belirleyerek SEPETE EKLE diyelim. blank
 5. Daha sonra satın alma işleminizi tamamlayınız.

6 yada 12 ay taksitli olarak faturanıza ek taksitli aldığınız cep telefonunuz iletişim adresinize 3 ile 5 gün içinde gelecektir. Peki şimdi ne olacak? Cevap çok basit! Hiç kutusundan açmadan gelen telefonunuzu gidin herhangi bir telefoncuya satın. Bu işlemlerde ortalama elinize geçecek olan örnek ortalama rakam ise şu şekilde olacaktır.

Taksitle Alacağınız Telefon Tutarı Satış Komisyon Tutarı %10 Net Elinize Geçecek Rakam
5.000 TL 500 TL 4.500 TL
6.000 TL 600 TL 5.400 TL
7.000 TL 700 TL 6.300 TL
8.000 TL 800 TL 7.200 TL
9.000 TL 900 TL 8.100 TL
10.000 TL 1.000 TL 9.000 TL
11.000 TL 1.100 TL 9.900 TL
12.000 TL 1.200 TL 10.800 TL

Bu şekilde yapacağınız işlem sonrasında en faza 5 gün içinde anında acil para ihtiyacınızı karışılabilirsiniz. İşlemlerin biraz daha hızlı olmasını istiyorsanız. Faturalı Hatlara Kredi Veren 9 Güvenilir Firma sayfamızdaki adreslere başvuru yapmanızı önermekteyiz.

4- Öğrenciyim Nasıl Para Bulabilirim

Belki de en çok paraya ihtiyacı olan kesin öğrencilerdir. Öğrenciyim nasıl para bulabilirim için bu başlığı bu nedenle burada atma gereği duydum. Umarım bir nebze de olsa öğrencilerimizin bu para ihtiyaçlarını karşılamaya vesile olabiliriz. Öğrenciler çoğunla para ihtiyaçlarını partime yanı yarı zamanlı işler yaparak karşılamaktadır. Bunu zaten bir çoğumuz biliyoruz. Bu yöntemle boş zamanlarını kafeterya yada farklı hizmet sektörler de çalışmanın yanı sıra peki nasıl para bulabilirler. Bunun için bir kaç çözüm önerim elbette olacaktır. Bunlar ise şunlardır.

 • Okuyan Öğrencilere SED Yardımı Başvurusu sayfamızdaki imkanlarını biliyor musunuz? Şayet gerçekten ekonomik sıkıntı içinde bir aileye sahipseniz bu içeriği mutlaka okuyun. Devletimiz bu durumda olan tüm okuyan öğrencilere aylık düzenli olarak maaş vermektedir. 1.575 TL kadar çıkan aylık ödemeyle çok rahat bir öğrenim hayatı idam edebilirsiniz.
 • Yerel belediyeler yine öğrencilere yönelik bir çok nakit imkanı sağlamaktadır. Gerçekten para ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden yerel Belediye binasını ziyaret ediniz. Kurulan yardım masaları sizlere mutlaka yardımcı olacaktır.
 • Makale yazarak para kazanmaya ne dersiniz? Benim sitem dahil olmak üzere bir çok İnternet sitesi içerik editörü aramaktadır. Aslına bakarsanız ben bile aramaktayız. İçerik başına 30 TL kadar para verilmektedir. Bende bu bedeli şayet gerçekten işine sahip biri olursa verebilirim. Tercihen aradığım özellikler ise şunlardır.
  • Bilecik yada Eskişehir de ikametgah eden
  • Bayan
  • Ekonomi alanında içerik gire bilecek
  • Sürekli çalışacak ve düzenli olarak çalışacak bir çalışma arkadaşına hayır demem. Kendine güvenen bu kriterlere uygun arkadaşlar bana yorumlarda yaza bilir. Hele bir de Bozüyük de ise bu arkadaş elini çabuk tutsun derim
 • Faturalı hatlara kredi sağlayan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda sizlere Samet ÇETİN bey yardımcı olabilir. İletişim numarası ise; 0-546-890-06-00
 • Eve bir çok firma paketleme işi vermektedir. Bu firmalara bizim üzerimizden iletişim kura bilirsiniz.

Bu yöntemler sayesinde kesinlikle para ihtiyacınızı karşılaya bileceğinizi düşünüyorum.

Kredi Alamıyorum Acil Nakit Para Lazım!

Kredi alamıyorum acil nakit para lazım olanların bir çoğu doğru bankaya başvuru yapmadığından bu ihtiyaçlarını karşılayamamaktadırlar. Çünkü, müşteri potansiyeli çok fazla olan bir banka ile olmayanın kredi verme kriterleri aynı değildir. Bu sebeple bankadan kredi alamıyorum diyenlerin müşteri potansiyeli çok daha az olanlarına başvuru yapmanızı öneririm. Benim size bu konuda naçizane tavsiyem ise Türkiye Finans Katılım bankasına başvuruda bulunmanız olacaktır. Çünkü bu bankamızın kredi notu düşük bir çok bireyselle ihtiyaç kredisi verdiğini bizzat duydum. Sizlere önerdiğimiz bu bankamızın imkanlarına gelirsek de.

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.09 %2.19

12 aydan 24 aya kadar vadelerle sizlere finansman sağlamaktadır. 40.000 TL için aylık geri ödeme planınız ise şu şekilde oluşmaktadır.

Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit Toplam Maliyet
40.000 TL 12 3.926,10 TL 47.113,19 TL
16 3.090,85 TL 49.453,60 TL
18 2.813,91 TL 50.650,24 TL
20 2.593,23 TL 51.864,64 TL
24 2.295,61 TL 55.094,71 TL

Başvurularınızı hemen https://bit.ly/2XP4nCs buradan yapabilirsiniz. Kredi notunuz 1000 puan üstü değilse o zaman yukarıda yer vermiş olduğum başlıklar altındaki imkanları değerlendire bilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 38 Average: 2.7]
Ziyaretçi Yorumları - 243 Yorum
 1. blank Yetiş dedi ki:

  Saygılıklarlaa 33 bınehe ıhtiyac duymaktayım dıgebılırım acı verici icler acısı bir sebepten geri odemem garanti taksit taksitlede olur toptanda garanti belgeside veririm bir duanıhı almak isyerim

 2. blank Ahmed Halil dedi ki:

  Maddi desteğe ihtiyacı olan bireysel ve kamu sektörüne her türlü krediyi %2 gibi düşük bir faiz oranıyla sunuyoruz.

  Mali zorluklarınızı çözmek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var?

  Acil bir kredi mi arıyorsunuz?

  1. blank Onur dedi ki:

   Ulasabilir misiniz

   1. blank Emine dedi ki:

    Çok acil

  2. blank ismail dedi ki:

   hocam bankalardan kredi alamıyorum. yardımcı olabilirbilir misiniz?

  3. blank Kubra dedi ki:

   Merhabalar ulasabilir misiniz

  4. blank Galip dedi ki:

   Ulaşabilirmisiniz

  5. blank Kübra dedi ki:

   Bana ulaşır mısınız

  6. blank Serdar dedi ki:

   Acil 10000 TL lazım bankalardan kredi alamıyorum

  7. blank Seda dedi ki:

   Ulaşabilir misiniz aciill
   Instagram üzerinden yazrsanuz numaramı ordan vericem

   1. blank Tuni dedi ki:

    Banada ulaşabilirmisiniz

  8. blank bilge dedi ki:

   merhaba
   bilgi alabilir miyim? bilgeeke1591@gmail.com

  9. blank Salih dedi ki:

   Ulaşabilir misiniz

 3. blank Çetin dedi ki:

  Ihtiyaç kredisi

 4. blank mehmet ali dedi ki:

  acil paraya ıhtıyacım var

 5. blank Rabiye Bozdoğan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. Aylık 10 bin TL geri ödemek kaydıyla 300 bin TL nakit desteğe ihtiyacım var. Saygılarımla.

1 8 9 10
Bir Yorum Yazın