Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Çok Acil Borç Nakit Para Lazım 5 Dakka’da Bulma (ÖN ÖDEMESİZ)

Çok Acil Borç Nakit Para Lazım 5 Dakka’da Bulma (ÖN ÖDEMESİZ)

 

Çok acil para ihtiyacı çoğunlukla hepimizin başına gelebilecek olan plansız ortaya çıkan ödemelerden kaynaklanır. Yada yaşamış olduğumuz olumsuzluklar neticesinde ödememiz gereken kredi veya kart borçlarından doğar. Acil olarak ihtiyaç duyulan bu nakit ihtiyaçlarımızı bankalar da vermiyor dediğiniz de ise alternatif borç bulma yollarında aranır. Bunların en başında ise ön ödemesiz olarak senetle para veren tefeciler gelir. Modern adı ile danışmanlık firmaları olan bu yerlerden komisyonsuz olarak acil nakit para almanız bir hayli zordur. En çok 12 ay vade uygulayan senetle kredi veren firmalar komisyona ilaveten bir de faiz uyguladığını da hatırlatmak isterim. Senetle kredi veren bu firmaların hangileri olduğunu yine de merak ediyorsanız, adres ve telefon numaralarını sitemizde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra alternatif anında para bulacağınız yöntemleri de yine sizler içinde paylaştığımı da bilmenizi isterim. Böylece çok acil nakit para ihtiyacınızı sizler karar vererek tedarik edebileceksiniz.

Bankalar Neden Bana Kredi Vermiyor, Ne Yapmalıyım? Nasıl Para Bulabilirim?

Çok acil anında nakit para ihtiyacı duyanların genelini bankalar kredi vermiyor diyenlerden oluşur. Bu durumda olanlar da ne yapmalıyım? Nasıl para bulabilirim? Neden banklar banka kredi vermiyor diye kendilerini sorgular. Bankalardan kredi alamıyorum diyenlerin diğer bir kısmı ise acil borç para ihtiyaçlarını farklı yollarla karşılamaya kalkışır. Bu yöntemlerden bir çoğunda da ne yazık ki uyarılarımızı dikkate almazlarsa dolandırırlar. Bu sebeple, bankalar kredi vermiyor diyenler için biz ilk olarak neden vermediklerini, çözüm yollarıyla paylaşmak istedik.

Bankalardan Neden Kredi Alamıyorsunuz? Çözümü Nedir?
Nedenleri! Çözüm Önerimiz!
 • Findeks KKB Kredi Notu değeriniz düşüktür.
 • Gelir belgesiz olduğunuz için krediniz onay almamış olabilir.
 • Kredi kullanım limiti (KKL) takılmış olabilirsiniz.
 • Ek gelir beyan ederek bu sorunu aşabilirsiniz.

Bankalar neden bana kredi vermiyor diyorsanız emin olun ki bu 3 nedenden dolayı vermiyordur. Bu nedenlerden sizi en çok zorlayan ise kesinlikle Findeks KKB kredi notu tur. Bu sorunu nasıl aşacağınızı tablomuzda size çözüm önerisi ile cevapladık. Bahsetmiş olduğumuz çözüm önerisine ilaveten, ayrıca aşağıdaki içeriğimizle de bu sorunun üstesinden geleceğinize kesinlikle eminiz.

BDDK TBMM Kredi Sicil Affı Yasası Çıktı Mı? Başvuru Dilekçesi Örneği ile de bu sorunu aşabileceğinizi de bilmenizi isterim.

Bankalardan kredi almak için sunmuş olduğumuz bu çözüm önerileri işinize gelmeye bilir. Bunu anlayışla karşılıyoruz. Bu sebepten ötürü de farklı acil para bulma yolları araya bilirsiniz. Bu nedenle sizlere acil para bulabileceğiniz 4 yoldan bahsetmek istiyorum.

1- Senet Karşılığı Borç Para Verilir

Bankalardan kredi alamayıp acil paraya ihtiyacı olanların bir çoğu senetle karşılığı borç aramaktadır. Bundan dolayı senetle kredi veren bir çok firma faaliyet göstermektedir. Bu firmaların çoğu ön ödemeli olarak işlem yapmaktadır. Bizler kesinlikle ön ödemeli olarak senetle para vereceğini vaat eden bu firmaları sizlere tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni ise dolandırıcı olma ihtimallerinin çok yüksek olmasıdır. Bu yüzden senet karşılığı borç para verilir diyen firmaların ön ödemesiz olarak işlem sağladığına mutlaka teyit edin. Aksi taktirde elinizdeki 3, 5 kuruş paradan da olabilirsiniz. Senet karşılığı para veren bir firmayı tanıtmadan önce sizlere uyguladıkları sistemden biraz bahsetmek istiyorum. Bu sistem çoğunlukla şu şekilde yer almaktadır.

 • Firma tarafından bir komisyon ve faiz oranı belirlenir.
 • Belirlenen bu oranlar genelde banka faiz oranların üstündedir.
 • Komisyon ana paradan kesilerek verilir.
 • Faiz oranı ise vadeye göre belirlenir.

Buna örnek vermem gerekirse.

 • İhtiyacınız olan miktar diyelim ki! 20.000 TL. Bu parayı geri ödemek için de belirlediğiniz vade 24 ay olarak kabul edelim.
 • Size nakit olarak 19.000 TL verirler
 • 19.000 TL üzerinden de 24 ay olarak kendileri tarafından belirlenmiş oldukları faiz üzerinden aylık taksit belirler.
 • Bu oran çoğunlukla aylık %2.00 üzerinde olmaktadır.
 • En az senelik %24 aylık ise %2 üzerinden 12 ay vadeli ödemeniz ise ortalama olarak şu şekilde olur.
Aylık %2.00 Faiz Oranlı 20.000 TL Ödeme Planı
Miktar Vade Aylık Taksit
20.000 TL 12 1.937,96 TL
24 1.105,94 TL

Ödemeler ortalama olarak bu şekilde olmaktadır. Şimdi söz vermiş olduğum gibi ön ödeme almadığını bizlerle paylaşan bir firma sahibinin bilgilerini paylaşıyorum.

Hakan bey, kendisi senetle ön ödemesiz olarak kredi sağladığını bizlere iletmiştir. İletişim numarası ise 0-543-269-12-26 tır.

Hakan bey ile anlaşamazsanız sizlere önerim Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar Tam 15 Tane sayfamızı bir ziyaret etmenizdir. Hakan bey şayet sizden ön ödeme yada noter onayı belge talep ederse lütfen bize lütfen yorumlarda bu durumdan bahsedin. Doğrudan numarasını kaldıralım.

2- Borç Para Verenlerin İlanları

Çok acil nakit para lazım ise borç para verenlerin ilanları sizin derdinize derman olabilir. Borç para verenlerin ilanlarını çoğunlukla bizim gibi İnternet sitelerinde bulabilmektesiniz. Özellikle herhangi bir yasal dayanağa sahip olmayanlar bu şekilde kendilerine müşteri bulmaya çalışırlar. Yukarıda başlıklarda da özellikle belirtmiş olduğum gibi bu firmalara çalışmadan önce dikkat etmeniz gereken bir husus var. O da kesinlikle ön ödeme yapmamanızdır. Ön ödeme yaparsanız dolandırılma ihtimaliniz çok ama çok yüksektir. Bundan dolayı defalarca söylediğim gibi ön ödemesiz borç para alacaksanız alın kesinlikle. Ön ödemesiz olarak borç para veren bir firmanın iletişim numarasını yine sizler için bu başlık altında vereceğim. Bizlere vermiş olduğu ilan nedeniyle bu numarayı sizlerle paylaşıyoruz.

Bu sefer sizlere senetle borç para veren firmanın telefon numarası yerine mail adresini paylaşacağız. Bu adres ise contact.esselgroup@gmail.com olmaktadır.

Mail adresini vermiş olduğumuz firmanın aylık ortalama senetle acil kredi faiz oranı aylık %2.00 civarlarındadır. Böylelikle geri ödemeniz ise 30.000 TL için yaklaşık olarak 12 ay vadeli şu şekilde oluşabilir.

Aylık %2.00 Faiz Oranlı 30.000 TL Ödeme Planı
Miktar Vade Aylık Taksit
30.000 TL 12 2.906,93 TL
24 1.658,91 TL

Şayet çok fazla bir nakit ihtiyacınız yoksa sizlere yine bir tavsiyem olacak.

O da Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Kesin Onaylı) olarak kart almanızdır. Böylece nakit avans kullanarak acil para ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için şimdi sıra geldi 3. yönteme.

3- 7.000 8.000 9.000 10.000 TL Lazım Diyorsanız!

7.000 8.000 9.000 yada 10.000 TL gibi rakamlarda para ihtiyacınız mı var? O zaman size en acil şekilde bu miktardaki nakit parayı karşılayacak bir çözüm önerimiz var. Bu çözüm önerim duydunuz mu bilmiyorum ama Faturalı Hatlara Kredi kullanılmasıdır. Bu yöntemle inanın bana 7.000 ile 10.000 TL arasındaki acil nakit para ihtiyacınızı kolaylıkla karşıla bilmektesiniz. Üstelik bunu faturalı hat sahibi iseniz yerinizden dahi kalkmadan kendiniz gerçekleştire bilirsiniz. Nasıl mı? İşte Vodafone faturalı hat sahipleri için yapmaları gerekilen sırası ile o adımlar.

 1. https://bit.ly/3ARrPR1 adresine gidelim. Cep telefon numarası yerine kullandığınız telefon numarasını girin. Şifre bölümüne de cep telefonunuzun SMS bölümüne Şifre yazıp mesajı 7000 e gönderin. Şifreniz anında cep telefonunuza gelecektir.
 2. Üst menüden CİHAZ TEKLİFLERİM butonunu tıklatalım.
 3. Açılan telefon listesinden benim tavsiyem iPhone yada Samsung gibi fiyatı yüksek telefonlardan beğenerek üzerine tıklayalım.
 4. Hat tarifimize ek 6 yada 12 aylık taksit tutarını belirleyerek SEPETE EKLE diyelim.
 5. Daha sonra satın alma işleminizi tamamlayınız.

6 yada 12 ay taksitli olarak faturanıza ek taksitli aldığınız cep telefonunuz iletişim adresinize 3 ile 5 gün içinde gelecektir. Peki şimdi ne olacak? Cevap çok basit! Hiç kutusundan açmadan gelen telefonunuzu gidin herhangi bir telefoncuya satın. Bu işlemlerde ortalama elinize geçecek olan örnek ortalama rakam ise şu şekilde olacaktır.

Taksitle Alacağınız Telefon Tutarı Satış Komisyon Tutarı %10 Net Elinize Geçecek Rakam
5.000 TL 500 TL 4.500 TL
6.000 TL 600 TL 5.400 TL
7.000 TL 700 TL 6.300 TL
8.000 TL 800 TL 7.200 TL
9.000 TL 900 TL 8.100 TL
10.000 TL 1.000 TL 9.000 TL
11.000 TL 1.100 TL 9.900 TL
12.000 TL 1.200 TL 10.800 TL

Bu şekilde yapacağınız işlem sonrasında en faza 5 gün içinde anında acil para ihtiyacınızı karışılabilirsiniz. İşlemlerin biraz daha hızlı olmasını istiyorsanız. Faturalı Hatlara Kredi Veren 9 Güvenilir Firma sayfamızdaki adreslere başvuru yapmanızı önermekteyiz.

4- Öğrenciyim Nasıl Para Bulabilirim

Belki de en çok paraya ihtiyacı olan kesin öğrencilerdir. Öğrenciyim nasıl para bulabilirim için bu başlığı bu nedenle burada atma gereği duydum. Umarım bir nebze de olsa öğrencilerimizin bu para ihtiyaçlarını karşılamaya vesile olabiliriz. Öğrenciler çoğunla para ihtiyaçlarını partime yanı yarı zamanlı işler yaparak karşılamaktadır. Bunu zaten bir çoğumuz biliyoruz. Bu yöntemle boş zamanlarını kafeterya yada farklı hizmet sektörler de çalışmanın yanı sıra peki nasıl para bulabilirler. Bunun için bir kaç çözüm önerim elbette olacaktır. Bunlar ise şunlardır.

 • Okuyan Öğrencilere SED Yardımı Başvurusu sayfamızdaki imkanlarını biliyor musunuz? Şayet gerçekten ekonomik sıkıntı içinde bir aileye sahipseniz bu içeriği mutlaka okuyun. Devletimiz bu durumda olan tüm okuyan öğrencilere aylık düzenli olarak maaş vermektedir. 1.575 TL kadar çıkan aylık ödemeyle çok rahat bir öğrenim hayatı idam edebilirsiniz.
 • Yerel belediyeler yine öğrencilere yönelik bir çok nakit imkanı sağlamaktadır. Gerçekten para ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden yerel Belediye binasını ziyaret ediniz. Kurulan yardım masaları sizlere mutlaka yardımcı olacaktır.
 • Makale yazarak para kazanmaya ne dersiniz? Benim sitem dahil olmak üzere bir çok İnternet sitesi içerik editörü aramaktadır. Aslına bakarsanız ben bile aramaktayız. İçerik başına 30 TL kadar para verilmektedir. Bende bu bedeli şayet gerçekten işine sahip biri olursa verebilirim. Tercihen aradığım özellikler ise şunlardır.
  • Bilecik yada Eskişehir de ikametgah eden
  • Bayan
  • Ekonomi alanında içerik gire bilecek
  • Sürekli çalışacak ve düzenli olarak çalışacak bir çalışma arkadaşına hayır demem. Kendine güvenen bu kriterlere uygun arkadaşlar bana yorumlarda yaza bilir. Hele bir de Bozüyük de ise bu arkadaş elini çabuk tutsun derim
 • Faturalı hatlara kredi sağlayan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda sizlere Samet ÇETİN bey yardımcı olabilir. İletişim numarası ise; 0-546-890-06-00
 • Eve bir çok firma paketleme işi vermektedir. Bu firmalara bizim üzerimizden iletişim kura bilirsiniz.

Bu yöntemler sayesinde kesinlikle para ihtiyacınızı karşılaya bileceğinizi düşünüyorum.

Kredi Alamıyorum Acil Nakit Para Lazım!

Kredi alamıyorum acil nakit para lazım olanların bir çoğu doğru bankaya başvuru yapmadığından bu ihtiyaçlarını karşılayamamaktadırlar. Çünkü, müşteri potansiyeli çok fazla olan bir banka ile olmayanın kredi verme kriterleri aynı değildir. Bu sebeple bankadan kredi alamıyorum diyenlerin müşteri potansiyeli çok daha az olanlarına başvuru yapmanızı öneririm. Benim size bu konuda naçizane tavsiyem ise Türkiye Finans Katılım bankasına başvuruda bulunmanız olacaktır. Çünkü bu bankamızın kredi notu düşük bir çok bireyselle ihtiyaç kredisi verdiğini bizzat duydum. Sizlere önerdiğimiz bu bankamızın imkanlarına gelirsek de.

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%2.01 %2.04 %2.06

12 aydan 36 aya kadar vadelerle sizlere finansman sağlamaktadır. 40.000 TL için aylık geri ödeme planınız ise şu şekilde oluşmaktadır.

Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit Toplam Maliyet
40.000 TL 12 3.878,74 TL 46.544,86 TL
18 2.765,70 TL 49.782,65 TL
28 1.990,43 TL 55.731,93 TL
34 1.746,77 TL 59.390,11 TL
36 1.684,42 TL 60.639,12 TL

Başvurularınızı hemen https://bit.ly/2XP4nCs buradan yapabilirsiniz. Kredi notunuz 1000 puan üstü değilse o zaman yukarıda yer vermiş olduğum başlıklar altındaki imkanları değerlendire bilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 38 Average: 2.7]
Ziyaretçi Yorumları - 221 Yorum
 1. Adnan dedi ki:

  Bu şahıslardan senetle kredi alabilen varmı acaba herhangi bir bilgiye sahip misiniz

  1. Mehmet dedi ki:

   Acil 10000 tl nakit lazım nasıl cozebiliriz

  2. Edvie Taglucop dedi ki:

   Taylandlıyım ve Türkiye’de yaşıyorum. İşe gitmeden önce bu kısa süreyi kredi alabileceğiniz doğru kişiyi önermek için kullanmak istiyorum. Burada veya dünyanın herhangi bir yerinde (Bayan Susan James Kredi Firması) Kredimi bu şirketten aldım ve ona bir kredi için e-posta gönderebilirsiniz

 2. Rıza dedi ki:

  Adnan bey krediniz çekildi mi başvuru yapayım mı güvenilir mi

 3. Adil dedi ki:

  Emrah bey,onden odeme istedi bilginiz olsun.

  1. Ümit dedi ki:

   Acil 50000 TL lazım her ay 2000 olarak ödeme yaparım ulaşın önden ödeme veremem

 4. Hasan bayhan dedi ki:

  Acil para lazım.para ihtiyacımi karşılayacak dürüst kişilerle irtibata geçmek isterim.

 5. Aysel dedi ki:

  Buradaki numaralara ulaşılamıyor ki offf😔😔😔

  1. Burak BELEN dedi ki:

   Aysel hanım dikkat edin bu tür konulara daha büyük bir sorunla karşılaşabilirsiniz

   1. Mstf dedi ki:

    Aylık 3500 ödemeli bı kredi bulamadım bankalar vermiyor ki bunlar versin. Hep ön ödeme tuzağı oluyor. Ödeyeceğim taksidi söyledim istediğim tutarı düşünün yani. Ama burası ön ödeme talep ediyor etmeyen varda 3500 TL ödemeli kredi talep ediyorum

  2. Gül dedi ki:

   Merhabalar Evinizden ailenizden ödün vermeden rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş teklifim var Ne dersiniz 🌸🌸 evlere.iş.evden.cals ekleyebilirsiniz istagram adresi

   1. Veli dedi ki:

    Levent beyin numara eksik Hakan da dönüş yapmıyor

   2. yucel dedi ki:

    Ne işi acaba

    1. Şükrü dedi ki:

     Acil 30 bin ihtiyacim var ne olur yardim edin aylik 1000 tl geri odeme yaparim

   3. yucel dedi ki:

    Is ney

 6. Esat dedi ki:

  Bana çok acil en az 7 bin en fazla 10 bin TL olacak şekilde nakite ihtiyacim var . Sayfanın tamamını okudum ve bu kadar insana yardım etmişsiniz, sizden ricam bana da eder misiniz .

 7. izetin dedi ki:

  Yaşın 19 nisanda 20 yaşına giriyorum fırıncıyin aylık gelirim 4.000 tl banklarda yaşım küçük olduğu için kıredi çekemiyorum iş güncesi var senetle 15 tl yakım para lazın 16 ay içinde ödemesi olucak

  1. Ebru dedi ki:

   Acil 35 bine ihtiyacım var emekliyim

  2. Hasan dedi ki:

   Halledilir ulas yesil.18@gmail

   1. Cemre dedi ki:

    Ben de ulaşsam

 8. Damla dedi ki:

  Allah için yardım edin 1300 tl sadece cok acil yardım edecek birisi var mı lütfen

  1. murat kaya dedi ki:

   yardım edebilirim

   1. Onur dedi ki:

    Murat bey bana dönüş yapabilir misiniz

   2. Gizem dedi ki:

    Murat bey bilgi alabilirmiyimnbu konuş hakkında

   3. Seher dedi ki:

    Odeme de problem yok lutfen banada yardim murat bey lutfen acil bir durum soz konusu

   4. Muhterem dedi ki:

    Nasıl yardımcı oluyorsunuz

    1. Bircan dedi ki:

     Çok zor durumdayım ne olur daha zora düşmeden bana yardım allah aşkına dürüst olun ne olur gerçekten psikolojik olarak bunalımdayım bana yardım edin lütfen

   5. Mehmet yıldız dedi ki:

    Murat bey size nasıl ulaşabilirim banada yardımcı olurmusunz çok zor durumdayım

   6. Esma dedi ki:

    1000tl yardıma ihtiyacım var kiraciyim evden çıkartıyorlar yeni ev için param eksik

 9. Umut çakır dedi ki:

  Allah rizasi icin acil para lazim askere gidicem evliyim 6000 tl para lazim 05523272941 lutfen ulaşın

  1. Ferda dedi ki:

   Merhaba 10 bin tl ihtiyacım var 3 ay sonra tamamını geriye ödeyebilirim yardımcı olabilecek olan var mı

 10. GÖZDE dedi ki:

  ACİL 7000 TL İHTİYACIM VAR

  1. Yorkınoy dedi ki:

   6000 tl açıl para ihtiyacım var ağustos yer verim

 11. kayhan dedi ki:

  acil yardıma ihtiyacım var dönüş yapın

 12. Serdar dedi ki:

  Acil 220 bin lazim aylik 8 -10 bin geri ödemesiyle teminat gösterebilirim 05511787158
  Whatsapp tan ulasiniz

 13. Şimal dedi ki:

  Levent beyin numarasi eksik bı kere

 14. Yalçın dedi ki:

  Gerçekten veriliyorsa alabilirim memur um ödeyebilirim. Ln ödeme yapamam çok acil 10 bin lazım

  1. Ali dedi ki:

   15 bine ihtiyacım var aylık taksit ödeyebilirim

 15. Serdar dedi ki:

  Acil senet ile kredi veren varsa ulaşsın

 16. Gamze dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var ve buradaki numaralara ulaşamadım dönüş saglarmisiniz

  1. Emrah Adalı dedi ki:

   İnst ; red__night1ajans

  2. Satı Türkmen dedi ki:

   Acil 20000 liraya ihtiyacım var aylık 1000 öderim

  3. Hulya dedi ki:

   Cok acil 25 bn lraya ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 17. Ali dedi ki:

  15 bine ihtiyacım var aylık taksit ödeyebilirim

  1. Burak dedi ki:

   Acil 1. 2 milyar a ihtiyacım var yardımcı olucak dürüst arkadaşlar geri ödemesi 20 gün içinde olur

   1. Halil Demirci dedi ki:

    Bana 20000tl lazım senet karşılığı alabilirim ön ödeme istemeden yardımcı olabilecek biri varsa rica ediyorum

 18. Serdar dedi ki:

  Acil 15000tl senetle paraya ihtiyacım var ön ödeme istemeyenler irtibata geçebilirmi lütfen

  1. Murat dedi ki:

   Acil 5 bin TL’ye kadar ihtiyaç var

  2. Ertuğrul dedi ki:

   Merhabalar kredi ye ihtiyacı olan kişilere kredi danışmanlığı yapıyoruz sizlerden ön ödeme istemiyoruz kesinlikle emekliye çalışana faturalı hat kullanan herkese yardımcı oluyoruz Allah yardımcımız olsun

   1. Ali dedi ki:

    Bodrolu beledıye calisanıyım yararlanmak isterim.

    1. ALİ OKAN DAVARCI dedi ki:

     O merhaba benim 10000tl ye ihtiyacım var bu gün 05/06/2021 cumartesi en geç pazartesi kullanmam lazım özel sektörde bir fabrikada işciyim 18 ayda odeyebilirim on ödeme yapamam lütfen göz önünde bulundurun iyi gunler

   2. Masal dedi ki:

    Nasil

    1. Yunus dedi ki:

     Selamun aleykum abi kiralık arabayla kaza yaptım acil bi 5 bin tl para lazım ve hicbir banka kredi Vermiyo yarın son gün Allah rızası için yardim edermisiniz

    2. Yolcu dedi ki:

     Acil 10 bin ihtiyaç im var 3 ay sonra tamamını kapatırım

   3. Yasin dedi ki:

    Tmm

   4. Batuhan dedi ki:

    10 bintl ihtiyacım var SSK calisanim ödemelerinden dolayı sikistim

   5. Selin dedi ki:

    Acaba size nerden ulaşabilirim 10 bin tl nakite ihtiyacım var geri ödeme olarak sağlarım teknik ressamım

   6. Hulya dedi ki:

    30 bn liraya ihtiyacm var

 19. adil dedi ki:

  acıl para lazım

 20. Ali bey dedi ki:

  Teminat karşılığı kredi verilir yardımcı olunur 6 ay vade seçeneği ile

  1. Nuri dedi ki:

   Numara verin

  2. Ali dedi ki:

   Beledıye calisanıyım. Bodrolu gelırım var. Teminatın maaşım. Uygunsa.

   1. Gizem dedi ki:

    Murat bey bilgi alabilirmiyimnbu konuş hakkında

  3. Kadir dedi ki:

   Tmm hemen verin

 21. Hakan dedi ki:

  BU ARADA KIRMIZI ÇİZGİM YOK İCRALIK BORCUM MOBİL OPERATÖRLERE

 22. Faruk dedi ki:

  Acil 15.000 tl lazim fazlasiyla taksitle odeyebilirim

 23. ARZU dedi ki:

  ACIL NAKİTE İHYTİYACIM VAR BANA DONUN YARIN BURSADA OTURUYORUM

  1. murat kaya dedi ki:

   yardım edebilirim bende bursadayım normalde ama suan memleketteyim

   1. Kadir dedi ki:

    Nolur banada yardım edin

   2. Nil dedi ki:

    Murat bey çok zor durumdayım dolandırıldım ve birsürü kredi borcum var ödeyemiyorum.Allah rızası için bana yardımcı olabilir misiniz 😭😭😭

   3. Lastprivate dedi ki:

    Merhaba Murat bey acill 10000 liraya ihtiyacım var.sartlarinizin hepsi kabul
    Aylık 4000 lira geri ödeme yapabilirim.5330816386

   4. Samet dedi ki:

    Murat bey 7 binliraya ihtiyacım var acil 1000 1000 öderim

 24. Alpaslan dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum hic bir sekilde on odeme talep etmiyorum

  1. Yavuz dedi ki:

   Damla hanım iletişim numaranızı paylaşın

   1. Fatih Kara dedi ki:

    Acil 3.000 tl ihtiyacım var 3500-4000 arası maaşla çalışıyorum herhangi bir kredi ödemem vs yok bu ay biraz sıkıstım birdahaki aydan itibaren 3 aylık taksitle ödeyebilirim borcumu

    1. murat kaya dedi ki:

     yardım edebilirim

     1. Bilal dedi ki:

      Abi nişan yapicam birazda bana yardimci olurmusun aydan aya öderim cok acil

     2. Nil dedi ki:

      Murat Kaya bey lütfen cevap verir misiniz.Çok zor durumdayım

     3. Gizem dedi ki:

      Alpaslan bey nasıl yardımcı oluyorsunuz yardımcı olur musunuz bana

    2. S dedi ki:

     Yaaa arkadaşlar gözünüzü seveyim biraz mantıklı olun.Hiçbiriniz borçlarından dolayı sağlıklı düşünemiyor inanın,hata üstüne hata yaparsınız.Burada hickimeye güvenmeyin.Çok yanlış bi yerdesiniz bilginiz olsun.

   2. Mehmet fatih dedi ki:

    Merhaba 15 bin tl , 12 ay vade ile gelir belgesi teminiyle yardımcı olma imkanınız var mi , acilinden

   3. Serdar dedi ki:

    Benim ihtiyacım var onun ödemesiz ise

  2. Servet dedi ki:

   50000 TL ye ihtiyacım var geri ödeme şartlarınız nedir aylık 2500 ödeyebilirim

  3. Gizem dedi ki:

   Iletisim sağlayabilir misiniz yardımcı olursanız sevinirim

   1. murat kaya dedi ki:

    yardım edebilirim

    1. Gizem dedi ki:

     İletişim nasıl sağlayabiliriz sizinle Murat bey

  4. Mehmet dedi ki:

   İletişim numaraniz

   1. Muhterem dedi ki:

    Merhaba

  5. Ferhat dedi ki:

   Nakıte ıhtıyacım var

   1. Serdar dedi ki:

    Acil nakite ihtiyacim var bu mubarek ramazan ayinda biri yardim edebilir mi lutfen

  6. İbrahim dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz

  7. Mehmet fatih dedi ki:

   Merhabalar , benim acil ihtiyacım var ,

  8. Serhat dedi ki:

   Acil 10000 bin tl lazım

   1. Oğuzhan dedi ki:

    Mrb acil nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  9. Yusuf dedi ki:

   Acil 35 bine ihtiyacım var

  10. murat kaya dedi ki:

   sadece 2000tl ye ihtiyacim var

  11. sezer dedi ki:

   masıl kullanabilirim

  12. Ali dedi ki:

   Bodrolu beledıye calisanıyım. Maaşında herhangi bir icra yoktur. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

  13. Ali dedi ki:

   Ben almak istiyorum. Bodrolu gelırım var. Mail den tel yazabilirsiniz

  14. AHMET Baki dedi ki:

   Kardeşim çok acil 5 bin tl ye ihtiyacım var.

  15. İlham dedi ki:

   Senet şartı falan varmi

  16. Muhammet dedi ki:

   İrtibat numarası bırakabilir mısınız

  17. Saadet dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz

  18. Mustafa dedi ki:

   Memurum acil nakit lazım yardımcı olabilir misiniz

  19. emre dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz 4000₺ ihtiyacım var öğrenciyim 3 ay içinde geri ödenir

  20. Yunus dedi ki:

   Abi bana ulaşırmısin

  21. Onur dedi ki:

   Bana dönüş yapabilir misiniz

  22. Mehmet fatih dedi ki:

   Merhabalar acilinden 1000 tl ye ihtiyacım var , 12 taksit şeklinde ödeme yapabilirim, sigortalı ve kurumsal bir firmada Calisiyorum , gelir belgesi gösterebilirim, yardımcı olacak olan varsa , 530 5747618

  23. Mehmet fatih dedi ki:

   15 bin tl 22 ay vade ile yardımcı olabilirseniz , 530 5747618 gelir gelmesi gösterebilirim

  24. Muhammet dedi ki:

   Alpaslan bey irtibat numaralarınızı paylaşır mısınız

  25. Adnan dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirz size

  26. Gizem dedi ki:

   Alpaslan bey nasıl yardımcı oluyorsunuz yardımcı olur musunuz bana

   1. ŞENOL BÜTÜNÖZ dedi ki:

    Merhaba bana acil 5000 lazım 5 taksit geri ödemeli istanbul

  27. Arda dedi ki:

   Abi yardımcı olursan sevinirim 7000₺ ihtiyacım var ayda 1000₺ Ödeyebilirim lütfen yardımcı ol izmirdeyim

  28. Murat dedi ki:

   mrb yardimci olur musuniz

  29. Samet dedi ki:

   7 binliraya ihtiyacım var 1000 1000 öderim

 25. Seymen dedi ki:

  Acil 35 45 bin arasi ihtiyac var maas on bin yardimci okanlar

 26. Metin dedi ki:

  Acil olarak 15bin TL nakite ihtiyacım var aylık 2bin ödeme yapabilirim. Üzerimde icra olduğu için bankalardan kredi çekemiyorum. Yarın bulmam gerekiyor.

 27. duygu dedi ki:

  acil 5 bin tlye ihtiyacım var daha fazla nakit gerekmiyor. ön ödemesiz yardımcı olacak biri varmıdır . sadece pandemide ufak tefek borçlar birikti ve işin içinden çıkamıyorum. 8 senedir aynı şirkette çalışan güvenilir biriyim geri ödeme de sıkıntı olmaz. antalyadan veya uzaktan yardımcı olacak biri varsa sevinirim çok acil gerçekten

 28. Sinan dedi ki:

  4 bin tl acil lazim yardimci olacaklar yazsin aylik 1000 oderim

  1. Emrah dedi ki:

   Merhaba. 15.000 TL ihtiyacım var. Ayda 3.000 olarak geri ödeyebilirim. Yardımcı olabilecek varsa iletişime geçmelerini rica ederim.

 29. Mahmut dedi ki:

  Edirne deyim yatdımcı olabilecek arkadaş varmı 1 aylık 5 bin tl lazım gaiziyle geri ödeyebilirim

 30. Ali dedi ki:

  Acill 20000 tl ye ihtiyacım var aylık 1200 tl ödeyebilirim senetle yardımcı olmak isteyen varsa ulaşsın

 31. Muhsin dedi ki:

  Acil 1300 TL lazım aylık 400 TL senetle verebilirim

 32. Ufuk dedi ki:

  Çok acil 5000 TL ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  1. murat kaya dedi ki:

   olabilirim

   1. Mami dedi ki:

    Abi bordrolu calısanım 5 bin ihtiyacım var

   2. Elif dedi ki:

    Çok acil 2 bine ihtiyacım var 1 ay sonra geri öderim faizle yardim ci olabilirmisin

   3. Metehan dedi ki:

    Acil 5000 tl ye ihtiyacim var her ayin son gunu maas aliyorum.4500 tl net maasim.annemin rahatsizligi uzerine ay sonunu getiremez oldum.lutfen bi geri donus yapin.aylik 800 1000 arasi taksitle odeyebilirim.senet sepet farketmez

 33. Mert dedi ki:

  Acil 30000 TL ihtiyacim var

  1. Ysmn dedi ki:

   Bulabildiniz mi

 34. Dursun dedi ki:

  Acil 30.000 tl ihtiyacım var yardımcı olursaniz sevinirim

  1. Ysmn dedi ki:

   Acil donermisiniz bana

   1. kahraman dedi ki:

    size nerden ulaşabilirim

   2. Mehmet fatih dedi ki:

    Merhaba acil 15.000 tl ye ihtiyacım var ,
    12 taksitle ödeme yapabilirim yardımcı olur musunuz

 35. Gökhan dedi ki:

  6000 lazım cok acil yardım lutfen

 36. kahraman dedi ki:

  Acil 20 veya 30 bıne ihtiyacım var en acilinden lazım

 37. Buket dedi ki:

  2000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirm

 38. Yusuf dedi ki:

  Acil 35 bine ihtiyacım var

 39. Kaan dedi ki:

  Acil 500 bin liraya ihtiyacım var aylık 15 bin öderim

 40. Aslan dedi ki:

  Murat kaya sana nasil ulâşıcaz

 41. Aslan dedi ki:

  Murat kaya ulaşır mısın bana acil.

 42. Muhammet dedi ki:

  30.000 TL ihtiyacım var 10 ay içerisinde geri ödemesini yaparım yardımcı olacak olursa sevinirim ( işimiz Hızır a kaldı 🙂

 43. Yamaç Adalı dedi ki:

  Nakit ihtiyaçlarınıihtiyaçlarınız

 44. Berk dedi ki:

  Acil 5000₺ ihtiyacım var haziran sonuna geri dönüş yaparım

 45. Gültekin dedi ki:

  Acil 20 bin lazım eşimden cocugumdan ayrılicam yoksa Allah rızası için yardım edin lütfen çok kötü durumdayım pandemiden dolayı çok zor durumdayim artık intihara kadar gidicek bu iş lütfen

 46. Mehmet dedi ki:

  Kredi kapatma kredisi kullanmak istiyorum bütün ödemeleri toplayıp ödemelere devam etmek istiyorum
  İlgilenen olursa sevinirim

 47. yaşar dedi ki:

  acil 15000 ihtiyacım var ekimde faiziyle geri öderim

  1. Bankacı dedi ki:

   Önümüzdeki ay 12 de 2000 bin tl borç verebilirim ancak geri ödemesini faizli alırım

   1. Gizem dedi ki:

    Nasıl ulasabilirim bu konu hakkında geri ödemesi sorun değil bana ulaşın lütfen bankacı

   2. Kadir dedi ki:

    Kamu luyum acil nakite ihtitcim var

   3. Sinan dedi ki:

    Bana ulaşır mısınız aylık gelirim 6000 bin belgeleyebilirim sinanermz1@gmail.com

 48. Osman dedi ki:

  5 bin tl ihtiyacım var 3 aylık

 49. büşra dedi ki:

  iş yeri açtım. 6. ayı henüz doldurmadığım için kredi çekemiyorum. aylık 2000 taksitle ödeme yapabilirim.

 50. filiz dedi ki:

  acil 15.000 TL ihtiyacım var. Ön ödemesiz kredi çıkarabilecek varsa iletişim bilgisini yazsın. SGKlı çalışanım.

 51. Selda dedi ki:

  Çok acil 15000 ihtiyacım var 3 ay sonra farkıyla öderim

 52. Elif dedi ki:

  Acil 2 bine ihtiyacım var 1 ay sonra faizle vereyim

 53. Essel finans dedi ki:

  Acil nakit avans ihtiyacı
  contact.esselgroup@gmail.com

 54. Alparslan dedi ki:

  Arkadaslar acil nakite ihtiyacinix varsa araya bilirsiniz on odeme almiyorum, arayin yardimci oluyorum

  1. Gizem dedi ki:

   İletişim numaranız yok nasıl iletişime geçeceğiz

   1. Ali handanzade dedi ki:

    numaramızdan whatsap üzerinden banka müşteri temsilcimiz ulaşın nakit konusunda yardımcı olsunlar

  2. Ahmet dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz size

  3. Batuhan dedi ki:

   SSK li calisanim üst üste gelen ödemelerinden dolayı biraz nakit sıkışıklığım var 10 bin TL nakide ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz maille donermisiniz iletişim bilgileri nizi

  4. Batuhan dedi ki:

   SSK li calisanim üst üste gelen ödemelerinden dolayı sikistim biraz 10 bin TL nakit ihtiyacım var konu hakkında yardımcı olurmusunuz maille iletişim bilgileri nizi donermisiniz

  5. HasanE. dedi ki:

   Numaraniz

  6. Kadir dedi ki:

   1000 liraya ihtiyacım var

 55. Omer dedi ki:

  30.000 bin lazim eksigim var is icin

 56. Hüseyin dedi ki:

  7 bin tl lazım ay başı (5 haziran) ödeyebilirim.

 57. HasanE. dedi ki:

  Acil 5000 7500 arasi paraya ihtiyacım var kamu işçisi olarak calisiyorum

 58. Bankacı dedi ki:

  2000 tl borç verebilirim ancak faizli geri alırım

  1. Can dedi ki:

   Şartlar

  2. Gizem dedi ki:

   Faizi veya geri ödemesi sorun değil size nasıl ulaşabilirim lütfen dönüş saglayin

  3. tarık helvacı dedi ki:

   2000 tl ye nekadar geri istiyosunuz.

  4. Sultan dedi ki:

   Bilgi alabilir miyim

 59. Sinan dedi ki:

  Merhabalar güvenilir borç olarak yada yardım amaçlı 1500 tl ye ihtiyacım var verebilecek olan iletişime geçebilir mi

 60. Sinan dedi ki:

  Merhaba sigortalı çalışanım maaşım 6000 tl bankalardan kredi çekemiyorum kırmızı çizgi olduğu için 1 2 güne acil 1500 2000 tl lazım geri ödemeli yada ödemesiz yardımcı olabilecek varmı

  1. Fehmi dedi ki:

   Merhaba 20 bine ıhtıyacım var 25 bin faızyle olarak gerı odeye bılırım tek yere toplamak ıstıyorum 2.500 aylık odeye bılırım ıgılenen olursa fehmican12@gmail.com

 61. Memet dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum hic bir sekilde on odeme almiyorum memetcelik001@gmail.com ulasa bilirsiniz

  1. Gizem dedi ki:

   Memet bey nasıl adresinize mail attım ama dönüş sağlamadiniz

  2. ozgur dedi ki:

   aciil 80 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 62. Erhan dedi ki:

  Acil 20009 tl borcum var kredi çekemiyorum aylık 1250 tl ödeyebilirim yardımcı olacak varmı dua ederim her ay odememi yaparım on ödemesiz yardımcı olun lutfen

 63. dena cruz dedi ki:

  Faturalarınızı ödemek, bir iş kurmak veya herhangi bir krediyi nazikçe ödemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var?

  1. Gizem dedi ki:

   Evet nedir

 64. Hakan dedi ki:

  Memurum asker acil paraya ihtiyacım var

 65. gerard dedi ki:

  çok acil 10 bin liraya ihtiyacım var. Allah rızası için biri yardım etsin… karşılığını her şekilde vermek için çabalarım. nolur iletişim mailime dönüş yapın.. rainonme111@hotmail.com

 66. ebru dedi ki:

  çalışıyorum bana acilen 40000 bin lazım ayda 2000 ödiyebilirim lütfen yardımcı olun acil kredilerimin hepsini kapatmam gerek lütfen

 67. Seda dedi ki:

  Nakit ihtiyaci olan seda7851@gmail.com mail atsin aninda cozelim

  1. Murat dedi ki:

   Acil 20000 tl kredi kulanmak istiyorum askerdeyim ailevi sorunlarım var ayda 1500 1500 öderim yardmcı olun

  2. ozgur dedi ki:

   acil 80 bine ihtiyacim var on odemesiz aylik 2000 odeme yaparim

 68. Can can dedi ki:

  300 bin e ihtiyaç im var

 69. Can can dedi ki:

  300 bin e ihtiyaç im var 535034288

  1. Aşkın dedi ki:

   Bankadan kıredi alamıyorum acil 15000 bin TL ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz

 70. Sinan dedi ki:

  7500 tl nakit ihtiyacım var aylık net gelirim 6000 tl bankadan kredi çekemiyorum her halükarda geri ödeme yaparım taksitli şekilde yardımcı olursanız sevinirim

 71. Can can dedi ki:

  Benim 300 bin ihtiyacım acil yardımcı olur musunuz

 72. samet akkaya dedi ki:

  aylık 8 bin tl üzeri gelirim var fakat acil 50bin tl para lazım aylık 2500 tl sorunsuz ödeyebilirim yardım edebilecek varsa lütfen iletişime geçsin

 73. Melda dedi ki:

  Çok acil ihtiyacımiz var 10 bin TL ye lütfen geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim …Banka kredi vermiyor sabit çalışıyoruz her şekilde ödeme sağlarız lütfen

 74. can dedi ki:

  acil 7.000 tl ye ihtiyacım var ödemeler konusunda sıkıntı yaşamam dönüş yaparsanız sevinirim

 75. Gizem dedi ki:

  Acil bana kim 3 bin verirse cuma günü faiziyle geri dönüş sağlarım ama bugün acil bulmam gerekiyor

  1. Halil dedi ki:

   Acil 2000tlye ihtiyacım var bugün ayın 15inde faiziyle geri oderim yardımcı olacaklar donsun

  2. gökhan dedi ki:

   mail atınız lütfen.

 76. gökhan dedi ki:

  merhaba , acil 3,000 bin tl ye ihtiyacım var

 77. Oğuz özdemir dedi ki:

  Öğrenciyim okul masraflarım için 3000 tl arıyorum uygun vadeli destek olabılıcek abilerim ablalarım varsa yardımcı olabilirlermi

 78. Sevtap dedi ki:

  Merhaba 20.000 nakit ihtiyacı var 3 ayda kapatabilirim. İzmir içi yardımcı olabilecek varsa ulaşabilir mi?

  1. Gizem dedi ki:

   Bulursan banada haber ver

 79. Rehber dedi ki:

  20000 tl lazim

 80. Alpaslan dedi ki:

  Acil nakit ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum on odeme almiyorum ( sifir besyuz kirk uc ikiyuz altmis dokuz on uc yirmi) ulasa bilirsiniz

  1. Gizem dedi ki:

   Ne diye buraya numaranızı koyup daha sonra size yazılınca engelliyorsun demekki bir dolandiriciligin var ki kaçıyorsun kimse bu kişiyle irtibata gecmesin arkadaşlar

  2. Mstf dedi ki:

   Aylık 3500 ödemeli bı kredi bulamadım bankalar vermiyor ki bunlar versin. Hep ön ödeme tuzağı oluyor. Ödeyeceğim taksidi söyledim istediğim tutarı düşünün yani. Ama burası ön ödeme talep ediyor etmeyen varda 3500 TL ödemeli kredi talep ediyorum

 81. Murat dedi ki:

  acil 7000 liraya ihtiyacim var 2 ya da 3 ayligina devlet memuruyum faize raziyim lutfen yardim edin

 82. Sercan Köse dedi ki:

  Aylık 3500 tl maaşım var acil olarak 200.000 tl nakite ihtiyaçım var benim senetle veren var mı ön ödemesiz.

  1. Sercan Köse dedi ki:

   Numaram (sıfır bes yuz otuz BİR dort yuz ellı bes sıfır bes yırmı dort) C acil olarak 100.000 TL ihtiyaçım var Aylık 3700 tl maaşım var ulaşın bana WhatsApp dan lütfen

   1. Sena dedi ki:

    Herkese para desteği yapılır detaylı bilgi almak için sıfır beş üç yedi yedi yedi dokuz üç sıfır altı ulaşın

 83. Serkan dedi ki:

  Merhaba sadece 10 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınkz için ins. Cashbank24 bana dönüş yapın üzeri rakamlar için boşuna rahatsız etmeyin ön ödeme isteyenlere itibar etmeyin size para vericek biri sizden neden para istesin

 84. 3kredi@gmail.com dedi ki:

  acil kredi? tfk temas eposta

 85. İsmail dedi ki:

  İyi günler herkese 15.000 tl nakit ihtiyacım var ön ödeme yapamıyorum yok çünkü kredi taksitlerim üst üste geldi aylık 2bin tl ödeme yaparım

 86. Kemal dedi ki:

  3 bin tl gibi bir nakit ihtiyacım var gün içerisinde acil olarak ilgilenen varsa yorumu cevaplsın litfen

 87. Sinan dedi ki:

  Merhaba sigortalı çalışanın aylık gelirim 6000 bin tl 25 veya 30 bin para lazım faizi ile geri öderim aylık ödeme tutarım 2000-3000 tl kredi çekemiyorum yardımcı olucak varsa ulaşabilir mi sinanermz1@gmail.com

 88. Trinidad Ceroila dedi ki:

  Bu krediyi almama yardım ettiği için Susan James’e teşekkürler. Size sonsuza kadar minnettar kalacağım hanımefendi, sonsuza dek iyi şirketiniz hakkında tanıklık edeceğim. Krediye ihtiyacı olan herkese yardım için Bayan Susan James kredi şirketiyle iletişime geçmesini tavsiye edeceğim.

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba, acil nakit paraya ihtiyacım var. 50000. Sigortasız çalışanım, aylık 3500 olarak geri ödeyebilirim. Lütfen yardım edin.

 89. Edvie Taglucop dedi ki:

  Taylandlıyım ve Türkiye’de yaşıyorum. İşe gitmeden önce bu kısa süreyi kredi alabileceğiniz doğru kişiyi önermek için kullanmak istiyorum.

Bir Yorum Yazın