Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Çok Acil Nakit Para Lazım 5 Dakka’da Bulma (ÖN ÖDEMESİZ)

Çok Acil Nakit Para Lazım 5 Dakka’da Bulma (ÖN ÖDEMESİZ)

 

Çok acil nakit para ihtiyacım var diyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Çünkü bankalar haricinde taksitli para veren bir çok firma adresi burada yer almaktadır. Senetle altın satan kuyumculardan tutunda elden taksitli para veren tefecilerin ilanlarına kadar hepsi sizler için bu sayfada bulunmaktadır. Bu ilanların yanı sıra peşin komisyonsuz kredi çekemiyorum diyenler için de farklı para bulma çözümleri de yer almaktadır. Ön ödemesiz 5.000 TL den 10.000 TL kadar 12 ay taksit imkanını sadece 5 dakikada sağlayan peki bu para bulma güvenilir yollar nelerdir?

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Bankalar kredi vermiyorsa alternatif para bulma yöntemlerini değerlendirmeniz gerekir. Bir çok farklı yöntemlerle çok acil nakit ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de banka size şayet para vermiyorsa bize gelin hizmeti sağlayan firmalardır. Bu firmaları çoğunlukla facebook gibi sosyal ağ sayfalarında göre bilirsiniz. Çok nadiren de olsa bu firmaların kendilerine ait özel İnternet siteleri de bulunmaktadır. Banka kredi vermiyorsa bize gelin firmalara başvuru yapmadan önce çok dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

 1. Güvenilir olduğunu iyi sorgulamanız gerekir. Bunun için müşteri deneyimlerini sorgulatın
 2. Asla ön ödeme yapmayın
 3. Komisyon oranlarını sorun
 4. Geri ödeme şartlarını öğrenin

Bunlar bankalar kredi vermiyorsa bize gelin firmalarla çalışacaklar için mutlaka sorulması gereken sorulardır. Şimdi sıra geldi bu firmaların hangileri olduğuna. Ben 7 senelik tecrübeme dayanarak sizler için biriktirmiş olduğum deneyimi sergilemek istiyorum. Ama yine de özellikle belirtmek isterim ki! adres bilgilerini vereceğim bankalar kredi vermiyorsa bize gelin bu firmalarına kesinlikle kefil değilim. Ayrıca hiç bir maddi yada manevi olarak bir ilişim de yoktur.

Levent bey, ön ödemesiz olarak bankalardan kredi vermeyenlere finansman sağladığını bizlerle paylaştı. İrtibat numarası ise; 0-552-479-28 olmaktadır. Kendisiyle ön ödemesiz olarak kredi alma konusunda görüşebilirsiniz.

Her alt başlıkta bankalardan kredi alamayanlar için bir firma sahibini tanıtmaktayız. Levent beyle mutabakata varamayanlar diğer firmalarla da irtibata geçebilir. Bununla bir ufak hatırlatma daha yapmak istiyorum. İçinde bulunduğunuz bu zor ekonomik durumdan kurutulmak için sermayesiz olarak kendi işinizi kura bilirsiniz. Devletin hazine destekli sağlamış olduğu bu finansmanın detaylarını da 1 lira Sermayesiz Parasız İş Yeri Dükkan Nasıl Açılır? başlığımda bula bilirsiniz.

Senet Karşılığı Borç Para Verilir

Bankalardan kredi alamayıp acil paraya ihtiyacı olanların bir çoğu senetle karşılığı borç almaktadır. Bundan dolayı senetle kredi veren bir çok firma faaliyet göstermektedir. Bu firmaların çoğu ön ödemeli olarak işlem yapmaktadır. Bizler kesinlikle ön ödemeli olarak senetle para vereceğini vaat eden bu firmaları sizlere tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni ise dolandırıcı olma ihtimallerinin çok yüksek olmasıdır. Bu yüzden senet karşılığı borç para verilir diyen firmaların ön ödemesiz olarak işlem sağladığına mutlaka teyit edin. Aksi taktirde elinizdeki 3, 5 kuruş paradan da olabilirsiniz. Senet karşılığı para veren bir firmayı tanıtmadan önce sizlere uyguladıkları sistemden biraz bahsetmek istiyorum. Bu sistem çoğunlukla şu şekilde yer almaktadır.

 • Firma tarafından bir komisyon ve faiz oranı belirlenir
 • Belirlenen bu oranlar genelde banka faiz oranların üstündedir
 • Komisyon ana paradan kesilerek verilir
 • Faiz oranı ise vadeye göre belirlenir.

Buna örnek vermem gerekirse.

 • İhtiyacınız olan miktar diyelim ki! 20.000 TL. Bu parayı geri ödemek için de belirlediğiniz vade 24 ay olarak kabul edelim.
 • Size nakit olarak 19.000 TL verirler
 • 19.000 TL üzerinden de 24 ay olarak kendileri tarafından belirlenmiş oldukları faiz üzerinden aylık taksit belirler.
 • Bu oran çoğunlukla aylık %2.00 üzerinde olmaktadır.
 • En az senelik %24 aylık ise %2 üzerinden 12 ay vadeli ödemeniz ise ortalama olarak şu şekilde olur.
Aylık %2.00 Faiz Oranlı 20.000 TL Ödeme Planı
Miktar Vade Aylık Taksit
20.000 TL 24 1.937,96 TL

Ödemeler ortalama olarak bu şekilde olmaktadır. Şimdi söz vermiş olduğum gibi ön ödeme almadığını bizlerle paylaşan bir firma sahibinin bilgilerini paylaşıyorum.

Hakan bey, kendisi senetle ön ödemesiz olarak kredi sağladığını bizlere iletmiştir. İletişim numarası ise 0-543-269-12-26 tır.

Hakan bey ile anlaşamazsanız sizlere önerim Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar Tam 15 Tane sayfamızı bir ziyaret etmenizdir.

Borç Para Verenlerin İlanları

Çok acil nakit para lazım ise borç para verenlerin ilanları sizin derdinize derman olabilir. Borç para verenlerin ilanlarını çoğunlukla bizim gibi İnternet sitelerinde bulabilmektesiniz. Özellikle herhangi bir yasal dayanağa sahip olmayanlar bu şekilde kendilerine müşteri bulmaya çalışırlar. Yukarıda başlıklarda da özellikle belirtmiş olduğum gibi bu firmalara çalışmadan önce dikkat etmeniz gereken bir husus var. O da kesinlikle ön ödeme yapmamanızdır. Ön ödeme yaparsanız dolandırılma ihtimaliniz çok ama çok yüksektir. Bundan dolayı defalarca söylediğim gibi ön ödemesiz borç para alacaksanız alın bence. Ön ödemesiz olarak borç para veren bir firmanın iletişim numarasını yine sizler için bu başlık altında vereceğim. Bizlere vermiş olduğu ilan nedeniyle bu numarayı sizlerle paylaşıyoruz.

Emrah AKSOY; kendisi noter taksitli olarak acil nakit imkanı sağladığını bizlere iletmiştir. Gelen şikayet üzerine telefon numarası kaldırılmıştır. ÖN ÖDEME YOK! Bir kurnaz sen misin?

Her ne kadar da Emrah bey tarafından uygulanan bu kredinin faiz oranını tam olarak bilmesek te aylık %2.00 dan aşağı olacağını zannetmiyoruz. Böylelikle geri ödemeniz ise 30.000 TL için yaklaşık olarak 64 ay vadeli şu şekilde oluşabilir.

Aylık %2.00 Faiz Oranlı 30.000 TL Ödeme Planı
Miktar Vade Aylık Taksit
30.000 TL 64 922,11 TL

Emrah bey haricinde senetle ön ödemesiz acil para veren diğer ilanları aşağıda yer verdim. Şayet çok fazla bir nakit ihtiyacınız yoksa sizlere yine bir tavsiyem olacak. O da Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Kesin Onaylı) olarak kart almanızdır. Böylece nakit avans kullanarak acil para ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

Kredi Alamıyorum Çok Zor Durumdayım Para Lazım

Bankalardan hiç bir nedenle kredi alamıyor musunuz. Bu neden den dolayı da çok zor durumdasınız sizlere bir kaç özüm önerisinde buluna bilirim. Bunlardan bir tanesi burada da bahsetmiş olduğum Faturalı Hatlara Kredi Veren 9 Güvenilir Firma dan destek almanızdır. Şayet faturalı bir hatta sahip değilseniz de o zaman acil nakit para ihtiyacınızı diğer yöntemlerle karşılamaktan başka çaresiniz yoktur. Bu yöntem ise elden ön ödemesiz acil nakit sağladığını iddia eden firmalarla çalışmanız olacaktır. Sizler için bu firmalardan bir yetkilinin iletişim bilgilerini bu nedenle aşağıda paylaşıyoruz.

 • Levent bey, ön ödemesiz olarak 25.000 TL kadar nakit ihtiyacını karşıladığını bizlere iletmiştir. İletişim numarası 0-552-479-28 olmaktadır.

Levent bey ilanında ön ödemesiz olarak acil nakit sağladığını beyan etmektedir. Ön ödeme talep ederse kesinlikle kendisi ile çalışmayın. Ayrıca, Levent bey dahil olmak üzere bütün sitemizdeki yer alan telefon numara sahipleri ön ödeme talep etmesi durumunda lütfen bize iletin. Anında kendisine ait telefon numarası sitemizden kaldırılacaktır.

Öğrenciyim Nasıl Para Bulabilirim

Belki de en çok paraya ihtiyacı olan kesin öğrencilerdir. Öğrenciyim nasıl para bulabilirim için bu başlığı bu nedenle burada atma gereği duydum. Umarım bir nebze de olsa öğrencilerimizin bu para ihtiyaçlarını karşılamaya vesile olabiliriz. Öğrenciler çoğunla para ihtiyaçlarını partime yanı yarı zamanlı işler yaparak karşılamaktadır. Bunu zaten bir çoğumuz biliyoruz. Bu yöntemle boş zamanlarını kafeterya yada farklı hizmet sektörler de çalışmanın yanı sıra peki nasıl para bulabilirler. Bunun için bir kaç çözüm önerim elbette olacaktır. Bunlar ise şunlardır.

 • Okuyan Öğrencilere SED Yardımı Başvurusu imkanlarını biliyor musunuz? Şayet gerçekten ekonomik sıkıntı içinde bir aileye sahipseniz bu içeriği mutlaka okuyun. Devletimiz bu durumda olan tüm okuyan öğrencilere aylık düzenli olarak maaş vermektedir. 1.575 TL kadar çıkan aylık ödemeyle çok rahat bir öğrenim hayatı idam edebilirsiniz.
 • Yerel belediyeler yine öğrencilere yönelik bir çok nakit imkanı sağlamaktadır. Gerçekten para ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden yerel Belediye binasını ziyaret ediniz. Kurulan yardım masaları sizlere mutlaka yardımcı olacaktır.
 • Makale yazarak para kazanmaya ne dersiniz? Benim sitem dahil olmak üzere bir çok İnternet sitesi içerik editörü aramaktadır. Aslına bakarsanız ben bile aramaktayız. İçerik başına 30 TL kadar para verilmektedir. Bende bu bedeli şayet gerçekten işine sahip biri olursa verebilirim. Tercihen aradığım özellikler ise şunlardır.
  • Bilecik yada Eskişehir de ikametgah eden
  • Bayan
  • Ekonomi alanında içerik gire bilecek
  • Sürekli çalışacak ve düzenli olarak çalışacak bir çalışma arkadaşına hayır demem. Kendine güvenen bu kriterlere uygun arkadaşlar bana yorumlarda yaza bilir. Hele bir de Bozüyük de ise bu arkadaş elini çabuk tutsun derim
 • Faturalı hatlara kredi sağlayan firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Bu konuda sizlere Samet ÇETİN bey yardımcı olabilir. İletişim numarası ise; 0-546-890-06-00
 • Eve bir çok firma paketleme işi vermektedir. Bu firmalara bizim üzerimizden iletişim kura bilirsiniz.

Bu yöntemler sayesinde kesinlikle para ihtiyacınızı karşılaya bileceğinizi düşünüyorum.

1 Saat İçinde Çok Acil Para Bulma

1 saat içinde çok acil para ihtiyacınız varsa bunu birlikte bularak sağlaya biliriz. Bulmak için ilk olarak aslında sizin içinizde bulunan durumu bilmem gerekiyor. Muhtemelen bu duruma kredi notunuz düşük olduğu için düştünüz diye düşünüyorum. Bu nedenle sizlere ilk tavsiyem bir an önce 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi denemenizdir. Böylece çok hızlı bir şekilde kredi notunuz yükselecektir. 3 ay içinde de emin olun tüm bankalardan kredi kullanabiliyor olacaksınız. Şayet kredi notunuz 1000 puan civarlarında ve bundan dolayı kredi çekemiyorsanız da yine bir tavsiyem olacak. Bu da Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından 1000 puana kredi imkanlarından yararlanmanız olacaktır. Böylece 1 saat içinde kesin olarak acil para ihtiyacınızı karşılarsınız. Bankanın bu ayki imkanları ise şu şekildedir.

 • 36 ay için aylık %1.59 kar payı ile sizlere finansman sağlamaktadır. 40.000 TL için aylık geri ödeme planınız ise şu şekilde oluşmaktadır.
Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit Toplam Maliyet
40.000 TL 12 3.761 TL 45.132 TL
18 2.646 TL 47.637 TL
28 1.857 TL 52.003 TL
34 1.609 TL 54.734 TL
36 1.546 TL 55.663 TL

Başvurularınızı hemen https://bit.ly/2XP4nCs buradan yapabilirsiniz. Kredi notunuz 1000 puan üstü değilse o zaman yukarıda yer vermiş olduğum başlıklar altındaki imkanları değerlendire bilirsiniz.

 

WhatsApp Destek Hattı

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 31 Average: 2.6]
Ziyaretçi Yorumları - 185 Yorum
 1. Adnan dedi ki:

  Bu şahıslardan senetle kredi alabilen varmı acaba herhangi bir bilgiye sahip misiniz

  1. Mehmet dedi ki:

   Acil 10000 tl nakit lazım nasıl cozebiliriz

 2. Rıza dedi ki:

  Adnan bey krediniz çekildi mi başvuru yapayım mı güvenilir mi

 3. Adil dedi ki:

  Emrah bey,onden odeme istedi bilginiz olsun.

  1. Ümit dedi ki:

   Acil 50000 TL lazım her ay 2000 olarak ödeme yaparım ulaşın önden ödeme veremem

 4. Hasan bayhan dedi ki:

  Acil para lazım.para ihtiyacımi karşılayacak dürüst kişilerle irtibata geçmek isterim.

 5. Aysel dedi ki:

  Buradaki numaralara ulaşılamıyor ki offf😔😔😔

  1. Burak BELEN dedi ki:

   Aysel hanım dikkat edin bu tür konulara daha büyük bir sorunla karşılaşabilirsiniz

  2. Gül dedi ki:

   Merhabalar Evinizden ailenizden ödün vermeden rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş teklifim var Ne dersiniz 🌸🌸 evlere.iş.evden.cals ekleyebilirsiniz istagram adresi

   1. Veli dedi ki:

    Levent beyin numara eksik Hakan da dönüş yapmıyor

   2. yucel dedi ki:

    Ne işi acaba

    1. Şükrü dedi ki:

     Acil 30 bin ihtiyacim var ne olur yardim edin aylik 1000 tl geri odeme yaparim

   3. yucel dedi ki:

    Is ney

 6. Esat dedi ki:

  Bana çok acil en az 7 bin en fazla 10 bin TL olacak şekilde nakite ihtiyacim var . Sayfanın tamamını okudum ve bu kadar insana yardım etmişsiniz, sizden ricam bana da eder misiniz .

 7. izetin dedi ki:

  Yaşın 19 nisanda 20 yaşına giriyorum fırıncıyin aylık gelirim 4.000 tl banklarda yaşım küçük olduğu için kıredi çekemiyorum iş güncesi var senetle 15 tl yakım para lazın 16 ay içinde ödemesi olucak

  1. Ebru dedi ki:

   Acil 35 bine ihtiyacım var emekliyim

  2. Hasan dedi ki:

   Halledilir ulas yesil.18@gmail

   1. Cemre dedi ki:

    Ben de ulaşsam

 8. Damla dedi ki:

  Allah için yardım edin 1300 tl sadece cok acil yardım edecek birisi var mı lütfen

  1. murat kaya dedi ki:

   yardım edebilirim

   1. Onur dedi ki:

    Murat bey bana dönüş yapabilir misiniz

   2. Gizem dedi ki:

    Murat bey bilgi alabilirmiyimnbu konuş hakkında

   3. Seher dedi ki:

    Odeme de problem yok lutfen banada yardim murat bey lutfen acil bir durum soz konusu

 9. Umut çakır dedi ki:

  Allah rizasi icin acil para lazim askere gidicem evliyim 6000 tl para lazim 05523272941 lutfen ulaşın

  1. Ferda dedi ki:

   Merhaba 10 bin tl ihtiyacım var 3 ay sonra tamamını geriye ödeyebilirim yardımcı olabilecek olan var mı

 10. GÖZDE dedi ki:

  ACİL 7000 TL İHTİYACIM VAR

  1. Yorkınoy dedi ki:

   6000 tl açıl para ihtiyacım var ağustos yer verim

 11. kayhan dedi ki:

  acil yardıma ihtiyacım var dönüş yapın

 12. Serdar dedi ki:

  Acil 220 bin lazim aylik 8 -10 bin geri ödemesiyle teminat gösterebilirim 05511787158
  Whatsapp tan ulasiniz

 13. Şimal dedi ki:

  Levent beyin numarasi eksik bı kere

 14. Yalçın dedi ki:

  Gerçekten veriliyorsa alabilirim memur um ödeyebilirim. Ln ödeme yapamam çok acil 10 bin lazım

  1. Ali dedi ki:

   15 bine ihtiyacım var aylık taksit ödeyebilirim

 15. Serdar dedi ki:

  Acil senet ile kredi veren varsa ulaşsın

 16. Gamze dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var ve buradaki numaralara ulaşamadım dönüş saglarmisiniz

  1. Emrah Adalı dedi ki:

   İnst ; red__night1ajans

  2. Satı Türkmen dedi ki:

   Acil 20000 liraya ihtiyacım var aylık 1000 öderim

  3. Hulya dedi ki:

   Cok acil 25 bn lraya ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 17. Ali dedi ki:

  15 bine ihtiyacım var aylık taksit ödeyebilirim

  1. Burak dedi ki:

   Acil 1. 2 milyar a ihtiyacım var yardımcı olucak dürüst arkadaşlar geri ödemesi 20 gün içinde olur

 18. Serdar dedi ki:

  Acil 15000tl senetle paraya ihtiyacım var ön ödeme istemeyenler irtibata geçebilirmi lütfen

  1. Murat dedi ki:

   Acil 5 bin TL’ye kadar ihtiyaç var

  2. Ertuğrul dedi ki:

   Merhabalar kredi ye ihtiyacı olan kişilere kredi danışmanlığı yapıyoruz sizlerden ön ödeme istemiyoruz kesinlikle emekliye çalışana faturalı hat kullanan herkese yardımcı oluyoruz Allah yardımcımız olsun

   1. Ali dedi ki:

    Bodrolu beledıye calisanıyım yararlanmak isterim.

    1. ALİ OKAN DAVARCI dedi ki:

     O merhaba benim 10000tl ye ihtiyacım var bu gün 05/06/2021 cumartesi en geç pazartesi kullanmam lazım özel sektörde bir fabrikada işciyim 18 ayda odeyebilirim on ödeme yapamam lütfen göz önünde bulundurun iyi gunler

   2. Masal dedi ki:

    Nasil

    1. Yunus dedi ki:

     Selamun aleykum abi kiralık arabayla kaza yaptım acil bi 5 bin tl para lazım ve hicbir banka kredi Vermiyo yarın son gün Allah rızası için yardim edermisiniz

    2. Yolcu dedi ki:

     Acil 10 bin ihtiyaç im var 3 ay sonra tamamını kapatırım

   3. Yasin dedi ki:

    Tmm

   4. Batuhan dedi ki:

    10 bintl ihtiyacım var SSK calisanim ödemelerinden dolayı sikistim

   5. Selin dedi ki:

    Acaba size nerden ulaşabilirim 10 bin tl nakite ihtiyacım var geri ödeme olarak sağlarım teknik ressamım

   6. Hulya dedi ki:

    30 bn liraya ihtiyacm var

 19. adil dedi ki:

  acıl para lazım

 20. Ali bey dedi ki:

  Teminat karşılığı kredi verilir yardımcı olunur 6 ay vade seçeneği ile

  1. Nuri dedi ki:

   Numara verin

  2. Ali dedi ki:

   Beledıye calisanıyım. Bodrolu gelırım var. Teminatın maaşım. Uygunsa.

   1. Gizem dedi ki:

    Murat bey bilgi alabilirmiyimnbu konuş hakkında

  3. Kadir dedi ki:

   Tmm hemen verin

 21. Hakan dedi ki:

  BU ARADA KIRMIZI ÇİZGİM YOK İCRALIK BORCUM MOBİL OPERATÖRLERE

 22. Faruk dedi ki:

  Acil 15.000 tl lazim fazlasiyla taksitle odeyebilirim

 23. ARZU dedi ki:

  ACIL NAKİTE İHYTİYACIM VAR BANA DONUN YARIN BURSADA OTURUYORUM

  1. murat kaya dedi ki:

   yardım edebilirim bende bursadayım normalde ama suan memleketteyim

   1. Kadir dedi ki:

    Nolur banada yardım edin

   2. Nil dedi ki:

    Murat bey çok zor durumdayım dolandırıldım ve birsürü kredi borcum var ödeyemiyorum.Allah rızası için bana yardımcı olabilir misiniz 😭😭😭

 24. Alpaslan dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum hic bir sekilde on odeme talep etmiyorum

  1. Yavuz dedi ki:

   Damla hanım iletişim numaranızı paylaşın

   1. Fatih Kara dedi ki:

    Acil 3.000 tl ihtiyacım var 3500-4000 arası maaşla çalışıyorum herhangi bir kredi ödemem vs yok bu ay biraz sıkıstım birdahaki aydan itibaren 3 aylık taksitle ödeyebilirim borcumu

    1. murat kaya dedi ki:

     yardım edebilirim

     1. Bilal dedi ki:

      Abi nişan yapicam birazda bana yardimci olurmusun aydan aya öderim cok acil

     2. Nil dedi ki:

      Murat Kaya bey lütfen cevap verir misiniz.Çok zor durumdayım

     3. Gizem dedi ki:

      Alpaslan bey nasıl yardımcı oluyorsunuz yardımcı olur musunuz bana

    2. S dedi ki:

     Yaaa arkadaşlar gözünüzü seveyim biraz mantıklı olun.Hiçbiriniz borçlarından dolayı sağlıklı düşünemiyor inanın,hata üstüne hata yaparsınız.Burada hickimeye güvenmeyin.Çok yanlış bi yerdesiniz bilginiz olsun.

   2. Mehmet fatih dedi ki:

    Merhaba 15 bin tl , 12 ay vade ile gelir belgesi teminiyle yardımcı olma imkanınız var mi , acilinden

  2. Servet dedi ki:

   50000 TL ye ihtiyacım var geri ödeme şartlarınız nedir aylık 2500 ödeyebilirim

  3. Gizem dedi ki:

   Iletisim sağlayabilir misiniz yardımcı olursanız sevinirim

   1. murat kaya dedi ki:

    yardım edebilirim

    1. Gizem dedi ki:

     İletişim nasıl sağlayabiliriz sizinle Murat bey

  4. Mehmet dedi ki:

   İletişim numaraniz

  5. Ferhat dedi ki:

   Nakıte ıhtıyacım var

   1. Serdar dedi ki:

    Acil nakite ihtiyacim var bu mubarek ramazan ayinda biri yardim edebilir mi lutfen

  6. İbrahim dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz

  7. Mehmet fatih dedi ki:

   Merhabalar , benim acil ihtiyacım var ,

  8. Serhat dedi ki:

   Acil 10000 bin tl lazım

  9. Yusuf dedi ki:

   Acil 35 bine ihtiyacım var

  10. murat kaya dedi ki:

   sadece 2000tl ye ihtiyacim var

  11. sezer dedi ki:

   masıl kullanabilirim

  12. Ali dedi ki:

   Bodrolu beledıye calisanıyım. Maaşında herhangi bir icra yoktur. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

  13. Ali dedi ki:

   Ben almak istiyorum. Bodrolu gelırım var. Mail den tel yazabilirsiniz

  14. AHMET Baki dedi ki:

   Kardeşim çok acil 5 bin tl ye ihtiyacım var.

  15. İlham dedi ki:

   Senet şartı falan varmi

  16. Muhammet dedi ki:

   İrtibat numarası bırakabilir mısınız

  17. Saadet dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz

  18. Mustafa dedi ki:

   Memurum acil nakit lazım yardımcı olabilir misiniz

  19. emre dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz 4000₺ ihtiyacım var öğrenciyim 3 ay içinde geri ödenir

  20. Yunus dedi ki:

   Abi bana ulaşırmısin

  21. Onur dedi ki:

   Bana dönüş yapabilir misiniz

  22. Mehmet fatih dedi ki:

   Merhabalar acilinden 1000 tl ye ihtiyacım var , 12 taksit şeklinde ödeme yapabilirim, sigortalı ve kurumsal bir firmada Calisiyorum , gelir belgesi gösterebilirim, yardımcı olacak olan varsa , 530 5747618

  23. Mehmet fatih dedi ki:

   15 bin tl 22 ay vade ile yardımcı olabilirseniz , 530 5747618 gelir gelmesi gösterebilirim

  24. Muhammet dedi ki:

   Alpaslan bey irtibat numaralarınızı paylaşır mısınız

  25. Adnan dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirz size

  26. Gizem dedi ki:

   Alpaslan bey nasıl yardımcı oluyorsunuz yardımcı olur musunuz bana

   1. ŞENOL BÜTÜNÖZ dedi ki:

    Merhaba bana acil 5000 lazım 5 taksit geri ödemeli istanbul

  27. Arda dedi ki:

   Abi yardımcı olursan sevinirim 7000₺ ihtiyacım var ayda 1000₺ Ödeyebilirim lütfen yardımcı ol izmirdeyim

 25. Seymen dedi ki:

  Acil 35 45 bin arasi ihtiyac var maas on bin yardimci okanlar

 26. Metin dedi ki:

  Acil olarak 15bin TL nakite ihtiyacım var aylık 2bin ödeme yapabilirim. Üzerimde icra olduğu için bankalardan kredi çekemiyorum. Yarın bulmam gerekiyor.

 27. duygu dedi ki:

  acil 5 bin tlye ihtiyacım var daha fazla nakit gerekmiyor. ön ödemesiz yardımcı olacak biri varmıdır . sadece pandemide ufak tefek borçlar birikti ve işin içinden çıkamıyorum. 8 senedir aynı şirkette çalışan güvenilir biriyim geri ödeme de sıkıntı olmaz. antalyadan veya uzaktan yardımcı olacak biri varsa sevinirim çok acil gerçekten

 28. Sinan dedi ki:

  4 bin tl acil lazim yardimci olacaklar yazsin aylik 1000 oderim

  1. Emrah dedi ki:

   Merhaba. 15.000 TL ihtiyacım var. Ayda 3.000 olarak geri ödeyebilirim. Yardımcı olabilecek varsa iletişime geçmelerini rica ederim.

 29. Mahmut dedi ki:

  Edirne deyim yatdımcı olabilecek arkadaş varmı 1 aylık 5 bin tl lazım gaiziyle geri ödeyebilirim

 30. Ali dedi ki:

  Acill 20000 tl ye ihtiyacım var aylık 1200 tl ödeyebilirim senetle yardımcı olmak isteyen varsa ulaşsın

 31. Muhsin dedi ki:

  Acil 1300 TL lazım aylık 400 TL senetle verebilirim

 32. Ufuk dedi ki:

  Çok acil 5000 TL ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  1. murat kaya dedi ki:

   olabilirim

   1. Mami dedi ki:

    Abi bordrolu calısanım 5 bin ihtiyacım var

   2. Elif dedi ki:

    Çok acil 2 bine ihtiyacım var 1 ay sonra geri öderim faizle yardim ci olabilirmisin

   3. Metehan dedi ki:

    Acil 5000 tl ye ihtiyacim var her ayin son gunu maas aliyorum.4500 tl net maasim.annemin rahatsizligi uzerine ay sonunu getiremez oldum.lutfen bi geri donus yapin.aylik 800 1000 arasi taksitle odeyebilirim.senet sepet farketmez

 33. Mert dedi ki:

  Acil 30000 TL ihtiyacim var

  1. Ysmn dedi ki:

   Bulabildiniz mi

 34. Dursun dedi ki:

  Acil 30.000 tl ihtiyacım var yardımcı olursaniz sevinirim

  1. Ysmn dedi ki:

   Acil donermisiniz bana

   1. kahraman dedi ki:

    size nerden ulaşabilirim

   2. Mehmet fatih dedi ki:

    Merhaba acil 15.000 tl ye ihtiyacım var ,
    12 taksitle ödeme yapabilirim yardımcı olur musunuz

 35. Gökhan dedi ki:

  6000 lazım cok acil yardım lutfen

 36. kahraman dedi ki:

  Acil 20 veya 30 bıne ihtiyacım var en acilinden lazım

 37. Buket dedi ki:

  2000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirm

 38. Yusuf dedi ki:

  Acil 35 bine ihtiyacım var

 39. Kaan dedi ki:

  Acil 500 bin liraya ihtiyacım var aylık 15 bin öderim

 40. Aslan dedi ki:

  Murat kaya sana nasil ulâşıcaz

 41. Aslan dedi ki:

  Murat kaya ulaşır mısın bana acil.

 42. Muhammet dedi ki:

  30.000 TL ihtiyacım var 10 ay içerisinde geri ödemesini yaparım yardımcı olacak olursa sevinirim ( işimiz Hızır a kaldı 🙂

 43. Yamaç Adalı dedi ki:

  Nakit ihtiyaçlarınıihtiyaçlarınız

 44. Berk dedi ki:

  Acil 5000₺ ihtiyacım var haziran sonuna geri dönüş yaparım

 45. Gültekin dedi ki:

  Acil 20 bin lazım eşimden cocugumdan ayrılicam yoksa Allah rızası için yardım edin lütfen çok kötü durumdayım pandemiden dolayı çok zor durumdayim artık intihara kadar gidicek bu iş lütfen

 46. Mehmet dedi ki:

  Kredi kapatma kredisi kullanmak istiyorum bütün ödemeleri toplayıp ödemelere devam etmek istiyorum
  İlgilenen olursa sevinirim

 47. yaşar dedi ki:

  acil 15000 ihtiyacım var ekimde faiziyle geri öderim

  1. Bankacı dedi ki:

   Önümüzdeki ay 12 de 2000 bin tl borç verebilirim ancak geri ödemesini faizli alırım

   1. Gizem dedi ki:

    Nasıl ulasabilirim bu konu hakkında geri ödemesi sorun değil bana ulaşın lütfen bankacı

   2. Kadir dedi ki:

    Kamu luyum acil nakite ihtitcim var

 48. Osman dedi ki:

  5 bin tl ihtiyacım var 3 aylık

 49. büşra dedi ki:

  iş yeri açtım. 6. ayı henüz doldurmadığım için kredi çekemiyorum. aylık 2000 taksitle ödeme yapabilirim.

 50. filiz dedi ki:

  acil 15.000 TL ihtiyacım var. Ön ödemesiz kredi çıkarabilecek varsa iletişim bilgisini yazsın. SGKlı çalışanım.

 51. Selda dedi ki:

  Çok acil 15000 ihtiyacım var 3 ay sonra farkıyla öderim

 52. Elif dedi ki:

  Acil 2 bine ihtiyacım var 1 ay sonra faizle vereyim

 53. Essel finans dedi ki:

  Acil nakit avans ihtiyacı
  contact.esselgroup@gmail.com

 54. Alparslan dedi ki:

  Arkadaslar acil nakite ihtiyacinix varsa araya bilirsiniz on odeme almiyorum, arayin yardimci oluyorum

  1. Gizem dedi ki:

   İletişim numaranız yok nasıl iletişime geçeceğiz

   1. Ali handanzade dedi ki:

    numaramızdan whatsap üzerinden banka müşteri temsilcimiz ulaşın nakit konusunda yardımcı olsunlar

  2. Ahmet dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz size

  3. Batuhan dedi ki:

   SSK li calisanim üst üste gelen ödemelerinden dolayı biraz nakit sıkışıklığım var 10 bin TL nakide ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz maille donermisiniz iletişim bilgileri nizi

  4. Batuhan dedi ki:

   SSK li calisanim üst üste gelen ödemelerinden dolayı sikistim biraz 10 bin TL nakit ihtiyacım var konu hakkında yardımcı olurmusunuz maille iletişim bilgileri nizi donermisiniz

  5. HasanE. dedi ki:

   Numaraniz

  6. Kadir dedi ki:

   1000 liraya ihtiyacım var

 55. Omer dedi ki:

  30.000 bin lazim eksigim var is icin

 56. Hüseyin dedi ki:

  7 bin tl lazım ay başı (5 haziran) ödeyebilirim.

 57. HasanE. dedi ki:

  Acil 5000 7500 arasi paraya ihtiyacım var kamu işçisi olarak calisiyorum

 58. Bankacı dedi ki:

  2000 tl borç verebilirim ancak faizli geri alırım

  1. Can dedi ki:

   Şartlar

  2. Gizem dedi ki:

   Faizi veya geri ödemesi sorun değil size nasıl ulaşabilirim lütfen dönüş saglayin

  3. tarık helvacı dedi ki:

   2000 tl ye nekadar geri istiyosunuz.

  4. Sultan dedi ki:

   Bilgi alabilir miyim

 59. Sinan dedi ki:

  Merhabalar güvenilir borç olarak yada yardım amaçlı 1500 tl ye ihtiyacım var verebilecek olan iletişime geçebilir mi

 60. Sinan dedi ki:

  Merhaba sigortalı çalışanım maaşım 6000 tl bankalardan kredi çekemiyorum kırmızı çizgi olduğu için 1 2 güne acil 1500 2000 tl lazım geri ödemeli yada ödemesiz yardımcı olabilecek varmı

 61. Memet dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum hic bir sekilde on odeme almiyorum memetcelik001@gmail.com ulasa bilirsiniz

  1. Gizem dedi ki:

   Memet bey nasıl adresinize mail attım ama dönüş sağlamadiniz

 62. Erhan dedi ki:

  Acil 20009 tl borcum var kredi çekemiyorum aylık 1250 tl ödeyebilirim yardımcı olacak varmı dua ederim her ay odememi yaparım on ödemesiz yardımcı olun lutfen

 63. dena cruz dedi ki:

  Faturalarınızı ödemek, bir iş kurmak veya herhangi bir krediyi nazikçe ödemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var?

  1. Gizem dedi ki:

   Evet nedir

 64. Hakan dedi ki:

  Memurum asker acil paraya ihtiyacım var

 65. gerard dedi ki:

  çok acil 10 bin liraya ihtiyacım var. Allah rızası için biri yardım etsin… karşılığını her şekilde vermek için çabalarım. nolur iletişim mailime dönüş yapın.. rainonme111@hotmail.com

 66. ebru dedi ki:

  çalışıyorum bana acilen 40000 bin lazım ayda 2000 ödiyebilirim lütfen yardımcı olun acil kredilerimin hepsini kapatmam gerek lütfen

 67. Seda dedi ki:

  Nakit ihtiyaci olan seda7851@gmail.com mail atsin aninda cozelim

  1. Murat dedi ki:

   Acil 20000 tl kredi kulanmak istiyorum askerdeyim ailevi sorunlarım var ayda 1500 1500 öderim yardmcı olun

 68. Can can dedi ki:

  300 bin e ihtiyaç im var

 69. Can can dedi ki:

  300 bin e ihtiyaç im var 535034288

  1. Aşkın dedi ki:

   Bankadan kıredi alamıyorum acil 15000 bin TL ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz

 70. Sinan dedi ki:

  7500 tl nakit ihtiyacım var aylık net gelirim 6000 tl bankadan kredi çekemiyorum her halükarda geri ödeme yaparım taksitli şekilde yardımcı olursanız sevinirim

 71. Can can dedi ki:

  Benim 300 bin ihtiyacım acil yardımcı olur musunuz

 72. samet akkaya dedi ki:

  aylık 8 bin tl üzeri gelirim var fakat acil 50bin tl para lazım aylık 2500 tl sorunsuz ödeyebilirim yardım edebilecek varsa lütfen iletişime geçsin

 73. Melda dedi ki:

  Çok acil ihtiyacımiz var 10 bin TL ye lütfen geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim …Banka kredi vermiyor sabit çalışıyoruz her şekilde ödeme sağlarız lütfen

 74. can dedi ki:

  acil 7.000 tl ye ihtiyacım var ödemeler konusunda sıkıntı yaşamam dönüş yaparsanız sevinirim

 75. Gizem dedi ki:

  Acil bana kim 3 bin verirse cuma günü faiziyle geri dönüş sağlarım ama bugün acil bulmam gerekiyor

  1. Halil dedi ki:

   Acil 2000tlye ihtiyacım var bugün ayın 15inde faiziyle geri oderim yardımcı olacaklar donsun

  2. gökhan dedi ki:

   mail atınız lütfen.

 76. gökhan dedi ki:

  merhaba , acil 3,000 bin tl ye ihtiyacım var

 77. Oğuz özdemir dedi ki:

  Öğrenciyim okul masraflarım için 3000 tl arıyorum uygun vadeli destek olabılıcek abilerim ablalarım varsa yardımcı olabilirlermi

Bir Yorum Yazın