Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Denizbank Esnaf Kredisi Tam 60 Ay Vadeli (Faiz Hesaplama)

Denizbank esnafa en uzun vadeli olarak ticari kredi veren bankalardan bir tanesidir. KOBİ'ler dahil olmak üzere sağladığı işletme kredisinin vadesi 60 ay olmaktadır. Faiz oranları ise bir çok bankanın esnaf kredisine göre çok daha düşüktür. Hesaplama sonrası çıkan geri ödemeleri de oldukça esnek olmaktadır. 3 yada 6 ay ödemesiz dahi böylece geri ödeme imkanı sağlana bilmektedir. Hızlı bir şekilde ticari kredi imkanlarının finanse edilebilmesi için de SMS dahil olmak üzere bir çok başvuru imkanı sağlanmaktadır.

Denizbank Esnaf Kredisi Tam 60 Ay Vadeli (Faiz Hesaplama)

 

Denizbank sadece esnafa avantajlı olarak kredi sağlamakla da kalmamaktadır. Bununla birlikte yine bir çok özelliğe sahip kredi kartı da vermektedir. Şimdi sizlere Denizbank esnaf kredisinin faiz oranlarından tutun, kredi kullanım şartlarına kadar bütün bilgileri bu yazımda sunacağım. Hadi birlikte şimdi birlikte görelim.

Denizbank Esnaf Kredisi Şartları, Evrakları

Denizbank 60 ay vadeli olarak esnaflara ticari kredi vermektedir. Geri ödeme için en üst vade ise 60 ay tır. Böylece ticari işletme kredisini en üst vade ile veren bankalar arasında yer almaktadır. Ödemeler için de oldukça kolaylık sağlayan Denizbank, başvuru için bazı şartlar arar. Aranan bu şartların sağlanması durumunda ise yine başvuru sahibimizden gerekli bazı evrakları aramaktadır. Peki, Denizbank esnaf kredisi için bu şartlar ve evraklar nelerdir?

Başvuru Şartları:

 • Esnaf olmak
 • KKB Findeks kredi notu değerinin riskli bölgelerde yer almaması aranan en önemli şarttır. Şayet düşük bir nota sahipseniz, 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi ile not ortalamanızı yükselte bilirsiniz.
 • Gerek görülmesi durumunda kefil

Gerekli Evraklar:

 • Başvuru esnafa ait nüfus cüzdan fotokopisi
 • İmza beyannamesi
 • Şayet kayıtlı ise oda kayıt belgesi
 • Son 2 seneye ait vergi levhası
 • Son 2 seneye ait mali bilanço beyanı
 • Şayet üzerine kayıtlı mal varlığı varsa dokümanı

Bu şartlara ve evraklara sahip olan esnaflarımız 100.000 TL kadar böylece rahatlıkla ticari kredi kullana bilirler. Peki, Denizbank tarafından sağlanan bu ticari kredinin faiz oranları bu ay içi kaç? Ayrıca, kredi ve kredi kartı başvurularını esnaflarımız nasıl yapabilirler?

Denizbank Esnaf Kart Özellikleri Nelerdir?

DenizBank siz değerli esnaflar için muhteşem bir kart olan işletme kartı hizmete sunmuştur. Bu kart hiç şüphesiz her KOBİ’ye gereklidir. İşletme kartı hem kredi kartı hem de siz değerli müşteriler için kredi ürünleri konusunda yardımcı olmaktadır. Bu kredi imkanlarından yararlanmak için hiç bir prosedüre ve evraka gerek duymadan günün her saati ve her dakikası ATM aracılığı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir kredi kartı özelliği olduğu için başka hiç bir karta ihtiyacınız kalmayacaktır. Peki bu esnaflara özel olan işletme kartın dan ne gibi özellikleri mevcut birlikte görelim.

blank

 • Ticari amaçlı veya şahsi harcamalarınızda yapacağınız alışverişlerinizde taksit imkanı sunmaktadır.
 • İşletmeniz için acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz açısından Ticari Kurtaran Hesabınız bulunmaktadır.
 • Hiçbir evrak ve prosedür gerek duymadan 48 aya kadar ATM’ler aracılığı ile kredi kullanabilirsiniz. Bu krediyi ister aylık taksitlerle isterseniz de sezon ödemeli olarak ödeyebilirsiniz.

Yukarıdaki bu özeliklerdeki DenizBank’ın İşletme Kartına nasıl ve ne şekilde başvuru yapılıyor. Şimdi birlikte inceleyelim.

 1. Bütün DenizBank şubelerinden rahatlık ile yapabilirsiniz.
 2. Şube önlerinde veya harici bulunan her ATM’lerden yapabilirsiniz.
 3. DenizBank’a ait internet bankacılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Şimdiden bu güzel imkanlardan faydalanmanız dileği ile 🙂

Denizbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları Bu Ay Kaç?

Denizbank esnaf ve KOBİ’lere özel inanılmaz bir faiz oranı ile karşınıza çıkıyor. Bu faiz oranını gerçekten başka hiç bir bankada bulamazsınız. Ekim ayına özel %2.94 oranındaki bu faiz imkanı gerçekten bulunmaz bir nimettir. En uzun vade imkanı sizler için 60 ay üzerinden hesaplanmaktadır. Bu kredi taksitlerini her ay olacak şekilde ödeyebilirsiniz. Eğer bu ödeme sizin işletmeniz için zora sokacak olur ise Denizbank sizler için gelir dağılımınıza göre de ödeme imkanı sunmaktadır. Gerçekten böyle güzel bir kredi imkanı başka hiç bir yerde yok. Bu pandemi döneminde kredi faizleri bu kadar çok artmışken siz değerli esnaflara gerçekten çok güzel bir imkan %2.79 oranındaki ticari kredi imkanı. Eğer özel banka yerine devlet bankası olsun o şekil kredi kullanayım derseniz Ziraat Bankası Ticari Esnaf Kredisi Faiz Oranları ile sizlere yardımcı olmak istedim.

blank

Bu kredi imkanlarının dışında KOBİ ve esnaflara özel aşağıdaki belirtiğim kredi imkanları da yer almaktadır.

  • Taksitli Ticari Krediler
  • Ticari Kurtaran Hesap
  • İşyeri ve Mortgage Kredileri

Bu üç kredi imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Deniz bank her zaman KOBİ ve esnafların yanındadır. Denizbank KOBİ Destek Kredisine nasıl başvuru yapılıyor birlikte görelim.

Denizbank Ticari Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

DenizBank her zaman en kolay ve hızlı çözüm imkanı sunan bir banka olma ayrıcalığı taşıyor. Bu ayrıcalık sayesinde müşterilerin her zaman kendine bir adım yaklaştırmaktadır. Yukarıda belirtiğim gibi birde faiz oranı da ekim %2.94 olunca neden esnaf ve KOBİ’ler Deniz bankı tercih ettiğini anlıyoruz. Şimdi sizlere detaylı bir şekilde maddeler halinde nasıl Ticari Krediye başvuru yapıldığını anlatacağım.

Burada yapmanız gereken sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girmek. Bu bilgeler şu şekildir.

 • Başvuru sahibinin T.C kimlik numarası
 • Hangi hattı kullanırsanız kullanın o hattın iletişim numarası
 • Güvenlik kodu

Bu 3 maddeyi doğru doldurduğunuzdan çok emin olun. Aksi taktirde bu düşük oranlı ticari kredi imkanından yararlanmak çok zor olacaktır.

 • SMS aracılığı ile başvuru yapmak,
 • Mesaj bölümü açılarak,
 • ESNAF yazıp boşluk vermeniz,
 • T.C. kimlik numaranızı,
 • Yukarıdaki istenen bu bilgileri 3280’ne göndermeniz gerekmekte.

Bu işlemlerin sonunda en basit bir şekilde ESNAF Kredinize başvuru yapabilirsiniz.

 • Bütün İl ve İlçelerde bulunun DenizBank ATM’ler ile,
 • Aynı şekil bütün şubeler ile
 • Sosyal bir ağ sayesinde Facebook hesabınızdan hızlı krediye başvuru yapabilirsiniz.

blank

Peki bütün bu başvuru sonuçları sonunda kredinizin sonucunu ne zaman öğrenebileceksiniz. Çok basit başvuru yapıldıktan 5 (beş) dakika sonra tarafınıza kısa SMS ile olumlu veya olumsuz cevap gelecektir. Onaylanan kredinizi 75 iş günü içerisinde en yakın Denizbank şubesine giderek sonuçlandırmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere ekim ayına özel %2.94 faiz imkanı ile 100.000 TL kredi hesaplaması yapacağım. Olumlu sonuçlanan kredinizin en azından ne kadar olarak geri ödeyeceğinizi bilmenizi istedi.

Miktar (TL) Vade (Ay) Aylık Ödeme
Tutarı (TL)
Toplam Maliyet
(TL)
100.000 12 10.455,26 TL 125.463,11 TL
24 6.342,28 TL 152.214,66 TL
36 5.053,15 TL 181.913,44 TL
48 4.464,65 TL 214.302,74 TL
60 4.151,13 TL 249.067,39 TL

Yukarıda belirttiğim başvuru araçları ile kredinin tutarını değiştirip farklı bir tutar ile de bu krediden faydalanabiliyorsunuz. Başka hangi banka ticari kredi imkanı sunuyor diye merak ediyor iseniz HALKBANK Esnaf Kredisi Hesaplama olanağı ile de başvuru yapabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın