Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (SONUCU SORGULAMA!)

Denizbank bireysel ve ticari işletme sahiplerine bol hediye puanlı aidatsız Bonus kredi kartı vermektedir. Zaten bundan dolayı da kredi kartı almak isteyenler tarafından en çok tercih edilen bankadır. Denizbank kredi kartının yanı sıra birde bankamatik kartı da doğal olarak vermektedir. Banka kartlarını ise daha çok emekli ve maaş müşteri kullanmaktadır. Emekli yada aylıklarını Denizbank üzerinden alanlara banka, bu kartları anında şartsız olarak çıkartmaktadır. Gelir belgesiz Denizbank kredi başvurusu yapacaklar için ise bir kaç şartlar aramaktadır. Bir çok tüketiciye sahip bu şartlar sağlanması durumda ise başvurular yine hemen onay alır. Onay alan kart ve kredi kartı sonucunu da sizler isterseniz sorgulama yapabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (SONUCU SORGULAMA!)

 

Böylece kredi kartınızın nerede olduğunu kolayca öğrene bilirsiniz. Peki, Denizbank aidatsız kredi kredi başvurusu nasıl yapılır. Daha sonra yine basımına onay çıkan banka kartlarınızın nerede olduğunu nasıl sorgulama yapa bilirsiniz. Bu yazımda sizleri bekleyenler. 1. Denizbank aidatsız kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır. 2. Denizbank banka kart başvurusu nasıl yapılmaktadır. 3. Denizbank kredi kartı başvurusu sonucu ne zaman sonuçlanır. 4. Denizbank kredi kartı başvuru sonucunu nereden sorgulayabilirim. Bütün bu sorularınızın cevabını bu yazımda bulabilirisiniz.

Denizbank Aidatsız Kredi Kart Başvurusu Yapma

Denizbank aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için bilmeniz gereken şey hangi kartın kart aidat ücretinin olmadığını hakkında bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bu konuyu sizler için araştırmam sonucu Denizbank aidatsız kredi kartının adı NetKart‘tır. Bu kart Denizbank’ın en yeni üyesi diyebiliriz. Mevcut durumda bulunan kredi kartlarınız aylık kart ücretleri alındıysa Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti İadesi Alma (e-Devlet Başvurusu) yazımda nasıl geri alacağınızı sizlere bahsetmiştim. Şimdi gelelim NetKart özellikleri neler, kart başvurusunu nerelerden yapabiliriz, harcama yaptığınızda kredi kartınızın ödemesinin nereden yapılacağı ve son olarak ta belli başlı yasal zorunlulukları neler olduğunu sizlere kısaca bahsedeyim.

blank

 

 • NetKart Özellikleri Nelerdir?
  • İlk bilmeniz gereken kart aidat ücreti yoktur.
  • Net kart sahipleri Denizbank’ın diğer bonus karta sunulan hediye para ve ekstre taksitlerinden yararlanamazlar
  • Aynı zamanda temassız özelliği mevcuttur.
  • Bu temassız özelliği 250 TL’ye kadar kullanabilirsiniz.
 • Net Kart Başvurusu Yapabileceğiniz Noktalar Nerelerdir?
 • Net Kart Kredi Kartı Ödeme Noktaları Nereler?
  • Bütün Denizbank şubeleri ve internet şubesi aracılığı ile,
  • Pratik noktalar aracılığı ile,
  • Garanti BBVA Bankası şubesi ve ATM’lerinden
  • Bütün İl/İlçe PTT şube ve ATM aracılığı ile,
  • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden,
  • EFT ile bütün bankalar ile ödeyebilirsiniz.
  • Otomatik ödeme talimatı ile Denizbank hesabınızdan,
  • 08502220800 telefon bankacılığı ile,
  • DenizKartım uygulamasından,
  • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz.
 • Kredi Kartı Yasal Mevzuatlar Nelerdir?
  • Kredi kartınız güvenlik amacı ile kapalı olarak teslim edilmektedir.
  • Teslim edildikten sonra 1 gün içerisinde kart kullanıma otomatik olarak açılır.
  • Açıldığına dair size kısa SMS gelecektir.
  • Kartınızı alır almaz hemen şifresini oluşturarak kullanıma başlayabilirsiniz.
  • Şifre işlemini SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifreyi yazıp ve kartınızın arkasındaki 3 haneli kodu yazıp 3280’ne SMS gönderiniz. Örnek olarak (SIFRE 1234 653) gibi.

Yukarıda belirttiğim bu maddeler ile hem AİDATSIZ KREDİ KARTI sahibi olabilirsiniz hem de kartınız ile bütün bilgilere sahip olabileceksiniz.

Denizbank Banka Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank banka kart başvurusu yapmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Denizbank müşterilerine artık temassız banka kartı verdiğini de bilmenizi isterim. Sizlere vereceğim bilgiler sayesinde çok kolay bir şekilde banka kart başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu bilgiden önce Denizbank banka kartının özelliklerinden sizlere biraz bahsedeyim. Bu sayede nasıl bir banka kartına sahip olacağınızı bileceksiniz.

 • Denizbank Temassız Banka Kart Özellikleri
  • Hiç bir bankada olmayan bir özelliği olan banka kartın temassız özelliğini istediğiniz zaman açıp kapayabilirsiniz.
  • Temassız özelliğini 250 TL tutarındaki alış verişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Denizbank mobil uygulamayı indirerek, güncel kampanya ve bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Peki bu kartın başvurusuna gelelim şimdi. Bu kartın başvuru işlemini kredi kartı gibi internet veya mobil uygulama ile yapamıyoruz. Bu banka kartın başvurusunu yalnızca Denizbank şubelerine giderek yapabilirsiniz. Burada izleyeceğiniz yol ise en yakın Denizbank şubesine gitmeniz ve müşteri temsilcisine numara almanız gerekmektedir. Daha sonrasında sıra size geldiğinde müşteri temsilcisi sizden belli başlı bilgiler isteyerek banka kart işleminizi gerçekleştirecek. Daha sonrasında sizden bu kart için şifre belirlemeniz gerekecek. Şifre belirleme için izleyeceğiniz yol ise şöyledir.

blank

 • Denizbank Banka Kartı Şifre Belirleme Nasıl Olmaktadır?
  • Temassız kartınıza şifre oluşturmak için ŞİFRE boşluk dört haneli belirleyeceğiniz şifre boşluk ve kartınızın son 4 rakamını yazarak 3280’ne kısa mesaj atarak oluşturabilirsiniz.
  • Denizbank mobil uygulaması ile de şifre oluşturabilirsiniz.
  • 08502220800 telefon bankacılığı ile,
  • İnternet bankacılığı ile rahatlıkla şifrenizi belirleyebilirsiniz.

NOT: Belirleyeceğiniz şifreniz kolay tahmin edilir bir şifre olmaması sizin açınızdan önemlidir. Aksi taktirde kaybettiğiniz veya çaldırdığınız kartınız ile hesabınız üzerinden işlem yapabilirler.

Denizbank Kredi Kart Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Denizbank kredi kartı başvurunuzun sonuçlanma süresi nereden başvuru yaptığınız duruma göre değişkenlik gösterebilir. Her birinin sonuçlanma süresi bir birinden çok farklıdır. Örneğin Denizbank şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunursanız müşteri temsilciniz anında size olumlu veya olumsuz direk sonuç verebilir. Aynı zamanda acil kredi kartını ihtiyacınız var ise isimsiz direk kredi kartı imkanı sunabilmektedir. Verilen bu kredi kartı ile anında şifre işlemi gerçekleştirip direk kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilmenizi istediğim bir konu daha var Denizbank kredi kartları ile 7/24 taksitli veya taksitsiz nakit avans çekebilirsiniz. Gelelim şimdi bir diğer kredi başvurusu sonucunu öğrenmeye? SMS yöntemi ile kredi kartı başvurusu yaparsanız eğer kredi kartınızın sonucu aynı gün içerisinde size olumlu veya olumsuz bir şekilde geri bildirim yapılmaktadır. Bu şekil başvurular da kartınızın elinize ulaşması biraz zaman almaktadır. Olumlu olan kartınız elinize geçmediyse eğer Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Numaraları ile kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Cep bank veya internet bankacılığı ile yapılan başvurular gün içerisinde sonuçlanır. Neden anında sonuçlanmadığını merak ediyor isiniz işte cevabı. Size ait olan bilgilerin genel değerlendirilmesi yapılmaktadır. Bu değerlendirmede ilk bakılan şey kredi notunuz olacaktır. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? sayesinde artık kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer düşük bir kredi notunuz var ise onu da 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi yazım sayesinde yükseltebilir kredi kartı ve kredi kullanabilirsiniz.

blank

Yukarıdaki fotoğrafı sizlere lazım olur diye paylaşmak isterim. Bu fotoğrafta aynı zamanda Denizbank ait kredi kartlarının bazı görsellerinde ulaşabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme (Sorgulama)

Denizbank kredi kartı başvuru sonucunu sorgulayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcisini aramak. Denizbank’ın diğer bankalar gibi kendi sitesinde ekstra bir sayfada kredi kartı sorgulama diye bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu yüzden direk müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Temsilciniz ile görüşebilmeniz için iletişim numarası ise 0850 222 0800‘dır. Bu numarayı arayarak sonucunuzu hemen anında örenebilirsiniz. Yada size en yakın Denizbank şubesine giderek oradaki birebir sizinle ilgilenecek olan müşteri yetkilisi ile de sonucunuzu çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bilmenizi istediğim bir diğer konu ise Denizbank kredi imkanlarıdır. Ekim ayı için %1.79 dan başlayan faiz oranı ile siz değerli müşterilerine imkan sunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılaya bilmeniz için sizlere 40.000 TL’lik bir kredi hesaplamasının nasıl olduğundan bahsedeceğim.

Miktar Vade Aylık Ödeme Toplam Maliyet
40.000 TL 12 Ay 3.837,77 TL 46.053,24 TL
18 Ay 2.724,12 TL 49.034,20 TL
24 Ay 2.295,61 TL 55.094,71 TL

Bu kredi başvurusuna ise https://bit.ly/2N4URJh bu link sayesinde en hızlı bir şekilde Denizbank kredi başvurusunuz gerçekleştirebilirsiniz. Farklı tutarla içinde kredi kullanabilme ihtimalinizde elbette bulunmaktadır. Bu yukarıdaki tablo sadece sizlerin aklınızdaki geri ödeme ve aylık tutarı hakkında bilginiz olması için paylaştığım bir çizelgedir.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın