Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

DP Parfüm Bayilik Şartları Nelerdir? Maliyeti ve Kar Oranı Nedir?

Açık parfüm denilince 2013 yılından bu yana Dp parfüm piyasalarda asını oldukça fazla söz ettirmektedir. Böylede olunca Dp parfüm bayilik veriyor mu? Veriyorsa maliyeti ne kadar sorusu akıllara gelmektedir. Bütün bayilik (Franchise) imkanı sunan ünlü markalar gibi D&P parfümeride bayilik imkanı sunmaktadır. Özellikle bu bayiliği genç ve bayan girişimciler tercih etmektedir. Nadiren de olsa emekli olan BAĞKUR ödemeden bu bayiliği almak isteyenlerde olmaktadır.

DP Parfüm Bayilik Şartları Nelerdir? Maliyeti ve Kar Oranı Nedir?

 

Sizlere bu yazımda Dp parfüm bayiliği nasıl alınır aynı zamanda ne kadar bir maliyet ile bu bayiliği açacaksınız onu anlatacağım. Bununla birlikte ise D&P parfümlerinin en çok satan erkek ve kadın parfümlerinin neler olduğunu da yine yazımda yer vereceğim. Hadi arkadaşlar görelim bakalım bütün bu bilgileri.

Dp Parfüm Bayilik Başvuru Şartları Neler? Nasıl Alınır?

D&P parfüm bayiliği başvuru şartları nelerdir ve nasıl alabilirsiniz bu konuyu bir ele alalım arkadaşlar. Dp parfüm bayiliğini hem yurt içi hem yurt dışı olarak vermektedir. Çoğu markada böyle bir özellik olmadığı için Dp parfüm bayiliği bu nedenle bir adım öne geçmektedir. Aynı zamanda ürünlerinde kalıcılık ve çeşitlilik çok olmasından dolayı yine öne çıkmasını sağladığını sizlere söyleyebilirim. Dp parfüm bayiliğine internetten bir ön başvuru ile yapabilmektesiniz. Sizlere Yurt içi ve yurt dışı için başvuru linkleri vereceğim.

Sizlere her iki türlü nasıl ön başvuru yapacağınızı verdim. Şimdi bilinmesi gereken ön başvurudan sonra hangi yollar izlenmelidir. Bunu merak edenler için ise hemen aşağıda görelim.

blank

  1. Dp bayilik görüşmesini hangi bölgedeyseniz o bölgenin bölge müdürü sizinle irtibata geçecektir.
  2. Eğer Dp bayiliği açmak istediğiniz il ve ilçede var ise olmaması tercih edilmektedir. Ama burada bir kıstas bulunmaktadır. Bu nedir derseniz eğer hemen açıklama yapayım. Nüfus yoğunluğu bulunduğunuz il ve ilçede fazla ise o zaman 2. bir bayilik verilebilmektedir.
  3. Dp parfümü bayiliği açabilmeniz için sizlerden rakip analizi yapmanız gerekmektedir.
  4. Bulunduğunuz il veya ilçede en işlek cadde tercih edilmesi gerekmektedir. Yani halk yoğunluğunun çok olması satışı etkileyeceği için ondan işlek cadde istenmektedir.

Bütün bunların yerine gelmesi dahilinde sizlerde Dp bayiliği alabilirsiniz. Birde dip not vermem gerekirse tutacağınız dükkan 10 m2 büyüklüğünde olmalıdır.

D&P Parfüm Dükkanı Açma Maliyeti

Evet arkadaşlar yukarıdaki şartları sağladınız ve bayilik sözleşmesi imzaladınız. Şimdi ise Dp parfüm dükkanı açmak için ne maliyet gerekli onu göreceğiz. Tabi bu maliyet tutulacak dükkanın büyüklüğüne değişkenlik göstermektedir. Sizler en uygun parfümeri dükkanı kurulması için bir maliyet hesabını çıkaracağım. Hadi şimdi kağıt kalem alın bir not edin neye ne kadar para harcayacağız.

  • Dükkan iç dekorasyonu için ortalama 40.000 TL harcanabilir.
  • Dükkanın dışı için ışıklı tabela ve kompazit kaplama için ise 15.000 TL
  • Dükkanın içerisine ise yaklaşık 80.000 TL civarında bir açık parfüm almanız gerekmektedir.

Yani toplamda cebinizden ortalama olarak yukarıdaki 3 madde için 145.000 TL civarında para çıkacaktır. Ama burada belirtmek isterim ki resmi evraklar için harcanacak tutarlar bu fiyata dahil değildir. Şimdi sizlere istenecek evrak listesinden bahsedeyim. Bu konuda evrak ücretlerini de görebilirsiniz.

Dp Parfüm Bayiliği İçin Gerekli Olan Resmi Evraklar ve Belgeler

Her iş yerinde olduğu gibi Dp parfüm bayiliği içinde sizden açılım esnasında beli başlı evraklar istenecektir. Bu evraklar ise resmi dairelerden istendiğini de bilmenizi isterim. Bu resmi kurumlar ise;

  • Belediyeler
  • SGK
  • Vergi dairesi

Gibi resmi kurulardan sizlerden belgeler istenmektedir. Bu belgelerin neler olduğunu merak edenler için ise hemen açıklık getireyim. İş Yeri Açmak İçin Gerekli Belge ve Evraklar Nelerdir? bu yazımdan bütün evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise Dp parfüm bayiliği için sermaye gerekli nerden bulabilirim konusunu sizler için ele alacağım.

DP Parfüm Bayiliği İçin Sermaye Nereden Bulabilirim?

Her iş kurumu için sizlerin elinde belli başlı bir sermaye olması gereklidir. Eğer sermayeniz yok ise bir işe başlamak oldukça zor olmaktadır. Bunun için sermaye yaratmanız veya çok fazla sermaye gerekmeyen iş kurumlarına yönelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise çok basit.

Evet arkadaşlar eğer ben illa sermaye bulup Dp bayili açacağım derseniz o zaman yapmanız gereken şey ise çok basit. 5 Dakikada Çok Acil Borç Nakit Para Lazım! (Ön Ödemesiz) yazım sayesinde de nakit akışınızı sağlayabilirsiniz. Birde banka dışında kredi kullanım imkanlarında mevcut bunu da nasıl yaparım derseniz hemen açıklayayım Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar Tam 15 Tane yazım sayesinde de yine nakit bulabilirsiniz.

En Çok Satan Dp Parfüm Erkek ve Kadın Kokuları

Evet arkadaşlar D&P parfümlerin en çok satan kadın ve erkek parfümleri hangileri derseniz ufak bilgiler ile sizlere bunu vereceğim. Şimdi erkek ve kadın parfüm kullanıcıları sizlere şu en çok satan parfüm demem biraz yanlış olacaktır. Bu alınan bayilik bölgesine bile değişkenlik göstermektedir. Ama sizlere yine de küçük bir kaç bilgi vereyim.

D&P En Çok Satan Kadın Parfümleri
Sıra No Parfüm Kodu Parfüm Adı
1 C23 Chanel Chance
2 C17 Cristobal Balenciaga
3 L13 Lacoste Femme Classic
4 B4 Burberry Classic
5 G14 Gucci Guilty
6 V3 Victoria Secret
7 P12 Pacco Rabanne Olympia
8 N1 Cacharel Noa
9 R10 Ralph Lauren Ralph
10 S8 Shiseido Zen

En çok satan kadın parfümlerini verdim. Şimdi ise en çok satan erkek parfümlerini vereceğim.

D&P En Çok Satan Kadın Parfümleri
Sıra No Parfüm Kodu Parfüm Adı
1 J4 Jill Sunder Sun
2 I3 Givenchy Insense Ultra Marin
3 G8 Gucci Guilty
4 B4 Hugo Boss
5 A2 Armani Aqua Gio
6 B6 Burberry Classic
7 V2 Versace
8 Y1 YSL Le Homme
9 C7 Paco Rabanne Invictus
10 T5 Tom Ford Black Orchide

Evet arkadaşlar sizlere D&P parfümlerin en çok tutulan kadın ve erkek modellerini sizlere verdim. Birde sizlere Dp parfüm bölge müdürlüklerinin numaralarını vereceğim.

MERKEZ

Erciyes İşyerleri 197.Cad. No:2A
Yenimahalle-ANKARA

Tel: (+90)312-387-53-53
Faks: (+90)312-387-53-54

MARMARA BÖLGE

İstiklal Cad. No:129
Beyoğlu-İSTANBUL

Tel: 0(212) 251-39-16–(17)
Faks: 0(212) 251-39-15

İZMİR

Kıbrıs Şehitleri Cad. No:56
Alsancak-İZMİR

Tel: 0(232)-463-13-72
Faks: 0(232)-464-35-89

İletişim numaralarını da sizlere verdiğimize göre birde konu ile alakalı bir video bırakacağım size. Bu videoda örnek bir bayilik açılışıdır. Bu videoda sizlere neden D&P parfüm bayiliği almanız gerektiğini göstermektedir.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 3]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın