Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Emekliye En Fazla Yüksek Promosyon Veren Bankalar Hangisi

Emekliye En Fazla Yüksek Promosyon Veren Bankalar Hangisi

 

Emeklilere bankalar 3 yıllık maaşlarını kendilerinden alma sözü vermeleri durumunda promosyon parası ödemesi yapmaktadır. Promosyon ödeme miktarları için herhangi bir yasal engel olmadı için bankalar istedikleri kadar ödeme belirleye bilmektedirler. Dolayısı ile bankalara göre verilen promosyon paralarının miktarları farklıdır. En yüksek emekliye promosyon parası veren bankanın hangisi olduğu bu nedenle çok önemlidir. Öyle ya, kim en çok promosyon parasını almak istemez ki.. Bu nedenle şayet sizde en çok emekli parası veren bankayla tanışmak istiyorsanız çok doğru yere geldiğinizi bilmenizi isterim. Sizler için araştırma yaparak en fazla promosyon parası veren 4 bankamızı burada yer verdik. Ayrıca, sizlere en çok emekli promosyonu veren bankanın hangisi olduğundan bahsederken sağladıkları diğer avantajlara da burada yer vereceğiz.

Bankalardan Emekli Promosyon Alma Şartı Nedir?

40 Raporla Erken Emekli Olma Hesaplama Makinesi da yer alan hesaplamalar dahil olmak üzere Emekli Sandığı yada BAĞKUR gibi kurumlardan emekli olanlara bankalar bazı ayrıcalıklar tanır. Tanıdığı bu ayrıcalıkların en başında ise promosyon parası ödemesi gelmektedir. Onun haricinde ise emekli maaş müşterilerine düşük faizli kredi verilmesi ve diğer bir çok ayrıcalıklar gelmektedir. Bankalar tarafından sağlanan bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenler den bazı şartlar aranız. Bu şartlar neler diye sorarsanız en başında emekli olmanız gerekir. Emekli olanlara promosyon parası ve diğer avantajlardan yararlana bilmesi için tüm bankaların aradığı diğer bir şart ise anlaştığı bankadan 3 yıl boyunca maaş alma taahhüdünde bulunulmasıdır. Bu iki şartı sağlamanız durumunda aşağıda yer verdiğimiz en yüksek promosyon parası veren bankalara başvuruda buluna bilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası En Fazla Emekli Promosyon Ödemesi Yapan Bankamız

Emekliye en çok promosyon parası veren bankamız Yapı Kredi tir. Bankamız emekli maaşı alanlara en çok promosyon parası vermekle kalmayıp daha bir çok avantajı da beraberinden sağlamaktadır. SGK, BAĞKUR ve Emekli Sandığından emekli olanlara Yapı Kredi tarafından sağlanan diğer avantajların neler olduğuna değinmeden önce gelin isterseniz maaşlarınıza göre bankanın verdiği promosyon parasının kaç TL olduğuna bir bakalım.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara 1.000 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 1.250 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.500 TL

1.500 TL kadar varan emekli promosyon parasını maaşınızı Yapı Kredi’ye taşımanızla almak ile kalmayıp aşağıdaki imkanlardan da yararlana bilirsiniz.

 • Yapı Kredi Mobil uygulaması yada İnternet şubesi veya ATM üzerinden bedava para göndere bilirsiniz.
 • Günlük olarak 3 bin TL kadar YapıKredi ATM üzerinden para çekebilirsiniz.
 • Çok avantajlı faiz oranlarıyla bireysel ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz.
 • TL mevduatlarınıza 6 ay boyunca yüksek faiz alabilirsiniz.
 • MİGROS harcamalarınıza günlük 25 TL kadar hediye para kazana bilirsiniz
 • Göz Grup harcamalarınıza 300 TL kadar hediye para alabilirsiniz

Evet, değerli emekliler ve emekli olma adayları Yapı Kredi bankasının sizlere maaş müşteri olmanız halinde sağladığı olanaklar bunlardır. Sıra geldi en çok promosyon parası veren ikinci bankamızın hangisi olduğuna ve sizlere sağladığı avantajların başka neler olduğuna.

AKBANK Emekli Promosyon Miktarı Kaç TL? (En İyi İkinci Banka!)

AKBANK emekli promosyon ödemesinde en bonkör olan ikinci bankamız diye biliriz. Bankamız emekli maaşını kendinden almak için 3 sene söz verenlere 1.250 TL kadar nakit para ödemesi yapmaktadır. Tabi AKBANK emekli promosyon ödemesi ile de yetinmemektedir. Ayrıca, emekli maaşını kendine taşıyanlara bir çok avantajlar daha sağlamaktadır. İsterseniz gelin bu avantajların neler olduğuna geçmeden AKBANK tarafından verilen promosyon ödemelerinin miktarına geçelim.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL altına aylık olarak 850 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1.050 TL
2.500 TL üzeri emekli maaşı alanlara 1.250 TL

AKBANK maaşınıza göre verilen promosyon ödemeleri bu şekilde olurken sağladığı diğer avantajlar ise şu şekildedir.

 1. Tüm AKBANK şubelerinden sıra önceliği yakalarsınız
 2. 30 gün içinde 2 defa bütün bankalara ait ATM üzerinden ücretsiz olarak para çekebilirsiniz.
 3. AKBANK Mobil uygulaması, İnternet şubesi üzerinden ücretsiz olarak para göndere bilirsiniz.
 4. Kefilsiz olarak bireysel ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
 5. Emekli maaşınızı 3 ayda 1 alıyorsanız aynı şekilde 3 ayda 1 geri ödemeli ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Tüm bu imkanların yanı sıra ayrıca son yılların en gözde yatırımı olan sanal para alımlarını PARİBU üzerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz. BTC Bitcoin Hangi Bankalarda Var da bu işlemlerin nasıl sağlanacağını bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Emekli Promosyon Ödemesi Kaç TL?

Emekli maaşları üzerinden promosyon parası almak isteyenler için Garanti BBVA bir çok bankaya göre oldukça bonkör davranmaktadır. Buna göre almış olduğunuz maaşa miktarına bağlı olarak banka 1.200 TL kadar promosyon parası vermektedir. Garanti bankasının emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu imkan sadece bu değildir. Bunun haricinde düşük faizlerle kredi kullanabilme imkanı da ayrıca sağlamaktadır. Emekli maaş müşterilerine sağladığı düşük faizli kredinin imkanlarının neler olduğu geçmeden önce gelin ilk olarak aldığınız maaşa göre bankanın sağladığı promosyon ödemelerinin kaç TL olduğuna bir bakalım.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.499 TL kadar 800 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası olanlara 1.000 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.200 TL

Bankamızın siz emekli müşterilerine sağladığı kredi imkanları ise şu şekildedir.

Faiz Oranı 12 Ay Vade İçin Aylık %1.69
Miktar Vade Aylık Ödeme
40.000 TL 36 1.576,38 TL

Bankanın emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu indirimli kredinin güncel faiz oranlarını https://bit.ly/3pYCmoX buradan takip edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz kredinin okey alması sonuncunda nasıl alacağınızı ise Onaylanan Kredimi Nasıl Alabilirim? de göre bilmektesiniz.

Şekerbank Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Olarak 1.200 TL Vermektedir!

Emekliler için promosyon parası en çok veren bankalarımız için Şekerbank da yer almaktadır. Bankamız, emekli maaş müşterilerine sadece yüksek promosyon parası ödemekle kalmamaktadır. Onun haricinde başka bir çok avantajı da sağlamaktadır. 1.200 TL kadar çıkan emekli promosyon parasının haricinde emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu bu imkanlar neler derseniz aşağıdaki tablomuza bakmanız yeterli olacaktır.

 1. Şeker Bonus kredi kartı için aidat ödemezsiniz.
 2. 3 ay ödemesiz düşük faizli ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Bunun için iyi bir kredi notuna sahip olmanız yeterlidir. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir?
 3. Tüm ATM üzerinden emekli maaşınızı bedava çekebilirsiniz.
 4. Şekerbank şubelerinden sıra beklemeksizin işlem önceliğini yakalarsınız
 5. 1.000 TL kredi kartınızla yapacağınız herhangi bir harcamanıza  anında 200 TL bir seferlik hediye para alabilirsiniz.

Tüm bu ekstra imkanlara ilaveten Şekerbank tarafından verilen 200 TL kredi kartı promosyon ödemesi hariç nakit promosyon parası ise maaşınıza göre şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.499 TL kadar 1.000 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası olanlara 1.300 TL
2.500 TL üzeri olanlara 1.600 TL

Şekerbank tarafından sağlanan tüm promosyonlardan yararlana bilmek için yine emekli maaşınızı e-devlet üzerinden taşıya bilirsiniz.

HALKBANK, Ziraat İle Vakıfbank Emekli Maaş Promosyon Miktarı Ne Kadar?

Kamuya ait olan Türkiye Halk Bankası, Ziraat ve Vakıfbank emekli maaş promosyon ödemesi olarak aynı parayı vermektedir. Ödemiş olduğu bu para kaç TL derseniz bu rakam almış olduğunuz maaş miktarına göre değişmektedir. En fazla HALKBANK, Ziraat ve Vakıflar bankasının vermiş olduğu miktar ise 750 TL geçmemektedir. Aldığınız maaşa göre 500 TL den başlayan promosyon ödemesinin hesaplaması ise şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar emekli maaş sahipleri 500 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası emekli maaşı olanlar 625 TL
2.500 TL üzeri olanlara 750 TL

BAĞKUR, SGK ve Emekli Sandığı mensuplarının tamamına ayrım edilmeksizin verilen bu promosyon ödemelerinden yararlana bilmek için e-Devlet üzerinden emekli maaş almak için bankanızı üç kamu bankamızın dan herhangi birini seçmeniz yeterlidir. Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu yapmada bahsetmiş olduğum gibi böylece yukarıda yer alan promosyon paralarına ilaveten düşük faizli kredi kullanmaya da hak sahibi olursunuz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın