Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Emekliye En Fazla Yüksek Promosyon Veren Bankalar Hangisi?

Emekli maaşınız en az 3 sene alma taahütünde bulundığınız taktirde bankalar size promosyon parası öderler. Hediye para olarak verilen promosyon ödemeleri için her banka farklı kampanyalar düzenlerler. Düzenlenen emekli maaşını taşıma promosyonlarında ise çoğunlukla verilen nakit paranın sözü geçer. Bu sebeple emekli maaşını 2022 de taşına en çok promosyon nakit para veren bankalar hangileri olduğunu listemize aldık.

Emekliye En Fazla Yüksek Promosyon Veren Bankalar Hangisi?

 

En az 2.500 en çok 7.250 TL kadar varan emekli maaşınızı taşımanız halinde promosyon parası veren bankalar peki hangileri? Ziraat, Halkbank yada Vakıfbank gibi kamu bankaları mı? Eğer öyle düşünüyorsanız bizce yanılıyorsunuz. Çünkü, Akbank, Şekerbank ve Garanti BVVA 2022 emekli promosyon müjdesiyle daha tanışmadınız. Sizlere bu konuda şu alt başlıkları hazırladık. 1. Bankadan emekli promosyonu alma şartları nelerdir? 2. Yapı kredi bankası emekliye 7.250 TL promosyon para vermektedir. 3. Akbank emekli promosyon fiyatı ne kadar. 4. Şeker bank emekliye 3.000 TL kredi promosyonu veriyor. Garanti BBVA emekliye ödeyeceği kredi promosyonu 6.000 TL ulaştı.

Bankalardan Emekli Promosyon Parası Almanın 2 Şartı Nedir?

Emekli maaşı alanlar için bankalar promosyon parasını verdiğini duymayanımız kalmamıştır zannedersem. Şuan ise bankalar emekli maaş müşterisi edinmek için sadece promosyon parası vermekle de kalmamaktadır. Bunla birlikte, ücretsiz EFT/Havale ve aidatsız kredi kartları da sağlamaktadırlar. Promosyon parası veren bazı bankalar bu çıtayı da bir üst seviye çıkarmıştır. Emekli maaş müşterilerine düşük faizli kredi, anlaşmalı mağazalardan alış verişlerine %15 varan indirim ile hediye para dahi vermektedirler. Tabi promosyon veren bankaların bu fırsatlarından yararlanılmasının da şartı vardır. Bu şartlar ise sadece 2 tane olmaktadır. Peki, bu 2 şart nedir?

 1. Emekli olmak.
 2. En az 3 sene boyunca, promosyon parası veren bankadan emekli maaşı almayı taahhüt etmek.

Sizin de görmüş olduğunuz gibi promosyon parası alabilmeniz için istenilen şartlar bir hayli kolaydır. Burada 2. madde yer alan emekli maaşı, promosyon almak istediğiniz bankaya taşınmasının nasıl yapılacağını bilmiyorsanız. Size bunun için tam 3 tane yol göstere biliriz.

 1. e-Devlet üzerinden taşıya bilirsiniz.
 2. Emekli olduğunuz kuruma gidip, bir dilekçe yazarak.
 3. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak.

Bu 3 yoldan her hangi birini tercih ederek emekli maaşınızı çok kolay bir şekilde istediğiniz bankaya taşıya bilmektesiniz. Taşıma işleminin detaylarını öğrenmek istiyorsanız da Emekli Maaşını Başka Bankaya Taşıma Nasıl YAPILIR? adresimize girmenizi tavsiye ederim.

blank

Emeklilerimizin bankalardan promosyon parası alabilmeleri için gerekli olan şartlar nedir? Devamında da nasıl yine bu fırsatlardan yararlanmak için taşıma yapabilirler. Hepsini birlikte gördük. Şimdi sıra geldi, emeklilerimize en çok promosyon parası veren bankaların hangileri olduğuna. Bu bankaların da size sağlamış olduğu tekliflerin neler olduğuna.

1- Yapı Kredi Bankası En Fazla Emekli Promosyon Ödemesi Yapan Bankamız

Emekli maaş promosyonunu en çok veren 1. bankamız Yapı Kredi tir. Bankamız emekli maaşını kendinden alanlara en az 1.200 TL vermektedir. Promosyon parası olarak en fazla ise 1.750 TL vermektedir. Emekli maaşlarını 3 yıl boyunca kendinden alma sözü verenlere Yapı Kredi bankası sadece bu meblağlarda promosyon parası vermekle yetinmemektedir. Yapı kredi bankası tarafından emekli maaş müşterilerine verilen bu imkanların neler olduğuna geçeceğiz. Ama, şimdi emekliye en çok promosyon parası veren 1 numaralı bankamızın, maaşınıza göre kaç TL ödeme yaptığını bir görelim.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar olanlara  4.850 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlara 6.000 TL
2.500 TL üzeri olanlara 7.250 TL

Yapı Kredi Bankasının Emeklilere Sağladığı Diğer İmkanlar Nelerdir?

 • Yapı Kredi Mobil uygulaması yada İnternet şubesi veya ATM üzerinden bedava para göndere bilirsiniz.
 • Günlük olarak 5 bin TL kadar Yapı Kredi ATM üzerinden para çekebilirsiniz.
 • Çok avantajlı faiz oranlarıyla bireysel ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz.
 • TL mevduatlarınıza 6 ay boyunca yüksek faiz alabilirsiniz.
 • MİGROS harcamalarınıza ayı içinde en çok 25 TL kadar hediye para kazana bilirsiniz.
 • Göz Grup harcamalarınıza 300 TL kadar hediye para alabilirsiniz

Evet, değerli emekliler ve emekli olma adayları Yapı Kredi bankasının sizlere maaş müşteri olmanız halinde sağladığı olanaklar bunlardır.

Sıra geldi en çok promosyon parası veren ikinci bankamızın hangisi olduğuna ve sizlere sağladığı avantajların başka neler olduğuna.

2- Akbank Emekli Promosyon Miktarı Kaç TL? (En İyi 2. Banka!)

AKBANK emekli promosyon ödemesinde en bonkör olan ikinci bankamız diye biliriz. Bankamız emekli maaşını kendinden almak için 3 sene söz verenlere 1.750 TL kadar nakit para ödemesi yapmaktadır. Tabi AKBANK emekli promosyon ödemesi ile de yetinmemektedir. Ayrıca, emekli maaşını kendine taşıyanlara bir çok avantajlar daha sağlamaktadır. İsterseniz gelin bu avantajların neler olduğuna geçmeden AKBANK tarafından verilen promosyon ödemelerinin miktarına geçelim.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL altına aylık olarak 4.650 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5.800 TL
2.500 TL üzeri emekli maaşı alanlara 7.000 TL

AKBANK maaşınıza göre verilen promosyon ödemeleri bu şekilde olurken sağladığı diğer avantajlar ise şu şekildedir.

 1. Tüm Akbank şubelerinden sıra önceliği yakalarsınız.
 2. Emekli maaşınızın ödemesi gelmeden 2 gün önce %0 oranlarıyla çekebilirsiniz.
 3. 30 gün içinde 2 defa bütün bankalara ait ATM üzerinden ücretsiz olarak para çekebilirsiniz.
 4. AKBANK Mobil uygulaması, İnternet şubesi üzerinden ücretsiz olarak para göndere bilirsiniz.
 5. Kefilsiz olarak bireysel ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
 6. Emekli maaşınızı 3 ayda 1 alıyorsanız aynı şekilde 3 ayda 1 geri ödemeli ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Emeklilere Akbank tarafından verilen fırsatlar da bence oldukça güzel. Tabi, bunun değerlendirmesini yapacak olan sizsiniz.

Emeklilere en çok promosyon parası veren ilk 2 bankamızın hangisi olduğunu gördük. Sıra geldi 3. bankamızın hangisi olduğuna.

3- Şekerbank Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Olarak 3.000 TL Vermektedir!

Emekliler için promosyon parası en çok veren 3. bankalarımız Şekerbank tır. Bankamız, emekli maaş müşterilerine sadece yüksek promosyon parası ödemekle kalmamaktadır. Onun haricinde başka bir çok avantajı da sağlamaktadır. 3.000 TL kadar çıkan emekli promosyon parasının haricinde emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu bu imkanlar neler derseniz aşağıda bunları listeledik. Sonrasında da Şekerbank’ın emekli maaşınıza göre vermiş olduğu promosyon miktarlarını göre bilirsiniz.

 1. Şeker Bonus kredi kartı için aidat ödemezsiniz.
 2. 3 ay ödemesiz düşük faizli ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz.
 3. Tüm ATM üzerinden emekli maaşınızı bedava çekebilirsiniz.
 4. Şekerbank şubelerinden sıra beklemeksizin işlem önceliğini yakalarsınız
 5. Emekli maaş müşterilerine özel destek hattı. Numarası ise; 444-03-44 tür.

Tüm bu ekstra imkanlara ilaveten Şekerbank tarafından verilen 200 TL kredi kartı promosyon ödemesi hariç nakit promosyon parası ise maaşınıza göre şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.499 TL kadar 1.500 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası olanlara 1.750 TL
2.500 TL üzeri olanlara 2.000 TL

Emeklilere en çok promosyon parası veren 3. bankamızın fırsatlarında gördük. (Ödenen emekli promosyon parasının içine 2.500 TL harcama yapmanız durumunda verilecek 300 TL hediye parada dahil edilmiştir.) Şimdi 4. bankamızı sizlere tanıtacağız.

Sonrasında ise en çok merak etmiş olduğunuz emeklilere Devlete ait 3 bankamızın sunduğu imkanların neler olduğuna geçeceğiz.

4- Garanti Bankası Emekli Promosyon Ödemesi Kaç TL?

Emekli maaşları üzerinden promosyon parası almak isteyenler için Garanti BBVA bir çok bankaya göre oldukça bonkör davranmaktadır. Buna göre almış olduğunuz maaşa miktarına bağlı olarak banka 1.200 TL kadar promosyon parası vermektedir. Garanti bankasının emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu imkan sadece bu değildir. Bunun haricinde düşük faizlerle kredi kullanabilme imkanı da ayrıca sağlamaktadır. Emekli maaş müşterilerine sağladığı düşük faizli kredinin imkanlarının neler olduğu geçmeden önce gelin ilk olarak aldığınız maaşa göre bankanın sağladığı promosyon ödemelerinin kaç TL olduğuna bir bakalım.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.499 TL kadar 4.000 TL
1.500 TL ile 2.499 TL arası olanlara 5.000 TL
2.500 TL üzeri olanlara 6.000 TL

Bankamızın siz emekli müşterilerine sağladığı kredi imkanları ise şu şekildedir.

Faiz Oranı 12 Ay Vade İçin Aylık %2.67
Miktar Vade Aylık Ödeme
40.000 TL 24 2.448,59 TL

Bankanın emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu indirimli kredinin güncel faiz oranlarını https://bit.ly/3pYCmoX buradan takip edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz kredinin okey alması sonuncunda nasıl alacağınızı ise Onaylanan Kredimi Nasıl Alabilirim? de göre bilmektesiniz.

blank

Halkbank, Ziraat İle Vakıfbank Emekli Maaş Promosyon Miktarı Ne Kadar?

Kamuya ait olan Türkiye Halk Bankası, Ziraat ve Vakıfbank emekli maaş promosyon ödemesi olarak aynı parayı vermektedir. Ödemiş olduğu bu para kaç TL derseniz bu rakam almış olduğunuz maaş miktarına göre değişmektedir. En fazla Halkbank, Ziraat ve Vakıflar bankasının vermiş olduğu miktar ise 750 TL geçmemektedir. En az maaş alanlara ise promosyon parası olarak 3 bankamız 500 TL vermektedir. Yaklaşık olarak 1 senedir de bu rakamlara bu 3 bankamız bir iyileştirme zammı da uygulamamıştır.

Aldığınız maaşa göre 500 TL den başlayan promosyon ödemesinin hesaplaması ise şu şekildedir.

Maaş Miktarı Ödenen Promosyon Miktarı
1.500 TL’ye kadar emekli maaş sahipleri 500 TL
1.500 TL ile 2.500 TL arası emekli maaşı olanlar 625 TL
2.500 TL üzeri olanlara 750 TL

BAĞKUR, SGK ve Emekli Sandığı mensuplarının tamamına ayrım edilmeksizin Halkbank, Ziraat ve Vakıfbank tarafından verilen promosyon miktarları bu kadardır.

Yeriniz de olsam, emekli maaşıma çok daha yüksek tutarda promosyon almak için listemizde yer alan ilk 3 bankamızdan birini tercih ederdim. Tabi, yine bunun kararını sizin verecek olanlar sizlersiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın