Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Ev Hanımlarına Kredi Veren 5 Harika Banka Hangisi

Ev Hanımlarına Kredi Veren 5 Harika Banka Hangisi

 

Ev hanımlarına kredi veren 5 harika banka hangisi olduğunu görünce kesinlikle bana hak vereceksiniz. Öyle ki! bu bankalar kadınlara gelir belgesiz, ipoteksiz hatta kefilsiz dahi en az 40.000 TL kadar acil nakit ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Bu fırsatlardan üstelik yararlana bilmeniz için tek bir şarta sahip olmanız yeterlidir. Böylelikle çok kolay bir şekilde banka şubesine dahi gitmeden kolaylıkla İnternet üzerinden bol taksitli nakit ihtiyacınıza kavuşa bileceksiniz. Peki bu nasıl olacak diyorsanız? Sadece tek yapmanız gereken aşağıda bahsetmiş olduğumuz iki basit işlemi yerine getirmeniz olacaktır.

Ev Hanımları Kredi Başvurusu Yapmadan Bunu Bilmeniz Gerekiyor!

Ev hanımları ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmadan önce şunu bilmeniz gerekiyor. Nerede ise artık bütün bankalar hiç bir yer de çalışmıyor dahi olsanız size tüketici kredisi 2021 de artık veriyor. Bunun için ise sahip olmanız gereken iki tane şart vardır. Bunlardan ilki 18 yaşından büyük olmanızdır. İkinci olanı ise geçerli bir FİNDESK KKB kredi notuna sahip olmanızdır.

Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? yazımda sizlere yer vermiştim. Bu sayfamda bu şart hakkında detayları öğrene bilirsiniz.

İlgili sayfamızda geçerli bir kredi notunuzun olmadığını öğrendi iseniz de size bir çözüm önerisi daha sunabilirim. Bu ise 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi ile kredi notunuz yükseltebilmeniz olacaktır. Eğer ki, bu şartı da bahsetmiş olduğumuz şekilde yerine getirdi iseniz, şimdi kredi başvurusunda bulunmak için kolları sıvaya biliriz. Bunun içinde önce aşağıdaki bahsetmiş olduğum gibi mevduat hesabı açmanız gerekir.

Ev Hanımlarına Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Herhangi bir gelire sahip olmayan ev hanımı iseniz ve kredi notunuzda yüksek olduğunu varsayalım bu durumda kredi kullanabilmeniz için  mevduat hesabı açmanız gerekmektedir. Sizler için kredi verebilen 5 bankadan herhangi birinde hesabınız olması kredi almanıza yeterli olacaktır. Bu hesap sayesinde direk mobil bankacılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Buna örnek olarak Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Açma, Şifre Alma! yazımda sizlere nasıl internet bankacılığı açıldığından bahsetmiştim. Peki bu mobil bankacılığı açtık ve yine Ziraat Bankasından cep bank ile kredi başvurusunun nasıl olduğunu Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu yazımda sizlere yardımcı olmuştum. Şimdi ise sizlere kredi veren bankaların hangileri olduğundan bahsedeceğim.

1- Şekerbank’tan Ev Hanımlarına Anında Kredi

Şekerbank Ev Hanım Kredisi gelir belgesi olmayan ev hanımlarına hazırlanan özel bir kredi türüdür. Ev hanımı olup Şekerbank’ın sunduğu bu imkan sayesinde sizde evinizde aldığınız kredi ile kendinize ufak çapta bir gelir elde edebilecek bir iş imkanına sahip olabilirsiniz. Peki bu başvuruyu nasıl yapacaksınız gelin şimdi sizlere detaylı bir şekilde bilgi vereyim. Öncelik ile bu başvuruyu telefon veya İnternet bankacılığı ile yapmanız gerekmektedir. Peki Şekerbank ev kadınlarına ne kadar bir limitte kredi veriyor diye düşünüyorsanız 100.000 TL ye kadar gelir belgesiz sizlere kredi imkanı sunuyor. Tabi bunun için kredi notunuzun epey yüksek olması ve bankada bir mevduat hesabınızın bulunması gerekmektedir. Birde bu krediye 500 TL limit gözetmeden komisyon alındığını bilmenizi isterim. Yeni düzenlenen aylık kredi kullanımı 36 ay olduğu için kredinizi maksimum 36 ay üzerinden alacaksınız. Şimdi gelelim kredi başvurusunu SMS ile nasıl yapıyorsunuz onu inceleyelim. Öncelik ile telefonunuzdan SMS bölümüne girerek alıcı kısmına 1953 yazmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise NAKİT yazıp boşluk yapıp çekmek istediğiniz tutarı ve kartınızın son 4 hanesini yazarak mesajınızı gönderebilirsiniz.

Tabi dediğim gibi kredi notunuz çok önemli olduğu için çekeceğiniz kredi tutarını direk etkilemektedir. Eylül ayına özel 12 için %1.99 faiz oranı, 24 için %2,09 ve 36 ay için %2,19 faiz oranları ile siz değerli ev hanımlarına Şekerbank’tan sizler için 43.500 TL’lik bir kredi hesaplaması yapmak istedim.

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
43.500 TL 12 4.211,98 TL 50.543,82 TL
24 2.434,36 TL 58.424,59 TL
28 2.181,02 TL 61.068,56 TL
32 1.993,16 TL  63.781,25 TL
36 1.883,43 TL 67.803,43 TL

Örnek bir tablo olarak sizler için hazırladım. 43.500 TL değil de bu rakamı sizin ihtiyacınız oranında bir miktar olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

2- Postaneden Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Postane ile ev hanımları artık kredi kullanabiliyor. PTT’nin anlaşmalı olduğu bir çok bank mevcuttur ama bunların en başında AKTİF Bank gelmektedir. Eğer yaş sınırı ile diğer bankalardan  kredi çekemiyorsanız PTT ile yaş sınırı olmadan belirlenen limitlerde kredi kullanımı vermektedir. Bilmenizi istediğim bir nokta ise 60.000 TL üst limiti mevcut ve yeni düzenlenen banka önlemleri ile birlikte en fazla 36 ay kredi kullanabiliyorsunuz. PTT’nin tek şartı bir mal beyanı istemesidir. Bu beyan ettiğiniz taşınmazın çekeceğiniz krediye ipotek edileceğini bilmenizi isterim. Bu mal beyanı yaptığınız tabu ile birlikte PTT Müdürlüğündeki gişedeki personel yardımı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer ki mal beyanı edemiyorsanız yine yukarıda bahsettiğim gibi PTT’den hesap açarak internet bankacılığı üzerinden kredi notunuzun yüksekliğine göre herhangi bir belge istenmeden direk kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. AKTİF Bankın NKOLAY kredi imkanı ile örnek geri ödeme tablosu ise;

Kredi Tutarı TL Vade Faiz Oranı Taksit Tutarı TL Kredi Tahsis Ücreti TL
2.000 36 Ay 2,79% 96,43 10,50
10.000 12 Ay 2,59% 1.025,60 52,50
24 Ay 2,59% 612,83 52,50
36 Ay 2,59%  482,13 52,50

Yukarıda da belirtiğim üzere 2.000 TL ve 10.000 TL üzeri kredi çekimlerinde bankanın bize sunduğu faiz oranı %2.79 olarak karşımıza çıkmaktadır.

3- Denizbank Ev Hanımları Kredi Paketi Nedir?

Ev hanımlarına hayat denizde kolay sloganı ile gündeme düşen banka tabi ki Denizbank’tır. Peki Denizbank bu slogan ile neler vaat etmektedir. Bilindiği üzere gelir belgesi olmadan ev hanımlarının kredi kullanımı oldukça zor olmaktadır. Denizbank tüm yükü çeken ve aile planlamasını yapan ev kadınlarına çok güzel imkanlar sunmaktadır. Bunların başında ise;

  • Ev hanımlarına özel altın günleri
  • Düşük faizlerle ile kredi imkanı
  • Ev hanımlarına özel mevduatta biriken hesap

Gibi imkanlar sunmaktadır. Peki bu imkanlardan yararlanmak için nasıl bir yol izlemek gerekmektedir. Öncelik ile bağlı olduğunuz İl/ilçedeki Denizbank’a giderek bir mevduat hesabı açmanız gerekmektedir. Kredi kullanımı için yine cep şubesinden veya İnternet bankacılığından kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Nedeni ise şubeye giderseniz sizden gelir belgesi talep edilecektir. Eğer ki dediğim gibi cep veya İnternet sitesinden kredi başvurusu yaparsanız sizden böyle bir talep istenmeyeceği için kredinizi gönül rahatlığı ile çekebileceksiniz. Denizbank İnternet şubesine buradan ulaşabilirsiniz. Eylül ayına özel kredi faiz imkanı ile de istediğiniz kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı
10.000 TL 1 Yıl 1,90 961,93 TL
2 Yıl 545,63 TL
3 Yıl 410,19 TL

Tabi ki tutarı istediğin miktara göre değiştirip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

4- Akbank’tan Ev Hanımlarına Özel Kredi Kampanyası

Akbank çalışmayan ve gelir belgesi olmayan ev kadınlarına özel değişen faiz oranları ile  kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredinin üst limiti 40.000 TL olmaktadır. Yeni çıkan yasal düzenleme il ede 36 aya kadar kredi imkanı sunmaktadır. Peki ilk olarak gelir belgesiz ve kefilsiz olarak bu krediyi kullanmak için ne yapmalıyız. Bağlı olduğunuz il veya ilçedeki Akbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisinden kendi adınıza ait bir mevduat hesabı açmanız gerekmektedir. daha sonrasında ise tek kullanımlık internet şifresi almanız gerekmektedir. Bu iki işlemi bitirdikten sonra kredi notunuza bağlı olarak size uygun faiz oranı ile Akbank direkt kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. Size üst limit olan 40.000 TL üzerinden bir kredi hesaplama tablosunu hazırlayarak aylık ne kadar ödeyip eylül ayına özel;

AKBANK 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.79 %1.75 %1.61

Yukarıdaki faiz oranları size göre değişkenlik gösterebilir. Ben Akbank’ın güncel faiz oranı ile sizler için 40.000 TL olarak hesapladım.

Miktar (TL) Vade (Ay) Aylık Ödeme (TL) Toplam Maliyet (TL)
40.000 25 2.032,50 TL 50.812,47 TL
28 1.863,07 TL 52.166,01 TL
30 1.769,34 TL 53.080,25 TL
34 1.615,81 TL 54.937,45 TL
36 1.552,23 TL 55.880,17 TL

Sizin için ne kadar bir limit yeterli olacak ise kullanılacak olan parayı düşürebilirsiniz. Sizlere yardımcı olacağını düşünerek birde videolu anlatımı da eklemek istedim.

 

Bu anlatımlı video size yardımcı olacaktır.

5- ENPARA Ev Hanımlarına Kredi İmkanı Sunmaktadır

ENPARA bankasız işlem yapan ilk bankacılık hizmetlerindendir. Bu hizmet sayesinde evinizden çıkmadan gönül rahatlığı ile bütün bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Tabi ev hanımlarını da düşünen bir bankada ENPARA’dır. Peki bankası yok ben nasıl bu hizmetten yaralanacağım diyor gibisiniz. Oldukça kolay bu sisteme internet üzerinden başvuru yapıyorsunuz ve müşteri temsilciniz kartına kadar sizin ayağınıza geliyor. Daha sonrasında size bir mevduat hesabı açıyor. Bundan sonrası artık sizin cep bank veya internet bankacılığı ile yolunuza devam etmeniz gerekmektedir. Sizden istenen bütün bilgileri girerek cep veya internet şubesine kayıt olabilirsiniz. Size gelen tek kullanımlık şifre ile sisteminize giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir belge istenmeden kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Burada ENPARA nasıl kullanıldığını sizlere video olarak sunumu yapılmaktadır. Son olarak ise Mikro kredi ile gelir belgesiz kredi kullanımı yapabilirsiniz. Nasıl faydalanacağını 5 Ev Hanımı Bir Olup Mikro Kredi Nasıl Alınır? yazımda sizlerle paylaşmıştım. Bu şekilde size bir gelir kapısı oluşturmaktadır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın