Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Faturalı Hatlara Kredi Veren 9 Güvenilir Firma (Vodafone Türkcell)

En az 6 aylık faturalı hatta sahip olmanız durumunda 12 ay vadeli kredi kullana bilirsiniz. Kullanabileceğiniz kredi miktarı hat puanını hesaplamanıza göre 15.000 hatta kimi zaman 20.000 TL kadar dahi çıkmaktadır. Türk Telekom ile Vodafone hatlara kredi başvuru yapmak için aracı firmalara ihtiyaç duyula bilinmektedir. Turkcell hat sahipleri ise doğrudan komisyonsuz bir şekilde başvurularını kendileri de yapabilirler.

Faturalı Hatlara Kredi Veren 9 Güvenilir Firma (Vodafone Türkcell)

 

Sonuç olarak her üç operatör üzerinden şayet bahsetmiş olduğumuz uyarıları da kaide alırsanız güvenilir olarak nakit ihtiyacını karşılaya bilirsiniz. Bankalardan kara listede yada avukatlık veya vergi borçlarından ötürü icralık dahi olsanız bile böylece nakit para ihtiyacınız kolaylıkla sağlanmış olacaksınız.

Faturalı Hatlara Kredi Gerçek Mi? Nedir Bu Sistem?

Finansman sektörü ülkemizde sadece bankalar dan oluşmamaktadır. Bununla birlikte nakit ihtiyaçların sağlanması için bir çok danışmanlık firması da faaliyet göstermektedir. Her ne kadarda ikisi de nakit para ihtiyaçlarını taksitli olarak sağlasa da aralarından oldukça fark vardır. Bu farkların en belirgin olanı ise şudur. Bankalar doğrudan nakit imkanını taksitli olarak sağlamaktadır. Danışmanlık firmaları ise nakit ihtiyaçlarınızı dolaylı olarak sağlar. Danışmanlık firmalarının dolaylı olarak sağladığı yöntemlerin başında ise faturalı hatlara çıkartmış olduğu en az 12 ay vadeli kredi gelmektedir. Bu taksit miktarı 24 hatta 36 aya kadar dahi bazı dönemlerde çıkmaktadır. Kredinin üst miktarı ise kişinin hat puanına göre 15.000 TL ile 20.000 TL kadar çıktığı görüle bilinmektedir. Dolayısı ile faturalı hatlara kredi gerçek mi? sorunuzun yanıtı ‘EVET’ olmaktadır.

Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar Tam 15 Tane de faturalı hat harici taksitli nakit bulacağınız adresleri öğrene bilirsiniz.

Faturalı hatlara kredi verildiğinin gerçekten var olduğunu artık biliyoruz. Peki, Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom hatlar üzerinden bu krediye nasıl ulaşa biliriz)

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatta kredi nasıl alınır yanıtı için iki tane çözüm yolu göstere biliriz. Bunlardan bir tanesi danışmanlık firmaları üzerinden olmaktadır. Bir diğeri de kendi çabalarız ile alınabilmektedir. Bu her iki şekilde faturalı hatlara kredi alma yolların nasıl sağlandığını sizlere açıklamak istiyorum. Sonrasında hangi şekilde başvuruda bulunmak istediğinizi kendiniz karar vere bilirsiniz. İlk olarak danışmanlık firmalarının sizlere faturalı hat üzerinden nasıl kredi sağladığının dan bahsedeyim. Şayet elinizi suya sabuna sürmek istemiyorsanız bu yolu tercih edebileceğinizi de belirtmek isterim.

Danışmanlık Firmaları Nasıl Faturalı Hatta Kredi Veriyor?

 • Danışmanlık firmaları Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom satış noktalarıyla iş birliği içindedir. Bu iş birliği kendi aralarından sağlanmaktadır. Yani herhangi bir resmiyeti yoktur.
 • Faturalı hat üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen danışmanlık firmasına başvuruda bulunur
 • Başvuru sonrası müşterinin telefon numarası üzerinden hat puan sorgulaması yapılır
 • Puan sorgulamasına göre müşterinin adına telefon tanımlanır
 • Telefon bedelinin komisyon oranı düşüldükten sonra karşılığı nakit olarak sağlanır
 • Alınan telefon bedeli faturalı hatta taksitli olarak bölünür

Komisyon hesaplaması ise çoğunlukla şu şekilde yapılır. Örneğin; hat puanınıza göre 10.000 TL değerinde bir cep telefonu alma hakkınız bulunuyor. Bunu size firma yaklaşık olarak %15 kesinti ile tanımlar. Yani elinize net olarak anında 8.500 TL sayarlar. Geri ödemeniz ise 12 ay taksitle olacağı için 10.000/12=  833 TL aylık ödemeniz çıkar.

Siz Faturalı Hatta Nasıl Kredi Kullana Bilirsiniz?

Turkcell hat sahibi müşterilerine doğrudan kredi kullanama sistemi sağlamaktadır. Vodafone ve Türk Telekom faturalı hatlar üzerinden ise sizler şu şekilde kredi kullana bilmektesiniz.

 • Vodafone yada Türk Telekom bayilerine şahsen olarak gitmeniz gerekir
 • Hat puanınıza göre tablet yada cep telefonu alırsınız
 • Aldığınız tablet yada cep telefonu hattınıza taksitlendirilecektir
 • Daha sonra istediğiniz şekilde pazarlarsınız

Bu şekilde almış olduğunuz yine 10.000 TL değerindeki sıfır kutusunda bir ürünü ikinci el olarak satarsınız. Kesinlikle sıfır fiyatına  satamazsınız. Satabileceğiniz nakit rakam ise 9.000 ile 9.500 TL arasında olacaktır.

İşlemleri kendiniz yaparsanız böylece elinize net en az 9.000 TL geçerken firmanın yapması durumunda ise 8.500 TL geçecektir. Aylık ödeyeceğiniz rakam ise kesinlikle değişmeyecektir. Peki, adınıza ne kadar kredi çıkacağı nasıl hesaplanmaktadır? Faturalı hatlara firmalar nasıl kredi verdiğinden sonra, şimdi ilk olarak bu hesaplama işleminden bahsetmek istiyorum. Sonrasında sizlere 3 operatör için hangi firmalar kredi olanağı sağladığına değinip, konumuzu sonlandıracağım.

Faturalı Hatta Nakit Çekme Sorgulama Nasıl Yapılır?

Faturalı hat üzerinden kredi çekebilmeniz için belli bir hat puanına sahip olmanız gerekir. Bu hat puanının oluşması içinde en az 6 ay faturalı hat kullanıyor olmanız gerekir. Bu puan bankalardan kredi çekmek için istenilen kredi notu ile hiç bir alakası yoktur. Bundan dolayı kredi notunuz düşük dahi olsa hat puanınız asla etkilenmez. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? de bankalardan kredi çekmek isteyenler için bu sorgulama işleminden bahsetmiştim. Şimdi ise yine ücretsiz olarak faturalı hatta nakit çekmek için hat puan sorgulama nasıl yapılır? bundan bahsetmek istiyorum. Böylece faturalı hatta nakit ne kadar çekme sorgulama işlemini sağlamış olacaksınız.

blank

Bunun için sadece iki tane seçeneğiniz bulunmaktadır. Ben iki hat puan sorgulama işleminin de bizzat denediğimi bilmenizi isterim. İlk olarak bu iki seçenek üzerinden hat puan sorgulama nasıl yapılacağından bahsedeceğim. Sonra ise size çok önemli bir detaydan bahsetmek istiyorum.

 • Faturalı hat sahibi olduğunuz şubeye giderek telefon numaranızı söyleyerek puanınızı öğrene bilirsiniz
 • Faturalı hatlara kredi veriyoruz diyen firmalara arayarak hat puanınızı sorgulata bilirsiniz.

Ben her iki yolla ücretsiz olarak faturalı hatta nakit ne kadar çekim yapabilir sorgulama yaptım. Dikkatimi çeken konu ise sorgulama yaptığım bayi yada firmaya göre hat puanınım değişiklik göstermiş olduğuydu. Bundan ötürü mutlaka hat puanınızı tek bir firma yada şubeye sorgulatma kalmayın. Farklı firmaları yada telefon bayilerin kapısını kesinlikle çalın derim.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Vermektedir?

Hat üzerinden kredi kullanmak isteyen Turkcell faturalı hat sahipleri diğer operatörlere göre bir nebze daha şanslıdırlar. Bunun nedeni ise Turkcell tarafından kurulan ”Financell” sisteminin olmuş olmasıdır. Böylece bu sistem sayesinde anında İnternet üzerinden Turkcell faturalı hattınız üzerinden kredi kullanmak için işlemlere başlaya bilirsiniz. Herhangi bir danışmanlık firmasına ihtiyaç duymadan işlemlere başlamak için ise izlemeniz gereken yol şu şekildedir.

 1. İlk olarak https://bit.ly/3qEJkib Turkcell pasaj sayfasına bağlantıdan giriniz.
 2. Satın almak istediğini cep telefonu yada tablet veya bilgisayarınızı belirleyin. blank
 3. Yukarıda göstermiş olduğum gibi taksit sayısını belirtip ‘Sepete Ekle’ diyelim

Sonra sepetten faturalı hattımıza ilave edilecek olan taksit sayısını onaylayarak satın alma işlemini tamamlayalım. Başvuru işleminiz saniyeler için de onay alacaktır. Satın almış olduğunuz teknolojik cihazınız ise size kargo ile en kısa süre zarfında teslim edilecektir. Cihazınız geldiği zaman da istediğiniz şekilde satışını yaparak nakit paranıza sahip olabilirsiniz. Satış işlemlerini hızlı bir şekilde yapmak için de Facebook yada İnstagram sosyal sayfaları kullana bilirsiniz. Nasıl kullana bileceğinizi de Online İnternet Üzerinden İş Kurmak içeriği içinde bahsettiğimi bilmenizi isterim. Hızlı bir şekilde nakit parasına kavuşmak isteyenlerin okumasını kesinlikle tavsiye ederim.

Vodafone Faturalı Hatlara Kredi Veriyor Mu?

2007 yılında buna aralıksız olarak Vodafone faturalı hat kullanmaktayım. Yapmış olduğu cazip tarife tekliflerinden dolayı ara sıra kızsam da hattımı hiç değiştirmedim. Yaklaşık olarak 15 yıllık Vodafone hat sahibi olduğum için faturalı hatlara GMS şirketi kredi veriyor mu? vermiyor mu? inanın ki çok iyi bilmekteyim. Hemen cevabına geçersek BDK izni ile bu şekilde bir kredi uygulaması yok derim. Ama, bahsetmiş olduğum şekilde herhangi bir Vodafone satış noktasına müracaat ederseniz kesinlikle en az 6 aylık hat sahibi iseniz nakit ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

 1. Öncelikle size en yakın Vodafone satış noktasına gidiniz.
 2. Buradan faturalı hat puan sorgulamasını ücretsiz olarak yapılmasını isteyiniz. (Ben bu işlemin aynısını bu şekilde yaptığımı da belirtmek isterim.)
 3.  Daha sonra adınıza tanımlı cihazların neler olduğunu öğreniniz.
 4. Piyasa fiyatı en yüksek olan cihazı hattınıza taksitli olarak aldığınızda ve cihazı bıraktığınız da ne kadar nakit para alabileceğinizi hiç çekinmeden müşteri temsilcisine sorunuz.

Size teklif edilen rakam işinizi görüyorsa kabul ederek nakit para ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz. Vodafone bayilerine göre adınıza tanımlanan cihazlar değişiklik göstermeyecektir. Ama, bayilere göre size verilecek olan nakit para az da olsa değişiklik gösterebileceğinizi bilmeni isterim. Bundan dolayı herhangi bir acil nakit ihtiyacınız yoksa farklı şubelere de başvuru da bulunun fiyat alın derim. Ne kadar nakit alabileceğinizi ve hat puanınızı isterseniz eviniz den çıkamadan da öğrene bilirsiniz. Bunun için ise aşağıda yer verdiğim telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır.

 • 0-506-868-26-64
 • 0-535-482-67-06

Çekinmeden arayacağınız bu iki numara hemen size Vodafone hattınıza ne kadar kredi çıkacağını söyleyecektir. Bahsetmiş olduğum yöntemle nakit ihtiyacınızı şayet karşılarsanız size bir müjde daha verip yeni başlığa geçmek istiyorum. O da kredi notunuz düşük dahi olsa emin olun kredi kartı da artık alabileceğinizdir. Nasıl alınacağı ise Garanti Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? da yer almaktadır.

Türk Telekom Hat Üzerinden Kredi Nasıl Alınır? (TTNET İnternet)

Türk Telekom özelleştirildikten sonra TTNET İnternet ve telefon hizmet ağında çok farklı gelişmelere imza atmıştır. Ben bunlardan en çokta kapınıza kadar aramanız durumunda gelen hat satış temsilcilik uygulamasını beğenmekteyim. Böylece hiç zahmetsiz olarak Türk Telekom tarifeleri hakkında bilgi alabilir, paket değişliğinde buluna bilirsiniz. Türk Telekom tarafından yapılan yenilikler elbet ki bunlarla da sınırlı değildir. Daha önceleri sadece ücretli arama olanağı sağlayan bayilikleri artık cep telefon satışı da sunmaktadır. İlk zamanlar kredi kartına taksitli satış uygulayan Türk Telekom, bu imkanların kalmasıyla müşterilerine telefon ve İnternet paketleri üzerinden taksitli olarak satış sağlamaya devam etmektedir.

12 Ay taksitli olarak ticari kartlarınıza istediğiniz mağazadan halen cep telefonu alabileceğini bilmenizi isterim. İnternet satış mağazaları hangileri dahil olmak üzere Ticari Kredi Kartı Nasıl Alınır? Kimlere Verilir? de tüm merak edilen sorularınızın yanıtını bula bilirsiniz.

Böylece İnternet hattınız yada Türk Telekom faturalı hattınıza taksitli olarak ürün alabilirsiniz.

Sayfalarda yer tüm cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi ürünleri faturalı hat yada TTNET İnternet üzerinden satın alabilirsiniz. Taksitli olarak satın alacağınız ürünleri daha sonra sata bilirsiniz. Hat puanınızı öğrenmek için ise aşağıdaki numaralar ile irtibata ücretsiz olarak geçebilirsiniz.

 • 0-536-409-60-00
 • 0-555-034-73-38

Türk Telekom (TTNET) imkanlarından yararlana bilmeniz için en az 6 ay boyunca düzenli ödemeli bir hat sahibi olmanız gerektiğini bilmenizi isterim. Faturalı hat harici cep telefonu taksitli olarak da satın alabileceğinizi bilmenizi isterim. Bunun için ise sizlere tavsiyem TEKNOKREDİ imkanlarından yararlanmanız olacaktır. ING ile anlaşmalı olarak cep telefonu yada farklı teknolojik ürün alacaklara ING 24 ay vadeli aşağıdaki imkanlar kapsamında kredi vermektedir.

 • Ekim ayı için 24 ay vadeye aylık %2.49 faiz uygulayan bankamızın geri ödeme tablosu ise şu şekildedir.  (Güncel faiz oranı ise https://bit.ly/3qKrsTj)
TEKNO KREDİ HESAPLAMA TABLOSU
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
3.750 TL 6 694,82 TL 4.168,96 TL
5.250 TL 972,75 TL 5.836,54 TL
10.500 TL 1.945,51 TL 11.673,03 TL
15.750 TL 2.918,26 TL 17.509,60 TL

Hemen başvuru yapmak için de bu formu doldurunuz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 3 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. blank Murat Durmaz dedi ki:

  Bana acil 30000 TL lazim

Bir Yorum Yazın