Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Fiyatı Muhtemel En Çok Artacak 10 Kripto Para (%100-200-300-400X)

Kripto para yatırımcıların en çok merak ettikleri konuların en başında fiyatı en çok artacak coin hangisi olduğu gelir. Yatırım yapacakları için merak etmeleri de hali ile oldukça doğaldır. Bu nedenle bizler de yaptığımız araştırmalara binaen 2022 yılında muhtemel fiyatı en çok artacak 10 kripto para birimin hangisi olduğunu sizlerle paylaştık. Bu sene fiyatı arması beklenen 10 sanal paranın hangisi olduğunu bir kez daha belirtmek gerekir ise uzmanların yorumlamalarına göre yer verdik. Zaten uzmanlar tarafından çekilen videoyu sayfamızda kendiniz de görebilirsiniz.

Fiyatı Muhtemel En Çok Artacak 10 Kripto Para (%100-200-300-400X)

 

Bu yıl içinde en çok değer kazanacak hangi coinler olduğunu listelerken bunun sebeplerinin neler olduğunu da paylaştık. Öyle ya arkadaşlar fiyatı artacak diyorlar ama neye göre ve neden artacak? Bu listeden sonrada en son az bir para ile en çok hangi coin alınacağını sizin için yer vererek içeriğimizi sonlandırdık.

En Hızlı Bu Sene Hangi Kripto Para Yükselir? (2022 2023 Sezonu)

2022 yılında en hızlı bir şekilde hangi kripto para yükselir? Daha da önemlisi en hızlı yükselen bu kripto para çıktığı seviyelerde kalır mı? Kripto piyasasına giren her kişinin ne çok merak ettikleri bu konuları sizler için detaylı bir şekilde ele alacağım. Ele alacağım bu konuların içinde bir çok uzman kripto uzmanı yorumları ile birlikte vereceğim size. Verdiğim bu bilgeler sayesinde hangi kripto paranın yükseleceğini göreceksiniz. Alt coinlerinde hangisi en hızlı hangisinin yükseleceğini de bu sayede öğreneceksiniz. Sizlere bu coin listesini verirken de sadece uzmana kripto para yorumcuların sözlerinle hareket etmediğimizi söylemek isterim. Tabi sizlere bu İddaları verirken de en çok yükselecek kripto para projelerini de incelemeden geçmedik.

 1. MANA (Merkezi olmayan)
 2. Sandbox
 3. GALA
 4. Radyo Raca
 5. Yıldız Atlası
 6. Fetch.ai
 7. Eksen sonsuz
 8. NANO
 9. Zillika
 10. Ceek VR

Sizlere yukarıda uzmanların öngörülerine göre en az olarak 2x yapması beklenen coinler bunlardır. Peki uzmanlar neden bu 10 coinin hızlı yükseleceğini ön görüyor projelerine ele aldığımızda bunu göreceksiniz.

Bu coinlerin projeleri çok önemli oldu için sizlere ele alacağım. Her bir şeyin nedeni olmalı ki yerinde dursun veya düşsün yada en hızlı bir şekilde yükselin. Tabi Shiba gibi shit coinler bazen bir projesi olmadan aradan çıkıp yükselenlerde olmuyor değil. 🙂

Uzmanlara Göre Hangi Kripto Para Alınmalı?

Arkadaşlar bu kripto piyasası ile ilgilenen hemen hemen herkes BTC düştüğünde veya yükseldiğinde alt coinlerin direk tepki verdiğini biliyorsunuzdur. Tabi Bitcoin aşırı düşer ise alt coinler çok fazla tepki vererek %20’ler kadar düşüş yaşayabilir. Yükseldiğinde de aynı şekil bu oran artış gösterir. Tabi bazı durumların oluştuğu durumlar var ki BTC düştüğünde veya yükseldiğinde alt coinler tam tersi tepkiler verdiği de olmaktadır. Yani BTC düşerken yukarıda sizlere belirttiğim bu 10 coinden herhangi biri 2x veya daha fazla yükseldiği olmuştur. Bu kripto para piyasasında 3 şey çok önemlidir. Bu 3 şeye önem verildiği taktirde kripto para alınmalımı sorusunun cevabı direk ortaya çıkmaktadır. Peki bu önemli şey deyip durduğumuz konular neler gelin birlikte bir görelim.

 1. Geleceği hakkında çok iyi projeleri olan coinlerin seçilmesi gerek.
 2. Piyasada adı oldukça popüler olmalı.
 3. Çıkan coinin bulunduğu coin borsaları dışında yeni borsalarda sergilenmesi çok ama çok önemlidir.

Sizlere bir üst başlıkta ”Hangi Sanal Kripto Para Yükselir? En Hızlı Yükselen” de vermiş olduğumu 10 adet kripto paraları da uzmanlar bu 3 kritere göre sizlere vermişlerdir. 

Dedim ya arkadaşalar sadece bu coinler yükselir demekle pek olmuyor. Sizlere bu nedenle Fiyat Patlaması Yapacak 10 Alt Coin Kripto Para içinden öyleleri var ki sizlere bu coinleri aşağıda belirteceğim. Belirteceğim bu 4 coin benim dikkatimi oldukça fazla çektiği için sizlere paylaşmayı uygun gördüm.

blank

DİKKAT= Birde sizlere önereceğim bir konu var hangi kripto para alımını yapmanız gerektiğini botlar aracılığı ile de yapabilirsiniz. Bu konu hakkında yakında bizlerinde dahil olacağı çok güzel bir kripto para botu piyasaya girecek. Girer girmez sizlere buraya link bırakarak sizlere yardımcı olacağım.  Bu botlar aylık %120 gibi kazandığını sizlere direk söyleyebilirim. Sadece bekleyin ve hazır olun sizlere buraya direk link bırakacağım.

1- Decentraland MANA Nedir? Neden Yükseliyor?

Decentraland MANA Nedir? Konusunu direk sizlere şu şekil açıklama yapabilirim. Direk şöyle söyleyeyim size sanal gerçeklik platformudur. Kullanıcılarına özel içerik ve uygulamalarını oluşturmasına, deneyim ve para kazanma imkanı da sağlamaktadır. Bu işlemleri de sağlam kılmasının nedeni ise ethereum blockchain tarafından desteklenmesinden dolayıdır. Bu sanal dünyada ne oluyor derseniz eğer şu şekil açıklayayım sizlere. Sanal dünya üzerinde gezinerek yerler satın almaktadırlar. Alınan bu yerlere arsa dikebiliyorlar. Daha sonrasında ise diktikleri bu arsaları satıp para kazanıyorlar. Sizlere kısa bir açıklama yapmam gerekirse mataverse ve oyun odaklı tokenler anlamına gelmektedir. Decentraland MANA token neden yükselir diyenler için yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı direk etki etmektedir. MANA coinin sadece 2022 yılında değil de 2023 yılında da artışının devam edeceğini uzmanlar ön görmektedir.

Sizlere şunu söylemek isterim bende decentraland MANA tokenini yakından ilgilendiğimi sizlere söyleyebilirim. Uzmanların görüşlerine de bundan dolayı oldukça katılıyorum diyebilirim. Decentralan MANA token Türk borsasında hangi borsada var derseniz eğer sizlere direk PARİBU diyebilirim. Bu borsa sayesinde sizlerde bu coin sahibi olabilirsiniz. Sadece sahip olmak demeyelim aynı zamanda alıp satıp ta parada kazanabilirsiniz.

2- Axie Infinity Nedir? Yükselme Sebebi Ne?

Axie Infinity Nedir? Blochchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunu diyebilirim sizlere. Axie Infinity oyuncuları tarafından çok tercih edilmektedir. Bu tokenin amacını merak edenler için ona da bir açıklama getireyim. Bu oyun oynayan kitlenin oyun içerisinde jeton tabanlı yaratıkları;

 • Toplanması
 • Üremesi
 • Savaş yükseltmesi
 • Takas esilmesini sağlayan bir sistemdir.

Bunlara ilaveten Axie Infinity eko sisteminin AX olarak bilinen kendi benzersiz yönetim tokenine sahip olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Aynı zamanda NFT tabanlı olduğu için uzamanlar bu kripto paranın çok ciddi yükseleceği ön görmektedirler.

Axie Infinity Türk borsalarında var mıdır derseniz ne yazık ki bulunmamaktadır. Peki nereden satın alabilirim derseniz. Direk en çok bilinen Binance borsasından alabilirsiniz. Binance hesabınız yok ise eğer sizlerde düşük komisyonlar ile işlem sağlamak isterseniz eğer https://www.binance.com/tr/activity/referral/offers/claim?ref=CPA_00677J9FGW bu bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kayıt işlemi yaptıktan sonra sizlerde artık bu coini alıp satabilirsiniz.

3- NANO (XNO) Token Nedir? (Fiyatı En Çok Değerlenecek!)

NANO (XNO) nedir? Tam tanımına değinmeden önce kripto para yorumcularının bu coinin Shibe INU kripto parasını geride bırakacağını düşünüyorlar. Şimdi ise sizler NANO (XNO) nedir ve neden bu kadar iddialı bir coin olduğunu ele alayım. Yatırımcıları tarafından günümüz gelişmiş dünyamızda dijital bir para birimi olarak kabul edildiğinden dolayı bu kadar iddialı bir coindir. Bunların hepsinin dışında ise gerçek zamanlı tamamlanan bütün ödeme işlemlerinizi ücretsiz ve en güvenilir halde gerçekleştirebiliyorsunuz.

NANO (XNO) blockchain ağının amacının ne olduğunu merak edenler için ise 4 madde yer verdik.

 1. Hızlı bir şekilde ödeme yerleşim sürelerini yapmak. Bu süre o kadar hızlıdır ki 3 – 4 dakika süren transfer işlemlerini NANO saniyelik bir süre ile yapar.
 2. Yapılan bütün transferlerden ücret alınmaz. Evet gerçekten doğru okudunuz hiç bir transfer işleminden ücret alınmıyor. Hem de bu ücretsiz transferi saniyelik bir işlemde yapacaksınız.
 3. NANO; Birden fazla kripto para üzerine inşa edilmiş blockhain yerine (DAG ) yani Yönlendirilmiş Çevrimsiz Grafik adı verilen sistem üzerine inşa edilmiştir.
 4. Yüksek enerji kullanımı sağlamadan ağ bütünlüğünü koruma ihtiyacı duymamaktadır. Bundan dolayı da çevre dostu olarak gözükmektedir.

Yukarıda saydığım bu kriterler sayesinde NANO sahip olan kişilerin çok fazla artış beklediklerini sizlere söyleyebilirim. Bu konuda zaten uzmanlarda aynı fikirde oldukları için bu yazımda sizlere yer verdim.

4- fetch.aio (Fet) Nedir? Niçin Yükselmesi Düşünülmektedir?

fetch.aio nedir? Bir kripto para yapay zeka laboratuvarıdır. Yani kripto eko sistemine sahip açık merkezsiz bir makine öğrenimi sağlamaktadır. İlk olarak 2017 yılında İngiltere merkezli olarak çıktığını söyleyebilirim. fetch.aio kuruluş amacı ise; Herkesin yararlanabileceği küresel bir ağ teknolojisi sunmaktır. Aynı zamanda sunacağı bu ağ izinsiz bir al teknolojisine sahip olduğunu da sizlere söyleyebilirim. Sizlere güvenli bir şekilde  hizmet sunması kurulum amacının bir diğer özelliğidir.

Uzmanlar göstermiş olduğu faaliyet alanının öneminden dolayı fetch.aio ciddi yükselişler yapacağını düşünmektedir. Sizlere bu konu hakkında birde video bırakacağım. Bu bıraktığım videoda benim değil uzmanların yorumlarının da olduğunu göreceksiniz. 🙂

Az Para Yatırarak Hangi Coin En Fazla Alınır?

Evet arkadaşlar az paranız var ama hangi coini alacağınızı bilmiyorsanız sizlere vereceğim bilgiler ile bu fikriniz olumlu yanıt bulacak. Yani işin aslı az para ile bütün alt coinleri alabilirsiniz. Burada sadece bilmeniz gereken gelecek vaat eden coinleri almanız önemli. Bunun için sizlere aslında yukarıda çok güzel projelerden bahsettik. Bunların yanı sıra daha önceden sizlere yazdığım bir kaç coindende bahsettim. Tabi sizlere verdiğim bu coinlerden yatırım yapmanızı ben söyleyemem sizlere sadece bu projelerin bilgilerini sizlere verebilirim. Kesin alın demek yani yatırım tavsiyesi vermek istemem sizlere. Yani verdiğim bütün bu bilgiler sadece sizlere projelerin ne kadar sağlam olduklarını anlatmaktır. Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir. Birde yine sizlere vereceğim bir bilgi sayesinde de sizler küçük paralar ile uzun yıllar bekleyerek iyi paralar kazanabilirsiniz. Bunun için vereceğim bilgi ise bol sıfırlı kripto paraları bulmanız olacaktır. Peki, bir çok borsada bulunan bol sıfırlı coinler hangileridir. Gelin şimdi birlikte görelim.

DEFI Coinleri

 1. BTM
 2. HEGIC
 3. TROY
 4. SÜTER
 5. BTS
 6. ALPA
 7. GTH
 8. KREDİ
 9. AKRO

Metaverse Coinleri

 1. Ceek VR
 2. RACA
 3. UFO
 4. YILDIZ
 5. VEMP
 6. GİYİNMEK
 7. KMON

NFT Coinleri

 1. SLP
 2. GALA
 3. TLM
 4. EPIK
 5. RUH
 6. EVCİL HAYVAN
 7. ÖFKELENMEK

MEME (KÖPEK) Coinleri

 1. SHIBA INU
 2. FLOKI
 3. MILO
 4. KISHU
 5. AKITA
 6. FEG
 7. DOGE
 8. ASS
 9. HOGE

Sizlere verdiğim bu coinleri hepsi bol sıfırlı coilerdir. Bunlarıda düşük paralar ile alarak dediğim gibi uzun yıllar bekleyerek iyi gelirler elde edebilirsiniz. Birde sizlere bu konular hakkında bir video bırakacağım. Bu video sayesinde de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın