Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

GALA Coin Nedir? Geleceği Ne Olur? Yorumlar Burada!

GALA coin nedir? Geleceği ne olur? Bu iki sorunun cevabı GALA token şuana kadar en düşük ve yüksek fiyatının (ATH) kaç olduğuyla vereceğim. İlk defa piyasa çıkış tarihi sonrasında göstermiş olduğu performansı da görünce zaten bir çoğumuz yatırım yapmak isteyeceğini de düşünüyorum. Bundan dolayı da bir metaverse projesi olan GALA coin hangi borsalarda var? Bunu da hem yerli hem de global ilk 10 tanesinin adresleriyle birlikte sizler için paylaştım.

GALA Coin Nedir? Geleceği Ne Olur? Yorumlar Burada!

 

GALA coin sahibinin dahi kim olduğunu bulacağınız bu sayfada ayrıca şuna yer vermekteyim. GALA token alanların yorumlarının neler olduğu. Olası GALA coin düşüş ve yükseliş sebeplerinin neler olduğudur. 2022 senesinde sadece bir hata içinde %100 değer kazanan GALA coin hakkında tüm merak edilenleri doğru ve güvenilir yerden öğrenmek istiyorsanız, lütfen dikkatli bir şekilde içeriğimizi okuyalım.

GALA Coin İlk Olarak Piyasaya Ne Zaman Çıktı?

GALA coin ilk olarak piyasaya ne zaman çıktı sorusuna hemen bir açıklık getirelim. Bir coin alacağınızda hemen ne zaman çıktığı sorgulanır. Nedeni ise ne kadar süsedir borsada olduğundandır. Çünkü yeni çıkan coinlere piyasada oldukça rağbet gösterilmektedir. Bu coinde tam bir öyle kripto para diyebiliriz. Yani yeni çıkan bir kripto para daha çok fazla borsada olmadığı için epey rağbet görmektedir. Böylede olunca da GALA coin ilk ne zaman çıktığı da sorulmaktadır. Sizlere GALA coin nedir? Güncel fiyatı nedir? Geleceği hakkında yorumlar nelerdir gibi sorularınızı sizler için yanıtlayacağım. Ama ilk olarak GALA coinin ne zaman çıktığını bir görelim.

GALA coin ilk olarak kripto para piyasasına 2019 yılında çıkmıştır. Eric SCHİERMEYER tarafından 2019 yılında piyasaya sürülmüştür. 

Kurucusu hakkında sizlere bilgiler vermeden geçmeyim. Eric SCHİERMEYER dünyaca ünlü olan bir oyun şirketinin ortağı olarak bilinmektedir. Bu oyun şirketi merak edenler için Zynga olarak belirtmek isterim. Tabi kurucu olduğu için aynı zamanda GALA coin CEO’sudur. Bu bilgileri duyunca sizlerde hemen yatırım yapmak için sabırsızlanmış olabilirsiniz. Şimdi sizlere ilk ne zaman çıktığını ve kime ait olduğunu söyledik. Biraz daha detaylı olarak bir alt başlıkta göreceksiniz.

GALA Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

GALA coin nedir? Ne işe yarar konusu sizler için ele alacağım. Ethereum blok zinciri üzerinden kurulan ve oyun projesi olarak çıkarılan bir tokendir. Oynan oyunların NFT sahibi olmasını da sağlamaktadır. Bu GALA coin dünyanın en büyük oyun firması olan Zynga bir oyun firmasının coini olması da oldukça rağbet göstermektedir. Bir oyun tokeni dediğim için zaten çıkardığı her oyunu kendi resmi twitter hesabından yayınlamaktadır. Bu resmi hesaptan duyurusu yapılan bütün oyun anlaşmaları PUMP etkisi vermektedir. Yani ani yükselişler olmaktadır. Aynı zamanda bir mateverse coini olarak ta bilinmektedir.

Peki ne işe yarıyor diyenler için ise şu şekil bilgiler vereyim. GALA coin sahipleri Town Star oyununu entegre edilerek oynayabilmektedir. Bu ilerleyen zamanlarda ise sizlere yukarıda belirttiğim ünlü oyun firması olan Zynga firmasının çıkaracağı bütün oyunlar için GALA tokeni isteyecektir. Yani bu şartlardaki coinin geleceği sizlere ne ifade eder bilmiyorum ama bana gelecek konusunda alt başlıkta bahsettiğim şeyleri uyandırıyor.

GALA Coin Geleceği Ne Olur?

GALA coinin geleceğini merak edenler için sizlere kendi fikirlerim ve takip ettiğim kadarıyla bilgiler vermek istiyorum. Yani bu GALA tokenin geleceğini hemen hemen herkes merak ettiğini söyleyebilirim. Merak edilmesi de zaten çok normal bir durumdur. Zaten coinş yakından takip eden herkes az çok geleceği hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Sizlere vereceğim alt başlıklarda en yüksek ve en düşük fiyatları da sizlere geleceği konusunda bir ışık tutacaktır. Geleceği merak edilen bir coinide sizlere şu şekil belirtmek isterim. Buda bir mateverse coinidir.

Aşağıda vereceğim GALA coin fiyatlarından göreceğiniz gibi kaç katına ulaşmıştır. Ama bu katlama sadece bir oyun ile anlaşarak yapılmıştır. Zynga adlı ünlü oyun kurucusun yapacağı diğer anlaşmalarda bu token daha fazla seviyelere çıkabileceğini düşünüyorum. Tabi bu sadece kendi düşüncemdir. Bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın istemem. Sizlere birde ufak bir bilgi vermek isterim.

Burada bilinmesi gereken şey doğru yol izlemektir. Şimdi sizlere GALA coinin en düşük ve en yüksek fiyatlarını belirteceğim. Tabi birde sizlere söylemek isteğim bir olay var coin sektörü oldukça tehlikeli bir sektördür. Alım satım yaparken yukarıda belirtiğim durumları muhakkak bilmeniz gerekmektedir.

GALA Coin En Düşük, Yüksek Fiyatı Kaç Oldu?

GALA coin en düşük ve en yüksek fiyatının kaç olduğunu sizlere vermek isterim. Birde şuan ki güncel tutarını da sizlere vereceğim. GALA token en düşük fiyatı 0.000151 USD ile çıkmıştır. 28 arlık 2020 tarihin de bu fiyatı gördü. En yüksel fiyatı ise 0.8367 USD olarak 26.11.2021 tarihinde gördüğünü söyleyebilirim. Bu geçen yıl üzerinde kaç katı olduğunu görmüş oldunuz. Birde sizlere toplam arz ve dolaşımdaki arzların ne kadar olduğunu söylemek isterim.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 285,08 M BU HAFTA DEĞERİ: 278,43 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 6,98 B BU HAFTA DEĞERİ: 6,98 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 74,96 M BU HAFTA DEĞERİ: 97,65 M
FİYATI (TL) 04.10.2022: 0.7590 11.10.2022: 0.7478
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -2,92%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 28.11.2021 en çok 8.84 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 0.9246 TL
19.09.2022 0.7645 TL
26.09.2022 0.7477 TL
04.10.2022 0.7590 TL
11.10.2022 0.7478 TL

Yukarıdaki bu arzları sizlere vermemdeki sebep ise coinin takip etmenizde yararı olacaktır. Yani sonsuz derinliği olmayan bir coin olduğunu sizlere söylemek isterim. Birde sizlere bugün itibari ile fiyatını güncel olarak şu şekil vermek isterim. Bu verdiğim fiyat devamlı değişmektedir. Bu değişme sayesinde güncel olduğunu göreceksiniz. Burada gözüktüğü üzere coin ilk çıktığı 0.000151 USD seviyelere düşeceğini hiç sanmıyorum. Eğer BTC yükselirse GALA coinde anlaşmalar yaparsa bu fiyat ilk zirvesi olan 0.8367 USD bazını geçeceğini söyleyebilirim. Tabi bunun için BTC ATH (All Time High) yapması gereklidir. Peki bu GALA coin neden düşer, neden yükselir birde onu görelim.

GALA Token Neden Düşer Neden Yükselir?

GALA token çıktığı günden bu zamana çok güzel para kazandıran bir coin diyebiliriz. Bunun nedeni ise çıkarmış olduğu Town Star oyunundan dolayı her geçen gün kullanıcı artımı oluyor. Bu kullanıcı yaklaşık 600 milyon üstünde olmaktadır. Bu oyun ülkemizde henüz çok fazla yoğun olarak duyulmadığını da sizlere söylemek isterim. Bu oyunu kasaba geliştirerek rekabetli bir şekilde çiftlik yapabilerek oyna kazan oyunu diyebiliriz. Tabi bu oyunun adını dünya genelinde duyuruldukça GALA token coini yükselmeye devam edecektir. GALA neden yükseliyor denildiğinde direk bu oyun kullanıcıları diyebiliriz. En Düşük Fiyata Kripto Para Coin Nereden Nasıl Alınır? yazım sayesinde GALA gibi coinlerin ilk çıktığında hemen alma yöntemlerini de görebilirsiniz. Bu yükselişe tabi BTC izin verirse yükselir.

blank

Sizlere GALA coin neden yükseldiğini en akılda kalacak şekilde anlattığımı düşünüyorum. Sıra geldi GALA coinin neden düştüğünü görmeye. Bu düşüşün bir tek sebebi vardır diyebiliriz. Yukarıda dediğim gibi tabi ki sanal para yani kripto paranın asıl lideri olan BTC yüzünden düşüşler olmaktadır. Bu yüzden sadece GALA coin düşmez bütün alt coinler BTC düşüşe geçtiği zaman anında güvensiz bir ortam olacağı için onlarda düşmeye başlar. BTC’nin neden düşeceği hakkında sizlere bir kaç sebep sunabiliriz.

  1. Ülke genelinde küresel rahatsızlıklardan
  2. Borsanın saldırıya uğrama zamanlarında. Yani hacklenme durumlarında.
  3. Dünyanın büyük ülkeleri arasındaki gerginliklerden dolayı.
  4. Yine dünya ülke liderlerinin kripto para hakkındaki olumsuz yorumları.
  5. Ülkemizde USD düşürmelerinde.
  6. Tabi en önemlisi ABD enflasyon artımları.

Yukarıdaki 6 madde ve başka bunlar gibi dünya genelindeki çıkan haberlerden dolayı sert düşüşler olabilir. Düşüş nedenlerinden bahsettik. Sıra geldi GALA coini hangi borsalarda sergilendiğini görelim.

GALA Coin Hangi Borsalarda Var?

GALA coin hakkında sizlere bir sürü iyi şeylerden bahsettik diyebiliriz. Böylede olunca GALA coin hangi borsada sergileniyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu coin için Türkiye’de ve yurtdışında birden fazla borsada sergilendiğini söyleyebilirim. Türkiye’de sergilendiği borsa hangisi diye soranlar için hemen cevap vereyim. Son dönemde reklamlara da çok fazla çıkan borsa tabi ki PARİBU borsasıdır. Ama PARİBU borsasında bu coini BOX alanında olduğunu söyleyerek başka Türk borsasında var mı derseniz onu da hemen yanıtlayayım sizlere. Başka bilindik bir kripto borsası tabi BTCTürk’de de yer aldığını söylemek isterim. Ben Türkiye’deki borsaları beğenmiyorum yurtdışı borsalarından almak istiyorum derseniz onları da sizlere aşağıdaki tabloda belirttim.

GALA COİN SERGİLENDİĞİ BORSA
Sıra No Borsa
1 Binance
2 Huobi
3 Kucoin
4 Gate.io
5  FTX
6 Bybit
7 Gemini
8 MEXC
9 PancakeSwap
10 LBank

Yukarıdaki 10 borsa yurtdışı borsasıdır. Bu borsalara kayıt olarak GALA coin alabilirsiniz. Bu konu hakkında aklınıza takılan herhangi bir soru olursa yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılacaktır. Şimdiden bol bol para kazanmanız dileği ile.:) Birde sizlere GALA coin hakkında bir video vereceğim. Bu video sayesinde de bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın