Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Garanti Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu içerikte iki farklı konuya yer vereceğiz. Bunlardan bir tanesi garanti olarak kredi başvurusu nasıl yapılır? Bir diğeri de başlıkta garanti kelimesine yer verdiğimiz den dolayı Garanti BBVA BONUS kredi kartı nasıl alınır;  bahsi geçen bu her iki başlık içinde sadece başvuruların nasıl yapılacağını görmekle kalmayacaksın.

Garanti Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Bununla birlikte yapılan başvurusu sonucu sorgulama işlemleri ve yine ayrıca ne zaman kesin sonuçlanır sorularınızın da yanıtını bulabileceksiniz. Hazırsanız Garanti BBVA ait kart aidat ve ücretlerinin de yer aldığı aynı zamanda kesin olarak kredi kartı nasıl alınır hakkındaki bilgileri sizler için bu iki başlığımızda yer verdik.

Garanti Kesin Kredi Kartı Nasıl Alınabilir?

İlk olarak garanti yani kesin olarak bankalardan kredi kartı nasıl alınır? başlığıyla konumuza başlamak istiyorum. Bunun nedeni ise biraz sonra yer vereceğimiz Garanti BBVA dan dahi şartlarına uygun olmasanız bile kesin olarak bahsedeceğimiz yöntemle kredi kartı alabiliyor olmanızdır. Bu nedenle bankalardan kredi kartı alamıyorum diyenler dikkatlice içeriğimizi okumalarını öneririm.

blank

Bankalardan kredi kartı alamamanızın tek bir nedeni vardır. Bu neden ise kredi notunuzun düşük olmasıdır. İcralık, gelir belgenizin hiç olmaması, kara listede olmanız bunlar kredi notunun düşük olmasının bütünü oluşturur. Bundan dolayı da bankalar size aylık taksit ödemelerinizi ödemeyeceğinizi düşünerek kredi kartı vermez! Peki, garanti bir şekilde kredi kartı nasıl alabilirsiniz? İlk olarak şayet kredi notunuz da sorun yoksa gelir belgesiz dahi kredi kartı alabileceğinizi ilk olarak söylemek isterim. Bunun başvurusunun nasıl yapılacağını da Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar da bahsettim. Ancak, icralık yada avukatlık veya bankaların kara listesinde iseniz o bahsettiğim yöntem kredi kartı almanız için yeterli olmayacaktır. Peki, bu durumda olan tüketiciler Garanti BBVA, AKBANK yada herhangi bir x bankadan nasıl kesin olarak kredi kartı alabilir. Bunun cevabı ise aşağıdaki adımlarda yer almaktadır.

 1. İlk olarak hangi bankanın kredi kartını almak istiyorsanız hiç fark etmeksizin gidin ücretsiz olarak bir mevduat hesabı açtırın.
 2. Sadece nüfus cüzdanı yada ehliyetinizle açtıracağınız bu mevduat hesabına almak istediğiniz kredi kartının limitinin ne kadar olmasını istiyorsanız o kadar bir para yatırın.
 3. Daha sonra bankanın bireysel müşteriler departmanına giderek bloke teminatlı kredi kartı almak istediğinizi beyan edin.

Müşteri hizmetlerinden görevli hiç sorgusuz sualsiz kredi kart başvuru işleminizi başlatacaktır. Emin olun sonrasın da garanti olarak bir kredi kartınız olacaktır. Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nasıl Alınır? da başvuru sonucunun ne zaman ve nasıl öğreneceğinizi bulabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için sizlere 2 ayrı yöntem ile bu konuyu ele almak istedim Bu iki konun ne olduğu hakkında şimdi sizler için bilgiler vereceğim.

 • Garanti BBVA müşteri temsilcisiz ile kredi artı başvurusu yapmak,
 • İnternet şubesi aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapmak.

Yukarıda saydığım bu 2 ana faktör ile sizlerde Garanti BBVA Bankasının kredi kartına sahip olabilirsiniz. Şimdi sizler için bu başvuru yöntemlerini detaylı bir şekilde anlatayım.

1. Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu yöntem iki türlü olarak yapılmaktadır. Birinci yöntem bağlı olduğunuz İl veya İlçenizde bulunan Garanti BBVA bankasına giderek müşteri temsilcisine numara almanız olacaktır Numara alma işlemi yapıldıktan sonra sıranın size gelmesini beklemek olacaktır. Sıranın size geldiğini aldığınız numara ile bankada bulunan numara çağırma ekranlarından hangi müşteri hizmetine gideceğiniz belli olacaktır. Gideceğiniz müşteri hizmetleri sizden ne işlem için hizmet alacağınızı soracaktır. Bu sorunun ardından kredi kartı başvurusu dediğinizden sizden Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızı isteyecektir. Daha sonrasında kendi açacağı ekrandan sizin kredi notunuzu göre avantajlı bir kredi kartı imkanı sunacaktır. Bu şekilde kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

blank

İkinci olan yöntem ise cep telefonunuzdan 4440333 numarasını arayarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlemde telefon bankacılında sizlere sesli yanıt sistemi ile nasıl bir yol izleyeceğinizi detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

2. Garanti BBVA İnternet Şubesi aracılığı İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet şubesi aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için ilk yapmanız gereken Garanti BBVA internet bankacılığına giriş yapmanız gerekmektedir. Burada izleyeceğiniz yol ise;

 • İnternet şubesine giriş yapmak,
 • Bireysel bankacılığa giriş yapmak,
 • Kredi Kartı Başvurusu işlemine girmek.

Burada sizden belli başlı bilgiler bunlar ise şu şekildir;

 1. Telefon numaranız,
 2. Başvuru yapacak kişinin T.C. Kimlik numarası,
 3. Kişisel verilerin saklanması dair kutucuğa işaret koymak,
 4. İşlem Doğrulama Koduna tıklamak.

blank

Bu arada bilmeniz istediğim burada hangi kredi kartı seçmek istiyorsanız ona göre başvuru yapabilirsiniz. Bu belirtilen üç (3) adet kredi kartı vardır. Bunların hangi kartlar olduğu görselde bellidir. Ama yine de bilgi vermem gerekirse şu şekildir;

 • Bonus
 • Shop&Fly
 • American Express

Garanti BBVA bankasının bu kredi kartlarına belirttiğim gibi başvuru yapabilirsiniz. Yardımcı olacağını düşündüğüm https://bit.ly/39Cjp47 bu link sayesinde dire kredi kartı başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu sorgulama işlemi yapabilmek için yukarıdaki başvuru işlemlerini yapanız gerekmektedir. Eğer bu işlemleri yaptıysanız artık kredi kartı başvurunuzu sorgulayabiliriz. İster onaylanmasın, isterse de onaylanmasın kredi kartı başvuru sonucunu sizlere sunacağım bu bilgiler sayesinde rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Eğer bu işlemi şubeden yaparsanız gün içerisinde banka müşteri temsilcisi tarafından aranarak yada kısa SMS gönderilerek sonucu tarafınıza ulaşmaktadır. Şimdi gelelim Kredi Başvurusu sorgulama işleminde izlenecek yollar hakkında bilgi vermeye. İlk yapmanız gereken şey Garanti BBVA internet bankacılığına giriş yapmanız olacaktır. Daha sonrasında ise Bireysel, Kartlar, Kredi Kartı Başvurusu ve son olarak ta Kredi Kartı Başvuru Takip menüsüne girmeniz olacaktır. Burada aynı kredi kartı başvuru işlemindeki gibi bizden belgilerimiz istenmektedir. Bunlar cep numaramız, T.C kimlik numaramız ve işlem doğrulama kodunun girilmesi istenmektedir. Daha sonrasında devam tuşuna basarak kredi kartı başvuru sonucunuz öğrenmiş olacaksınız.

blank

Yukarıda bahsettiğim işlemlerini görselini de sizlere paylaşmak istedi. Bu işlem sonucunda kredi kartınız daha elinize ulaşmadı ise Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Numaralarından ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Faiz Oranları Nelerdir?

Her bankacılık işleminde olduğu gibi Garanti BBVA Bankasının da kredi kartları için faiz uyguladığı durumlar vardır. Buna örnek vermem gerekirse acil ihtiyaçlarda kullanılacak nakit avans işlemidir. BONUS kredi kartınız sizler için 7/24 nakit avans çekim işlemi imkanı sunduğunu bilmenizi isterim. Bu işlemi direk telefon bankacılığı veya internet bankacılığına girerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizler bu işlemden banka tarafından alınan faiz oranını örnek bir tablo ile sizlere sunmak isterim.

Nakit Avans
Masraf Azami Oran Açıklama
Nakit Avans Faizi 1.80 % KKDF ve BSMV eklenir.
Nakit avans Hesaplama Tablosu
Nakit Avans Çekilecek Tutar Vade Geri Ödenecek Tutar
750 TL 12 Ay 859,44 TL
1.350TL 1.546,98 TL
2.200 TL 2.520,95 TL

Sizler için bu faiz oranları ağustos ayı için güncel olarak verilmiştir. Şimdiden kredi kartınız ile güzel alışveriş ve bol bol BONUS kazanmanız dileği ile 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın