Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (%100 Kesin Onaylı)

2022 da banakalardan hiç çalışmayan biri kredi kartı alabilir mi? Evet, alabilir! Peki, kesin onaylı olarak gelir belgesiz kredi kartı veren o bankalar hangileri? İşte bu bankaların isimlerini saymadan size gelir belgesiz kredi kartı alabilmeniz için aranan bir kaç şarttan bahsetmek istiyorum. Gelir belgesiz kredi kartı başvurusunun da diyeceğim o ki, her önüne gelen yapamaz. Zaten yapamıyor olmasıda gerekiyor.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (%100 Kesin Onaylı)

 

Pekala, gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hangi şartları başvuru sahiplerinden arar. Geliri olmayan ev hanımları, öğrenciler yada kazancını kanıtlayamayan serbest meslek sahipleri için bunu aşağıda yer verdim. 2022 yılında limiti yüksek bol taksit imkanı sağlayan harcadıkça da çok hediye para puan kazanmak için kredi kartı almak istiyorsanız, baştan sonra dikkatlice okumanızı bu nedenle öneririm. Tabi Akbank, Ziraat bankası yada Garanti BBVA Bonus kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Kimlere Veriliyor?

Gelir belgesiz kredi kartı kimlere veriliyor derseniz, size net olarak söylemek isterim ki! 18 yaşında büyük herkes bahsetmiş olduğumuz şekilde alabilir. Hem de kesin olarak aşağıda isimlerini saymış olduğumuz gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardan bu kartları alabilir. Üstelik kredi notunuz düşük olsa bile hatta hiç oluşmamış ev hanımı, öğrenci yada serbest meslek sahibi dahi olsanız bu yöntemle kredi kartına kesin sahip olabilirsiniz. Bu yöntemin ismi ise ‘Bloke Teminatlı Kredi Kartı’ tır.

Sizler için paylaşmış olduğum ‘Bloke Teminatlı Kredi Kartı’ başvuru şartlarına şayet uygun olmadığınızı düşünüyorsanız, yine karamsarlığa girmenize hiç gerek yoktur. Çünkü, konu başlığımızda da olduğu gibi sadece gelir belgeniz olmaması durumunda aşağıda yer alan bankalara başvuru da bulunma şansınız vardır. Başvuruların bankalara göre nasıl yapılacağını ise başvuru formlarıyla bankalara göre başlıkların altında bulabilirsiniz.

Çalışmayan Kişi Kredi Kartı Alabilir Mi?

Bir çok banka politikası gereği çalışmayan kişilere kredi kartı vermeyi uygun görmez. Nedeni ise ödenemeyecek kredi kartı borçları olduğu için. Peki böyle kişiler nasıl yol izlemeli; örneğin ev sakinlerinden bir veya bir kaçının gelir belgesi ver ise o gelir belgesini kullanarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı tabi ki ek kart çıkarttırarak Çıkarılan bu ek kartı kendi adınızı çıkartabilir borcunu da kendiniz ödeye birsiniz. Bu sayede hem kredi kartınız olmuş olacak hem de kredi notunuz artmış olacaktır. Kredi notunuzun önemini ise Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? daha önceden yazdığım bu yazıda sizlerle paylaşmıştım. Artan bu kredi notu ile daha sonrasında kendinize ait bir kredi kartına da sahip olabilirsiniz.

blank

Yukarıda görsel olarak ta belirttiğim gibi ek kart bu şekil olaraktır. Ana karta göre limitiniz düşük olacaktır ama en azından kendi adınıza bir kredi kartına sahip olacaksınız.

Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi kartları günümüz şartlarında oldukça rağbet gören bir ödeme aracı olmaktadır. Bu nedenli öneme sahip olan kredi kartları her kesimin ilgi ve alakasını çekmektedir. Hem taksitlendirme olsun hem de harcadığınız tutarı bir ay sonra ödeme imkanı sunduğu için oldukça tercih edilmektedir. Bu imkanlardan yararlanana bilmeniz için yukarıdaki maddelerde gelir belgeniz olmadığında nasıl kredi kartı sahibi olunacağından bahsetmiştim. Kredi kartı istiyorsunuz ama hangi bankanın sizlere kredi kartı verdiğini bilmiyorsunuz. Şimdi sizlere şubeye gitmeden gelir belgesiz hangi bankaların kredi kartı verdiğini ve nasıl başvuru yapıldığından biraz bahsedeceğim.

 • Kesin Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar
 • Akbank
 • Ziraat bankası
 • Garanti BBVA bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • Deniz Bank
 • Vakıfbank

Yukarıda saydığım bu bütün bankalardan gelir belgesi olarak kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Aynı zaman da sizlere Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri yazımda nasıl kredi kullanacağınızı aktardım. Şimdi gelelim yukarda sizlere bahsettiğim bankalardan gelir belgesiz ve kesin onaylı kredi kartı nasıl alınıyor inceleyelim.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Akbank’tan gelir belgesi kredi kartı başvurusunu yapabilmeniz için yapmanız gereken şey SMS yolu ile kredi kartı başvurusu yapmanız olacaktır. Peki nasıl mı maddeler halinde sizlere bahsedeyim;

 1. Kredi yazarak boşluk bırakmanız gerekmektedir.
 2. Vatandaşlık numaranız yani T.C. kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir.
 3. Bu yazılanları 4425’e göndermeniz gerekmektedir.

blank

Yukarıdaki işlemleri doğru bir şekilde beyan ettiğiniz taktirde kredi notunuzun da sıkıntısı yok ise kredi kartınızın çıkmamam gibi bir ihtimali yoktur.

Garanti BBVA Bordrosuz Kredi Kartı Nasıl Başvurulur 

Garanti BBVA bankasının Bonus kredi kartı başvurusunu yapabilmeniz için yapmanız gereken ilk öncelik belirttiğim bu linke giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise kendinize ait telefon numarasını girerek aynı şekilde kendi adınıza ait T.C. kimlik numarasını doğru bir şekilde belirtilen alanlara yazıp işlem doğrulama kutusundaki bilgileri belirtilen harf ve rakamları girerek gelir belgesiz direk kredi karı başvurusunda bulunabilirsiniz.

blank

Yukarıda belirttiğim gibi bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası İşsiz Olan Kişilere Kredi Kartı İmkanı

Türkiye İş Bankasına özel ve gelir belgesi olmayan kişilere kart aidat ücreti olmayan bir kredi kartı imkanı vardır. Bu kredi kartının adı ise Maximum Aidatsız Kredi kartıdır. Peki bu kredi kartının yararları nelerdir ve nasıl başvuru yapılır.

 1. Bu karta sahip olanlar yıllık kredi kartı ücreti ödemezler.
 2. Bu kart üyesi olan iş yerlerinden MaxiPuan ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.
 3. Bu karta aynı zamanda vadesiz hesabınızı tanımlayabilirsiniz.
 4. Tek çekim yani tek ödeme yaptığınız işlemleri
 5. Nakit ihtiyaçlarınıza nakit avans çekip dilersiniz 12 taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
 6. Aynı zamanda yakınlarınız için ek kart talep edip onlarında bir kredi kartı sahibi yapabilirsiniz.

blank

Peki böyle imkanlara sahip bir kredi kartına gelir belgesi SMS ile nasıl başvurabilirsiniz gelin birlikte görelim.

  • AİDATSIZ yazıp boşluk bırakmanı gerekmektedir.
  • T.C. kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir.
  • Bu bilgileri yazarak 4402’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda belirttiğim bu bilgeleri eksiksiz bir şekilde SMS göndermeniz gerekmektedir.

Denizbank Gelirsiz Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank kredi kartı başvurusunu gelir belgesiz nasıl yapacağınız konusunda sizlere hem görsel olarak hem de yazılı bir şekilde anlatacağım. Bu sayede şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İlk yapmanız gereken Denizbank kredi kartı başvuru sayfasını açmanız gerekmektedir. Burada sizden istenen bilgiler ise;

   • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız
   • Cep Telefonu Numaranız
   • Ekranda Görülen Güvenlik Kodunu Kutucuğa Yazmanız Olacaktır.

blank

Yukarıda belirtiğim gibi görsel olarak ta sizlere sunduğum bu başvuru sayesinde gelir belgesiz kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (Gelir Belgesiz)

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için şubeye gitmenize gerek olmadığını bilmenizi isterim. Üstelik gelir belgeniz yok ise direk SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Nasıl mı işte cevabı;

 1. VB yazıp bir boşluk bırakmanız gerekmektedir.
 2. Boşluk işleminden sonra 11 haneli T.C. kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir.
 3. Alıcı kısmını ise 5724 yazarak SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda saydığım bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yazmanız sonucu şubeye gitmeden ve gelir belgesi olmadan kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Tabi kredi kartı başvurusunu bulunmadan önce veya bulunduktan sonra Vakıfbank’ın ekim ayına özel 1.91 faiz oranı ile kredi kullanımı yapabilirsiniz. Bu kullanacağınız kredi ise sizin kredi notunuzu yükseltmeye yarayacaktır. Şimdi sizlere 17.500 TL tutarında 12 aydan 36 aya kadar 5 farklı kredi hesaplaması yapacağım.

Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit Ödeme Toplam Maliyet
17.500 TL 12 1.684,61 TL 20.215,35 TL
18 1.197,47 TL 21.554,44 TL
24 956,13 TL 22.947,19 TL
30 813,09 TL 24.392,92 TL
36 719,18 TL 25.890,55 TL

Yukarıda sunduğum bu kredi hesaplamasını ve başvuru yapabilmeniz için Vakıfbank kredi başvurusu linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 2 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 15 Yorum
 1. blank Ahmet kılınç dedi ki:

  kıredi kartı başvurusu yapmak istiyorum

  1. İnternet üzerinden ön başvurunuzu istediğiniz banka için yapabilirsiniz.

 2. blank yaswmin dedi ki:

  Kredi karti basvurusu yapabilirmiyim

  1. tabi ki kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizlere yazımda nasıl başvuru yapılacağından bahsetmiştim. Hangi banka kredi kartına başvuru yapmayı düşünüyorsunuz.

   1. blank tuğba Güner dedi ki:

    Ben kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum 10000 istiyorum limit

    1. size şöyle yardımcı olayım tuğba hanım öncelik ile kredi notunuz bu kadar yüksek bir limite uygun olup olmadığı hakkında bir bilgi sahipmisiniz? değil iseniz https://www.esnafkredisi.net/kredi-notu-nedir-ucretsiz-4-yontemle-nasil-ogrenilir/ bu uzantıdan sizlere yardımcı olmak isterim. Eğer kredi notunuzda herhangi bir problem yok ise hangi bankadan kredi kullanmak istiyorsanız yine yardımcı olmaya çalışırım.

    2. blank İsmail dedi ki:

     Kiredi

 3. blank Ugur akca dedi ki:

  Ben kredi kartı istiorm ama alamıyorum serbest çalışıyorum ama kredi kartı almak istyorm

  1. Muhtemelen kredi notunuzdan dolayı alamıyorsunuz. İpotek teminatlı olarak kesin olarak kredi kartınızı alabilirsiniz.

 4. blank Ramil dedi ki:

  Yabanci kimlik numarası ile kredi karti alabilirmiyim

  1. Hayır, Türkiye’de alamazsınız.

  2. blank Barış dedi ki:

   Yasemın hnım nerde o dılekcebnde yasal takıbe dustum borcumu kpttım kredı cıkmıyo

 5. blank Özkan dedi ki:

  Sigortam var duzenli maaşım var ama kredi kart vermiyorlar daha önce kredi kart tan kırmızı kalem yedim yedim ama üzerinden baya zaman geçti nasil alirim kart limiti düşük olsada fark etmez

  1. Sitemde sicil affı ile ilgili bir yazı var. Bu yazıda yer alan örnek dilekçeyi bankanın genel müdürlüğüne yollarmısınız.

 6. blank Barış dedi ki:

  Mrb sıcıl affı nerde nasıl oluyo

Bir Yorum Yazın