Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Holo (HOT) Coin Nedir? Kaç Para Olur? Kime Ait? Geleceği Nedir?

Coinlerin içinde bol sıfır olunca ben ayrı bir ilgi duyarım. Tabi bu bol sıfırlı coinler güvenilir olmasını özenle seçerim. Yani güvenilirlikten kastım, sağlam proje ve ekibe sahip olanlardır. Tam burada dikkatimi Holo (HOT) coin çekti. Bu coin hakkında sizlere vereceğim bilgileri bu yazıma 5 dakika ayırıp göz attığınızda bana hak vereceksiniz. Bu sayede sizlerde göreceksiniz Holo (HOT) coin geleceğinin ne kadar fazla önemli olduğunu anlatacağım projelerle öğreneceksiniz.  

Holo (HOT) Coin Nedir? Kaç Para Olur? Kime Ait? Geleceği Nedir?

 

Konuya direk sizlere Holo (HOT) coin geleceğini nedir diye ele almayacağım. İlk olarak sizlere Holo (HOT) coin nedir? Kime aittir? Bu zamana kadar en çok gördüğü para birimi kaç oldu? Daha ilerisinde bu coin en fazla kaç TL görür. Gibi bütün soruların yanıtlarını sizlere vereceğim. Tabi verdiğim bu bilgiler kesinle yatırım tavsiyesi değildir. Yani sizler zaten Holo projelerini gördüğünüzde 2022 ve 2023 yıllarında ne kadar olacağını az çok tahmin edeceksiniz. Şimdi yukarıda sizlere bahsettiğim bütün konuları başlık başlık gelin inceleyelim.

Holochain Coin En Yüksek Ne Kadar Oldu? (Haftalık Grafik)

Holo (HOT) coin en yüksek ne kadar oldu derseniz burada bulabileceksiniz. Sizlere kendi düşüncem olarak ileride ne kadar olacağını söylemem çok uygun olmaz sanırım. Ama sizlere bugüne kadar Holo (HOT) coin kaç TL oldu? Şuan için piyasa değeri ne? Haftalık olarak düşmüş mü olmuş çıkış mı olmuş? Bütün bunların bilgisin sizlere tablo şeklinde yer verebilirim. Daha sonrasında ise sizlere Holo coin nedir? Geleceği nereye gider? Kimin olduğunu ve hangi borsalarda sergilendiğini de alt başlıklarda detaylı bir şekilde yer vereceğim. şimdi ise değerlerini bir görelim.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ:348,99 M BU HAFTA DEĞERİ:347,05 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA ARZI: 173,34 B BU HAFTA  ARZI: 173,34 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA HACMİ:19,50 M BU HAFTA HACMİ:43,70 M
 FİYATI (TL) 04.10.2022:0.03746 11.10.2022:0.03721
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -1,04%
EN YÜKSEK NE KADAR OLDU ($) : Coinmarketcap verilerine göre 05.04.2021 tarihinde en fazla 0.2331 TL’yi gördü.

Birde arkadaşlar sizlere haftalık fiyat değişimlerinin nasıl olduğunu da vereyim. Bunu da bu sayede takip etmiş olursunuz.

TARİH FİYAT
12.09.2022 0.04306
19.09.2022 0.03635
26.0.2022 0.03743
04.10.2022 0.03746
11.10.2022 0.03721

Holo (HOT) coin sizlere bütün verilerini yukarıda en ince ayrıntısına kadar verdim. Şimdi sıra geldi yıllardır bildiğimiz Türk borsası olan PARİBU’da yer alan Holo (HOT) coin hakkında bilinmeyenleri öğrenmeye. Bununla birlikte kimin neden bu piyasaya çıkardığını da sizlere anlatacağım.

Holo (HOT) Coin Nedir? Hangi Özellikleri Vardır?

Holo (HOT) nedir? Hangi özellikleri vardır? Konularına değinmeden önce sizlere projenin geliştirilme aşamasında olduğunu söylemek isterim. Yani aslında Holo coin 2018 yılında çıksa da her yıl kendini geliştire geliştire ilerlemektedir. Bu coin tamamen bağımsız olarak kendine özgü platformda işlem gördüğünü de söylemeden geçemeyeceğim. Bu konu aslında çok önemli diyebilirim. Bağımsız oluşu diğer coinlere göre ayrı bir hız ve hava katmaktadır. Yani kendi platformu olduğu için Holo kullanıcılarına daha ucuz işlemler sağlayacağını söylemektedir. Şimdi büyün bu bilgileri verdikten sonra Holo(HOT) coin nedir konusunu sizlere özelliklerinle anlatarak tanımını vereceğiz.

  1. Bu kripto para ERC-20 tabanında üretilmiş bir para birimidir.
  2. ICO çalışması ile 2018 yılında piyasaya sürüldüğünü söyleyebilirim.
  3. Holochain bütün katılımcısına kendine özgü “zincirini” veren Dağıtık Hash Tablosu (DHT) kullanan uygulamalara veri bütünlüğü protokolünü sağlamaktadır.
  4. Çevre dostu olduğunu sizlere söyleyebilirim. Nedeniz ise madencilik işlemine sahip olmadığından dolayı diyebilirim.. Bu coine diğer coinlere nazaran saldırı riskinin olmadığını da söyleyebilirim.

Evet arkadaşalar yukarıdaki bu özellikleri de sizlere verdiğimize göre artık Holo coin nedir? konusuna sizlere verebilirim.

Holo (HOT) Coin Nedir?
Merkeziyetsiz uygulamalar geliştirip, çalıştırıp ve finansal işlemler yapılabilen bir platformdur.

Evet arkadaşlar HOT (Holo) coinin ne olduğu sizlere anlattık. Bu coinin bütün özelliklerini de sizlere verdiğimize göre artık Bu coin güvenilir mi ve sahibi kim onu da göreceğiz.

Holo (HOT) Coin Kimin? Hangi Ülkeye Ait? Güvenilir Mi?

Holo yani piyasada kısa adı olan (HOT) kimin? Hangi ülkeye ve kime ait olduğunu merak ederseniz sizlere hemen vereceğim. Bunun yanı sıra güvenilir mi? konusunda değineceğiz. Bu 3 sorunun cevabını ilk sırayı alan Holo (HOT) coinin kimin olduğu hakkında sizlere hemen bilgi vereyim.

Waves Coin Hangi Ülkenin? CEO’su Kim? Geleceği Ne Olur? konusuna bir göz atın derim. En az Holo gibi değer gören bir coindir.

Holo (HOT) Coin Kurucuları Kimlerdir?

Holo (HOT) coin kurucuları 2 kişiden oluşmaktadır. bu isimlerin kimler olduğunu merak ediyorsanız. Sizlere hemen vereyim.

  1. Arthur Brock
  2. Eric Harris-Braun

Bu iki kişi kurucusu diyebilirim. Bu kişiler çok akıllı sözleşme yatırımcısıdır diyebilirim. Şimdi tek tek bu kişileri bir tanıyalım.

Eric Harris-Braun

blank

Arthur Brocky

blank

Holo (HOT) Kime Ait ve Hangi Ülkenin? 

Bu coinin kurucu olan 2 kişi ABD vatandaşıdır. Arthur Brocky şuan Colorado da ikamet ettiğini söyleyebilirim. Eric Harris-Braun ise Canaan yani New York ta oturmaktadır. Bu iki kurucudan da anlaşıldığı üzere ABD ülkesinde olan bir kripto paradır. Merkeziyetsiz olduğu için bu coin sizlere direk ABD ülkesine ait olan bir kripto para birimi demek doğru olmaz. Eğer merkeziyetli olmuş olsaydı o zaman bunu rahatlıkla söyleyebilirdik.

Holo (HOT) coinin en çok merak edilen konusu ise güvenilir mi? Arkadaşlar fiziki olmayan kripto para birimlerine ne kadar güveniyorsanız HOT (Holo) coinede o kadar fazla güvenebilirsiniz. Yani yine de bir oran vermem gerekiyorsa ne kadar güvenirliğine, hangi borsalarda sergilendiğine bakılması gerekmektedir. Sizlere bunu da bir alt başlıkta hangi borsalarda sergilendiğini sizlere verdim. Şimdi görelim bakalım hangi borsada yer almaktadır.

Holo (HOT) Hangi Borsalarda Var? Kaç Borsada Sergileniyor?

Holo (HOT) hangi borsada var? Sergilendiği yerli ve yabancı borsaları size verdiğimde sizlerde bu coine ne kadar güvenebileceğinizi göreceksiniz. Şimdi sizlere bu coinin sergilendiği bütün borsaları vereceğim.

Sıra No Sergilendiği Borsalar
1 Paribu
2 Binance
3 BigONE
4 Bitrue
5 CoinEx
6 Bitexen
7 ProBit
8 MXC.COM

Evet arkadaşlar araştırmalarım sonucu HOLO (HOT) coinin sergilendiği yerli ve yabancı borsaları yukarıda sizlere verdim. Toplamda 8 borsada karşımıza çıkmaktadır. Peki bu coinin sergilendiği borsalara göre nasıl güvenilir olduğunu anlayacağız der gibisiniz. Bunun için ise sizlere Dünyanın En Güvenilir 10 Kripto Para Borsa Sitesinin Uygulaması yazıma göz atınız. Sizlere şimdi de Holo HOT coinin geleceği hakkında bilgi vermek isterim.

Holo Geleceği Ne Olur? Kaç TL Görür? (1 TL Olur Mu?)

Evet arkadaşlar Holo HOT coinin geleceği ne olur? Kaç TL’yi görür? 1 TL olur mu? Gibi sorular oldukça fazla piyasada dönmektedir. Sizlere bu konular hakkındaki verdiğim bilgiler tamamen benim kendi düşüncemdir. Yasal uyarı olarak sizlere bunu söylemek isterim. Yani yatırım tavsiyesi olarak algılanmasını kesinlikle istemem. Şimdi sizlere bu uyarımı yaptıktan hemen sonra piyasada da merak edilen sorunun cevabını sizlere vereyim. Holo coin geleceği nedir? Sorunun yani.

Holo coin geleceği bütün alt coinlerde olduğu gibi ana coin olan BTC Bitcoin’e direk bağlı diyebilirim. Yani şunu söyleyebilirim size BTC yükselmeden Holo (HOT) coin yükselmesi veya diğer coinlerin yükselmesi çok zor. Eğer artarsa ya yeni borsalara girerler yada önemli anlaşmalar yapmış olurlar. Yani dediğim gibi bu 2 şey yerine gelirse Holo (HOT) coin artış yapar. Yani size şu şekil söyleyim.

  • Holo coin yeni borsalara girdiğinde,
  • Yada yeni projelerde yer aldığında,

Bu iki olay olursa HOT Holo mükemmel artışlara ulaşır. O zaman belki de 1 TL bile olması içten bile değil. Eğer bunlar olmazsa BTC bağlı yükselmeler olur. Bu ve bunlar gibi coinler hakkında bilgi almak isterseniz eğer https://www.esnafkredisi.net/kripto/ bu link sayesinde ulaşabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın