Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

İstanbul Evlere İş Veren 17 Firma Adres Telefon Numarası

İstanbul Evlere İş Veren 17 Firma Adres Telefon Numarası

 

Evlere iş veren firmaların sayısı her geçen gün artmakta. İşçilerin masraflarını en aza indirmek amacıyla firmalar artık evlere iş veriyor. Bu sayede işçinin yol + yemek parasını vermemiş oluyor. Bakıldığında hem firma hem de işçi karlı çıkıyor. En kalabalık illerde tercih edilen bu iş modelinde öne çıkan İstanbul hakkında evlere iş veren firmaları araştırdım. İkamet adresi İstanbul ilinde olanlar için 17 firmanın adres ve telefon numaralarını içerikte bulabilirsiniz. Makaleye giriş yapmadan önce sizi bir konuda uyarmam gerek. Her firma ne yazık ki güvenilir değil. Dolandırıcı olan firmalara itibar göstermemeniz gerekecek. Peki bunu nasıl anlayacaksınız? Hemen cevap vereyim. Eğer evde iş başvurusunda bulunduğunuz firma sizden depozito veya kaparo istiyorsa bilin ki dolandırıcıdır. Üstelik neden kaparo? diye sorarsanız size işinize bağlı olarak size kargolayacakları malzemeler için güvence bedeli olarak talep ettiklerini söyleyecekler. Asla kanmayın.! Gereken uyarıyı yaptığımı düşünüyorum. Umarım dikkate alırsınız. O halde İstanbul evlere iş veren 17 firma adres ve telefon numarasını sizlerle paylaşayım.

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar Hangileridir? Fabrikadan Eve İş İmkanı

Evde ek iş yaparak para kazanma, 2022’de en çok tercih edilen mesleklerden biri olmuştur. Öyle ki satış ekibini oluşturan kişiler sadece sigorta ödemelerini yapmakla kalmıyor, aynı zamanda ev rahatlığında evden çalışarak para kazanabiliyorlar. Özellikle İstanbul’da binlerce kişi ambalaj şirketlerinden evden ek gelir elde ediyor. Birçok kişi asıl işverenlerin iletişim bilgilerini, siparişin şartlarını ve kimin işe alındığını soruyor. Bu makalede, öncesinde de bahsettiğim gibi hem diğer işverenlerin iş ilanlarını hem de onlarla nasıl iletişime geçileceğini ele aldık. Evinizden çıkmadan nasıl para kazanabileceğinizi ve buna olanak sağlayan firmaların hangileri olduğunu sizler için araştırdım. Fabrikadan eve iş imkanından yararlanabilirsiniz. Peki ama nasıl? Çorap, kalem, gözlük, mandal, kürdan vb. hepsi fabrikalarda üretilmektedir. Bu tür ürünler için işyerinde çalışan sayısı az ise hane halkına iş sağlayan şirketler var. Bu tür fabrikalar, işleri evlere yaptırır ve karşılığında günlük olarak ödeme yapar. Bu tip fabrikalar için hangi sektörde ambalaj üretimi yapmak isterseniz isteyin, o ürüne ait fabrika iletişim bilgilerini alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bu fabrikalar sizden tavsiye isteyecektir. Bu yüzden çevrenizde fabrikalarda iş bulan insanlar varsa çok daha kolay olacaktır.

İstanbul Evlere İş Veren Firmalar Güvenilir mi?

Ülke genelinde birçok tedarikçi firma faaliyet göstermektedir. Ayrıca organize sanayi bölgelerindeki firmalar evlere iş gönderiyor. Bu firmalara ulaşmak kolaydır. Sosyal medya, broşür gibi kanallardan ulaşmak çok kolay. Ancak kadınlar güvenilir bir iş ararken dikkatli olmalıdır. Bu işler için çok para olduğunu söylemek yanlış olur. Ücret iş bittikten sonra ödenir. İnternette yayınlanan reklamlardan büyük miktarda para kazandığını iddia eden kişilerden uzak durmanızı öneririz. Unutulmamalıdır ki bu kişiler dolandırıcıdır. Özellikle kişisel bilgilerinizi, adresinizi, telefon numaranızı, kredi kartı numaranızı, şifrenizi vb. vermemenizi rica ederim. Bilgi isteyen kişilerden uzak durunuz. Güveninizi kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklardır. Çevrenizde bu tür iş yapan kişiler varsa, onlardan işi nereden ve kimden aldıkları hakkında bilgi alabilir, saygın firmalarla iletişime geçmenizi kolaylaştırabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar güvenilir mi? sorusunun cevabından önce güvenilir firmalar nasıl bulunur? sorusunu cevaplamak daha mantıklı olacaktır. Öyle ki evde ekstra iş yapmak için en güvenli yerler tanıdığınız ve tanıdığınız kişilerin daha önce çalışıp ücret ödediği yerlerdir. Ayrıca İŞKUR üzerinden bulabileceğiniz ve ziyaret ederek işyerlerini doğrulayabileceğiniz vergi numaralarına sahip şirketler de internetten bulabileceğinizden daha güvenlidir.

İŞKUR Evde İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Online olarak internet üzerinden evde iş bakıyorsanız, size önerebileceğim ilk ve tek yer İŞKUR olacaktır. İŞKUR üzerinden filtreleme yapmanız durumunda kısa süre içerisinde istediğiniz ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şimdi İŞKUR evde iş başvurusu nasıl yapılır? sorusunun cevabını görsel yardımı ile anlatayım.

Arama motorunuza “İŞKUR evde paketleme iş ilanları” yazmanız gerekiyor. Ardından İŞKUR web adresine tıklayın.

işkur evde paketleme iş ilanları

işkur evde paketleme iş ilanları

Aşağıda yer alan ekranda gerekli kriterleri yazarak iş arama sonucunu daraltabilirsiniz. İl/ ilçe ve meslek seçerek İstanbul evlere iş veren firmaların ilanlarını görebilirsiniz.

Evde maske paketleme yaparak en az asgari ücret kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Sizin için hazırladığım Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar 2022 Ne Kadar Kazandırır? adlı makalemde detaylarıyla bahsettim. İncelemenizi tavsiye ederim. 🙂

işkur açık iş ilanları

işkur açık iş ilanları

Örnek olması adına sizler için açık pozisyonları filtreleme seçeneklerinden “İstanbul” seçerek daralttım.

açık pozisyonlar

açık pozisyonlar

Size uygun olan ilanların detaylarını görüntülemek için ilgili pozisyona tıklayın ve e-devlet şifreniz ile iş başvurusunda bulunun. Şimdiden hayırlı olsun. 🙂

Sadece maske paketleme değil.! Paketleme adı altındaki tüm gelir getirici işleri evinizden çıkmadan yapabilirsiniz. Peki ama nasıl? Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve 10 Haneli Telefon Numaraları adlı içeriğime göz atmanızı tavsiye ederim.

Firmaların Kargo ile Eve Gönderdiği İşler Nelerdir?

Firmaların bu pozisyonlarda çalışabilecek kişileri bulması zor değildir. Çünkü iş hayatına aktif olarak katılamayanlar ya da tercih etmeyenler bu yöntemler ile hanesine gelir sağlamakta. Firmaların kargo ile eve gönderdiği işlerin bir listesini yaptım. İşler hakkında hazırladığım tabloyu incelemenizi tavsiye ediyorum. Siz de bu işleri evde yaparak para kazanabilirsiniz. Firmaların kargo ile eve gönderdiği işler nelerdir? sorusunu cevabını; hadi gelin inceleyelim..

Firmaların Kargo ile Eve Gönderdiği İşler Nelerdir?
Poşet katlama işi Bardak paketleme
Balon paketleme işi Mum paketleme
Evde kına paketleme Nikah şekeri paketleme işi
Galoş paketleme Kürdan paketleme
Evde kuru temizleme işi Evde maske paketleme işi
Evde terzilik işi Mandal Paketleme
Evde sabun işi Pipet paketleme
Tekstil fabrikaları için evde iplik ayıklama işi Boncuk İşleme işi

Kargo ile malzemeleri göndererek evlere iş veren firmaların hangi işleri çalışmak isteyenlere verdiğini yukarıda listeledim. Yukarıdakiler ve benzerleri ile ilgili iş yapmak istiyorsanız ikamet ettiğiniz il ya da ilçedeki kurum/kuruluş ve fabrikalara müracaat etmenizi öneririm. İŞKUR dışında internet üzerinden yapacağınız iş başvurusu hezimetle sonuçlanabilir aynı zamanda dolandırılabilirsiniz.

Evde Yemek Yaparak Para Kazanabilirsiniz!

Konumuz gereğince evde ek gelir elde etmek isteyen kişilere imkan tanıyan firmalar evlere iş veriyor. Bilinen işlerin yanında yemek yaparak da para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evinizde günlük yaptığınız yemeklere ilave olarak firmanın 50, 100, 200 veya daha fazla kişi için talep ettiği yemek işi üzerinden para kazanabilirsiniz. Size örnek olması adına evde yemek yaparak para kazanabileceğiniz işleri tablo halinde göstermek isterim.

Evde Yemek Yaparak Para Kazandıran İşler Hangileri?
Sarma Sarmak Börek açmak
Mantı Yapmak Çiğ Köfte Yapmak
Evde gözleme yapmak Kısır yapmak

Yukarıdaki yer alan işler ve benzerlerini yaparak para kazanmak için gıda firmaları, pastaneler ve fabrikalara başvurabilirsiniz.

Firmaların iletişim bilgilerine geçmeden önce size bir haberim var.! Türkiye’nin en popüler alışveriş sitesinde satış yapmak ister misiniz? Üstelik evinizin rahatlığı ile para kazanacaksınız desem? Trendyol Evde Paketleme İş İlanları (İzmir İstanbul) adlı makaleme göz atmanızı şiddetle öneririm. 🙂

İstanbul Evlere İş Veren 17 Firma Adres Telefon Numarası

İstanbul ilinde ikamet edenlerin en çok araştırdığı evlere iş veren firmaların bir listesini sizler için hazırladım. Bulduğum 17 firmanın aynı zamanda adres ve telefon numaralarını da aşağıdaki tabloya ekledim. Yalnız belirtmem de fayda olacağını düşündüğüm bir konu var. Aşağıda yer alan 17 firma adres telefon numaralarını aramanız gerekiyor. Çünkü, örneğin kimi firma paketleme elemanı ararken kimi şirket de evde paketleme işçisi alımı yapıyor. Bunun için arayıp doğru bilgiyi ilgili firmadan almanızı öneririm.

Yukarıdaki adres ve telefon numarası bilgilerini verdiğim firmaları arayarak evlere iş verip vermediğini sorun. En doğru bilgiyi direkt firma ile iletişime geçerek elde edebilirsiniz. Umarım faydası olmuştur. Şimdiden hayırlı olsun. 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 10 Average: 1.5]
Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. blank ABDULLATİF dedi ki:

  Merhaba ben eve iş almak istiyorum ama ben yabancıyım iş veriyor musunuz bana lütfen

 2. blank ABDULLATİF dedi ki:

  Merhaba ben eve iş almak istiyorum

 3. blank Elvina dedi ki:

  Gungoren

 4. blank Suzan gültaş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 5. blank Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 6. blank Ayşe dedi ki:

  Gebze de oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bir Yorum Yazın