Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Kahve Dünyası Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Nedir?

Kahve Dünyası 2014 yılından 2022 yılına kadar siz değerli girişimcilere bayilik imkanı vermektedir. Kahve Dünyası kahveye yön veren firmalar arasında ilk sıralarsa yerini almıştır. Bayiliklerini yurt içi ve yurt dışı olarak verdiği için adını çok fazla yere duyurmuştur. Böylede olunca herkes Kahve Dünyası Franchise bedelini merak etmektedir. Genel olarak kapalı alışveriş merkezlerinde tercih edilen bir markadır. Tabi isteyen kişiler bu markayı normal bir bina altına da açabiliyorlar. Bunu için tabi bir bedel ödemeleri gerekiyor. Bayilik konusunda çok fazla titizlik yapan bu firma sizleri biraz zorlayabilir. Ama bayiliği aldıktan sonra aylık kazançlarınız nerede ise sizin bir yerde çalışıp kazanamayacağınız paralara ulaşabilirler. 

Kahve Dünyası Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Nedir?

 

Bizleri bu yazımda hangi konular beklemekte arkadaşlar görelim. 1. Kahve Dünyası bayilik şartlarının neler olduğunu bulabileceksiniz. 2. Bayiliği ne kadara alabiliyorsunuz? 3. İsim hakkı bedelli var mı? 4. Kahve Dünyası bayiliği alındığında bizi bekleyen avantajlar neler olacak. 5. Kahve Dünyası aylık olarak bize ne kadar gelir elde etme imkanı sağlar. 6. Bayiliğini alacağınız Kahve Dünyasının genel merkez iletişim numarasının ne olduğunu bu yazımda sizlere en ince ayrıntısına kadar verdim. Şimdi gelin görelim bakalım Kahve Dünyası hakkında bizleri neler bekliyor. Bayilik (Franchise) almak mantıklı mı? Değil mi?

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

Kahve Dünyası bayilik alma şartları biraz diğer firmalara göre zor olmaktadır. Nedeni ise Franchise isim hakkı verdiğinde bayilerini hep denetim altında tuttuğu içindir. Yani buradan da anlaşıldığı üzere isim hakkını sizlere vermiş olsa dahi yönetim kısmında bir söz hakkı olmak istemektedir. Yani bunu neden yapıyor derseniz hemen sizlere söyleyeyim. İsim hakkını verdiği için herkes kendine göre bir işletme yapıp kötü izlenimlerin olması engellemek için. Peki Kahve Dünyası alabilmek için sizden hangi şartlar beklenmekte görelim.

 1. Sizlerden en önemli şartı içerisine işletmenin belirttiği doğrultuda doldurmanız gerekmektedir.
 2. Kahve Dünyası bayilik alırken dükkanı açacağınız işletme adresi oldukça çok önemlidir. Bunun önceliği AVM girişleri veya çok işlet bir cadde olması gerekiyor.
 3. Kahve Dünyası bayiliği alacaksanız kesinlikle eğitime girmeni gereklidir. Eğer eğitime girmeyi tercih edemiyorsanız ne yazık ki! bayiliği alamazsınız. Her personel eğitim alma şartı vardır.
 4. Verilen bu eğitimlerde marka adı altında bütün bilgilere hakim olmanız gerekli.
 5. Sizden istenen bu şartları yerine getirebiliyorsanız Kahve Dükkanı bayiliğini alabilirsiniz.
 6. Bayilik için tutacağınız dükkan metre kare (m2) olarak büyük olması gereklidir.

blank

Sizlere en büyük önerim lokasyonunuzu iyi seçmelisiniz. İşletmeniz öyle bir yerde olması gerekli ki bütün herkesin dikkatini çekmesi gereklidir. Bunun nedeni yüksek cirolar ve Kahve Dünyasının daha kolay bulunabilen bir yer olması gerektiği içindir. Kahve Dünyası düz bir kahve dükkanı mantığı ile açılacaksa bayi yetkilileri buna karşı çıkacaktır. Daha çok isim hakkını taşabilecek kişiler ile bu yola devam etmek istemektedir. Yukarıda dediğim gibi Kahve Dükkanının verdiği eğitimleri almadan kesinlikle dükkan açamıyorsunuz. Bu verdiğim eğitimleri başarılı bir şekilde yerine getirmeniz gereklidir. Şimdi sizlere Kahve Dünyası bayiliği almanın maliyeti ne kadar olmakta onu anlatacağım. Bu maliyete göre sizler alma veya almama konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Kahve Dünyası Bayilik Alma Maliyeti Nedir?

Kahve Dükkanı bayiliği alacaksınız ama ne kadar bir maliyet ile bu işi kuracaksınız bilmiyorsanız sizlere bu konu hakkında biraz bilgi vereyim. Açıkçası arkadaşlar bayilik için cebinizden şu adar para çıkar diye bir şey diyemem. Bunun için sizin tutacağınız dükkanın m2’sinden tutun alıştıracağınız eleman sayısına göre değişmektedir. Dükkan metre karesi (m2) neden bu kadar önemli hemen sizlere açıklayım. Bayi yetkilileri sizin tutacağınız dükkana göre içerisini koyacağınız ürün yelpazesini geniş tutmak ister. Nedeni ise itibarın kaybolmaması için. Birde dükkan çok büyük ise elaman çalıştırmanız fazlalaşacaktır. Bundan dolayı sizlere net bir cevap vermem mümkün olmamaktadır. Bunun yanı sıra dükkan içerisine yapacağınız maliyeti hesaplamıyorum bile. Buda dükkanın boyutu ile doğru orantılıdır. Dükkan içeresindeki maliyetten kastım şunlardır.

 • Dekorasyon,
 • Ürün alımı,
 • Personel ihtiyacı
 • Reklam giydirmeleri

Gibi özellikler sizin maliyetinizi belirler. Sizler buna göre bir hesaplama yapabilirsiniz. Ama sizlere yardımcı olacağı bir konuyu belirtmek isterim oda Kahve Dünyası isim hakkı (Franchise) olarak ne kadar ücret istediği. Bu konuyu sizlere verirse en azından maliyeti siz kafanızda biraz daha netleştirmiş olursunuz. Bir alt başlığa geçelim. Görelim bakalım sizden ne kadar isim hakkı istenmektedir.

Kahve Dünyası İsim Hakkı (Franchise) Bedeli Var Mı?

Yukarda sizlere maliyet hesaplamasında nelere dikkat edilmesi gerekmekte olduğundan bahsetmiştim. Maliyet hesaplamasında dikkat edilmesi gereken unsurlardan biriside Franchise isim hakkı fiyatıdır. Geçtiğimiz dönemler 2021 yılında bu bedel için 200 – 300 bin TL arasında bir tutar istenmekteydi. Ama artan fiyat artışlarından dolayı 2022 yılında bu tutar hakkında daha bir bilgi edinemediğimizi sizlere söylemek isterim. geçmiş dönemlerde arkadaşım aldığı için sizlere bu bedeli söyleyebildim. Sizlere bir kaç alt başlıkta Kahve Dünyası merkez iletişim numaralarını vereceğim. Bu iletişim numaraları ile bayiliğinizi alabilirsiniz. Şimdi sizlerde Kahve Dünyası için ödenecek bir isim hakkı bedeli var mı sorusunun cevabını bulmuş oldunuz.

blank

Evet arkadaşlar sıra geldi Kahve Dükkanı bayiliği aldığınızda sizleri ne gibi avantajlar beklemektedir. Bunun için bir alt başlığa geçelim ve görelim.

Kahve Dünyası Bayilik Alma Avantajları Neler

Kahve Dünyası bayiliği alma avantajları neler bu konu hakkında sizlere vereceğim. Burada bilmeniz gereken en önemli husus kendi markanızı oluşturarak bir yerlere gelmek çok ama çok zordur. Bu işi isim markaları ile yapak ve açıldığından beri para kazanmak için çok önemlidir. Sizlere bunu anlatamam için bir kaç örnek konu vermem gerekecek bunlar ise;

Yukarıdaki 2 konu ile bu ayrımı anlayacaksınız. Karşılaştırmayı yaptıysanız ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz. Şimdi sizlere Kahve Dünyası alarak ne tür avantajları yakalayacaksınız görelim.

 1. Açacağınız bayilik için firma yetkilileri sizlere konum noktasında yardımcı olacaktır.
 2. Bu konumda sizlere kazanç elde etmeniz için uygun yerler seçilmektedir.
 3. Kahve Dünyası uzmanları bir araya gelerek sizlerin para kazanmanız için bütün bilgilerini aktarmaktadırlar.
 4. Bünyesinde olan bütün bayilere yenilikler için bilgi aktarımı ve eğitimleri vermektedir.
 5. Markayı bir numara yapabilmek için merkezden sizlere katkılar sağlanmaktadır. TV reklamları gibi.
 6. İşletmenizi yüksek standartlara kavuşmasını sağlamaktadır.
 7. Aylık gelirlerinizi yükselterek maliyet için harcadığınız ücreti bir an önce sizlere kazandırmaktadır.

Kahve Dünyası bayiliği almak bundan dolayı çok ama çok önemlidir. Yani yapacağınız işe bayilik ile başlamanız sizler için yukarıdaki 7 madde ile anlatmıştık olduk. Şimdi sizlere Kahve Dünyası bayiliği aylık ne kadar para kazandırabilir onu görelim.

Kahve Dünyası Aylık Sizlere Ne Kadar Kazandırır?

Kahve Dükkanı bayiliği almak gerçek anlamda sizlere yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun nedeni zaten çok belli değil mi? Kahve denildiğinde akıllara gelen firmaların başında yer almaktadır. Ürün kalitesi ve fiyat mükemmelliği ile çok tercih edilen firmadır. Bunlardan dolayı çok ama çok kısa sürede kar etmeye başlayan bir işletme olursunuz. Sizlere aylık şu kadar kazanırsınız diyemem bu konuda. Neden mi çünkü verilen eğitimleri yerine getirip getirmeme konusunda garantiniz yoktur. Ama şunun garantisini firma yetkilileri sizlere vermektedir. Eğer verilen eğitim ve yer seçimini doğru yaptığınızda bayilik olarak aldığınız KAHVE DÜNYASI sizlere 6 ay kadar kısa sürede %100 kar imkanı sunmaktadır. Yani illa aylık bir ciro ne olur derseniz sizlere arkadaşımın açmış olduğu Kahve Dükkanı üzerinden yardımcı olayım.

 • Kahve Dükkanı bayiliği aldığınızda sizlerin aylık cironuz 50-100 bin TL arasında olacaktır. Bunun düşük olması veya daha fazla kazanç elde etmeniz yine sizlere bağlı olduğunu belirtmek isterim.

Şimdi sizlere daha detaylı bilgi alabilmeniz için Kahve Dünyası genel merkez iletişim numarasını vereceğim. Bunun için hadi bir alt başlığa geçelim.

Kahve Dünyası Genel Merkez İletişim Numarası Nedir?

Yukarıda sizlere verdiğim bütün bilgileri sizler Kahve Dünyası genel merkez üzerinden teyit edebilirsiniz. Aynı zamanda bu iletişim numarası ile 2022 yılı Franchise bedellerini de güncel olarak öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sizlere verdiğim bu iletişim numaraları ile iletişime geçmenizdir.

Adres: Ömer Avni Mah. Meclisi Mebusan Cad. İnebolu Sok. Ekemen Han, No:1 Kat:4 Beyoğlu-İSTANBUL

Telefon:0(212)244-07-00

Faks: 0(212)244-10-21

e-Posta Adresi: info@kahvedunyasi.com

Web: kahvedunyasi.com

Bu bilgiler ile iletişime geçebilirsiniz. konu hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızı yoruma bekliyorum. Gün içerisinde sizlere yardımcı olmak isterim. Birde konu hakkında sizlere bir video bırakıyorum bu video ile bilgide alabiliriniz. Şimdiden bayiliğiniz hayırlı uğurlu olması dileği ile. 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın