Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Kredi Kartım Nerede? Kurye Takip Sorgulama Numaraları

Kredi kartım nerede? Bunu öğrenmenin 2 yolu vardır. Birincisi doğrudan kredi kartı başvurusu yaptığınız bankanın ilgili müşteri hizmetlerini aramanızdır. Bu arama neticesinde şayet başvuru yaptığınız kredi kartı basıldı ise takibini yapmak için bu sefer ikinci adıma geçebilirsiniz. Bu ise; kart başvuru yaptığınız bankanın anlaşmalı olduğu kurye şirketini aramaktır. Bu şekilde kredi kartınızın nerede olduğunun sorgulamasını yapabilirsiniz. Akbank, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve QNB Finansbank için kredi kartınızın nerede olduğunun sorgulaması bu şekilde yapılır.

Kredi Kartım Nerede? Kurye Takip Sorgulama Numaraları

 

Hatta, Ziraat bankası ve Vakıfbank kredi kartlarınızın nerede olduğunun sorgulaması da bu şekilde yapılmaktadır. Peki, iyi güzel de bu sorgulama nasıl yapılacak? Elbette ilk önce kredi kartı başvuru yaptığınız bankanın ilgili direk bağlanacağınız müşteri temsilcisinin telefon numarasını bilmeniz gerekir. Daha sonra ise kredi kartınızın nerelerde olduğunu sorgulama yapmak için anlaşmalı kuryenin hangisi olduğunu ilgili bankayı arayarak öğrenmeniz gerekir. İşte kredi kartım nerede diyenler için biz tüm bu bilgileri sizlere burada bu nedenle verdik. Size düşen tek şey ise vermiş olduğum iletişim numaralarını aramızdır. Yada biliyorsanız kurye takip numarasını paylaştığımız bankaların anlaşmalı olduğu kurye adreslerine giderek girip sorgulama yapmanız tır.

Akbank Kredi Kartım Nerede, Ne Zaman Gelir? Kurye Sorgulama!

Akbank kredi kartı başvurusunda bulundunuz ama halen kredi kartı elinize gelmediyse sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Bunun için ilk olarak bilmeniz gereken şey ise bu işlemi iki farklı yöntem ile yapabiliyorsunuz. Bunlardan ilki Akbank internet bankacılığı ile sorgu yapmaktır. İkinci olan yöntem ise Akbank kurye numaraları ile iletişime geçerek kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenebilmektir. Bu iki yöntemi sizlere birazdan detaylı bir şekilde anlatacağım. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim seçmiş olduğunuz Akbank kredi kartının sizlere çok ama çok fazla avantajı olduğunu söyleyebilirim.  Akbank’a ait olan Axses kredi kartı müşterisi olmak size çok yarar sağalacaktır. Hem yurt içi hem de yurt dışı kullanımı yapılabildiği gibi aynı zamanda da acil bir nakit ihtiyacında size anında kolaylık sunan bir karttır. Yapmış olduğunuz bu alış verişlerde size bol miktarda chip – para kazandırması ayrı bir güzelliktir. Bu chip – paralarınızı geniş olan Axses üyesi iş yerlerinde gönlünüzün dilediği gibi harcama yapabilirsiniz. Axses kartının ayrı bir iyi tarafı da çok fazla iş yerinde kullanıldığı için bol miktarda taksit imkanı sunulmaktadır. Başvurusunu yapmış olduğunuz ve onaylanan Axses kredi kartınız nerede ve ne zaman gelecek gibi sorularınıza yukarıda belirtmiş olduğum 2 yöntem ile sizlere şimdi anlatacağım.

 • Akbank Cep Şubesi veya İnternet Bankacılığı İle Başvuru Sorgulama

Yapmanız gereken Akbank cep şubesine veya İnternet bankacılığına kart sorgulama sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrası ise ara butonuna kredi kartı başvurum nerede dediğinizde aşağıda belirtmiş olduğum ekran çıkacaktır. Bu ekranda kredi kartınız nerede hangi aşamada olduğunu rahatlık ile görebilirsiniz.

blank

 • Akbank kredi kartı kuryesi iletişim numarası ile sorgulama

Başvurusunu yapmış olduğunuz ve onaylanan kredi kartınızın size teslim edilebilmesi için Akbank’ın çalıştığı kuryeler aracılığı ile gönderimi sağlanacaktır. Kuryeye teslim edilen kredi kartınız yaklaşık 15 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşacaktır. Eğer kartınız teslim olmadı ise sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm bu numaradan sorgulama yapabilirsiniz. Akbank iki ayrı kurye ile kartınızı gönderebilmektedir.

 1. Kuryenet İletişim: 0212-444-93-93
 2. Aktif Kurye İletişim: 0850/333/0/327

Yukarıdaki belirtmiş olduğum iletişim numaralarını arayarak kartınız nerede ve ne zaman teslim olacağı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu ve Teslim Süresi  Öğrenme 

Garanti BBVA kredi kartı kurye sorunu yaşama olanağı biraz düşük bir ihtimal olsa da günümüz şartlarında aksaklıklar olabiliyor. Bu aksaklılar olduğu zaman sizler için Garanti BBVA kredi kartı başvuru süresini öğrenebileceğiniz bilgileri ve kredi kartınızın kurye iletişim numaralarını vereceğim. Bu bilgileri sizler için vermeden önce başvurmuş olduğunuz kredi kartı Türkiye’de çıkan ilk çipli kredi kartı Bonus kredi kartıdır. Bu kartın adından anlaşıldığı üzere bonus yani hediye para imkanı oldukça fazladır. Hemen hemen bütün iş yerlerinde mevcut olan ödeme cihazları ile bizlere çok iyi imkanlar sunmaktadırlar. Bonus kredi kartınız ile  Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard – VISA – AmEx logoları bulunan oldukça fazla iş yerinden alışveriş yaptıkça bol miktarda bonus kazanırsınız. Kazandığınız bu bonusları ister anında ücretsiz alışveriş yaparsınız, isterseniz daha sonraki alacağınız bir ürünü ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda nakit ihtiyaçlarınızı ve ödemelerinizi taksitlendirme imkanı oldukça fazla olduğu için iyi bir karta sahip olmuşsunuz diyebiliriz. Peki başvurmuş olduğunuz ve olumlu sonuçlanan kredi kartınız elinize ulaşmadığı ise size anlatacağım bilgilerle nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

 • Garanti BBVA cep şubesi veya İnternet bankacılığı ile başvuru sonucu öğrenme

Bu aşamada ilk olarak cep telefonunuza mobil uygulamasını indirmek veya İnternet bankacılığına girmek olacaktır. İnternet bankacılığından sorgulama yapabilmeniz için sizden gerekli bilgiler istenecektir.

 1. Bunların ilk sırasında T.C. kimlik numaranızı yazmanın gerekecektir.
 2. Telefon numaranızı istenecektir.
 3. Kişisel verilerimin korunması bir kutucuğu seçmeniz gerekecektir.
 4. İşlem doğrulama kodunu yazmanız istenecektir.
 5. Cep telefonunuza gelecek olan doğrulama kodu belirtilen yere yazmanız gerekecektir.

Sizlere bahsettiğim bu 5 madde aşağıdaki gibidir.

blank

Yukarıdaki belirtiğim bütün alanları eksiksiz doldurursanız başvurunuzun nerede ve ne zaman geleceğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

 • Garanti BBVA kredi kartı kuryesi iletişim numarası ile sorgulama

Garanti BBVA Bankasına giderek veya İnternet bankacılığı ile başvuru sonucu onaylanan kredi kartınızı banka tarafından anlaşmalı bir kurye aracılığı ile size gönderim yapılacaktır. Bu onaylanan kredi kartının yasal süresi olan “15” iş günü içerisinde kurye size teslim etmek zorundadır. Belirtilen adrese kurye geldiğinde size ulaşamadı veya halen kartınız size teslim edilmediyse Garanti BBVA Bankasının anlaşması olduğu kurye günümüzde hemen hemen her banka ile anlaşması olan Kuryenet firmasıdır. Size yardımcı olacağını düşündüğüm 0212.444.93.93 veya 0850.222.93.93 iletişi numaraları ile sorgulama yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Kurye Takip İletişim Numarası

Evet arkadaşlar Türkiye iş Bankası kredi kartı kurye takip ve iletişim numaralarını öğrenebileceğiniz doğru yerdesiniz. Şunu belirtmek isterim en kolay kurye sorgulaması yapılan kredi kartı Türkiye İş Bankasına ait olan Maximum karttır. Bu kredi kartına sahip olmanız için bir çok neden vardır. Bunların en başında Türkiye genelinde 200.000 ‘i aşkın Maximum kredi kartı anlaşması bulunun iş yerlerinden maxi puan kazanıyor olmanız. Bu puanlarla dilediğiniz bütün anlaşmalı yerlerde ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Hem yurt içi hem yurt dışı kullanımı sağlayan bu kredi kartı size ayrı bir ayrıcalık sunmaktadır. Yurt dışı kullanımlarında diğer kartlardan ayıran bir özelliği yine maxi puan vermektedir. Her gün her saat belirlenen limitler doğrultusunda dilediğiniz zaman nakit avansta kullanımı sağlamaktadır. Peki bu özelliklere sahip Türkiye İş Bankasına ait Maximum kredi kartına başvuru sonucunuz olumlu oldu ve halen size ulaşmadığı ise başvuru takip ve kurye numaralarını sizlere yardımcı olmak için paylaşıyorum.

 • İş cep veya İnternet bankacılığı ile Maximum kredi kartı sorgulama

Kredi kartı sonucunuzu öğrene bilmeniz için telefonunuza iş uygulaması indirmek veya İnternet bankacılığına kart sorgulama sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında referans kodu veya T.C. kimlik numaran ile birlikte istenen bilgileri girerek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

blank

Sırası ile başta kimlik numaranızı arkasından cep telefonunuzu son olarak doğrulama kodunu girerek başvurunuzu sorgulama bilirsiniz.

 • Türkiye İş Bankası kurye iletişim numarası ile kredi kartı sorgulama

Başvurunuzu yaptınız ve belirlenen yasal süre geçmesine rağmen kredi kartınız elinize ulaşmadı ise bunun bir nedeni ya kurye gelip sizi adresinizde bulamamasıdır. Yada kuryede olan bir aksaklık sonucu kart elinize ulaşmamış olabilir. Bunu öğrenebilmeniz için Türkiye İş Bankasının anlaşmalı olan Kuryenet ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Başka bir yol izlemek gerekirse Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak bilgi alabilirsiniz. Bu iletişim numaraları ise;

 1. Kuryenet: 0212/444/93/93 ile 08502229393
 2. Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri: 08507240724

Bu iki numaradan ulaşım sağlayabilir ve kredi kartınızın nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartım Nerede? Kaç günde Gelir?

Yapı kredi bankasına ait kredi kartı başvurusu yaptınız ve nerede olduğunu merak ediyorsanız sizlere bu bilgiye nasıl erişeceğinizi en basit şekilde anlatacağım. İlk olarak şu bilgi size vermek isterim. Olumlu olarak sonuçlanan kredi kartınız Yapı Kredi bankası için 15 gün içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Eğer ulaşmadı ise aşağıda sizlere vereceğim bilgiler sayesinde kartınızın nerede olduğunu öğrenebileceksiniz. Sizler için başvuru yapacağınız kredi kartının da detaylı bilgisini  şu şekil anlatayım. 25 yılıdır en çok yerde ve en çok kişinin kullandığı dünya genelinde ilk 10 sıralamasına giren Yapı Kredi Bankasına ait olan kredi kartı tabi ki Worldcar’dır. Reklamlarda denildiği gibi en bonkör kart olan Worldcard hemen hemen bütün iş yerlerinden harcamalar sonucu bize Worldpuan imkanı sunmaktadır. Bu puanları anlaşmalı olan bütün iş yerlerinden kullanımını rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu kart ile dilediğiniz zaman 6 ile 12 ay arası uygun faizli nakit avans kullanımı da sağlamaktadır. Böyle bir kredi kartına başvuru yaptınız ve olumlu sonuçlanan kredi kartınız nerede olduğunu hem İnternet bankacılığı hem de kurye iletişim numarası ile sorgulama yapabilmeniz için sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

 • Yapı Kredi kredi kartı İnternet bankacılığı ile sorgulama

Worldcard kredi kartınızı başvuru sonucunuzu öğrenebilmeniz için Yapı Kredi Bankasının İnternet bankacılığına kredi kartı sorgulama sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında T.C. kimlik numaranız ve iletişim numaranızı girip güvenlik alanındaki kodu kutucuğu yazıp sorgulayabilirsiniz.

blank

Yukarıda belirtiğim gibi bütün istenen bilgileri yazıp İnternet bankacılığı aracılığı ile Kredi kartınız nerede olduğunu sorgulama yapabilirsiniz.

 • Yapı Kredi kuryesine ait iletişim numarası ile sorgulama yapmak

Başvuru sonucunuz olumlu olmasına rağmen kredi kartınız şahsınıza ulaşmadı ise Yapı Kredi bankası müşteri hizmetlerini veya hemen hemen her banka ile anlaşması olan kurye net iletişim numarasını arayarak kredi kartınız nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu iletişim numaraları ise Yapı Kredi bankası müşteri hizmetleri 4440444 veya 08502220444 Kuryenet iletişim numarası 02124449393 ile 0850-222-93-93 bu iki yerden gönül rahatlığı ile arayıp kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Kurye Takip Hangi Kurye İle Çalışıyor?

QNB Finansbank’a ait olan Cardfinans kredi kartı oldukça yaygın olan bir kredi kartıdır. 1.500 aşkın bir marka ağı ve 250.000’nin üzerinde anlaşmalı iş yerlerinde güzel taksitlendirmeleri olan bir kredi kartıdır. Her kartta olduğu gibi anlaşmalı olduğu iş yerlerinde güzel hediye puanlara vermektedir. Verilen bu hediye puanları anlaşmalı olduğu iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Bu olanaklı kredi kartı başvurusu yaptınız ve kredi kartınız elinize gelmediyse şimdi sizlere vereceğim bilgiler sayesinde öğrenebileceksiniz. QNB Finansbank kredi kartı kurye takip ve hangi kurye ile çalıştığını merak edenler için aşağıda sizlere detaylı bir şekilde anlatım yapacağım.

 • QNB Finansbank İnternet bankacılığı ile kredi kartı sorgulama

Cardfinans kredi başvurusunda bulundunuz ama kredi kartınız elinize ulaşmadı ise İnternet bankacılığına kredi kartı sorgulama aracılığı ile nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken İnternet bankacılığı kredi kartı sorgulama kısmına girip istenen bilgileri eksiksiz yazarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Yardımcı olabileceğini düşündüğüm görseli sizlerle paylaşmak istedim.

blank

Yukarıda resimde gözüktüğü gibi T.C. kimlik numaranız ve telefon numaranızı girerek başvurularımı listele kısmını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 • QNB Finansbank kuryesine ait iletişim numarası ile sorgulama yapmak

Her bankanın olduğu gibi QNB Finansbankın da anlaşmalı olduğu kurye firmaları vardır. Bu kuryeler için yasa bir süre içerisinde kredi kartlarını banka müşterilerine ulaştırmaları gerektiğinin anlaşması yapılmaktadır. Bu süre (15) iş günü olarak belirlenmiştir. Bu süre zarfında kredi kartınız elinize ulaşmadı ise Kuryenet ile irtibata geçip kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kuryenet iletişim numarası ise 02124449393 ile 08502229393 bu iki numaradan iletişime geçip kredi kartınızın neden adresine gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama

Halkbankasına ait olan Paraf kredi kartı günümüzde oldukça aktif kullanılan kartların arasında gelmektedir. Paraf kart ile yol yardımı çağırmaktan tutun eğlence ye kadar bir çok alanda hizmet vermektedir. Anlaşmalı olduğu iş yerlerinden parafpara imkanı her kartta olduğu gibi Halkbankasının da mevcut. Bu parafparaları ister seyahat biletinizde ister gıda alışverişlerinde dilediğiniz gibi kullanım imkanı bulunmaktadır. Peki paraf kartına başvuru yaptınız ve banka kriterleri doğrultusunda onaylanan kredi kartınız yasal süre geçmesine rağmen elinizi ulaşmadıysa doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Halkbank kredi kartım nerede olduğunu ve kurye sorgulama yapabilmeniz için iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağım.

 • Halkbank Kuryesi ile kredi kartı sorgulama

Halkbankasına ait olan paraf kredi kartına başvuru yaptınız ve olumlu sonuçlanan kredi kartınız elinize ulaşmadı ise bankanın anlaşmalı olan kuryesini arayarak kartınız nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Çoğu bankanın olduğu gibi Halk Bankasının da anlaşmalı olduğu kurye firması kuryenettir. Kuryenet iletişim numarası ise 0212 444 9393 ile 0850-2229393 arayarak bilgi alabilirsiniz.

TEB Başvurum Nerede? Kredi Kartı Kurye Sorgulama

TEB başvurum nerede ve kredi kartı kartı numaralarını paylaşmadan önce sizlere başvurusunuz yapacağınız kredi kartının bilgilerine değinmek isterim. Arkadalar son dönemlerde Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) adından çok söz ettirmeye başladı. Böylede olunca bankanın kredi kartı müşterilerinde hızlı bir artış meydana gelmiştir. Peki neden TEB kredi kartı? Başlıca özelliklerini saymamız gerekirse en başında bankanın müşterilerine belirli bir harcama limitine karşılık hediye bonus vermesidir. Bunun yanı sıra anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alışverişleriniz karşılığında size çok güzel bonus imkanı sunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarında 7/24 anından nakit avans hizmeti sunması da TEB kredi kartını cazip tutan bir diğer etmenlerdir. Bu etmenler hemen hemen her müşterinin dikkati çektiği için bizlere kredi kartı başvurusu yapma ihtiyacı doğuyor. Peki yapmış olduğunuz başvuru sonucu olumlu yanıtlandı ama kredi kartınız halen elinize ulaşmadı ise ne yapmamız gerekiyor birlikte inceleyelim.

 • TEB kredi kartı İnternet bankacılığı ile sorgulama

İlk öncelik olarak TEB İnternet bankacılığına kredi kartı sorgulama sayfasına giriş yapmamız gerekmektedir. Burada bizden istenen bazı bilgiler olacaktır. Bu bilgileri hem görsel olarak hemde maddeler halinde sizlere yardımcı olabilmek için paylaşımını yapacağım.

 1. T.C. kimlik numaranızı girmek
 2. Bankaya başvuru yaptığınız cep telefonu numaranızı girmek
 3. Güvenlik kodunu kutucuğa girmek

blank

Yukarıda belirtmiş olduğum maddeleri görsel olarak da sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm için paylaşmak istedim.

 • TEB kredi kartı kurye sorgulama

Her banka kredi kartlarını kurye aracılığı ile müşterilerine ulaştırmayı tercih etmektedir. Tabi bunun bir yasal süresi olduğunu unutmamak gerek. Başvuru yaptım hemen kartım elime ulaşsın derseniz eğer banka şubelerinden direk isimsiz kart talep edebilirsiniz. Böylelikle kurye süresini beklemeye gerek kalmadan kredi kartınızı ulaşmış olursunuz. Ben isimsiz kart istemiyorum kurye süresini beklerim derseniz aksi bir durum olduğunda TEB Bankasının çalışmış olduğu iki kurye firması vardır. Bunların iletişim numaraları ise;

 1. Aktif Kurye: 0850/3330327
 2. Kuryenet İletişim: 0212-4449393

Yukarıda belirtmiş olduğum numaralardan kredi kartınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartım Hangi Kuryede? Kaç Günde Gelir

DenizBanka ait olan Deniz Bonus kredi kartı günümüzde tercih edilen kredi kartı konumundadır. Deniz Bonus kredi kartı çok fazla sayıda anlaşmalı iş yerleri sayesinde adından da anlaşıldığı gibi bol bonus hediye para imkanı sunmaktadır. Dilerseniz kredi kartı limitiniz kadarda nakit avans ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Eğer bir kredi kartı düşünüyor iseniz hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız taktirde kısa bir sürede olumlu veya olumsuz bir cevap gelecektir. Gelen cevap eğer olumluysa Denizbank sizlere 15 gün içerisinde kredi kartınız göndermektedir. Gönderilen bu kredi kartı halen elinize ulaşmadı ise Denizbank kredi kartım hangi kurye diye merak edenler için aşağıda tüm detaylara yer verdim. Gelin birlikte görelim arkadaşlar.

 • DenizBank kredi kartı kuryesi sorgulama

DenizBank kredi kartı başvurusu sonucu olumlu yanıtlanmasına rağmen kartınız elinize ulaşmadı ise sizi belirttiğiniz adreste bulamamış olmaları yada kuryede oluşan bir aksaklık nedeni ile ulaşmamış olabilir. Bu durumda kuryeyi arayıp kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. DenizBank’ın anlaşmalı olduğu kurye ise Kuryenet firmasıdır. Kuryenet iletişim numarası ise 0212444.93.93’tür. Bu numarayı arayı kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Hangi Kuryede? Başvuru Sorgulama

Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sorgulama ve başvuru sonucu olumlu olan kişilerin kredi kartlarının hangi kuryede olduğunu merak edenler için doğru yerdesiniz. Eğer başvurmuş olduğunu kredi kartı sizlere 15 iş günü içersinde gelmediyse kuryede beklemekte olabilir. Bunun için sizlere kurye iletiim numaralarını ve kredi kartınızın internet bankacılığı yöntemi ile sorgulama nasıl yapılıyor ondan bahsedeceğim. Arkadaşım şimdi sizlere bu bilgileri vermeden önce Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapıldığından bahsettiğim bu yazıma bir göz atmanızı isterim. Nedeni ise yanlış bir başvuru yapmayın diye bilgiler paylaşmaktayım. Eğer yanlış bir başvuru olursa kredi kartınızı boşuna elinize ulaşacak diye beklemeyin. Şimdi olumlu sonuçlanan kredi kartınız nerede ve hangi kurye ile elinize ulaşacak birlikte görelim.

 • Ziraat Bankası Kredi kartı cep şube yardımı ile sorgulama

Kartınız bir türlü elinize ulaşmadı ise ilk yapmanız gereken Ziraat Bankası İnternet bankacılığı kredi kartı sorgulama sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Burada bizden istenen Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaramızı belirtilen kutucuğa yazmamız daha sonra cep telefonumuzu ve son olarak kişisel verilerimizin korunması adına bir kutucuğu işaretlememiz istenecektir.

blank

Yukarıda belirtiğim gibi resimde her şeyi daha rahat göreceksiniz bu bilgileri doldurduktan sonra kartınızın nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası kurye iletişim numarası

Ziraat bankası kartınız elinize ulaşmadı ise sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm banka kurye iletişim numarasını sizler için paylaşmak istedim. Ziraat bankası anlaşması olduğu kurye firması her bankanın anlaşması olduğu Kuryenet firmasıdır. 02124449393 ve 08502229393 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip Telefon Numaraları Hangi Kargo

Vakıfbank bankasına ait olan Vakıfbank Worldcard kredi kartı hem World iş yerleri hem de Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu yerlerde kullanımı olan bir karttır. Bu sebepten dolayı da ne kadar fazla kullanım alanı olduğu ortadır. Anlaşmalı olduğu yerlerde sizlere chip para kazandırması da bu kartın tercih sebebi haline getiriyor. Tercihiniz bu kredi kartı oldu ise ve başvuru sonucunuz olumlu yanıt bulması halinde belirtilen adrese bir kurye aracılığı ile teslim edilecektir. Bazı aksaklıklar nedeni ile kredi kartınız belirtilen adrese gelmedi ise başvuru sorgulama yöntemleri ile nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu başvuru sorgulama yöntemleri Vakıfbank kurye takibi için telefon numaraları ve hangi kargoya verildiği konusunda aşağıda sizlere en detaylı şekilde yer vereceğim.

 • Vakıfbank İnternet bankacılığı ile kredi kart sorgulama

Vakıfbank İnternet bankacılığı kredi kartı sorgulama sayfasına erişim sağladıktan sonra sırası ile yapmanız gerekenleri 3 madde halinde sizler için paylaşıyorum.

 1. İnternet bankacılığından kart başvuru sonucu sorgulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.
 2. Çıkan ekranda T.C. kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir.
 3. Cep telefonunuz girerek sorgula butonuna basmanız gerekmektedir.

blank

Yukarıda belirtmiş olduğum 3 maddenin sizlere yardımcı olabilmesi için görsel olarak paylaşmak istedim. bu alanları doldurup sorgula yaptığınızda kredi kartınızın nerede olduğunu çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 • Vakıfbank kurye iletişim numarası ile sorgulama yapmak

Vakıfbank’tan SMS ile tarafınıza gelen kredi kartı takip numarası ile kurye firmasından sorgulama yapabilirsiniz. Çoğu bankanın olduğu gibi Vakıfbank’ın da kullanmış olduğu kurye firması Kuryenet’tir. (0850) 222-93-93 numarayı arayıp tarafınıza gelen takip numarasını müşteri temsilcisine vererek kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kurye süresi sonunda kredi kartınız eline ulaştığında Vakıfbank’ın artık bir müşterisi olmuş oldunuz. Bankaya ait diğer imkanlardan da artık çok kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Örneğin uygun faizli kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm kredi oranlarını paylaşmak istedim.

 • Kasım ayı için bütün vadelerde Vakıfbank bireysel ihtiyaç kredilerini %1.91 faiz oranı ile sağlamaktadır. 3 ayda 1 dahi geri ödeme imkanı sağlayan bankanın örnek ödeme tablosu ise şu şekildedir.
Miktar Vade Ay 3 Ay Sonraki İlk Taksit Miktarı Diğer Taksit Ödemeleri
25.000 TL 4 14.143,17 TL 12.949,42 TL
6 7.821,20 TL 6.627,45 TL
8 5.715,44 TL 4.521,69 TL
10 4.663,73 TL 3.469,98 TL
12 4.033,64 TL 2.839,89 TL

Yukarıdaki bu krediye başvuru yapabilmeniz için ise https://bit.ly/3fFbJR9 bu linkten yapabilirsiniz.

NOT: Yukarıda belirtmiş olduğum bütün bankaların kredi kartlarından yıllık kart aidat ücreti alınmaktadır. Bu kart aidat ücretlerinin geri alınması için sizlere daha önceden bahsettiğim Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti İadesi Alma yazımda detaylı bir şekilde anlatmıştım. Bu yazıma istinaden kredi kartlarınızın kart aidatlarını geri alabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın