Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

LCW Penti İle Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Ayda 2000 TL Gelir

LCW ve Penti evlere çorap paketleme işi veren firmalar arasında gelmektedir. Bu sayede girişimci kadınlar ve gençler evlerinizde yan gelir sahibi olabilirsiniz. Bu firmaların istedikleri doğrultuda paketleme işlerini yapmak zorundasınız. Bu iş için bir eğitim veya sertifika almanıza hiç gerek yoktur. Bu çorap paketleme işinde sadece dikkat edilmesi gereken husus firmanın şartlarına uymaktır. Evde hem çorap hem de diğer paketleme işleri yaparak minimum 2.000 TL kazanabilirsiniz. 

LCW Penti İle Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Ayda 2000 TL Gelir

 

Birden fazla firma paketleme işi verdiği için gelir kapınız çok fazla olabilir çorap paketleme işinde. Tabi çorap paketleme firmalarının içerisinde Penti ve LCW ilk sırayı almaktadır. Bu firmalara güven çok fazla olduğu için direk çorap paketleme işinde tercih edilmektedir. Yan gelirlere sayesinde hane gelirinizi arttırmak isterseniz bu 2 firma ve diğer firmaları tercih edebilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için evde çorap katlayarak para kazanmak çok ama çok rahat bir iş olacaktır. Şimdi görelim bakalım evde nasıl çorap katlayarak para kazanılıyor.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İnsanların evde ek iş yapma isteği arttıkça firmalarda bunu değerlendirmek istemektedir. Bunun başında da çorap paketleme işi ortaya çıkmıştır. Çorap paketleme işini birden fazla firma evlere göndermektedir. Bu firmalar sayesinde evinizde oturduğunuz yerde çorap paketleyerek sizlerde çok iyi seviyelerde gelirle elde edebiliyorsunuz. Bu iş için belli başlı detaylar olmaktadır. Sizlere aşağıda 10 maddeden oluşan detayları vermek istedim. Bu detaylar doğrultusunda sizde paketleme işini öğrenmiş olacaksınız.

 1. İlk olarak hangi firma ile çalışarak çorap paketleme işi yapacağınızı belirlemeniz gerekiyor.
 2. Çorap paketleme işini en güvenilir firmalar ile yapmanız gerekmektedir.
 3. Bu iş ilanlarını güvenilir olan firmalar kendi internet sitelerinde, evde çalışabilecek personel ilanlarından ulaşabilirsiniz.
 4. Sitelerdeki iletişim numaralarınla irtibata geçerek iş başvurusu yapabilirsiniz.
 5. Eğer firma tarafından kabul görülürseniz sizlere bir takım talimatlar gönderecektir.
 6. Paketleme yapacağınız çorapları belirli kategorilere ayırmanız germektedir.
 7. Bu ayrımlardan sonra firmanın istediği düzende paketleme yapabilirsiniz.
 8. Firma size gönderdiği çorapları muhakkak talimatlara uygun bir şekilde yapınız.
 9. Çorapları belirli kategorilerde kutulayıp, kutuladığınız çorapların içinde ne olduğunu üzerine yazmalısınız.
 10. Bütün işlemler bittiğinde paketleme aldığınız firmayı arayın, evinizden firma almaya gelecektir.

Yukarıda maddeyi yerine getirdiğinizde firmaya teslim ettikten sonra hesabınıza para gönderim yapılacaktır. Buradan anlaşıldığı üzere çorap paketleme işi çok basit ve eğlenceli bir iştir. Sizlerde bu işi yaparak evinizde kendinize çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Sizlerde çorap paketleme işi yapmak istiyorsanız yazımda daha fazla detayı göreceksiniz.

Şimdi çorap paketleme işi veren firmaları da sizlere bildireceğim.

Hangi Firmalar Eve Çorap Paketleme İşi Vermektedir?

Evet arkadaşlar hangi firmalar eve çorap paketleme işi veriyor onları sizler için paylaşacağım. Sizlerde ek gelir edebilmeniz için bu firmalara  ihtiyacın olacaktır. Eğer ev hanımı veya çalışan bir kişiyseniz boş vaktinizde var ise direk bu evde çorap paketleme işi tam sizlik. Eğer ek iş düşünüyorsanız evlere bu paketleme işi direk akıllara gelmektedir. Evinizde çorap işi yapmayı düşünüyorsanız eğer çok titiz çalışmanız gerekmektedir. Yani bu işin talimatlarını tam olarak yerine getiremezseniz eğer firmalar sizlerle asla çalışmak istemez. Şimdi sizlere 2022 yılında evlere çorap paketleme işi veren 2 adet firma ismini vereyim.

 1. LCW
 2. Penti

Bu iki firma sizlere çorap paketleme işini verebilir. Tabi bu firmalar çok titizlik istemektedir paketleme işinde. Ezik, bozuk ve yırtık ambalaj kesinlikle istememektedir. Bu iş için illa evinizin de değil iş yerinizde de çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Yani başvuruyu illa siz yaptınız diye illa siz bu işi yapacağınız diye bir şey yok. Aile bireyleri ile bu işi yapabilirsiniz. Bu 2 firma dışında orta ölçekli firmalarda paketleme işi vermektedir. Şimdi Bu iki büyük firma nasıl evlere çorap paketleme işi veriyor göreceğiz.

Penti Evlere Çorap Paketleme İşi Veriyor Mu?

Evet arkadaşlar Penti evlere çorap paketleme işi veriyor mu? Evet vermektedir. Diyerek nasıl alacağınızı ve şartların neler olduğunu sizlere bu alt başlıkta sizlere anlatacağım. Şimdi siz çalışanlar güvenli firma bulmak için uğraşıyorsunuz ama firmalarda güvenilir insanlar ile çalışmak istemektedir. Böylede olunca Penti gibi firmalarla bazı kriterleri sizden istemektedirler. Penti üzerinden çorap paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda sizler için belirttiğim kriterlerin sizde olması gerekmektedir. Hadi görelim bu çorap paketleme işinde sizden istenen özelikleri;

 1. Penti gibi firmalar genel olarak 18 yaşından gün almış kişiler ile çalışmayı uygun bulurlar.
 2. Eviniz çorap paketleme işine uygun ve temiz olması gerekmektedir.
 3. Paketleme işinin ağır bir yanı olmasa da özenli olarak çalışmanız istenmektedir.
 4. Paketleme işinde yavaş olursanız geliriniz az olur hızlı olursanız kazancınız fazlalaşır. Ama hızlı olacağım diye özensiz olmayacaksınız. Çok yavaş olarak çalışırsanız eğer firma sizinle çalışmak istemeyebilir.
 5. Yukarıdaki madde dediğim tamda bu olmaktadır. Günlük 100 ve katları paketleme işi yapmanız gerekmektedir.
 6. Dikkat isteyen ve özen isteyen bir iş olduğu için paketleme sırasında aksatmamanız gerekmektedir.
 7. Aldığınız çorap paketleme işine gösterdiğiniz sorumluluk ve işi zamanında yetiştirmeniz sizlerin devamlı iş almanıza vesile olur.

Yukarıdaki 7 maddeye müteakip kaldığınız taktirde Penti firması sizlere paketleme işi verebilir. Aksi taktirde ne yazık ki bu firma üzerinden paketleme işi alamazsınız. Peki LCW çorap paketleme işi veriyor mu birde onu görelim.

LCW Çorap Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

LCW çorap paketleme işi yapmak istiyorum ama ne kadar para kazanacağınızı bilmiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olmak isterim. Son dönemlerde artan evlerde paketleme işi ile çok fazla paralar kazanılmaktadır. Bu sektöründe önde gelen firmalarından biriside LCW olarak gözlenmekte ama yanılgıya düşülmektedir. Sizlere üzülerek söylemek isterim ne yazık ki LCW evlere çorap paketleme işi vermemektedir. Bu yüzden de şu kadar para kazanılır demem yanlış olacaktır. Ama şunu söylememde yarar olacağı için LCW mağazalarına fason olarak çalışan firmalar ile iletişime geçerseniz evinizde yine paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

blank

Evet arkadaşlar sizlere LCW üzerinden nasıl paketleme işi yapabileceğinizi anlatmış olduk. Şimdi sizlere hangi şehirlere çorap paketleme işi veriliyor onu bir alt başlıkta ele alacağım. Hadi şimdi birlikte görelim.

Hangi Şehirlere Çorap Paketleme İşi Veriliyor?

Evlere paketleme işini hemen hemen bütün şehirlerde ilanlar bulabilirsiniz. Ama bazı iller var ki o illerde çok ama çok fazla bu ilanları görebilirsiniz. Nedeni ise buralarda toptancıların ve evlere çorap paketleme işi verecek firmaların çokluğundan dolayıdır. Birde diğer nedenlerinden biri tekstil işinin yoğun olmasıdır. Şimdi sizlere çorap paketleme işinin en çok verildiği şehirlerin 5 tanesini aşağıda vereceğim.

 1. İstanbul
 2. Adana
 3. İzmir
 4. Bursa
 5. Ankara

Evet arkadaşlar 5 şehirde çok fazla evlere çorap paketleme işi veren firmaları bulabilirsiniz. Bu şehirler dışında çorap paketleme işi veren firmalar yok mu? Sorunuzun cevabını sizlere hemen vereyim evet var. Ama daha az ilan bulabileceğinizi söylemek isterim. Şimdi sizlere çorap katlama işinin nasıl olduğunu da sizlere hemen anlatayım.

Çorap Katlama İşi Nasıl Yapılmaktadır

Çorap katlama işi nasıl yapılır konusunda sizlere şunu söyleyebilirim. Her firmanın kendine göre kriterleri vardır. Bu kriterlere uygun yaptığını taktirde hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Yani A firmasının çorap katlama stili ile, B firmasının çorap katlama stili farklı olabilir. Sizler bu işi aldıktan sonra zaten firmalar izlere istedikleri standartları belirtip o şekilde çoraplarının katlanmasını sizlere bildirecektir. Genel olarak istenen bir detay çorapları çift ve üst üste gelecek gibi katlanması istenmektedir.

Daha sonrasında ise belirtilen paketleme ambalajlarına koyulması gerekmektedir. Birde çorapları kadın, erkek ve çocuk olarak kategorilere göre ayrı kutulama yapmanız gerekmektedir. Bu sınıflandırmayı yapmazsanız geri iade alır ve firma tarafından itibar kaybı yaşarsınız. Bunu yaşamamanız için sizlerin çok özenli çalışmanız gereklidir.

Aylık Çorap Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Çorap paketleme işinden aylık ne kadar para kazanırım derseniz eğer hemen bir görelim bakalım. Bu aylık kazanç tablosu sizlere ve firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Yani günlük kaç çorap paketlemenizden tutun, özensiz olarak paketlenen çorapların ücret iadesine kadar kazancınız değişmektedir. Firmaların istediğin kriterlerde eğer çorapları paketler ve kategori ayrımı da yaptığınız zaman aylık kazançlarınız çok ama çok iyi olabilir.

 • Örneğin günde 100 çorap paketleyen kişi firmalara göre değişir tabi, ayda bir gün tatil verse kendisine 2.600 çorap paketler. Buda ayılık kazancı çorap başına 1 TL verildiğini düşünürsek 2.600 TL para yapar.
 • Bu hesaplamaları sizde yapabilirsiniz. 200 çorapta aylık kazancı ise 5.200 TL olmaktadır.

Evet arkadaşlar sizlere küçük bir hesaplama yaparak ayılık kazanacağınız tutarları belirttim. Sizlerin çorap başına ne kadar anlaşma yaptığınızı bilmediğim için net bir tutar verememekteyim. Eğer sizler çorap başına ve günlük ne kadar çorap yaptığınızı yorum kısmına bizlere bildirirseniz sizlere gün içinde ne kadar kazanacağınızı söyleyebilirim.

Çorap Paketleme İşinde Güvenilir Firma Nereden Bulunur?

Sizlere üst başlıkta güvenilir firma bulmanız gerektiğini söylemiştim. Güvenilir çorap paketleme işi veren firmaları nasıl ve nereden bulabilirim derseniz sizlere hemen yardımcı olacağım. Bu firmaları İŞKUR ilanlarından bulabilirsiniz. Tabi bunun için bir İŞKUR kaydınız olması gerekmektedir. Bu kayıt işlemini İnternet Üzerinden İŞKUR Kaydı Nasıl Yapılır? yazıma göz atarak evinizden direk yapabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra ise sizlere aşağıda belirttiğim şekilde evlere çorap paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Evet çorap paketleme işi güvenilir firmalarında nasıl bulacağınızı da sizlere verdik. Konu hakkında birde sizlere bir video bırakıyorum. Aklınıza takılan her ne olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. blank Emine Çelik adına bir dedi ki:

  Merhaba

  1. Merhabalar buyurun Emine hanım

Bir Yorum Yazın