Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

LRC Loopring Coin Projesi Nedir? En Yüksek Kaç TL Oldu? (Geleceği)

Loopring (LRC) coin projesi tam olarak nedir? Bugüne kadar en yüksek kal lira olduğunu burada sizler için teknik analiz tablomuzda yer verdik. En yüksek kaç dolar olur bunu da yorumlarda tüm yatırımcıların düşüncelerine istinaden sizler için paylaştık. Bunların yanı sıra bir de sürekli olarak Loopring kripto para varlığına ait son dakika gelişmelerini de sayfamızın en başında yer verdik. Tablo halinde yer vermiş olduğumuz bu istatiksel tablola da haftalık olarak ne kadar yükseliş sergilediğini, piyasa değerini ve işlem hacmine ait bilgilere yer verdik.

LRC Loopring Coin Projesi Nedir? En Yüksek Kaç TL Oldu? (Geleceği)

 

Dünyanın en büyük kripto para borsasından bir hayli popüler olan Loopring (LRC) için ayrıca başka hangi borsalar da sergilendiğini de yine burada bulabilirsiniz. Hangi ülkenin olduğu, piyasaya kim tarafından sürüldüğü ve geleceğine yönelik düşüncelerimizin de yer aldığı bu sayfamızda kısaca Loopring (LRC)’e ait her şey yer almaktadır.

LRC Loopring En Fazla Kaç Lira Gördü Haftalık Grafik

LRC Loopring en fazla kaç lirayı gördüğünü merak edenler için bu başlıkta sizlere sunacağız. Bu soru hemen hemen bütün kripto paralar için sorulmaktadır. Böylede olunca sizlere LRC Loopring en çok fiyatını vereceğim. Bu fiyatla birlikte sizlere aşağıdaki bilgileri de vereceğim. Tabi bu bilgileri 11.04.2022 tarihine göre sizlere vereceğimi söylemem gereklidir.

 • Piyasa değeri
 • Piyasadaki toplam arzı
 • LRC Loopring toplam arzı
 • 24 saatlik ne kadar hacme ulaştığını
 • Birde son olarak haftalık değişimi

Sizlere bu bilgileri aşağıda bir Excel sayfası olarak vereceğim. Hadi bir göz atalım arkadaşalar bu bilgilere.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 394,46 M BU HAFTA DEĞERİ: 360,05 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 1,33 B BU HAFTA DEĞERİ: 1,33 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 30,55 M BU HAFTA DEĞERİ: 35,30 M
FİYATI (TL) 04.10.2022: 5.51 11.10.2022: 5.01
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -9,30%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 25.11.2021 en çok 40.28 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 6.72 TL
19.09.2022 5.48 TL
26.09.2022 5.46 TL
04.10.2022 5.51 TL
11.10.2022 5.01 TL

Arkadaşlar sizlere LRC Loopring hakkındaki bütün bilgileri sizlere verdim. Bu yazımında sizleri neler bekliyor peki hadi görelim. LRC Loopring projesinin kimin olduğunu, hangi ülkeye ait olduğunu, yorumlarının neler olduğunu ve son olarak ta hangi borsalarda olduğunu sizlere vereceğim. Tabi birde en önemlisi Binance’de sergilenmiş mi? Sergilenmemiş mi? Onu da göreceğiz.

Loopring (LRC) Projesi Nedir? Kimin? Hangi Ülkenin?

LRC Loopring projesi nedir? Kimin olduğunu? Son olarak ise hangi ülkenin kripto parasının olduğu sizlere söyleyeceğim. Şimdi arkadaşlar ilk olarak LRC Loopring projesini ele alalım. Loopring yani kısa adı ile LRC taban ağı Ethereum olan bir kripto paradır. İlk olarak 2017 yılında halka arz edildi. 2019 yılının aralık ayında ise Ethereum tabanı üzerinden işlem görmeye başladığını söyleyebilirim. Peki piyasaya çıkma amacı nedir diyenler için şu açıklamayı yapmam gerekiyor sizlere. LRC Loopring  piyasaya merkeziyetsiz bir kripto para borsası olan dexun likiletisini artırmaya yönelik kurulduğunu sizlere söylemek isterim. LRC Loopring merkezi veya merkeziyetsiz olarak bütün kripto paraları bir araya toplayarak bir platform oluşturmayı vaad etmeyi amaç göstermiştir.

 • LRC Loopring hangi ülkenin kripto parası olduğunu sizlere söyleyeyim hemen: Çin merkezli olduğunu söyleyebilirim.
 • Kurucusunun kim olduğu ise sizlere şu şekil açıklama yapayım.  Daniel WANG şahıslı kişidir. Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesinden, bilgisayar bilimi üzerinde bir diploması bulunmaktadır. Buna ilaveten ise Arizona Eyalet Üniversitesinden aynı bölüm üzerinden diploması bulunmaktadır.

LRC Loopring projesi ne olduğunu ve kimin olduğunu ve hangi ülkede olduğunu sizlere anlattım. En detayına kadar indim sizler için.

Birde sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm bir konu paylaşacağım. Waves Coin Hangi Ülkenin? CEO’su Kim? Geleceği Ne Olur? hakkında bilgi almak için hemen bu linke tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise sizlere LRC Loopring yorumlarının ne yönde olduğundan bahsedeceğim. Birde bu coin düşer mi? Yükselir mi? gibi soruların cevabını sizlere vereceğim.

LRC Loopring Yorumları Burada (Yükselir Mi? Düşer Mi?)

LRC Loopring yorumlarını sizlere kendi fikrimle açıklama getireceğim. Tabi sizlere şu şekil bir açıklama getireceğim bu fikirlerim sadece düşünce diyelim. Gerçeği yansıtır mı bilemeyiz ama yansıtmayacakta diyemeyiz. Bu yorumları uzun yıllar kripto para piyasasında olduğum için sizlere yapacağım. İlk olrak LRC Loopring yükselir mi yoksa düşer mi? Bu konuyu bir görelim. Bu olay asında tamamen BTC’ye dayandığını sizlere söyleyebilirim. Bu sadece LRC Loopring için geçerli değil bütün coinler için bu geçerli diyebiliriz. Bu olayın zaten kripto para piyasasında olan bütün kişiler hemen hemen biliyordur. %’lik bir rakam vermeyi düşünürsek eğer %91 kişinin bunu bildiğin ön görebiliriz. Yani ben ilk olarak PARİBU borsasına girdiğinde takibime almıştım bu coini ne zaman BTC artış yapsa ilk tepki veren coin LRC Loopring olmaktadır. Yukarıda sizlere projesinden bahsetmiştim. Bahsettiğim bu projede eğer önemli hamleler olursa LRC Loopring hızlı yükselişler yapabilir. İleride adını çok duyacağımız bir coin diyebilirim sizlere.

Birde yine sizlere bu sıralar adından çok ettiren bir coinden bahsetmem gerekmektedir. Bu coin ise Zilliqa (Zil) Projesi Nedir? Hangi Ülkenin Kimin? Geleceği Ne Olur? dur. Bu sayfayı da sizlere bıraktım ki para kazanın diye.

Bu kripto parayı ben çok yakından takip ediyorum. Sizlerde benim gibi takip ediyor ve yorumlarınızı diğer kullanıcılara ulaştırmak istiyorsanız bu sayfa sayesinde bunu yapabilirsiniz. Dediğim gibi sadece bir yorum bunu çözecektir. Şimdi ise sizlere bir alt başlık olan LRC Loopring hangi borsada var Binance’de bulunuyor mu onu göreceğiz.

Loopring (LRC) Hangi Borsalarda Var? (Binance)

Evet sevgili kripto para takip eden arkadaşlarımız. Sizler LRC Loopring hangi borsada var yada Binance’de sergileniyor mu gibi soruların ilacı olacağım sizlere. Bir kripto paranın hangi borsada bilmeniz sizlerin ne kadar fazla iyi bir coin olduğunu yada sergileneceği borsa çok değilse her sergilendiği yerden dolayı artış yapacağını sizlere söylemek isterim. Buna istinaden LRC Loopring coinin bu zamana kadar ne kadar borsada sergilendiğini aşağıda tablo halinde sizlere vereceğim. Bunu vermeden önce tabi ki en çok merak edilen konu olan Binance’de olup olmadığı konusudur. Şimdi sizlere ilk olarak bu sorunun cevabını ne bir şekilde vereceğim evet LRC Loopring Binance’de sergilenmektedir. Şimdi ise diğer hangi borsada var onu görelim.

Loopring (LRC) Coinin Listelendiği Borsalar
Sıra No Borsa Adı
1 Binance
2 Coinbase
3 Gate.io
4 KuCoin
5 FTX
6 Huobi
7 Bithumb
8 Kraken
9 Gemini
10 Bybit
11 Bitfinex
12 Uniswap
13 Bittrex
14 Ploniex
15 OKX
16 Phemex
17 LBank
18 WazirX
19 Crypto.com
20 MEXC
21 Tokocrypto
22 AscendEX
23 Probit
24 Indodax
25 Uniswap
26 WazirX
27 Bancor Network
28 Probit
29 BTCEX
30 BTCTurk
31 Bitrue
32 Paribu
33 XT.COM
34 AAX
35 Deepcoin
36 CoinDCX
37 WhitBit
38 Bitvavo
39 KickEX
40 WOO Network
41 Bitmart
42 Bitrue
43 Dex-Trade
44 CoinEX
45 B2BX
46 ZebPay
47 1inch
48 Alterdice
49 NovaDAX
50 Bitbns
51 CoinDCX
52 DigiFinex
53 P2PB2B
54 BKEX
55 Hoo
56 CoinTiger
57 HitBTC
58 ABCC
59 Bibox
60 AEX
61 Dcoin
62 OMGFIN
63 Pionex
64 LATOKEN
65 Coinsbit
66 Nominex
67 Bitget
68 Hotbit
69 Folgory
70 Korbit
71 Hotcoin
72 CoinW
73 Bitcoiva
74 BigONE
75 Zipmex
76 bit4you
77 KULAP
78 BingX
79 YoBit
80 Bvnex
81 VCC
82 YunEx
83 Mexo
84 Bitget

Evet arkadaşlar görüyorsunuz LRC Loopring tam tamına 84 adet borsada sergilenmektedir. Bu borsalarda öyle küçük çaplı borsalar değil. Birde çok merak edilen bir konuyu sizlere vereceğim.

Birde bu konu hakkında sizlere bir video bırakacağım. Bu videoda sizlere LRC Loopring konusunda yardımcı olacaktır. Yukarıda dediğim gibi bu konu hakkında düşünceleriniz aklınıza takılan her hangi bir şey olursa yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Gün içerisinde sizlere geri dönüş muhakkak olacaktır. Şimdiden hepinize bol para kazanmalar. Birde bu yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Her biri kendi düşüncem ve yorumumdur.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. blank Murat dedi ki:

  Merhaba

  1. blank Müşteri Hizmetleri dedi ki:

   SELAM

  2. blank Murat dedi ki:

   Naber

 2. blank Murat dedi ki:

  Haa

Bir Yorum Yazın