Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Luvoco Organik Kahve Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır?

Luvoco Organik Kahve Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır?

 

Benimde sağlıklı ve organik olmasından dolayı tercih ettiğim Luvoco hakkında sizlere bayilik başvurusunun nasıl yapıldığını anlattım. Çok az sermaye gerektiren kahve dükkanı için gereken tüm bilgileri sizlere en kısa ve basit şekilde anlatacağım. Bildiğiniz üzere kahve içmeyi sevenlerin sayısı çok fazla. Kahve tüketiminin günümüzde bu kadar yoğun kullanılmasından dolayı kahve dükkanı açmak girişimciler için iyi bir gelir kapısı haline geldi. Kendim kahveyi çok tüketen biri olarak girişimcilerimiz için bu yazıyı yazmam elbette kaçınılmaz olacak. Luvoco organik kahve franchise başvuru nasıl yapılır? sorusunu merak edenlere yaptığım tüm araştırmalarla sizleri aydınlatacağım.

Luvoco Organik Kahve Nedir? Neden Bayilik Almalıyım?

Öncesinde de söylediğim gibi luvoco organik kahve ürünlerini müşteriye sunan, son zamanların iş olarak çokça tercih edilen bayiliklerden biri. Hemen hemen her il ve ilçede görebileceğiniz organik kahve bayiliği hakkında merak ettiğiniz Lucovo organik kahve nedir? sorusunu cevaplandırayım. Sağlıklı ve organik kahve ürünlerini hedef kitlesine sunan Café Luvoco, franchise şirketlerinden biri. Şirket ve bayileri arasında karlı bir ortaklığa dayalı bir franchise sistemi kuran bir şirkettir. Peki neden Lucovo bayilik almalıyım? diyorsanız doğru yere geldiniz! Dikkatlice okuyun. Kısa sürede organik kahve sektörünün en önemli oyuncularından biri olmayı başaran firma, yurt dışında da büyük beğeni topluyor. Malezyalı şirket, organik kahve çekirdeklerini Reishi mantarı ile harmanlayarak diğer kahve şirketlerinden ayrılıyor. Tüketicilerin çok beğendiği bir lezzet sunan Luvoco, kiosk tipi bayilik seçeneği ile özellikle alışveriş merkezlerinin en işlek noktalarında satışa sunuluyor. Bu organik kahve dükkanın tercih edilmesinde ki diğer faktörlerden biri de çok düşük yatırım sermayesi ve bayilik ücreti istenmesidir.

Luvoco Organik Kahve Bayilik Şartları Nelerdir? Bayilik Konseptleri

Kahve içerek ya da kahve sunarak para kazanmak istiyorum diyorsanız luvoco bayilik için belli birtakım şartları sağlamanız gerekmekte. Öyle gözünüz korkmasın, şirket bayilik vereceği girişimciler için oldukça kolay şartlar sunmuş. Luvoco organik kahve bayilik şartları nelerdir? Gelin beraber inceleyelim.  Bayilik almak için elbette öncesinde hak parası vermeniz gerekmekte. Luvoco organik kahve bunun için sizden 5 bin lira isteyecek. Şirketin bünyesine katılacağınızdan aynı zamanda adli/ticari sicilinizin temiz olması lazım. Madde madde şartlarından söz edeyim.

 • Café Luvoco franchise almak isteyen girişimcilerin öncelikle 5000 TL franchise ücreti ödemeleri gerekmektedir.
 • Bu bedeli ödedikten sonra kahve makinesi ve kahve kapsülleri girişimciye gönderilir.
 • Bir girişimci 5.000 TL verirse ve franchise adına sahipse, kendisi bayilik açabilir veya bayilik açmak isteyen girişimcilere bayilik sağlayabilir. Bu aşamada seçim tamamen girişimciye kalmıştır.
 • Bayilik açmayan ve bayilik vermeyi tercih eden girişimciler; Toplam 6 Luvoco Café bayisinin açılmasını sağlarlarsa bu bayilerin cirolarından %6 ila %40 arasında pay alabilirler.
Ciro Fiyatları Yüzdelik Pay Edilen Kazanç
50.000 TL %6 3.000 TL
%40 20.000 TL

Şartlarından ve kazanabileceğiniz paralardan söz ettikten sonra, bayilik alacağım ama konsept ne olmalı? sorularınızı duyar gibiyim. Luvoco kahve dükkanını 3 farklı konseptte açabilirsiniz. Bunlar

 • Kiosk Bayi
 • Corner Bayi
 • Mağaza Bayilik

Bu üç franchise konseptinin zamanlaması ve yatırım bütçeleri elbette farklı. Bu arada bilgi kirliliğine son vermek adına önemli bir detayı sizlere anlatmak isterim; Mağaza konseptinin işlek caddelerinde açılacak olan Luvoco bayilik için seçilen mağazaların minimum taban alanı 50 metrekare olması gerekiyor. Kafe konseptinde tasarlanan bu bayilik konseptinde amaç, şirket içinde sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmaktır. Luvoco bayilik yatırım bütçesi; Seçilen konsepte göre değişmekle birlikte ortalama 50.000 ile 250.000 Türk Lirası arasında değişebilmektedir. Bu bilgiler değişebileceğinden firma yetkilileri ile iletişime geçilmelidir.

Luvoco Bayilik Yerleri

Luvoco Bayilik Yerleri

Cafe Luvoco Bayilik Nasıl Alınır? Başvuru Nasıl Yapılır? İletişim

Şimdi de sizlerin asıl merak ettiği soruya gelelim. Luvoco Bayilik nasıl alınır? en basit haliyle sizlere anlatmam gerekirse; luvoco organik kahvenin web sayfasına giriş yaparak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Cafe Luvoco bayilik satın almak isterseniz, Gano Excel web sitesinde oturum açmalı ve online kayıt yaptırmalısınız. Daha sonra firma iletişim numarasından yetkililerle iletişime geçmeleri ve kendilerinden istenen sponsor numarasını vermeleri gerekmektedir. Bayi satın alma işlemi sırasında istediğiniz sponsor numarası olarak TR3739819 belirtebilirsiniz. Kahve butiklerinin artan popülaritesinden yararlanmak ve Türkiye pazarında faaliyete yeni başlayan bir marka için imtiyaz almak istiyorsanız bayilik için başvurabilirsiniz. Kârlı ve faydalı bir hizmet aracılığıyla hedef kitlenizden tanınırlık kazanabilirsiniz. Luvoco Bayilik Başvuru Nasıl Yapılır? sorusunu da sizlere en basit ve doğru şekilde açıklayayım. Başvuru yapmak için web sitesi üzerinden iletişim butonuna tıklayarak bayilik başvurusu yapacak kişi hakkında bilgileri doldurmanız gerekecek. İnternet dışı luvoco bayilik başvurusu yapmak için gano excel ofis iletişim bilgileri;

 • Koşuyolu Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, No: 88-90 34718 Kadıköy/İSTANBUL

Cafe luvoco bayiliği nasıl alınır? Burada birlikte gördük. Bayiliği almak isteyenler peki kaç TL bir maliyeti göze almaları gerekiyor?

Luvoco Organik Kahve Bayilik Ücreti 2022 Ne Kadar Kazandırır?

2022 yılında Luvoco Organik Kahve Bayilik Ücreti ne kadar oldu? vb. soruları üzerine Luvoco kahvesinin bayilik ücreti ise sadece 5.000 Türk lirası. Uygun miktarı karşılayabilen bayilik kuracak kişilere kiosk konseptli bayilerin kurulum maliyeti bayi komisyonu hariç 50 bin lira civarındadır. Toplam 55.000 lira sermaye ile bu eşsiz lezzetin bayisi olabilirsiniz. Luvoco Organik Kahve Bayisi Türkiye’nin birçok yerinde kiosklarda bayilerle buluşabilirsiniz. Ancak, alternatif olarak bir Köşe ve Mağaza bayisi de alabilirsiniz. Luvoco ayrıca daha yüksek yatırım sermayesine sahip girişimcilere ve yatırımcılara köşe ve mağaza bayilik sağlar. Ortalama olarak, patika üzerinde 50 metrekare perakende alanı olan dükkanlar bayilik olarak satın alınabilmektedir. Köşe ve Mağaza bayiliklerinin yatırım sermayesi bölgeye ve yatırım dönemine göre değişmektedir.

Sıcak İçecekler Soğuk İçecekler
Latte Latte
Cappuccino Caffe Americano
Caffe Americano Cappuccino
Espresso Caffe Mocha
Espresso Macchiato White Chocolate Mocha
Flat White Pumpkin Spice Latte
Caffe Mocha Hazelnut Latte
White Chocolate Mocha Zebra Latte
Caramel Macchiato Vanilla Latte
Pumpkin Spice Latte Irish Latte
Hazelnut- Zebra- Vanilla- Irish Latte Ekstra Şurup

Luvoco Cimbali ve Kahve Kapsülleri Nelerdir?

Yaptığım araştırmalarda gözüme takılan diğer bir noktada Luvoco cimbali makinesinin kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmiş olması. Bayilik satın aldığınızda size verilen kahve kapsülleri makineler ve diğer hizmetleri de araştırdım. Kahve makinesi olarak iki tip luvoco cimbali bulunmakta. Bunlardan ilki ev tipi kahve makinesi iken diğeri de müşterilerinize sunmak için Profesyonel luvoco kahve makinesi Gano excel tarafından size bayilik almanız karşılığında verilmekte. Tüm bunların yanında, Personel Desteğ, Ürün Desteği, Pazarlama Desteği, Ödeme Desteği, Ortak Reklam, Bölge Koruması, Yer Seçimi, El Kitabı, Proje Desteği, Eğitim Desteği, Açılış Organizasyonu gibi çok sayıda destek sağlamaktadır.

Luvoco Organik Kahve Bayilik

Luvoco Organik Kahve Bayilik

Organik Kahve Bayilik Veren Firmalar

Luvoco organik kahve bayilik hakkında yaptığım araştırmaların yanında diğer kahve dükkanı franchising veren firmaları da inceledim. Kahve dükkanı açacak olanlara rehber kılavuz niteliğinde yaptığım araştırmalar sonucunda Organik kahve bayilik veren firmalar ve bu firmaların şartları en basit şekilde anlattım. Bunlar;

 • Coffee Bike Bayilik 
 • Starbucks
 • Kahve Dükkanı
 • Arabağa Kahve Bayilik

Yukarıda size verdiğim şirketler hakkında bayilik veriyor mu? veriyorsa şartları nelerdir? Franchising ücretleri vb. tüm detaylarını sizler için sıraladım;

 1. Organik kahve üreticilerinden biri olan Alman kahve şirketi Coffee Bike, kahveyi mobil kahve olarak satıyor. 2017 yılından bu yana 250 şubesinde üç tekerlekli bisiklet benzeri bir araçla organik kahve satışı yapan Coffe Bike markası, konsept ve uygulamasına göre 4-6 haftada müşterilerine üç tekerlekli bisikletlerle hizmet veren bir firmadır. İletişim adresi; Çobançeşme mah. Kimiz sk. Numara: 40 Bahçelievler / İstanbul Telefon: 0212 801 51 52/0532 069 47 91
 2. Herkesin merak ettiği franchise’lar arasında Starbucks markasının franchise’ı var mı? Starbucks Coffe franchise şartlarını gözden geçiren girişimcilere sordukları sorunun cevabı, Starbucks Coffe markasının şu anda bir franchise sunmadığıdır. Bir Starbucks markasından franchise alarak iş kurmak isteyen girişimciler o markadan franchise alamazlar.
 3. Herkesin merak ettiği franchise’lar arasında franchise veren Kahve Dükkanı markası var. Türk kültüründe benzersiz olan taze çekilmiş Türk kahvesi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi taahhüt eder. Girişimci olmak isteyen bireyler Kahve Dükkanı marka franchise satın alarak gelir elde edebilirler. Kahve dükkanı, girişimcilerden belirli şartları yerine getirmelerini ister. Şartlar şöyle: Girişimci olmak isteyen kişilerin şirketin web sitesine giriş yaparak ve franchise formu doldurarak başvuru yapmalarını istiyor. Girişimcilerin talepleri merkez yönetimi tarafından değerlendirilir ve maksimum 2 iş günü içerisinde detaylı bilgi ile geri döner. Kahve Dükkanı, girişimcilerin daha önce sektörde bulunmalarını ve perakendeci olma deneyimine sahip olmalarını gerektirmez. Talep kabul edildikten sonra mağazanın açıldığı andan itibaren ilk 5 gün içerisinde firma yetkilileri prosedürden geçer. Sektörde ilk deneyimi olan kişilere de eğitim verilmektedir. Girişimciler tarafından açılan yeni bir şubenin büyüklüğü en az 9 metrekare olmalıdır.
 4. Girişimci olmak isteyenler, başka bir kahve markası olan Arabağa Kahve’den nasıl franchise alacaklarını merak ediyor. Bayilik hakkında bilgi almak için resmi web sitesinin iletişim bölümünden yetkililere mesaj atabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın