Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Online Vakıfbank Şubeye Gitmeden Hesap Açma 3 Yöntem İle

Şubeye giderek ıslak imza ile hesap açma artık tarih oluyor. Çünkü, Vakıfbank dahil bir çok banka şubeye gitmeden müşterilerine mevduat hesabı açma imkanı sağlıyor. Böylece şubeye gitmeden Vakıfbank müşterisi anında olabiliyorsunuz. Sonrasında yine şubeye gitmeden Vakıfbank mobil İnternet bankacılığı şifresini bile kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz.

Online Vakıfbank Şubeye Gitmeden Hesap Açma 3 Yöntem İle

 

Bunların yanı sıra Vakıfbank kredi kartına da aynı şekil şubeye gitmeden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu hesabı açmak için Vakıfbank sizden hiç bir ücret talep etmiyor. Ücret talep etmediği gibi sonrasında, 3 ay ödemesiz kredi imkanlarını da sizlere sunmaktadır.

Online Banka Hesabı Açma Mümkün Mü?

Teknoloji ilerlese de ne yazık ki bazı işlemler online olarak yapılmasına kanunlar imkan sağlamıyordu. Bunun en büyük gerekçesi ise pörsütürler gereği istenilen ıslak imza idi. Başvuru sahibinin güvenliğinin ön planda tutulmasından dolayı istenilen bu ıslak imzalar, yerlerini ama artık elektronik imzalara bırakmaktadır. Hatta bir çok başvuruda NFC ile birlikte yüz tanıma teknolojisi başvurularda elektronik imzayı bile şimdiden gereksiz kılmaya başlamıştır bile.

VAKIFBANK Emekli Kredisi Yaş Sınırı, Faiz Oranları Kaç? Bunun bilgisini inanın hiç bir İnternet sitesi vermez!

Yapılan bu uygulamalarda ıslak imzanın gerçekten gereksiz bir işlem olduğu artık kanıtlanmıştır. Bundan ötürü de bankacılıkta yapılan son düzenleme ile vadesiz hesap açmak için ıslak imza artık şartta değildir. Anılacağınız, online olarak banka hesabı açmak isteyenler, bu imkanı sağlayan bankalar için şubesine gitmeden hesap açabilirler. Bu bankalar içinde imkan sağlayan Vakıfbank için hesap açmak isteyenler ise işlemlerini bahsetmiş olduğum şeklide sağlayabilmektedirler.

Vakıfbank Şubeye Gitmeden Vadesiz Hesap Açarak Müşterisi Olma

Vakıfbank müşterisi olmanın bence en hızlı yolu şubeye gitmeden vadesiz hesap açmadan geçmektedir. Hiç sıra beklemeden banka müşterisi olmanın da tek yolu zaten budur. Zamanım benim için çok değerli diyorsanız, bu nedenle bence hiç arayışa girmeyin. Vakıfbank vadesiz hesap açarak müşterisi olmak için de bizim şu dediklerimizi sadece yapın.

Vakıfbank şubeye gitmeden vadesiz hesap açmak için şunlara sahip olduğunuzdan emin olun:

 1. Çipli nüfus cüzdanı
 2. NFC özelliğine sahip akıllı cep telefonu (Nerede ise bütün akıllı cep telefonlarında bu özellik mevcuttur)

Yapmanız gerekenler:

 1. Cep telefonunuza Vakıfbank mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
 2. Cep telefonunuza uygulamayı kurunuz. Kurulum sonrası çalıştırdıktan sonra an ekranda bulunan VAKIFBANK MÜŞTERİSİ OL düşmesine tıklayalım. blank
 3. Kimlik türlerinden T.C. KİMLİK KARTI seçimini yapın. blank
 4. T.C. kimlik kartını ön ve arka yüzünü telefonunuzda açılan kareye sığacak şekilde göstererek okutunuz. blank
 5. Başarılı bir şekilde kimlik okutulması sonrasında bilgilerinizi ekranda göreceksiniz. DEVAM diyelim. blank
 6. Cep telefonumuzun NFC özelliğini aktif ederek TARA butonuna basalım. blank
 7. Kimlik Okuma Başarılı diyene kadar, T.C. kimlik kartınızı cep telefonunuzun üst arka kısmına yapıştırın. blank
 8. Şimdi ön kameranız açılacak. Burada size komutlar verilecek. Verilen bu komutlara göre yüzünüzü tanıtın. blank
 9. Yüz tanıma sonrası, cep telefonunuza numara onayı için bir SMS gelecek. Lütfen bu kısa mesajı ilgili alana girelim, DEVAM diyelim. blank
 10. 3 adımdan oluşan kişisel bilgilerinizi sırası ile girmeniz gerekiyor. Burada sizlere mesleğiniz, almış olduğunuz maaş ve iletişim bilgilerinizin girilmesi istenilmektedir. Doğru bir şekilde girip DEVAM demeniz yeterli olacaktır. blank
 11. Kimlik doğrulanması için müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşmeniz gerekiyor. Bunun içinde sessiz bir ortamda olmanız oldukça önemlidir. Şayet uygun bir ortamda iseniz, müşteri temsilcisine bağlanmak için ŞİMDİ GÖRÜNTÜLÜ BAĞLAN demeniz yeterli olacaktır. blank

Ve artık müşteri temsilcisine bağlandı iseniz tebrikler, Vakıfbank müşterisi oldunuz. Şimdi artık geriye şifre belirleme işlemin yapılması kalmıştır.

Vakıfbank Esnaf Ticari Kredisi Faiz Oranları Hesaplama bu oranların ne kadar olduğunu hiç bir İnternet sitesinde bulamayacağınıza sizi temin ederim.

Bununda nasıl yapılacağını sizlere hemen bir alt başlığımda anlattım.

Şubeye Gitmeden Vakıfbank İnternet Bankacılık Hesabı Açma

Şubeye gitmeden Vakıfbank müşterisi olmanın önündeki ıslak imza engeli kalktı. Bundan ötürü de artık şubeye gitmeden Vakıfbank İnternet bankacılığı hesabı da artık açılabilmektedir. Tabi İnternet mobil bankacılık hesabı açabilmeniz için yine illa Vakıfbank mevduat hesaplı müşterisi olma şartı halen sürmektedir. Yukarıda bahsetmiş olduğum 11 adımı sağlayarak şubeye gitmeden Vakıfbank müşterisi olabilirsiniz. Sonrasında ise şubeye gitmeden Vakıfbank İnternet mobil bankacılık giriş şifresini oluştura bilmektesiniz. Bunun için ise bir çok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerin hangileri olduğuna gelince.

 1. Bir üst başlıkta şubeye gitmeden 11 adımda nasıl Vakıfbank müşterisi olunur anlattım. Burada 12. adıma geldiğiniz zaman 6 ay boyunca sabit girebileceğiniz İnternet giriş şifrenizin oluşturulmasına olanak verilmektedir. Bu alanda Vakıfbank mobil İnternet giriş şifrenizi oluştura bilirsiniz. blank
 2. Vakıfbank müşterisi olduktan sonra kredi yada banka kartı sahibi oldu iseniz yine şubeye gitmeden bu kart bilgilerini girerek https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/sifreal/AnindaSifre/AnindaSifre.aspx?SifreAlMusteriOl=1 bu bağlantı üzerinden İnternet mobil bankacılık girişi yapabilirsiniz.
 3. 0-850-222-07-24 müşteri hizmetlerini arayarak, Vakıfbank müşterisi iseniz yine cep telefonunuza SMS alarak Vakıfbank mobil İnternet giriş şifresini şubeye gitmeden alabilirsiniz.

Vakıfbank müşterisi olmak için vadesiz hesap açtıktan sonra, İnternet bankacılığı şifresini de aldı iseniz, ilk olarak kredi başvurusu yapmak isteyeceğinizi biliyoruz. Bununda nasıl yapılacağını sizlere yine şubeye hiç gitmeden aşağıdaki başlık altında anlatacağım.

Vakıfbank Şubeye Gitmeden Kredi Kullanma 2 Basit Yöntem

Vakıfbank şubeye hiç gitmeden kredi kullanmak için bir çok yöntem vardır. Ama bun yöntemlerin içlerinden en hızlı olanı ise iki tanedir. Ben şimdiye kadar tüm ihtiyaç kredilerimi şubeye gitmeden hep bu iki yöntem üzerinden kullandım. Hepsi de onay aldı, hiç birinde de 3 dakikanın üzerinden işlem vakti kaybı yaşamadım. Gelir belgesiz dahi Vakıfbank üzerinden kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu iki yöntem ise şunlar olmaktadır.

 1. Mobil İnternet Bankacılık üzerinden başvuruda bulunmak
 2. Vakıfbank resmi İnternet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapmak

Bu her iki Vakıfbank şubesine gitmeden kredi başvurusu yapmak için bankada vadesiz mevduat hesabınızın olması gerektiğini bilmenizi isterim. Bunu da şubeye gitmeden nasıl sahip olabileceğinizi de yukarıda bahsettiğimi de hatırlatmak istiyorum. Vakıfbank vadesiz mevduat hesabınız var olduğunu sayarak, bu bahsettiğim her iki şekilde şubeye gitmeden kredi başvurusunu şu şekilde yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık Üzerinden Vakıfbank Kredi Başvurusu Yapma:

Aktif kullandığınız cep şubeniziz şifresini girerek giriş yapınız. Daha sonrasın da ise sizlere aşağıda vereceğim bu bilgiler ile direk kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 1. İlk olarak tüm işlemler sağ alt köşede yer bulunmaktadır. Bu tüm işlemleri tıkladıktan sonrası ise başvurular yazan yerleri tıklamanız yeterli olacaktır. Burada ise aşağıdaki görsel karşınıza çıkacaktır. blank
 2. Karşınıza çıkan bu ekranda ise sizlere sunulan hazır kredi var ise direk o krediye başvuru yapabilirsiniz. Eğer hazır krediniz yok ise o zaman ”ihtiyaç kredisi başvur” sekmesine tıklamanız gerekecektir. (Cep bankasının bir kötü yanı ise çok ama çok düşük kredi kullandırmasıdır. Ne kadar düşük derseniz aşağıdaki görselde mevcuttur.) blank
 3. Evet arkadaşım bana görmüş olduğunuz gibi Vakıfbank 1.000 TL ile 9.000 TL arasında kredi kullanıma olanağı sağlamaktadır. (Bu miktar KKL yani Kredi Kullanım Limiti göre değişebilir.) blank

Sağlamış olduğu bu imkanlardan yararlanarak şubeye gitmeden kredi çekmek için son olarak yapmam gerekenler ise şunlardır.

 • Kullanmak istediğiniz kredi tutarını,
 • Düzenli olarak ödeyeceğiniz günü,
 • Kullanmak istediğiniz kredinin vade sayısını.

Belirterek kredinizi onaylarsanız eğer hesabınıza geçecektir. Muhtemelen belirtmiş olduğu miktarı da onay verecektir. Farklı tutarlarda kredi miktarı belirleyerek de başvuru da buluna bilirsiniz. Şayet, başvurunuz yüksek miktarlar için onay almıyor ise size önerimiz şudur.

3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi yöntemlerini mutlaka deneyiniz.

Vakıfbank şubeye gitmeden kredi başvurusunda buluna bileceğiniz 2. yönteme artık geçebiliriz. Bu yöntem içinde bankanın vadesiz hesap müşterisi sahibi olmanız yeterlidir. Yapmanız gerekenler ise şunlardır.

 1. https://bit.ly/2V7LcWh adresine giriş yapalım.
 2. Kimlik ve telefon numaramızı girelim, sonrasında DEVAM ET diyelim.
 3. Kullanacağımız kredinin bilgilerini girelim. (Çekmek istediğimiz tutar, vade vb..)
 4. Gelir ve çalışma maaş bilgilerimizi girelim
 5. Başvurumuzu onay almaya gönderelim.

Saniyeler içinde Findeks KKB notumuza göre bu şekilde yapmış olduğumuz kredi başvurumuzun da neticesi yine cep telefonumuza SMS olarak gelecektir. Onay alması halinde ise 3 ay ödemesiz olarak aşağıdaki faiz olanaklarından yararlana bileceksiniz.

Vakıfbank 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.91

Örnek geri ödeme:

Miktar Vade (Ay) 3 Ay Sonraki Taksit Toplam Maliyet
20.000 TL 12 3.226,92 TL 23.674,12 TL
16 2.652,43 TL 24.719,00 TL
20 2.334,92 TL 25.793,56 TL
24 2.134,22 TL 26.897,68 TL

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın