Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Radio RACA Coin Nedir? Nereden Hangi Borsalardan Alınır? (GELECEĞİ)

Kripto para al sat içinde günlük işlem yapan birisi iseniz kesinlikle Elon MUSK ismini duymuşsunuzdur. Radio RACA coin almayı düşünüyorsanız da bu ismi kesinlikle ilerleyen zamanlarda duyacaksınız. Çünkü, Radi Raca projesinin yöneticilerinin den bir tanesinin ismi Maye MUST'tur.

Radio RACA Coin Nedir? Nereden Hangi Borsalardan Alınır? (GELECEĞİ)

 

Bu hanım efendi ise Elon MUSK’un öz annesidir. Şimdi, yönetime baktığımız zaman son derece güvenilir bir ismi hep birlikte görüyoruz. Peki, geleceğini bu isim ve projesini ne denli etkiler? Ayrıca şuan için Radio RACA coin hangi borsalar da var? Projeyi duyduktan sonra almak isteyenler için nasıl alınacağıyla birlikte bunlarda yer verdik. Yer verdiğimiz alt başlıklar neler derseniz hemen sizlere belirteyim. 1. Radio RACA coin nedir? Hangi sistem üzerine kurulmuş? Projesi güvenilir mi? 2. Radio RACA coin hangi borsalarda olup olmadığına değindik. 3. Binance borsasında listelendi mi? 4. Radio RACA coin geleceği hakkında bütün yorumlar. 5. Radio RACA coin son dakika bütün gelişmelerini burada bulabilirsiniz. Bütün başlıkları sizler için ele aldık.

Radio RACA Coin Nedir? Ne Üzerine Kurulmuş Bir Projedir? Güvenilir Mi?

Radio Caca coin bir Decentralized Autonomous Organization yani baş harflerinde de anlaşıldığı üzere DAO projesidir. Yönetimi ise DAO tercihi yapılmaktadır. DAO yönetiminin içerisinde çok önemli bir isim olduğu için bu mateverse coin çok önem kazanmıştır. Bu isim kim diye merak edenler için direk söyleyeyim Maye MUSK DAO projesisin içerisindedir. Maye MUSK kim diye merak ediyorsanız soy adından da anlaşıldığı üzere Elon MUSK’un annesidir. Zaten Elun MUSK olayını herkes biliyor. DOGE coin olayı ile adını her yerde duyduk. Yani RACA coin reklam olayını bu isim üzerinden oldukça fazla yaptığını söyleyebiliriz. DAO projesinin dünya genelinde yönetime dahil olan oldukça fazla insan vardır. Aslından bu projedeki kişiler sanal bir dünya oramı oluşturmak istemektedir. Yani sanal bir dünya olduğu zaman direk bu proje aslında mateverse projesi olmaktadır.  Bu projeyi yaratmak istedikleri evrenin adını bile DAO projesindeki üyeler belirlemişler. Bu everene projedeki kişiler “Universal Mateverse” adını vereceklerdir.

RACA coinin değerini artmasında bu proje ön plana çıkmıştır. Ama bu coinin Eylül ve Ağustos aylarında oldukça fazla yakım gerçekleştirdiler. Yani amaçları bu coini hep üst seviyede tutmalarıdır. Bu yakımlar sayesinde RACA coin diğer coilere göre her zaman bir adım önde olmaktadır. Peki bu projenin amacının ne olduğunu merak edenler için o konuya da bir ele alam.

Radio RACA Coin Projesinin Amacı Nedir?

 1. Universal Materverse çok büyük olmayan oyunların geliştiriciliğini sağlamaktadır. Bununda yanı sıra sanatçıların dükkan açması etkinlik düzenlemesi oldukça olanak sağlamaktadır.
 2. Universal Meteverse üzerinden market açmak ve bu marketlerin üzerinden NFT satışları yapılmaktadır.
 3. Play-to-Earn oyunu oynayarak kazanmak amacı ile  Metamon ismi ile 3 boyutlu oyunu geliştirerek piyasaya sürmelerini hedefleniyor.

Yani bu projeler gerçekten adından oldukça söz ettirecek. Böylede olunca RACA coin gelecekte çok fazla iyi yerlere geleceğini yatırım tavsiyesi olarak algılanmadan geleceğini düşünüyorum. Bu coinlerde Maksimum arz ile toplam arz denilen bir olay oluyor bunu biliyorsunuz. Bu projeler sayesinde bu ikisi arz nerdeyse bir biri ile aynı olacaktır. Bu arzlar aynı olunca RACA coinde sert düşüşler olmayacak anlamına gelmektedir. Dolaşımda kilitli coinler olduğu sürece RACA coin piyasada adını her zaman söz ettirecek diyebilirim sizlere.

Radio RACA Coin Hangi Borsalarda Var? Nasıl, Nereden Alınır?

Rado RACA coininden sizlere kısaca bahsettik. Sizlere verdiğim bu projenin amacı ve projenin içerisindeki kişileri duyunca sizlerde bir an önce bu coini almak istiyorsunuzdur diye düşünüyorum. En azından neden bu kadar almak istediğimi sizlere şu şekil açıklama yaparsam sizlerde bana hak vereceksiniz. Elon MASK kendi Tweetter hesabından bir açıklama ile %800 civarı bir artış sergilemişti. Tabi bu RACA coin projesinde annesi olunca neden böyle bir şey olmasın diye ilk akla gelen şey oluyor. Bu araştırmalarım sonucu da bende bu coinden almak çok istedim. Ama tabi bu coinin nerelerde sergileniyor onu hem kendim hem de sizler için araştırdım. Coinmaketcep verilerine göre nerelerde sergilendiğini buldum. Şimdi sizlere bu sergilenen yerlerden bahsedeceğim. Bahsettiğim bu yerlerden en kolay nasıl nerden alınacağını da bir alt başlıkta sizlere sunacağım.

Sıra No Sergilendiği Borsalar
1 Gate.io
2 Uniswap
3 Poloniex
4 PancekeSwap
5 OKEx
6 MEXC
7 LBank
8 Paribu
9 Biswap
10 CoinEx
11 AAX
12 XT.COM
13 OpenOcean
14 BKEX
15 Bibox
16 Hoo
17 Hotbit
18 Bitget
19 BitMart
20 LATOKEN
21 CoinW
22 Hotcoin Global
23 DODO BSC
24 ZT

Yukarıda sizlere 24 adet coin borsası sundum. Bu borsalardan dilediğinin herhangi bir borsadan RACA coini alabilirsiniz. Siz hangi borsadan alıyorsanız derseniz benim tercih ettiğim borsa Türkiye genelinde oldukça fazla kullanılan PARİBU borsasıdır. Eğer hiç PARİBU borsasından işlem yapmadıysanız sizlere bu konuda yardımcı olayım.

 1. İlk olarak para aktarabilmeniz için mevduat hesabınız olması gerekmektedir. Bu hesapla birlikte cep şubeniz olmazsa olmazların arasında gelmektedir. Her 2 işlemi de şubeye gitmeden Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Açma, Şifre Alma! yazım aracılığı ile yapabilirisiniz.
 2. Bu işlemlerden sonra ise PARİBU uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi de iki ayrı uygulama indirme programları ile yapabilirsiniz.
  1. Android telefonlar için 
  2. iTunes telefonlar için 
 3. Bu işlemden sonra PARİBU hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlemi sizlere görsel olarak anlatmak istedim.
  1. Programı indirdikten sonra sol üst kısımda ÜYE OL sekmesini seçiniz. blank
  2. İsminiz, e-Posta adresiniz ve bir şifre belirleyerek işleme devam edelim. Tabi sözleşme metilerininde onayını vermeniz gerekmektedir. blank
  3. Size ait olan cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Bu kodu doğru bir şekilde giriniz. blank
  4. Şimdi ise PARİBU hesabınıza para göndermeniz gerekiyor. Bu işlemi yapmanız için PARİBU hesabınızın CÜZDAN bölümüne girmeniz gerekmektedir. Daha sonra gönderim yapacağınız hesabın IBAN numarasını seçiniz. Bu işlemi sizlere aşağıda görsel olarak göstereceğim. blank
  5. PARİBU hesabınıza para geçtiğine göre artık sizde Radio RACA coin alabilirsiniz. Bu işlemi çok hızlı bir şekilde alım yapmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken çok basit. PARİBU sisteminden hızlı al sat sekmesini seçmeniz gerekmektedir. Bu sekmeyi seçtikten sonra arama kısmına RACA yazınız daha sonrasın hemen alım işlemini gerçekleştirin. blank

Radio RACA (CACA) coin nedir ve nasıl alınacağını sizlere detaylı bir şekilde anlattım. Şimdi bu coin Binance de sergileniyor mu? Sergilenmiyorsa ne zaman sergilenir gibi sorularınızı yanıtını bir alt başlıkta sizlere vereceğim.

Radio Raca Coin Binancede Listelendi Mi? Ne Zaman Listelenir?

Peki son zamanlarda adı çok fazla duyulan Radio RACA coin Binance borsasında var mı? Bu sorunuzun cevabını hemen açıklıyorum maalesef henüz bu borsada sergilenmiyor. Ne zaman sergilenir diye sorarsanız eğer o konu hakkında sizlere çok net cevap veremem. Ama şunu kesin söyleyebilirim çok yakın zamanda Binance borsasında göreceksiniz. Bütün çalışmalar bu yönde diyebilirim. Çok kuvvetli bir coin olduğu için Binance borsasında olmayışı çok tuhaf çünkü. Yine diyorum çok uzun sürmez Binance borsasında listelenmesi.

blank

Sizlere şöyle bir bilge aktarayım coin piyasasını yakından takip ettiğim için güncel bütün kripto para haberlerini https://www.esnafkredisi.net/kripto/ bu link sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bütün bu bilgeli sizlere verdikten sonra Binance borsasında sergilenir ise Radio RACA coin nasıl bir artış sergiler. Bunu sizlere daha önceden deneyimlerimle açıklaya bilirim. Bir coin eğer Binance borsasında değil ise ilk çıktığında %50 civarında bir artış sergiler. Tabi birde sergilenmeden önce aldığınız yerde %30 civarında artış olacağı için sizin aldığınız RACA coin %80 civarı bir artış ile size çok güzel kar bırakabilir. Tabi bunların hiçbiri yine söylüyorum yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kendi öngörülerimdir.

Raca Coin Geleceği Hakkında Yorumlarım

Arkadaşlar RACA coin geleceğini aslında yazımın bazı bölümlerinde sizlere bahsettim. Benim ön görüm çok çok iyi seviyelere geleceğidir. Eğer BTC sert bir düşüş gerçekleştirmez veya dolar sert inişler sergilemezse çok çok iyi yerlere gelecek. Şimdi sizlere dolar ile ilgile bir video paylaşmak isterim bu video sayesinde sizlerde az çok doları konusunda fikir yönetebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=ESMuYP1ksD8 dediğim gibi bu videoyu izlemenizi isterim. Yani geleceğini aslında MUSK ailesi belirleyebilir. Zaten Elun MUSK’un annesi desteklediği için kendisi de bende artık RACA coin destekliyorum derse bu coin uçar gider. Bunu daha önceden DOGE coin üzerinden gördük.

blank

Yukarıdaki görselde bakın kim var.:) bu görseldeki beyaz saçlı kişiyi tanıyanlar yorum kısmına kim olduğunu yazabilir mi? Kim olduğunu bilen zaten bu coinden çok güzel karlar edeceğini bilen kişilerdir. Bilmeyenlerde öğrenip zaten yukarıda belirttiğim yöntem ile direk satın alacaklardır.

Radio Raca Coin Son Dakika Gelişme Haberleri BURADA

Sizlere böyle bir başlıkta attım. Bu başlığı atmamdaki amaç ise sizlere devamlı güncel haberleri bu yazı altında paylaşacağım. Tabi sağlam kaynaklar bulduğumda. Eğer sizlerde sağlam dediğiniz bir kaynak varsa yorum atardanız sizlerin verdiği bu bilgiyi araştırıp bu yazının altına direk yazarım. RACA coin güncel haberleri için sayfamızı sıklıkla takip edin. Hatta bu sayfayı direk kısa yol olarak kaydedin ki haberlerden her daim haberiniz olsun. Coin borsasında bu tarz yapacağınız hamleler sizlere oldukça gelir sağlamanızda fayda olacaktır. Şimdiden bol kazançlar dilerim sizlere.

NOT: Eğer kripto borsasını yakın takip etmez ve satış emirli gitmezseniz her zaman büyük kayıplar yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem dediğim bu hatalara düşmeyin.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın