Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Reef Coin Nedir? Projesi ve Geleceği Ne Olur? Güncel Yorumlar ve Fiyatlar

Bu coin adı kısa ama borsalarda genelde büyük harflerle REEF olarak yer alır. Uzun ismi ise Reef Finance olarak bilinmektedir. Bu yazımda sizlere REEF projesi nedir? Bu projeye göre geleceği ne olur? Gibi soruların yanıtını sizlere vereceğim. Bunun dışında ise gelecekteki fiyatı hakkında sizlere tahminlerinde bulunacağız. Burada altını çizerek sizlere bir konuyu belirtmek isterim. REEF coin gelecekte şu fiyat olur diye kesin bir ibare bulunamam sizlere sadece tahminim söyleyebilirim. Söylemem zaten çok doğru olmaz. Yani yazımdaki bütün her bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

Reef Coin Nedir? Projesi ve Geleceği Ne Olur? Güncel Yorumlar ve Fiyatlar

 

Sizlere Reef coin hakkında haftalık fiyatları ve bu zamana kadar kaç para olduğunu sizlere vereceğim. Bu verdiğim bilgileri de sizler için her hafta güncellemekteyim. Birde sizlerden bu konu hakkında bir şey istesem çok olmaz sanırım. 🙂 Sizler bu yazımın sonunda yorum kısmına REEF coin hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız bir yorum kitlesi oluşturmuş oluruz. Bu sayede REEF coin hakkında bütün güncel haberleri burada bulabiliriz. Bu konunun içindeki başlıklar nelerdir. 1. Bugüne kadar Reef Coin en fazla ne kadar gördü. En güncel fiyatlar burada! 2. Reef Coin projesi nedir? Sahibi kim? Ne işe yarar ve hangi ülkenin olduğu sizlere verdim. 3. Reef coin hangi kripto para borsalarında var? Nereden alabilirim sorusuna yanıt verdim. Reef Coin geleceği geleceği ne olur? 2022 yılında 1 USD olur mu diye soruların cevaplarını sizlere verdim.

Bugüne Kadar Reef Coin En Fazla Kaç Lira Oldu? (En Güncel Piyasa Değeri)

Sizlere Reef coin ne olduğunu ve geleceği hakkında bilgi vermeden önce klasik olan her coin tanıtımında olduğu gibi bir konu ile başlamak isterim. Bu konu nedir derseniz eğer hemen açıklık getireyim sizlere. Reef coin bugüne kadar kaç lira oldu ve haftalık değişimlerinin neler olduğunu sizlere vereceğim. Sizlere sadece bugüne kadar en fazla kaç para olduğunu vermiyoruz. Bunun yanı sıra 24 saatlik hacim ($) olarak değerini de sizlere vereceğim. Bunu her hafta değiştirdiğimiz için sizlere bu konuda en güncel fiyatları vermeye gayret gösteriyoruz. Sizlere bu bilgileri yatırımcı bütün arkadaşlar için aşağıda tablo şeklinde vereceğim. Daha sonrasında ise diğer merak edilen bütün konuları ele alacağız.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 98,24 M BU HAFTA DEĞERİ: 113,52 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 20,18 B BU HAFTA DEĞERİ: 20,25 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 27,85 M BU HAFTA DEĞERİ: 52,00 M
FİYATI (TL) 03.10.2012: 0.0905 11.10.2022: 0.1039
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : +15,06%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 11.05.2021 en çok 0.4221 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 0.09621 TL
19.09.2022 0.08923 TL
26.09.2022 0.09282 TL
03.10.2022 0.09050 TL
11.10.2022 0.1039 TL

Sevgili kripto para takipçileri gördüğünüz üzere Reef coin en fazla ne kadar olduğunu ve haftalık piyasa değerlerini görmüş olduk. Sizlere dediğim gibi bu fiyatları her hafta güncelleyeceğiz. Sıra geldi Reef coin projesinin ne olduğunu göremeye. Bir alt başlıkta bunu göreceğiz.

Reef Coin Projesi Nedir? Sahibi Kim? Ne İşe Yarar? Hangi Ülkenin?

Bir kripto paraya yatırım yapmadan önce ilk olarak o coinin projesini nedir diye bakmaları gerekiyor. İşte tamda burada sizlere Reef coin projesinin ne olduğunu sizlere yazımda yer vereceğim. Bunun yanı sıra Ne işe yarar? Sahibi kim? Hangi ülkeye ait olduğunu da sizlere vereceğim. Birde cok merak edilen bir konu CEO’sunun kim olduğunu sizlere vereceğim. Bütün bu merak edilen konuları hadi kelin birer birer ele alalım arkadaşlar.

Reef Coin Projesi Nedir? Hangi İşe Yarar?

Reef coin Polkadot (DOT) üzerine inşa edişmiş DeFİ platformu olduğunu sizlere söylemeden geçemeyeceğim. 2022 yılının ortalarında çalışmalara başlamış ve bu yılın sonuna doğruda piyasaya çıkmıştır. Yapay zeka tabanlı olan Reef coin diğer kripto paralardan ayıran en büyük özelliği diyebilirim sizlere. Dediğim gibi DeFİ platformu olduğu için yapay zeka ile birleştiğinde çok iyi bir likidite sağlamaktadır. Bu da Reef coinin gerçek anlamda çok ileri bir teknolojiye sahipliğini kanıtlamaktadır. Yukarıdaki bilgilerden de anlaşıldığı üzere Reef merkeziyetsiz finans protokollerine likidite sağlamaktadır. Özelliği tam bu olmaktadır.

Reef Coin Sahibi Kimdir

Reef coin Denko Mançeski adlı kişi tarafından piyasaya sunulmuştur. Yani sizlere bu kişin REEF coini kuran kişi diyebilirim. Aşağıda sizlere görsel olarak kendisini taktim etmekteyim. Piyasalara yaptığı en son röportaj bağlantısı ise burada bulabilirsiniz. blank

Reef Coin Hangi Ülkeye Ait

Kurucusu olan Denko Mançeski Mekedonya doğumludur. Ama şunu bilmenizi isterim ki bütün kripto paralar merkeziyetsiz oldukları için şu ülkeye ait diyemeyiz. Ama kurucusundan yola çıkarız derseniz hangi ülke doğumlu olduğunu sizlere verdim.

Evet arkadaşlar REEF coin projesinin ne olduğunu, kurucusun kim olduğunu, ne işe yaradığını ve son olarak hangi ülkeye ait olduğunu en detaylı bir şekilde anlattım. Şimdi ise REEF coin hangi kripto para borsalarında var onları göreceğiz.

Reef Coin Hangi Kripto Para Borsalarında Var? Nereden Alınmalı?

En çok merak edilen bir konudur REEF coin hangi kripto para borasında olduğu. Bu sorunun cevabını verdiğimde zaten sizlerde size en mantıklı gelen borsayı seçip alım işlemeni yapabilirsiniz. Sizlere sadece REEF coin için değil bütün kripto paraların nerelerde sergilendiğini veriyorum ki sizlere hangi borsa uygun ise oralardan alım yaparsınız diye. Bu sayede bunların dışındaki kripto para borsalarında sergilenebileceğini de göreceksiniz. Yani kripto paraları yakından takip edenler bilirler ki! her yeni boraya girmek demek coinlerde ciddi yükselişler demektir. Buna göre sizde aşağıdaki borsalar dışındaki borsalarda sergilenirse REEF coin artış görebilirsiniz. Şimdi görelim bakalım hangi kripto borsalarında bu zamana kadar sergilenmiş.

Sıra No Sergilendiği Borsa
1 Binance
2  Huobi Global
3 KuCoin
4 Gate.io
5 FTX
6 Uniswap
7 WazirX
8 PancakeSwap
9 Paribu
10 AAX
11 Bitvavo
12 CoinEx
13 CoinDCX
14 Giottus
15 ABCC
16 Pionex
17 Tokocrypto

Reef coin toplam olarak 17 adet dünya genelinde atını geçiren borsalarda sergilenmektedir. 16 adet yabanı 1 adet yerli borsada sergilendiğini de sizlere söyleyebilirim. Yerli borsa olarak ise PARİBU borsasında sergilenmektedir.

Reef coin için yerli ve yabancı hangi borsada sergilendiğini yukarıdaki tabloda görebilirsiniz. Şimdi bir alt başlıkta sizlere en çok merak edilen Reef coin geleceği ve 1 dolar olur mu sorusuna yanıtını vereceğim.

Reef Coin Geleceği Ne Olur? 2022’de 1 Dolar Olur Mu? 

Reef coin geleceği ne olur? 2022 yılında 1 dolar olur mu? Evet arkadaşlar bu soruların cevabını bulabilmeniz için Reef coin hakkında bazı konuları da bilmeniz gerekmektedir. Kripto para piyasasına Bitcoin (BTC) hemen hemen her alanda etki etse de bazı alt coinler için etki edememektedir. Bunun nedeni ise o coinin projesinden dolayıdır. Yani Reef coinin geleceği ne olur ve 1 dolar görür mü konularını bilmek için projeye biraz daha ele alalım ki bunları görelim.

Yukarıda sizlere ilk projesinin DeFİ platformuna likidite sağladığını söylemiştik. Reef coinin misyonu zaten buradan belli olmaktadır. Yani likidite sağlamasıdır. Bunun için zaten yapay bir zekaya sahiptir. Coinlerdeki yapay zeka uygulamaları teknolojide son noktadır. Buda REEF coin için geleceğinin ne kadar parlak olduğunu görebilirsiniz. Piyasdaki kripto paralardan sadece yapay zekası ile ayrılmamaktadır. Aynı zamanda merkezli borsaları havuzun içinde bulundurarak hem merkesizyetsiz hem de merkeziyeti hale gelmektedir. Burada ama bu merkeziyetli ve merkesiyetsiz borsaları bütün olarak alarak, üstündeki bütün alış verişleri hep birlikte hesaplayarak işledikten sonra üzerlerinde likidite oluşturmasıdır. Bu projeye baktığınızda zaten çok büyük bir proje olduğunu gözler önüne sermektedir. İşlemelerini DeFİ deneyimi ile çok hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Yani görmüş olduğunuz gibi REEF coin projesinin ne kadar sağlam bir projedir. Şimdi sizlere fiyat konusunda yardımcı olmam gerekirse eğer BTC 63.000 USD olursa Reef yeni bir ATH yapmaması gibi bir ihtimali yok diyebilirim. Buradan ne sonuç çıkar derseniz eğer, 04221 TL değerlerini gören coin bir daha BTC’nin atağı ile birlikte 1 TL üzerine çıkabilecek anlamına gelmektedir.  Bakarsınız ilerleyen dönemlerde neden 1 USD olmasın.

Evet arkadaşlar sizlere REEF coin hakkında bütün bilinmesi gereken konuları yazımda yer verdim. Bu konu hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmına bırakırsanız dediğim gibi ciddi bir yorum kitlesi yaratmış oluruz. Bu sayede sizlerde güncel haberleri buradan almış olursunuz. Şimdi birde video bırakacağım sizlere bu videoda sizlere yardımcı olacaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın