Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Sevgilimin WhatsApp Mesajları Bana Gelsin Ücretsiz Programlar

Günümüzde artık güven kaybı olunca artık sevgililer bir birlerinin Whatsapp mesajlarına ulaşmak istemektedir. Böylede olunca çok aranan bir konu haline geldi sevgilimin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim. Sevgilinizin Whatsapp mesajlarına ulaşmanın birden fazla yolu mevcuttur. Whatsapp profilinize kimin baktığından tutun başka birinin mesajlarını okuyabilmeniz için bir çok ücretsiz programlar mevcuttur. Tabi bazı programlar var ki oldukça fazla ücretlidir. Ama bu ücreti verdikten sonra ne yazık ki! bir yarar göremeyeceğinizi fark edeceksiniz.

Sevgilimin WhatsApp Mesajları Bana Gelsin Ücretsiz Programlar

 

Onun için siz siz olun bu uygulamalar için dünya paralar harcamayın. Sevgilinizin mesajlarını okumak isterseniz en basit ve güvenilir yöntem QR kodunu okutarak mesajlarını okumanız olacaktır. Tabi bazı yanlış bilgiler var ki! QR kodu için Whatsapp uygulamasını başka kişi tarafından izlenmesi için bilgisayara gerek yoktur. Bunun için yapmanız gereken kendinize ait olan Whatsapp WEB uygulaması yükleyerek başka bir kişinin Whatsapp mesajlarına ulaşabilirsiniz. Bu yöntem hem ücretsiz hem de en güvenilir olan yöntemdir. Şimdi sizlere bu uygulamayı nasıl kullanabileceksiniz şimdi beraber göreceğiz. Bunu görmeden sizlere bu konuda bilinmesi gerekenleri anlatayım. 1. Başka birisinin telefondan Whatsapp’ına girmek ücretsiz olarak nasıl yapıldığını göreceksiniz. 2. Sevgilimin Whatsapp mesajlarını okumak kodsuz olarak erişim sağlayabilirsiniz. 3. Eşimin Whatsapp mesajlarını okumak istiyorum. ücretsiz program var mı? Bütün bu merak edilen konuları şimdi sizlere vereceğim. Hadi şimdi bütün bu konuları ele alalım.

Başka Birisinin Telefondan Whatsapp’ına Girmek Ücretsiz QR İşlemi İle

Evet arkadaşlar dediğimiz gibi başka birinin Whatsapp’ına girmek artık ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için ne yapmam gerekir derseniz sizlere bu yazımda en detaylı bir şekilde yer vereceğim. Sizlere vereceğim yöntemler ile sizlerde artık merak ettiğiniz kişilerin Whatsapp mesajlarını görebileceksiniz. Bunun için aşağıdaki yolu izlememiz gerekecektir.

 1. İlk yapmanız gereken Whatsapp Web uygulamasını yükleme yapmanız gerekmektedir. Whatsapp Web uygulaması sadece bilgisayarlar için olduğundan dolayı yan uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.
 2. Whatsapp Web uygulamasını telefonunuza indirme işlemini tamamladıktan sonra kimin mesajını takip etmek istiyorsanız o kişinin telefonunu almanız gerekmektedir.
 3. Şimdi takip etmek istediğiniz kişinin Whatsapp’ını açınız ve ayarlar kısmına giriniz. Giriş işleminden sonra karekot işaretine tıklayınız.blank
 4. Şimdi ise bilgisayarınızda veya uygulamanızdaki QR kodunu takip etmek istediğiniz telefona yaklaştırın. blank
 5. Bu işlemden sonra QR kodu tarama yapılacak ve daha sonrasında artık mesajları okuyabileceksiniz.

Burada bilmemiz gereken Whatsapp Web devamlı açık olması gerekmektedir. Artık sevgilinizi eşinizin bütün mesajlarını takibe alabileceksiniz. Şimdi ise sizlere kodsuz bu işlemi nasıl yapacaksınız ona değineceğim. Yazımın başında dediğim gibi birden fazla şekilde başkasının Whatsapp mesajlarını takip edebiliyorsunuz. Hadi şimdi bir diğer işlem ile nasıl takip edebiliyorsunuz bir görelim.

Sevgilimin WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz

Başkalarının Whatsapp mesajlarını okuyabilmeniz için en güvenilir yöntem yukarıdaki yöntem diyebilirim sizlere. Bu yöntem QR kodu okutma ile yapılmaktadır. Ama QR kodunu okutmak için izleminiz gereken yolda sıkıntı yaşadıysanız sizlere başka bir yoldan da bahsetmek isterim. Ama şunu söylemek isterim bazı programlar için sizlerden çok uçuk rakamlı ücretler istemektedirler. Bu ücretli programlara ücretinizi verseniz dahi işe yaramadığını sizlere belirtmek isterim. Peki QR kodu olmadan nasıl sevgilimin, eşimin veya başka birilerinin mesajlarını okuyabilirim derseniz şimdi sizlere bu konuda başka bir yöntem ile yardımcı olacağım. Hadi şimdi aşağıdaki yolu izleyelim.

 1. Şimdi ilk yapmanız gereken takibini yapmak istediğiniz kişinin telefonunuzu elinize alınız.
 2. Şimdi o telefondan WhatsApp uygulamasını açınız.
 3. Şimdi ise 3 nokta (…) işaretine tıklamanız gerekmektedir. Bu seçeneği ayarlar kısmından bulacaksınız. blank
 4. Şimdi sohbet seçeneğini bulunuz ve seçim yapınız. blank
 5. Şimdi sohbet geçmişini seçiniz ve sohbeti dışa aktarın seçeneğini tıklayınız. blank
 6. Sonra tüm sohbetleri seçiniz ve hangi kişiler ile mesajlaşma yaptıysa o kişileri seçiniz.
 7. Daha sonrasında ise mail adresinizi seçiniz ve bütün sohbeti mailinize gönderiniz. blank

Sizlere sunduğumuz bu imkan sayesinde artık karşı tarafın bütün mesajlarını okuyabilirsiniz. Tabi bu QR kodu gibi olmamaktadır. Burada ne demek istedim yeni gelen mesajları bu yolla göremezsiniz. Sadece bu yöntem ile eski mesajlara ulaşabilirsiniz. Yani mesajları mailinize aldığınız güne kadar olan mesajları görebilirsiniz. Eğer anında görüntülemek isterseniz onun için yapmanız gereken direk QR kodu ile mesajların takibini yapabilirsiniz.

Eşimin WhatsApp Mesajlarını Okumak İstiyorum! Ücretsiz Programı İndirmek

Eşimin WhatsApp mesajlarına nasıl erişebilirim. Gelen bütün mesajları görmek istiyorum derseniz sizlere nasıl yapacağınız yukarıda yer verdim. Şimdi ise sizlere sevgilinizin, eşinizin veya başkalarının mesajlarını nasıl ücretsiz olarak program indirilebiliyor bu konuya değineceğim. Sizler için önereceğim bütün programlar ücretli olacağını belirtmek isterim. Bu uygulamalar WhatsApp mesajlarına erişim sağlamak istediğiniz kişinin numarasını isteseler de çok güvenilir olmadığını sizlere söyleyebilirim. Sizlere bu konuda casus programlarına pek fazla güvenmemenizi tavsiye ederim. Birde sizlere bu konuda şu bilgiyi de vermeden geçmek istemedim. Başka kişilerin mesajlarını incelemek özel hakları ihlal etme suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar habis cezası veriliğini sizlere söylemek isterim. Sizlerin bu konu ile alakalı bir sorunuz olursa bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Birde bu konu hakkında sizlere video bırakıyorum. Bu videoda sizlere yardımcı olacaktır.

Bu konularda oyun oynamayı seven kişiler için sizlere belirtmek istedim.


Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın