Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Siberian Wellness Nedir? Nasıl Üye Olunur?(2022 Yılı İçin)

Çabalamadan emek vermeden hiç bir işin olmadığını bildiğinizi biliyorum. Siberian Wellness markasının işi de azimle, çabayla, emekle çok iyi kazanç ve statüler elde edeceğiniz bir iş. Kadın girişimlerimize büyük desteği olan bu firmada inanılmaz bir tutku var. Siberian Wellness ' in ne olduğunu çok merak ettiniz değil mi ? Açıklayınca merakınız giderilecek heyecanınız artacak. Bu iş girmek ve Siberian Wellness üyesi olmak için can atacaksınız eminim. İnanılmaz bir ürün kapasitesine sahip.

Siberian Wellness Nedir? Nasıl Üye Olunur?(2022 Yılı İçin)

 

Siberian Pure Herbs gibi, Siberian Immunity bonbons gibi isimlerinden bile cezbeden bir çok ürün yelpazesi var. Bir işe inanmanız için o işin iyi olması kadar güvenilir olması çok önemlidir. Peki Siberian Wellness güvenilir mi? Yada Siberian Wellness üye girişi için bir link var mı? Hadi bakalım hep beraber bu sorulara cevap bulalım.

WhatsApp Destek Hattı: Kader KAYA KÜÇÜK

blank

Kayıt için lütfen linke tıklayınız: https://tr.siberianhealth.com/tr/shop/user/registration/CONSULTANT/

 

Siberian Wellness Nedir?

Siberian Wellness 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuş 25 yıllık bir Network firmasıdır. Network Marketing için NETWORK MARKETİNG NEDİR? NASIL YAPILIR? yazımdan faydalanabilirsiniz. Bir Rus firmasıdır. Kurucusu Tatyana isimli bir bayan girişimcidir. Dünyanın 65 ülkesinde; Avrupa ülkelerinin neredeyse tamamı ve Amerika dahil olmak üzere var olan bir şirket. Türkiye’ de ise 8 yıldır faaliyet göstermektedir. Ürünleri Sibirya’nın kendi has endemik bitki örtüsünden elde ediliyor. Endemik demek el değmeden yetişen ve sadece o bölgede yetişen ürünler demektir. Sibirya mevsimsel olarak ortalama -50 derece ile 40 dereceye sahip bir bölge olduğu için burada yetişen ürünler özeldir. Siberian Wellness firmasının bu bitkilerden yapmış olduğu ürünlerin Sağlık Bakanlığı, Tarım Bakanlığı,  FDA (Amerikan Sağlık Örgütü) onaylı olmasının yanında kurucusu Tatyana hanım ürünlerini hiç bir şekilde hayvanlar üzerinde denenmesine izin vermemiş, gönüllü insanlar tarafından denemiştir. Gıda takviyesinden kozmetiğe kadar ürün skalası çok geniş. Şu an Türkiye de inanılmaz bir şekilde büyüyen ve gelişen bir firma oldukları için saygıdeğer bir network içerisindeler.

Siberian Wellness Güvenilir mi?

Siberian Wellness firması ve ürünleri çok güvenilir desem böyle kuru bir cümleyle kimse inanmayacaktır tabi. Söyleyince küçükmüş gibi görünen fakat anlam değeri çok yüksek olan bir ispatını sunacağım. Siberian Wellness firması 2019 Rus Olimpiyatlarının ana sponsorluğunu ve ürün tedarikçiliğini yapmıştır. Biliyorsunuz ki sporculara takviye ve destek ürünü sağlamak çok zordur. Bunu baz alarak olimpiyatların ana sponsoru olması firmanın finansal gücünü gösterir, resmi tedarikçisi olması ürün güvenirliğinin gücünü gösterir.

Siberian Wellness Sistemi Nasıldır ?

Az çok biliyorsanız ürün network sisteminde çalışan bir çok firma vardır. Siberian Wellness da aslında ürün networkü fakat şirket politikaları çok farklı. Öncelikle size satın aldığınız ürünün üzerine karınızı koyarak çalışı demiyor. Firma diyor ki ürünü benden aldığın ve benim kataloğa koyduğum fiyat aynı kalacak. Her ürün için bir puan belirlenmiş, siz 100 puana ulaşınca şirket size satın aldığınız tutarın KDV siz halinin % 25 ini aynı gün bonus hesaplarına yatırıyor. Bonus hesabı demek; isterseniz ürün almak için kullanacağınız tutar, isterseniz de bankanıza aktarabileceğiniz tutar.  Siz aslında sisteme dahil olduğunuz anda kazanmaya başlıyorsunuz. Ürünler doğal olduğu için bir kere kullanan zaten vazgeçemiyor. İşe kendinizden başlayın. Cilt bakım ürünleri, çaylar, şampuanlar, diş macunları… Sürekli kullandığınız ürünleri marketten değil buradan alın. Örneğin evinize gelen misafirlere çay ikram edip çayı tattırın. En güzel pazarlama şekli  denetme şeklidir. Bu şekilde en iyi reklam ayaklı reklamdır, insan reklamıdır. Hem ürün satışınız artacak hem de kazanmak isteyen girişimci kadınlar sizlerden aldıkları cevaplarla sizinle çalışacaklar. Onlar da aynı döngüyü, siz de aynı döngüyü büyüterek devam ettireceksiniz. Yani bu sistem inanılmaz adaletli, inanılmaz özverili bir sistem. Bu sistemde herkes çalışmak zorunda. Bu sisteme ikna olanlar değil, inananlar dahil olmalı.

Siberian Wellness Ürünleri

Siberian Wellness kataloğunda geniş bir ürün yelpazesi görürsünüz. Beslenme, güzellik, çocuk ve ev ürünü başlıkları altında 2022 Mayıs ayı güncel olarak beslenme kategorisi toplam ; 42 güzellik kategorisi toplam 110; çocuk kategorisine toplam 5; ev ürünü kategorisinde toplam 1 ürün bulunmaktadır. Şimdi biraz sizlerle hem ürün başlıklarını açıklayacağım hem de örnekleme açısından bazı ürünlerin açıklayıcı içeriklerinden bahsedeceğim.

BESLENME/TAKVİYE ÜRÜNLERİ

 • BEAUTY BOX : Ürün 12 vitamin ve Q10 içerir. 30 günlük poşet set şeklindedir. Yüksek C vitamini, daha çok Nikotinamid  (hücrelerin vücutta gerekli oksijeni kullanabilmesi için gerekli solunum enzimlerini çalıştırır) içerir. Cildin sevdiği fazlaca E vitamini ve Beta karoten vücutta A vitaminine dönüşür. Yeterli miktarda A vitamini tüketimi iyi görme, kuvvetli bağışıklık ve genel sağlık bakımından çok faydalıdır. Beta karoten hücre yıkımını engelleyen bir antioksidan olarak popüler hale gelmiştir.  Kanser riski ve kalp rahatsızlıklarını azaltan etkisi ispatlanmıştır. Düzenli bir şekilde kullanıldığında; saç, cilt, tırnak sağlıklarının gözle görülür bir sonuca ulaştığına, enerjinin günlük olarak fazlalaştığına şahit olacaksınız.
 • BOOST BOX : C vitamini ve çinko sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirici takviye.
 • RENAISSANCEE TRIPLE SET: Şirketin patentli set ürünüdür. Metabolizmayı desteklemeyi sağlayan bu sete detoks ürünü de diyebiliriz.
 • FORMULA NOVOMİN: Güçlü bir antioksidan deposudur. Yaşlanmaya, virüslere, gribe karşı koruma sağlar.
 • LYMPHOSAN PURE LIFE : Doğal lif içerikli bir antibiyotiktir. Akciğeri koruyucu, kolesterol, kan şekeri düşürücü etkileri vardır.
 • LYMPHOSAN J COMFORT: Kollajen vücudumuzda kemiklerde, kaslarda, ciltte ve tendonlarda yer alan adeta bir yapıştırıcı görevi gören proteindir. Bu proteinin vücudumuzdan azalması ya da daha da güçlendirmemiz için takviye edici gıda almak vücudumuza yaptığımız en mantıklı yatırım olacaktır. Kıkırdakların güçlendirilmesi, bağların güçlendirilmesi, kasların güçlendirilmesi, cilt özelliklerinin iyileştirilmesi için etkilidir. Romatizma ağrıları azaltır. Eklem iltihaplarını engeller. Ürün içerisinde bulunan kuşburnu ve C vitamini sayesinde kollajen emilimi artar.
 • INULIN CONCENTRATE : Yer elması tozu takviye gıda. Aşırı kilo ve obezite hastalarında karbonhidrat ve yağ metabolizmasını normalleştirir.
 • PARACLEANSE : Bağırsak temizliğinde etken, sindirim sistemini düzenleyen 15 gün süren takviye üründür.
 • HEALTTHY RHYTHMS : Günlük vitamin ve mineral kompleksidir. Yoğun vitamin ve mineral desteklenmesine ihtiyaç duyan bireyler için hazırlanmıştır. Vitamin ve mineral yönünden çok zengin olması etkin emilim adına sabah ve akşam olmak üzere formülize edilmiştir. Sabah formülize edilmiş kapsül güne daha enerjik başlamamızı hızlı bir şekilde destekler. Akşam formülize edilmiş kapsül mineraller ve kedi otu ekstresiyle kaliteli bir uyku sağlar. Kutu içeriğinde 60 kapsül bulunur ve tavsiye edilen günlük dozlar günlere ayrılarak değişir.
 • ELEMVITALS CALCIUM WITH SIBERIAN HERBS : Kalsiyum desteği
 • ELEMVITALS IRON WITH SIBERIAN HERBS: Demir desteği
 • ELEMVITALS IODINE WITH SIBERIAN HERBS : İyot desteği
 • ELEMVITALS SELENIUM WITH SIBERIAN HERBS :Selenyum desteği
 • ELEMVITALS MAGNESIUM WITH SIBERIAN HERBS : Magnezyum desteği
 • ELEMVITALS MAGNESIUM WITH SIBERIAN HERBS: Çinko desteği
 • ESSENTIAL BOTA NICS: Kedi otu ve melisa takviye edici gıda olan destekleyici ürün stresli iş hayatı olanlara, günlük yoğun temposu olanlara, hareketsiz yaşam sebebiyle huzursuzluk, uyku problemli olan bireylere tavsiye edilir. Bu tür problemleri çözmek için kullanılan psikoloji ve antideprasan ilaçları kalp krizi linkini arttırıyor. Kediotunun çiçekleri parfüm olarak kullanılırken köklerinden de doğal uyku ilaçları yapılmaktadır. Ürün içerisindeki valerenik asit ve melisa merkezi sinir sistemini yatıştırır. Doğal relakstandır. Panik atak, depresyon gibi psikolojik problemi olan kişilerin doktorlarına danışarak kullanılması önerilir. Kutu içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır.
 • SYNCHROVITALS II : Unutkanlık sorunlarını giderir, damarları korur, kan basıncını dengeler, beyin hücrelerini destekler.
 • SYNCHROVITALS III: Kalp sağlığı ve kalp fonksiyonlarını iyileştirmek için üretilmiştir. Kolesterol, tansiyon hastalıklarını düzenler.
 • SYNCHROVITALS IV : Akut ve kronik karaciğer rahatsızlıklarında etkendir.
 • SYNCHROVITALS V . Bağışıklık sisteminin korunmasında rol oynar.
 • SYNCHROVITALS VII : Göz sinir uçlarını güçlendirir. Göz keskinliğini attırır.
 • ESSENTIAL MINERALS IODINE : Triod bezlerinin düzgün çalışmasında önemli rol oynar.
 • ESSENTIAL MINERALS MAGNESIUM : Sinir sistemi ve kasların korunması için gereklidir.
 • TRIMEGA VITALS : Radyasyonlardan koruyucu etkene sahiptir.
 • BAIKAL : Sistit, idrar yolu enfeksiyonu, prostat büyümesine engelleyici rol oynar. İltihap söktürücüdür.
 • OLKHON DOĞAL OTLARI : Her biri ayrı bir onarıcı v rahatlatıcı olarak ortaya çıkmış 9 adet farklı çay tüketimidir. Burada belirtmemiz gereken en önemli özellik doğallığını poşete bile yansıtan firma çay poşetlerini doğal muz kabuğundan üretmiştir.
 • BEAUTY VİTAMİNS : Adından da anlayacağımız gibi güzellik vitamini kadınların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış multi vitamindir. İçerisinde Q10 yaşlanmayı geciktirir. Q10 Koenzim hücrelerdeki enerjiyi gençleştirme özelliğine sahip. Vücudumuz Q10 üretir fakat yaş ilerledikçe bu üretim yavaşlar. Bu yüzden dışarıdan takviye almamız önemlidir. Kalp damar hastalıkları, hafıza güçlendirme, ciltteki sarkmaları azaltma, kırışıklığı önleme, tırnakların güçlenmesi, yorgunluğun azalması, kilo kontrolü gibi bir çok etkinliğe sahiptir. Kronik ve ağır rahatsızlıkları olanlar mutlaka doktoruna danışmalıdır. Kutu içeriğinde 30 kapsül vardır. Günde bir kapsül alınması tavsiye edilir ve kullanım süresi 1-2 aydır.
 • YOO GO TURBO TEA: Bağırsak düzensizliğiniz var ya da kilo verme sürecindeyseniz bu destek ürünü tam size göre. Karışık bitki turbo çay kilo verme sürecinize hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlar. Zayıflmaya yardım eder. Bağırsaklarımızı çalıştırır. Ödem attırır. Metabolizmayı hızlandırır. İçerisindeki zencefil ile yağları yakar ve rahatlık sağlar. Kutu içerisinde 30 adet demlik poşet çay vardır. 2 günde bir içilmesi önerilir.

blank

 

CİLT BAKIMI VE VÜCUT BAKIMI ÜRÜNLERİ

 • BIONETICA : Bu ürün hakkında yazılacak çok şey olsa da kısaca %96,98 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşur. Tamamen yaşlanma karşıtı olarak üretilmiş inanılmaz bir üründür. Cildin kendi hyaluronik asit, kollajen ve elastinini sentezlemek için güçlü enerjiye sahiptir. Yeni nesil intradermal UV koruması vardır. Cildin ne rezervini arttıracak bileşenlere sahiptir. Hücre yenilenmesinde , mekanizmaların restorasyonu ve korunmasını baz alır. Cilt tonunu ve sıkılığını korur. Ayrı cilt sorunlarını baz alarak ayrı bileşenler 3 farklı kutu olarak oluşmaktadır. 50 ml olan bu krem koruma kapağı sayesinde çabuk bitmesini önler kullanacağınız miktar alırsınız. Fiyat performansı olarak biraz yüksek olsa da düşük fiyatlarla kendini ispatlamak adına tester ürünlerini pazara sunmuştur.
 • COSMETELLECTUAL SERUM : Ürünün içerisinde elmasa dayalı bileşenler vardır. Anında kırışıklık karşıtı, antioksidan etkiye sahiptir. Çok mimik kullanılan kişiye önerilir. Elmas tozları DNA da biriken hataları düzeltir. Tüm cilt tipleri için uyundur. Cildin daha genç ve parlak olmasını sağlar.50+ yaş için önerilebilir.
 • COSMETELLECTUAL KREM : Cildin içten onarımını teşvik eder. Her türlü kırışıklıkların giderilmesini, göz çevresindeki yatay, dikey, kaz ayağı, ağız çevresindeki kırışıklıkları aktif maddeleri ile düzeltir.
 • FLAWLESS LOOK TINTED MOISTURIZER SPF 15 : Cildi nemlendirdiği gibi cilt tonunu hassas bir şekilde eşitler. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların daha yumuşak görünmesini sağlar.
 • CANLANDIRICI ETKİLİ GÖZ KREMİ : Mimiksel kırışıklıkların ve göz çevresindeki koyu halkaların ortaya çıkmasını en aza indirir.
 • CANLANDIRICI ETKİLİ ULTRA HAFİF YAPILI GÜNDÜZ KREMİ: Kırışıklıklar için etkili gündüz uygulanacak bir kremdir. Bir kaç hafta sonunda cildin pürüzsüzleşmesini sağlar. Hafif olmasının sebebi 25 yaş ve üzeri yeni oluşmuş kırışıklıklar için kullanımda daha etkilidir.
 • CANLANDIRICI ETKİLİ ULTRA YOĞUN YAPILI GÜNDÜZ KREMİ : Gelişmiş yaşlanmanın önüne geçmek için, yoğun 40 yaş ve üzeri ciltlerin kullanacağı bir kremdir.
 • HÜCRESEL YENİLEME GECE KREMİ : Gece uyku sırasında iyileşme, yenileme ve düzeltme için kullanılır. 25 yaş ve üzeri ciltlerde daha fazla etki gösterir.
 • NEMLENDİRİCİ ETKİLİ YOĞUN YÜZ SERUMU : Hyaluronik asit cildimizin vazgeçilmesidir. Sibiryanın endemik bitki özleriyle bir araya getirilmiş serum cilt ışıltısını kazandırır. 30 yaş ve üzeri ciltlerde kullanıma daha uygundur.
 • SIKILAŞTIRMA ETKİLİ YÜZ SERUMU : 40 yaş üzeri cilt tiplerinde uygun olan bu serum, cildin yenilenmesinde, toparlanmasında etkilidir.
 • KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTICI ETKİLİ YOĞUN YÜZ SERUMU : Cilde yoğun nem vererek cildin daha ışıltılı bir hal almasını sağlar. 50 yaş ve üzeri cilt tiplerini onarmada etkilidir.
 • HİDROFİLİK YÜZ TEMİZLEME YAĞI: Kuru ve hassas ciltler için idealdir. Yağlılık hissi bırakmadan cildi temizler. Sabah ve akşam kullanımda kullanılabilir.
 • CİLT GÖRÜNÜM YENİLEYİCİ ETKİLİ MİSEL SU: Antioksidan ve yaşlanmayı önleyici maddeleri sayesinde cildi tüm kirden özenle temizler. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Cildi besler ve korur.
 • ULTRA NARİN TEMİZLEYİCİ KREM: Cildi temizler ve yatıştırır. Cilt tazelenmiş ve ferah görünür. Cildin nem seviyesi dengelenir. Hassas ciltler dahil tüm ciltler için kullanılabilir.
 • YÜZ TEMİZLEME VE PEELİNG LOSYONU: cildi ölü deriden arındırmak için haftada 2-3 kez kullanılabilir. Yağlı ve akneli ciltler için uygundur.
 • TONİK SOFTENER: Yaşlanma karşıtı tonik cildi temizledikten sonra uygulanmasıyla cildi nemlendirir ve yumuşatır. Sonrasında uygulanan krem ve serumun daha iyi etki etmesini sağlar.
 • GÖZENEK SIKILAŞTIRICI ETKİLİ YÜZ PEELİNGİ: Hassas ve tahriş olmaya meyilli kuru cilt tipleri için derinlemesine temizlik sağlar. Cildi ölü derilerinden ar8ındırarak gözenekleri nefes aldırır. Sebum dengesini sağlar. Haftada 2-3 kez kullanılması uygundur.
 • ICE TOUCH YÜZ MASKESİ : Diğer maskelerden farklı olarak anında çözüm sunar. Cildi uyandırır. Yorgunluk izlerini siler. Şişkinliği azaltır. Lif etkisi sağlar. Haftada 1-2 defa uygulanıp 10 dakika bekletilip durulamakn yeterlidir.
 • THE BODY LAB : Yağ yakmaya yardımcı bir ürün. Kol, basen, bacak için mucizevi olarak potakal görüntüsü selüliti ortadan kaldırır. Antrenman etkisini arttırır bel bölgesinde incelme sağlar.
 • OAT MILK AND RICE BRAN OIL HAND CREAM: Pirinç kepeği yağı cildin yaşlanmasını önler ve elleri yumuşacık yapar.
 • SUN CARE FACE CREAM SPF 50 – SUN CARE BODY LOTION SPF 30: Sibirya bitki özlerinden oluşturulan hafif yapısı ve muhteşem koruması ile memnuniyeti yüksek güneş kremi. İçerisinde bulunan E vitamini ile cildi besler ve nem desteği sağlar.
 • REJUVENATING FACIAL CLEASING GEL : Ultra yumuşak formül, makyajı mükemmel bir şekilde çıkarır ve cildi kurutmadan temizler. Erken yaşlanmayı önler. Omega 3-6-7-9 kombinesiyle cilde gerekli mikro besinleri sağlar.
 • REJUVENATING FACE CREAM : Cildi erken yaşlanmaya karşı korur, besler, hücresel yenilenmeyi geliştirir. Omega asitli yüz kremi cildi korur, elastikiyetini ve parlaklığını geri kazandırır. Antioksidan ve anti stres koruması sağlar.
 • REJUVENATING EYE CREAM : Göz çevresinde oluşan kaz ayakları dediğimiz kırışıklıkların sebebi bu bölgenin nemini kaybetmesinden kaynaklıdır. Gün içinde yapılan mimiklerin çoğu göz çevresinde olur bu da kırışıklığı arttırıcı bir etkendir. Bu krem işte o nem dengesi sayesinde bunun önüne geçmektedir.
 • ANTIOXIDANT RICH TONER : Etkili bir şekilde cilde antioksidan vererek cildi daha dinç ve dinamik yapar. İçerisindeki bitkiler sayesinde cildin durumunu iyileştirir, şişkinliği giderir, belirgin bir yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.
 • ANTIOXIDANT RICH NIGHT FACE CREAM: Fındık yağı, A, E ,C vitaminleri sayesinde gece cildi besler, antioksidanlarla sabah cil taze ve dinlenmiş bir şekilde uyanırsınız.
 • ANTIOXIDANT RICH DAY FACE CREAM SPF 15 : Kızarıklık ve tahrişe yatkın cildi yatıştırır. Rosacea gibi cilt problemlerinin şiddetini azaltır. Strese ve çevresel etkilere maruz kalan cildi yatıştırır. Cildi aydınlatır. Cilt tonunu eşitler. Yaşlanmaya karşı koruma sağlar.
 • RENEWAL EYE CREAM : Hyaluronik asit, arnika, papatya çiçek özleri ve koenzim Q10 içeriği ile naziın bir gençleştirici göz kremidir.
 • RENEWAL FACE CREAM : Cildi sıkılaştırır. Kırışıklıkları azaltır.
 • MOISTURIZING FACE CREAM : Cildi korumaya alan bir kremdir. İnce çizgileri pürüzsüzleştirir. Kuru ve hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygundur.
 • ALL-IN-ONE ANTI-AGING TREATMENT : Doğum lekelerinde ve güneş lekelerinde etkilidir. Lekeleri ve kırışıklıkları giderir. Yaşlanmayı geciktirir. Cildi nemlendirir ve canlandırır.
 • ENZYME FACE PEELING : Beyazlatıcı peeling. Nar enzimleri içerir. Gözenekleri ve siyah noktaları derinlemesine ve etkili bir biçimde temizler. Lekeleri aydınlatır ve cilt yenileme sürecini başlatır.
 • WHITENING FACE MASK : Cilt beyazlatıcı maske. Çillerin görünümünü azaltır. Sivilce izlerini aydınlatır. Güneş lekelerini azaltır. Yaşa bağlı pigmentasyonu azaltır.

blank

 • RENEWAL FACE MASK : Yorgun ciltler için doğal kurtuluş. Çevrenin olumsuz etkilerine karşı müthiş bir etki sağlayarak cildin ışıldamasını sağlar.
 • DEEP CLEANSING FACE MASK : Akne ve siyah nokta problemi yaşayan ciltlere zararlı kimyasal bileşenlerden arınmış doğal cilt bakımı sağlar. Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Yağlı ve karma ciltler için idealdir. Detoks etkisi yaratır.
 • MATTIFYING FACE MASK: Ultra hafif ve akışkan yapısıyla karma ve yağlı ciltler için sebum dengesini kontrol almayı sağlar. Parlamayı gidererek daha net ve matlık kazandırır.

SAÇ BAKIM VE VÜCUT BAKIMI ÜRÜNLERİ

 • ANTI-DANBDRUFF SCALP HERBAL SHAMPOO : Kepek önleyici şampuan
 • VOLUMIZING SHAMPOO : Hacim veren şampuan
 • VOLUMIZING HAIR CONDITIONER : Hacim veren saç kremi
 • HAIR GROWTH SHAMPOO : Besleyici şampuan
 • HAIR GROWTH CONDITIONER : Besleyici saç kremi
 • HAIR GROWTH MASK : Besleyici saç bakım maskesi
 • REVIVING SHAMPOO :  Canlandırıcı şampuan
 • REVINING HAIR CONDITIONER: Canlandırıcı saç kremi
 • REVINING HAIR MASK : Canlandırıcı saç maskesi
 • NOURISHING BODY CREAM : Vücut kremi
 • NOURISHING HAND CREAM : El kremi
 • RENEWAL HAND SCRUB : El peelingi
 • REFRESHING BODY WASH : Vücut şampuanı
 • ANTI ODOR FOOT CREAM : Ayak kremi
 • BODY DEODARANT
 • HAND BODY LIQUID SOAP : El ve vücut sabunu

blank

Siberian Wellness Kazanç Planı ve Unvanlar

Siberian Wellness sisteminde üye olduktan sonra ürünlere belirtilen her farklı puanla kendinize puan oluşturuyorsunuz. Yani sizin her ürün siparişlerinizde ürüne göre puanlarınız toplanmaya başlıyor. Sizin eklediğiniz çalışma arkadaşlarınızla beraber topladığınız puanlar BT300 – BT500- BT 1000- BT2500 – BT5000 – BT10000 – Busıness profi – Busıness Leader – Spphıre Busıness Leader – Ruby Busıness Leader – Dıamond Busıness Leader – Global Busıness Leader şeklinde ayrılan kademe kademe kazanç planlarınız oluşuyor. Resimde de sizler için daha ayrıntılı gösterilmiştir. %8-%37 arası beraber eklemiş olduğunuz çalışma arkadaşlarınızla sonsuz derinliklerinizden kazanırsınız. Ayrıca siz büyüdükçe şirketin de sizlere vermiş olduğu ayrıcalıklar fazla olacaktır. Danışman örnek hesaplama resimdeki gibidir.

blank

 

Siberian Wellness Sistemine Nasıl Kayıt Olabilirim?

Size az çok şirket bilgileri, ürünler içeriği ve kullanım alanları, kazanç planı, unvanlarla verilen ayrıcalıkları anlatmaya çalıştım. Siz buradan okudunuz ve inanın çalışmaya başladıkça , işin içine girince daha fazla kazanma hırsı ile öyle paralar kazanacaksınız siz bile şaşıracaksınız. Yeni bir sistem olduğu için ve şu an bir çok ünlünün de bu sisteme dahil olmasıyla beraber çok çabuk büyüyor. O yüzden ücretsiz kayıt olun. Sistemi tanıyın istemezseniz anında ücretsiz sistemden çıkabilirsiniz. Denemekten ne zarar gelebilir ki ?

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın