Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Numaraları 9 Bankaya Ait

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Numaraları 9 Bankaya Ait

 

Attık kredi kartı başvurusu çok daha hızlı yapılmaktadır. Çünkü hiç bir forum doldurmadan bu başvurular SMS ile yapılmaktadır. Başvurunun yapılabilmesi için de tek bilmeniz gereken bankanın kredi kartı başvuru SMS numarasıdır. Böylece 11 haneli T.C. kimlik numaranızı kısa mesajınıza yazarak anında kredi kartı başvurusunda buluna bilirsiniz. Bankaların kredi kartı SMS numaraları nedir? diyorsanız. HALKBANK yada Ziraat bankası gibi kamu bankaların dahil olmak üzere hepsini sayfamızda bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası müşterisi olun veya olmayın her zaman sizlerin yanındadır. İster esnaf olun isterseniz de bireysel müşteri artık SMS ile kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Daha önceden sizlere Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımda belirtmiştim. Şimdide bu başvuru yöntemini SMS aracılığı ile nasıl yapılıyor onu anlatacağım. Hangi cep telefonu operatörü kullanırsanız kullanın Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunu SMS ile yapabilirsiniz. Bankaya gitmeden direk telefonun ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılıyor adım adım görelim.

 • Cep telefonunuz mesajlar bölümüne giriş yapınız.
 • Mesaj kısmına ise 17 haneli olan T.C. kimlik numaranızı yazınız.
 • Daha sonra kime göndereceğiniz kısmına 4757 yazınız.
 • Son olarak bu mesajı gönderiniz.

Bu saydığım işlemleri harfiyen yaparsanız kredi kartı başvurunuz olumlu veya olumsuz olarak bilgilendirme gelecektir. Gelen bu bilgilendire durumuna göre hareket edersiniz.

Halk Bankası SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

HALKBANKASI her zaman sizin yanınızda. Bunun en güzel örneği ise HALKBANK Esnaf Kredisi Hesaplama yazımda görüldüğü gibi çok düşük faizler ile kredi vermektedir. Bu kredilerin yanı sıra birde vatandaşlarını hiç şubeye getirmeden SMS yöntemi ile kredi kartı başvurusu yaptırmaktadır. Bu dönemde bu şekil bir hizmet aldığınız için sizde çok mutlu olmuşunuzdur. Dediğim gibi Halk Bankası her konuda siz değerli müşterilerini düşünmektedir. Bu sayede de müşteri portföyü oldukça genişlemiştir. Esnaflarımıza Esnaf ve Sanatkarlar Odası aracılığı ile kredi imkanı sunmaktadır. Tabi bu krediden yararlana bilmeniz için Esnaf Sanatkarlar Odasına kaydınız gerekmektedir. Onun içinde sizlere Esnaf Odası Sicil Kayıt Ücreti Ne Kadar? yazımda yardımcı olmuştum. Bu yazı ile oda kayır işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şimdi asıl konumuz olan Halk Bankası SMS ile Kredi kartı başvurusu nasıl yapılıyor birlikte görelim.

 1. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek
 2. Mesaj yazılan kısmına Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakınız
 3. Daha sonrasında ise aylık belgelenebilir gelirinizi yazınız
 4. Son olarak bu yazmış olduğunuz bilgileri 3452 numarasına gönderiniz

Bu saydığım şekilde ilerlerseniz başvurunuzu şubeye gitmeden halledebilirsiniz.

Şekerbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılıyor birlikte görelim. SMS ile kredi kartı başvurusunu şeker bank sizlere 3 (ü.) ayrı kart içinde imkan sunmuştur. Bu kartların ne olduğunu merak edenler için işte cevabı:

 • Şeker Bonus Kart
 • Bütçem Benim Bonus Kart
 • Şeker Kart

Bu üç kredi kartına da direk olarak kısa MSM ile başvuru yapabiliyorsunuz. Bu bir birinden değerli üç kart ile dilediğiniz kadar taksitlendirme ve 7/24 nakit avans kullanımı yapabilirsiniz. Bu kartların yıllık kart aidat ücretleri de karşınıza çıkabilir. Ama endişe etmeyin bu duruma Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti İadesi Alma yazımda sizlere yardımcı oldum. Bu sayede bütün kredi kartlarınızın sizde kestiği bu yıllık kart aidat ücretlerini geri alabilirsiniz. Şimdi gelelim bu üç kredi kartına nasıl SMS ile başvuru yapıyoruz.

 • Şeker Bonus Kart  SMS Başvurusu
  • BONUS yazıp boşluk bırakınız
  • Kredi kartına başvuru yapacak kişinin T.C. Kimlik numarasını yazıp
  • 1953 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Bütçem Benim Bonus Kart SMS ile Başvuru Yapmak
  • BUTCEM yazarak boşluk bırakınız
  • Kimlik belgenizin numarasını yazarak
  • 1953 numarasına SMS göndererek kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.
 • Şeker Kart SMS İİle Kredi Kartı Başvurusu
  • SEKERKART  yazıp bir boşluk bırakınız
  • T.C. Kimlik numaranızı yazarak
  • 1953 numarasına mesajı gönderiniz.

Yukarıdaki bu kredi kartlarına SMS atarak direk başvuru yapabilirsiniz.

Garanti BBVA SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Garanti BBVA bankası SMS ile kredi kartı başvurusu yapılıp yapılmadığı hakkında bir bilginiz yok ise doğru yerdesiniz. Daha önceden sizler için Garanti Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımda bu konuya değinmiştim. Çoğu bankada olan bu özellik maalesef  Garanti BBVA bankasında bulunmamaktadır. Am şu şekil bir yol göstereceğim. Bu yol ne derseniz Garanti bankasının bütün kredi kartı başvuru linklerini sizler için paylaşacağım. Bu sayede hiç vakit harcamadan çok kısa bir sürede kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz.

Yukarıda sizler için hazırladığım bu linkler sayesinde GARANTİ BBVA bankasına ait hangi kredi katını isterseniz başvuru yapabiliyorsunuz.

İş Bankası SMS İle Kredi Kartı başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Türkiye İş Bankası SMS ile kredi kartı başvurusunu sadece anlaşmalı olduğu Kulüp / Dernek / Kuruluşlara vermektedir. Bu kurum ve kuruluşlara üye olmanıza da gerek yoktur. Sizler için bu kurum ve kuruluşların neler olduğunu araştırdım. Sizin için hangisi uygun ise o kurumun kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. İşte o SMS ile başvuru yapabileceğiniz yerler.

Anlaşmalı Kulüp / Dernek / Kuruluş Anahtar kelime
Bursaspor Kulübü BURSASPOR
Samsunspor Kulübü SAMS
Adana Demirspor Kulübü ADSK
Büyük Kulüp Derneği BUYUKKULUP
Sarıyer Spor Kulübü SARIYER
Göztepe Spor Kulübü GÖZGÖZ

Şimdi bu kurum ve kuruluşlardan hangisi size uygun geliyor ise aşağıda belirteceğim şekilde kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz.

İlk öncelik hangi operatör olursanız olun belirteceğim bu başvuru yöntemini yapabileceğinizi bilmenizi isterim. Şimdi gelelim İş Bankası SMS ile kredi kartı nasıl yapıldığına. Bu yazı okurken bile direk cep telefonunuzu hazırlayabilirsiniz. SMS kısmına giriş yaparak Yukarıda belirttiğim anahtar kelimeyi yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise bu mesajı 4402’ye gönderip cevabı beklemeniz gerekmektedir. Örnek vermem gerekir ise (GÖZGÖZ 11111111111) bu şekil bir mesaj yazmanız gerekecektir.

Eğer sizler bu tarz kredi kartı istemiyorsanız. Daha önceden yazmış olduğum Aidatsız En İyi 10 Kredi Kartı Başvurusu yazımdan yararlanarak kredi aidatı olmayan karta sahip olabilirsiniz. Tabi Kredi Notu‘nuzun yüksel olması gerekmektedir.

Yapıkredi Bankası SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Yapıkredi bankasının SMS aracılığı ile nasıl kredi kartı başvurusu yapılıyor bilginiz yok ise sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım. Günümüz şartlarında hemen hemen her evde cep telefonu mevcut olduğu için bu işlemi yapmak çok kolay olacaktır. Yapıkredi bankasının emekliler içinde çok güzel imkanları vardır. Bu imkanları daha önceden sizlere Emekliye En Fazla Yüksek Promosyon Veren Bankalar Hangisi yazımda bahsetmiştim. Böylede olunca ister emekli olun isterseniz de çalışan olun böyle imkanları güzel olan bankadan kredi kartı almak isterseniz. Tabi bu kredi kartına başvuru yapmak için izlemeniz gereken bir yol var. Bu yol ise şu şekildir.

 • WORLD yazıp boşluk bırakınız,
 • Daha sonrasında ise size ait olan 11 haneli T.C. Kimlik numaranızı yazmanız gerekli,
 • Son olarak bu bilgileri 4421’e kısa mesaj olarak göndermelisiniz.

Yukarıda belirttiğim bu işlemlerden sonra sizde artık Yapıkredi müşterisi olma yolunda ilk adımı atmış olacaksınız.

Vakıfbank SMS İle Kredi Kartı Nasıl Başvurulur?

Türkiye’nin önde gelen bankaların en başında gelen banka nedir diye sorarsanız. Tabi ki de Vakıfbank’tır. Vakıfbank hem esnafın, hem çiftçinin, hem de maaş bordrolu yada bordrosuz her kesime hitap eden bir bankadır. Böylede olunca direk neden bizde böyle bir bankanın müşterisi olmuyoruz sorusu aklımıza geliyor. Vakıfbank Esnaf Ticari Kredisi Faiz Oranları Hesaplama yazımda zaten esnaflar sunulan imkanlardan bahsetmiştik sizlere. Şimdide SMS ile böyle muntazam imkanları olan bankadan kredi kartı nasıl alacağız göreceğiz. İzlemeniz gereken yol çok basit. Hemen cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriniz. Daha sonra sırası ile şu işlemleri yapmanız gerekmektedir.

 • VB yazıp bir boşluk bırakmalısınız.,
 • Boşluk bıraktıktan sonra ise T.C. kimlik belgenizin numarasını yazmalısınız,
 • Sonra bu bilgileri 5724 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra kredi kartınızın onay mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra 15 iş günü içerisinde kredi kartınızı teslim alabileceksiniz. Aksi bir durum ile karşılaşırsanız Kredi Kartım Nerede? Kurye Sorgulama Numaraları yazım yardımı ile kurye ile iletişime geçebilirsiniz. Kredi kartı size ulaştıktan sonra sevdiklerinize ek kart çıkartmak isterseniz eğer VB yazan yere EKKART yazıp ek kartı vermek istediğiniz kişinin TC. numarasını yazıp 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır.

AKBANK İle SMS Atarak Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

İşte ülke genelinde çok fazla anlaşmalı iş yerine sahip olan Akbank sizler için çok güzel bir imkan sunmuştur. Bu imkan ise konu başlığından da anlaşıldığı üzere cep telefonu ile kredi kartı başvurusu yapmaktır. Bu başvuru sonucunda sizlerde artık bol bol chip-para kazanıp taksitli alış verişlerden yararlanabileceksiniz. Bu durumda bilmeniz gereken şey cep telefonu numaranız ve T.C kimlik belgenizin numarası olacaktır. Bu sayede sizlere vereceğim link sayesinde kesin onaylı kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz. Kesin onaylı deyince daha önceden Öğrenciye Kredi Veren Bankalar Hangileri? yazım aklıma geldi bu sayede öğrencilerde kredi kartı kullanabilecekler. İşte sizlere vereceğim link https://bit.ly/37vG9lJ bu sayede çok basit bir şekilde cep teflonunuzdan bile kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

blank

Yukarıda belirtiğim resimde de görüldüğü gibi istenen bilgileri doğru bir şekilde girdiğiniz taktirde kredi kartınız elinize ulaşacaktır.

QNB Finansbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belki de en kolay bankaların içerisinde gelen banka QNB Finansbank’tır. Şimdi anlatacağım SMS ile kredi kartı başvurusundan sizde anlayacaksınız. Gerçekte çok fazla bilgi istemiyor. Buda hemen işleminize başlamanıza yardımcı olacaktır. Son dönemlerde adını sıklıkla duyduğumuz bankaların arasında gelmesinin sebebi de bundan dolayıdır. Daha önceden Borç KAPATMA Kredisi Veren Bankalar konusunda QNB Finansbank’ın ne kadar avantajlı olduğundan bahsetmiştim. Şimdide sizlere çok basit yöntem olan SMS ile kredi kartı başvurusundan da bahsedeyim Yapmanız gereken gerçekten çok ama çok basit.

Cep telefonunuzu elinize alıp SMS yazma yerine gelmeniz gerekmektedir. Buraya T.C. kimlik numaranızı yazarak 2273 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Dediğim gibi gerçekten çok ama çok basit bir yöntem ile sizde artık QNB Finansbank kredi kartına başvuru yapabileceksiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın