Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Star Atlas Polis Projesi Nedir? Geleceği Kaç Lira Olur? İnceleme!

Star Atlas Polis projesinin ne olduğunu duyunca inan ki ben çok şaşırdım. Projenin sahibi öyle bir kafa yormuş ki cidden harika bir metaverse ortaya çıkarmış. Özellikle şuan için diyorum ileri dönük olarak yatırım yapacaklar için harika bir fırsat olarak gözükmektedir. Bunu neye göre diyorsam? Hem uzmanların gelecekteki ne kadar olduğu yorumları hem ise oyunun piyasaya çıkmamış olasını buna keza ne zaman çıkacağının da dana net olarak belli olmayışıdır. Hele bir de Binance gibi borsa da yayınlanması da önümüzde var iken bana kalırsa Star Atlas çok iyi bir yerlere gelecek gibi arkadaşlar.

Star Atlas Polis Projesi Nedir? Geleceği Kaç Lira Olur? İnceleme!

 

Star Atlas projesi nedir? Bunu sizlere burada açıkladıktan sonra çok bu token hakkında çok önemli bir kaç bilgiye de yine burada yer verdik arkadaşlar. Bunları ize şahsı deneyimlere ait yorumlarda sizler ile paylaştım. Ortalama olarak 4 senelik tam zamanlı kripto takipçi olarak tecrübelerime riayet ediyorsanız bana kalırsa yapmış olduğum yorumları da muhakkak bir okuyun derim.

Star Atlas Piyasa Bilgileri (En Fazla Kaçı Gördü)

Star Atlas coin piyasada bilgileri ve en fazla kaçı gördü diye düşünüyorsanız bu alt başlık tam sizlik arkadaşlar. Bu bilgileri sizlere haftalık olarak veriyoruz. :Peki haftalık olarak güncellenen bu tabloda neler var şöyle bir görelim.

  1. Bu haftadaki piyasa değerinin ne kadar olduğu.
  2. Bu coinin piyasadaki arzı.
  3. Toplam arzı ve 24 saatlik hacmi
  4. Son olarak sizlere bu coinin en çok kaç TL’yi gördüğünü sunacağım.

Hadi arkadaşlar şimdi görelim bakalım bu hazırladığım tablodaki bilgilerin neler olduğunu görelim.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 9,93 M BU HAFTA DEĞERİ: 9,30 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 2,16 B BU HAFTA DEĞERİ: 2,16 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 1,40 M BU HAFTA DEĞERİ: 1,10 M
FİYATI (TL) 04.10.2022: 0.08535 11.10.2022: 0.08027
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -5,73%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 19.12.2021 en çok 2.62 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 0.1036 TL
19.09.2022 0.0837 TL
26.09.2022 0.0833 TL
04.10.2022 0.08535 TL
11.10.2022  0.08027 TL

Sizlere tablo şeklinde star atlas coinin bütün bilgilerini verdim. Şimdi de sizlere Star Atlas Polis coinin ne olduğunu anlatmak isterim.

Star Atlas Polis Coin Nedir?

Son günlerde internet dünyasında yeni bir fonemini NFT oyun sektörü büyük bir etki oluşturmaktadır. Bir çoğumuzda bu yeni fonemini bilmekteyiz aslında. Bu teknoloji ise çevirim içi video sektöründe ekonomik bir güce ulaşmakta olduğunu sizlere söyleyebilirim. Bu sektör kendilerine Metaverse adı altında NFT birleştirmeyi sağlamaktadır. Star Atlas Polis ise bu tip proje olduğunu sizlere söyleyebilirim. Yani yeni tip bir Metaverse coin demek çok daha mantıklı olacaktır.

Bu coin aynı zamanda çift token ekonomisi kullanmaktadır. Artık oyunlar uzak gezegende oynandığı sizlere bu imkanı da sunan bir coin olduğunu da belirtmek isterim. Bu uzak gezegen dediğimde özellikle NFT tabanlı oyunlarda mücevher bulmaları gerekmektedir. Bu uzay boşluklarında seyahat işlemeleri ise solona blockchain üzerinden olduğunu belirtmek isterim. Bundan dolayı da günümüzde Star Atlas coini bu görevleri yaptığı için ilgi çekmektedir. Bu coin çok büyük alanda oyuncaya hitap etmesi oldukça rağbet görmesini sağlamaktadır. Projesi ise 2620 gibi uzak geleceği konu almasıdır. 

Oyun platformlarında sinematik kalitesinde renk ve grafikler için toplam 5 teknoloji kullanıldığını sizlere söyleyebilirim. Star Atlas Polis coinini aynı zamanda değiş tokul yapıldığınıda belirtmek isterim. Öyle bir sistem düşünülmüş ki buz zamanda kadar olmayan bir sistem diyebilirim. Bu sayede zaten en çok merak edilen kripto para unvanına sahip diyebilirim. Arama motorlarında da en çok aranan bir coin olduğu buda kanıtlanmış olmaktadır. Yani BTC’nin ufak hareketlenmesi bile bu coini oldukça değer artışı yaptığını da sizler için gözlemledim. Sizlere bu şimdi ise Star Atlas coinin geleceği hakkında birazda bilgi vermek isterim. Bu kadar rağbet gören bir coinin geleceğini sizler kadar bende merak ettiğim için ufak bir araştırma yazarak sizlere yazımda yer verdim.

Star Atlas Kripto Para Geleceği Ne Olur?

Star Atlas kripto para geleceğini sizlere bu alt başlıkta ele alacağım. Star Atlas solona blockchain zinciri üzerine inşa edilmiş büyük bir uzay temalı büyük ölçekli oyundur. Bu oyun ise 2026 yılını ele almaktadır. oyunda ise herkes kendi mürettebatlarına sahip olmaktadırlar. Oyun tamamen uzayda geçtiği için rekabete uzayda olmaktadır. Savaşarak uzaydaki gezegenleri bile alabiliyorsunuz. Peki bu konuları neden sizlere söylüyorum Star Atlas coinin geleceğini merak edenler için bunlara değinmek gerekiyor. Yani böyle büyük bir oyun olunca Star Atlas coinin geleceğide çok parlak olmaktadır. 

Birde yine karlı bir işten bahsetmem gerekirse sizlere Ziraat Bankası Hisse Senedi Nasıl Alınır? (Halka Arz Alımları) konusudur. Bu konu yatırım konusunda sizlere yardımcı olabilir.

Star Atlas kripto parasının geleceğini merak edenler için asıl olarak şunu da söyleyeyim çok büyük bir proje aşamasında olduğudur. Yani bu proje piyasaya girdiğinde siz düşünün Star Atlas coin ne kadar değer kazanır. Genelde bu tarz büyük projeler devreye girdiğinde kripto paralar çok fazla değer artar. Yan, bu sadece benim tecrübe göre sizlere verdiğim bir akıl diye bilirim. Tabi bu akıllar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Dediğim gibi uzun yıllardır bu sektörün içerisinde olduğum için pek yanılmadığımı da sizlere söylemeden geçemeyeceğim.

Star Atlas Gelecekte Kaç Para Olur? (Uzman Tahminleri)

Star Atlas gelecekte kaç para olur diyenler için uzun bir araştırma sonucu sizlere yine kendi düşünlerimle yanıtlayacağım. Bu coin ileri dönük bir coin olduğu için sizlere ilerdeki fiyatının net bir rakam veremem ama yine de yardımcı olacağım. İlerleyen zamanlarda oldukça fazla şekilde hızlı bir süre zarfında sıçramalar yapabilir. Bu sıçramalardan sonra ilerleyen zamanlarda ne kaç TL olur derseniz uzman arkadaşlarla yaptığımız fikir alış verişlerini sizlere paylaşacağım. Sizlere ortalama olarak aşağıda bir kaç tahmin vereceğiz.

  1. 2022 yılında Star Atlas coin 1USD bandında olacağını sizlere söyleyebilirim. Bu tutarı siz güncel USD ye bakarak anlayabilirsiniz. 
  2. 2026 ve 2028 yıllarında bu coin oldukça fazla artış yapacağı öngörülüyor. Bu artıştan sonra ise yine USD olarak 80/90 USD olacağı öngörülmektedir. 

Bu coin tam alınıp utulacak bir coin olarak görülmektedir. Eskiden arsa alıp unuttuğunuzda değer kazanıyordu bence şuan içinde bu tarz kripto paralar alınıp unutulması gerekmektedir.

Star Atlas Token Kimin (CEO)

Star Atlas tokeni kimin diye soruyorsanız eğer bu alt başlıkta da buna yer vereceğiz. Michael Wagner adlı bir finans uzmanı 2013 yılında BTC ile adı alınmıştır. Bu anılma ile kalmayarak adını madencilik dalında da çok duymuşsunuzdur. Bu kripto dehası aslında kendini aynı zamanda grafik üzerini de yoğunlaştığını söyleyebilirim. Tabi ayı sezonunu kimsenin tahmin edemediği gibi bu kişide tahminlerinde yer vermemişti. Şimdi oldukça fazla düşen kripto piyasası yeni yeni düzelmeler yapmaktadır. Tabi oluşan bu darbelere halen dayanıklılık gösteren bu kişi yılmadan çalışmalarına devam ediyor diyebiliriz. Michael Wagner daha sonrasında ise 2015 yılında arkadaşları ile birlikte Daniel Floyd ve Jacob Floyd ile Pablo Quiroga bu arkadaşlarınla alt coin ticaretine başlamıştır. 2018 ve 2019 yıllarında ise NFT pazarının piyasaya girmesiyle Star Atlas projesine arkadaşları ile birlikte girmişleridir. Bu sayede CEO sunun kim olduğu öğrenmiş olduk. Şimdi ise sizlere Star Atlas kripto para yorumlarının neler olduğu birlikte göreceğiz.

Star Atlas Kripto Para Yorumları Neler?

Star Atlas Kripto para yorumlarını hem size yazdığım bu yazı sayesinde hem de kurucu olan Michael Wagner tarafından yapılan açıklamaya göre yapacağım. Wagner burada bağlantısı sayesinde en güncel yorumları bulabilirsiniz. Bu coin hakkında birde sizlere şu şekil bilgi vermek isterim. PARİBU borsasında bu coin BOX sepetinde yer almaktadır. Bu sepetteki coinler genel olarak geleceği parlak coinler diyebilirim sizlere. Yani buradaki olay bu coilerin ortalama 3 yıl sonra kendi seviyelerine geleceği anlamına gelmektedir. Sizlere bu 3 yıl dememdeki amaç sanki hiç değer artmayacak algısı sizlerde yaratmasın. Bu 3 yıl içerisinde zaten değer artacak ama asıl kendi seviyelerini belirleyeceği dönem ise 3 yıla tekâmül etmeleridir.

blank

Bu verdiğim bilgeler sayesinde sizde projenin ne kadar güvenilir olduğunu görebilirsiniz. Bu alanda da öncü olduğu piyasada çok söz edildiğini de göreceksiniz. Bunlarda düşünülünce bu coinin 3x ve 5x birden artması imkansız diyebilirim. Dediğim gibi zaten uzmanlar 5 yıl sonra bu coinin 80/90 USD olacağını söylemiştim sizlere.

Star Atlas Oyunu Ne Zaman Çıkacak? Ne Kadar Güvenilir?

Star Atlas oyunu ne zaman çıkacak ve ne kadar güvenilir olduğunu şimdi sizler için ele alacağım. Tabi bu sorularınızın cevabını kendimce cevaplamak istiyorum. Sizlere şu şekil söylemek isterim. Bu şekil projeleri olan bir tokenin güvenilirliğini sorgulamak sanırım biraz tuhaf olur. PARİBU borsasında olması da daha fazla güvenilir bir hal almaktadır. Star Atlas oyununa gelecek olursak daha halen yapım aşımasın da olduğunu söylemek isterim. Bu proje çok ciddi bir boyutta olduğu için sanırım çok fazla uzayacağını da sizlere söyleyebilirim. Bu coin token olarak ise OCAK 2021 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Satışa çıkış tarihi ise AĞUSTOS 2021 tarihinde olduğunu söylemek istiyorum sizlere. Oyun olarak ise ne zaman çıkacağı şuan için tam belli değil ama sitemizi takip ederseniz eğer her zaman güncelleme olacağı için onu da buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise sizlere nerede ve BİNANCE’de ne zaman listeleneceğini alt başlıkta ele alacağım.

Star Atlas Binance’de Listelenecek Mi? Ne Zaman Listelenecek? Hangi Borsalarda Var?

Star Atlas Binance’de listelenecek mi ve ne zaman listeleneceği hakkında sizlere bilgiler vereceğim. Bunun yanı sıra hangi borsalarda olduğunu da yine sizlere bilgi vermek isterim. Binance’de ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil ama bu kripto para yayınlanmazsa sizlere şu şekil söyleyeyim hiç bir kripto para yayınlanmaz. Sizlere Star Atlas nedir, geleceği ne olur, en çok kaç TL gördüğünü yukarıda sizlere verdim. Şimdi dediğim gibi Star Atlas hangi borsalarda var coinmarketcep verilerine göre sizlere vereceğim. Hadi arkadaşlar görelim bakalım hangi borsalarda yer alıyor.

Star Atlas coinin Listelendiği Borsalar
Sıra No Borsa Adı
1 FTX
2 Gate.io
3 Kraken
4 Raydium
5 LBank
6 Serum DEX
7 AscendEX
8 MEXC
9 PancekeSwap
10 Okcoin
11 Paribu
12 CoinEx
13 BitMart
14 Bitrue
15 XT
16 Hoo
17 Bitget
18 AEX
19 Hotbit
20 CoinW
21 Zipmex
22 Jubi
23 BingX

Evet arkadaşlar sizlere nerede listelendiğini de verdiğimize göre konumuzu sonlandırmış olduk. Birde konu hakkında sizlere birde video bırakacağım. Bu video sayesinde de bilgi sahibi olabilirsiniz. Birde dediğim gibi bu konu hakkında düşüncelerinizi yorum kısmına bırakırsanız eğer yorumlarınızı hem başka kullanıcılar görecek hem de sizlerin aklınızdaki sorularınıza yanıt olacaktır. Şimdiden bol bol kazançlar diye bilirim sizlere. 🙂

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın