Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Taksitli Nakit Avans 12 Ay Faizsiz Olarak Hangi Bankalar Veriyor? Güncel Kampanya

Bankalardan taksitli nakit avans çekme isteyen kişilere 5 neden verebilirim. Nakit avans kullanmanız için nedenler şuanlardır. 1. Her geçen gün bankalar tarafından faizsiz olarak sizlere nakit avans vermektedir. Bu durumda 20.000 TL para çekiminizde faizsiz ödeme olacağı için bedava olarak kulanmış olacaksınız. 2. Çekmiş olduğunuz faizsiz krediyi 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz. 3. Nakit ihtiyaçlarınızı hafta sonu dahi hiç kefil ve evrak vermeden yararlanabiliyorsunuz. 4. KKB yani Findeks kredi notunuz çok düşük olması hatta kara listede dahi olmanız taksitli avans çekmenize engel değildir. Yani kredi kartı olan herkes taksitli avans çekebiliyor. 5. Taksitli nakit avans kullanımını kullanmanız için banka şubesine gitmeden ATM veya internet bankacılığından başvuru yaparak istediğiniz tutar ve taksitle çekebilirsiniz. Taksitli nakit avans çekmeniz için sizlere toplam 5 nedeni verdim. Bu özelliklerin içerisinde en çok dikkat çeken özellik faizsiz olarak çekebileceğiniz nakit avanstır. Sizlere bundan dolayı ilk olarak 12 ay geri ödemeli olarak faizsiz taksitli nakit avansı hangi bankalar vermekte onu anlatacağım. Bun konu gördükten sonra sizleri devamında şu konular beklemektedir. 

Taksitli Nakit Avans 12 Ay Faizsiz Olarak Hangi Bankalar Veriyor? Güncel Kampanya

 

Taksitli nakit avans kullanımında dikkat edilmesi gereken konuların neler olduğunu sizlere söylemek isterim. Bu dikkat edilmesi konu ise her ne kadar faizsiz olarak 6.000 ile 20.000 TL arası nakit avans verilse de ufak tefek dosya masrafları bulunmaktadır. Sizlere dikkat etmeniz gereken bu hususları tek tek ele alacağım. Bu konudaki alt başlıklar sizlere çok güzel imkanlar sunacaktır. Bu alt başlıklar ise şunlardır; 1. Hangi bankalar faizsiz taksitli nakit avans veriyor? En fazla limitli hangi banka sizlere bu imkanı sunuyor. 2. Akbank faizsiz nakit avans veriyor. Verdiği nakit avans ise 10.000 TL 6 ay ödemeli olarak. 3. Yeni müşteri olan Denizbank ve garanti BBVA müşterilerine 5.000 TL nakit avans vermekte. 4. Türkiye İş Bankası sıfır faizli nakit avans veriyor? şartları ise aşağıdaki başlıkta. 5. Devlet bankaları olan Ziraat ve Halkbank faizsiz nakit avans imkanı veriyor mu? Bütün bu merak edilen soruların yanıtı sizler için yazımızda verdik. Gelin birlikte görelim bakalım taksitli nakit avansı faizsiz olarak nasıl alabiliyorsunuz.

Not: Faizsiz olarak nakit avans olarak bazı kampanyalar bitmiş olsa da alternatif olarak başka bankalar bu taksitli nakit avans kampanyaları yapmaktadır. Sizlere tavsiyem aylık olarak bu sayfayı güncel olarak takip etmenizi tavsiye ederim. Bunun için sitemizi takibe almanız yeterli olacaktır.

Hangi Bankalar Faizsiz Taksitli Nakit Avans Vermekte? En Fazla Limitle Hangi Bankada

Son günlerde bankalar çok güzel kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaların başında faizsiz nakit avans gelmektedir. Böylede olunca hangi bankalar faizsiz taksitli nakit avans veriyor sorusu akıllara gelmektedir. Sizler için çok önemli olan bu konuyu sizlere bu alt başlıkta yer vereceğim. Daha sonrasında ise sizlere taksitli faizsiz nakit avansı en fazla veren banka hangisi onu bildireceğim. Sizlere yararı olacağını düşündüğüm için her iki sorunuz için bir tablo hazırladık. Bu sorular yazı içinde söyledim ama bir daha söylemem gerekirse; Faizsiz nakit avans hangi bankalarda var? En fazla taksitli faizsiz olarak verilen nakit avans hangi bankaya ait aşağıdaki tabloda göreceksiniz. En çok taksitli nakit avans veren banka için dikkatli olmanız gereken bir husus olduğunu sizlere belirtmek isterim. Dikkat edilmesi gereken husus ise taksitli faizsiz olarak verilen nakit avans ücretsiz denilmiş olsa da sizlere İşlem Ücreti Kesintisi adı altında kesintiler yapılabilmektedir. sizlere bu hususu yapan bankayı kalın harfler ile belirttik. Bu sayede Ziraat Bankası mı? Vakıfbank mı? gibi aklınızdan geçen soruları direk yanıtlamış olduk.

Banka İsmi Ne Kadar Taksitli Nakit Avans Vermekte Faizli/Faizsiz Olarak
Akbank 10.000 TL Faizsiz (0) Faiz
Denizbank 5.000 TL Faizsiz (0) Faiz
Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz (0) Faiz
Türkiye İş Bankası 5.000 TL Faizsiz (0) Faiz
CEPTETEB 3.000 TL Faizsiz (0) Faiz
ENPARA 3.000 TL Faizsiz (0) Faiz
ING 1.000 TL Faizsiz (0) Faiz
QNB Finansbank 500 TL Faizsiz (0) Faiz
Ziraat Bankası 20.000 TL İşlem Ücretsiz
Şekerbank 30.000 TL Faizli
Vakıfbank 20.000 TL Faizli
Yapı Kredi 20.000 TL Faizli
Halkbank 15.000 TL Faizli

Evet arkadaşlar faizsiz olarak taksitli nakit avans veren bankaların hangileri olduğu görmüş olduk. Bunun yanı sıra hangi bankanın kaç TL taksitli nakit avans verdiğine de değindik. Tabi yukardaki tabloda verilen taksitli nakit avansların faizli olarak veren bankalar hangisi onları da görmüş olduk. Şimdi taksitli nakit avans veren bankaların hangi şartlarda sizlere bu paraları veriyor tek tek inceleyelim.

1- Akbank Faizsiz Olarak 10.000 TL 6 Ay Vadeli Taksitli Nakit Avans Veriyor

Akbank siz değerli müşterilerine 10.000 TL tutarına kadar faizsiz taksitli nakit avans vermektedir. Bu taksitli nakit avans ise en fazla 6 en az ise 2 ay olarak şekilde kullanabilirsiniz. Bu verilen faizsiz taksitli nakit avans kullanabilmeniz için bir kaç şart aranmaktadır. Aranan şartlar sizlerde bulunuyor ise 10.000 TL tutarından faizsiz olarak e fazla 6 ay geri ödemeli olarak bu krediyi kullanabilirsiniz. Başlatılmış olan bu yeni kampanya dahilinde aranan şartlar neler gelin birlikte bir görelim. Bu konuyu verdikten sonra nasıl evinizde hatta dışarda oturduğunuz yerde bu işlemi nasıl yapacaksınız göreceğiz.

 1. evet arkadaşlar arana birinci en önemli şart internet üzerinden ilk defa Akbank müşterisi olmanızdır.
 2. İnternet üzerinden Akbank başvuru işlemini ise en geç 30.11.2022 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.
 3. Faizsiz nakit avans kullanabilmeniz için internet aracılığı ile Akbank müşteri olduktan sonra Axses veya Wing kart başvurularından bulunmanız gerekmektedir.
 4. Her bu iki kart için başvuru sonrasında faizsiz taksitli nakit avans başvurunuzu 15.12.2022 tarihine kadar onay alması gerekmektedir.
 5. Bu kartlara başvuru yaptıktan sonra taksitli nakit avans başvuru işlemini 31.12.2022 tarihine kadar kullanması gerektiğini sizlere belirtmek isterim.

Yukarıda 5 maddede sizlere Akbank 10.000 TL nakit avans kullanım şartlarını sizlere belirttim. Bu şartları en basit şekilde gerçekleştirmek için sizlere vereceğim aşağıdaki işlemleri harfiyen yerine getiriniz.

 1. Daha önceden Akbank müşterisi değilseniz ki olmamanız gerek onun için ilk defa müşteri olmak için sağ taraftaki videoyu izleyiniz. 👉  https://www.youtube.com/watch?v=LskR-GUkOfg
 2. Sıra geldi müşteri olduktan sonra nasıl bir yol izleyeceğinize; Şimdi Akbank’a ait olan Axses veya Wings kredi kartına başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuru işlemi birden fazla yöntem ile yapabilirsiniz.
  1. Akbank mobil,
  2. ATM üzerinden,
  3. 442525 müşteri hizmetini arayarak yapabilirsiniz. Bu 3 yöntem ile yapabiliyorsunuz. Benim sizlere tercihim mobil bankacılık ile yapmanızdır. Bunun için yine sağ taraftaki bu videoyu izleyiniz. 👉  https://www.youtube.com/watch?v=5DpVLBi27B0
 3. Evet arkadaşlar kredi kartınız onay aldıktan sonra ATM, müşteri hizmetleri veya Akbank mobil üzerinden faizsiz nakit avans başvurusu yapabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi Akbank 10.000 TL faizsiz taksitli nakit avans yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Başka bankalardaki faizsiz nakit avans şartları ve nasıl başvuru yapılacağını aşağıda 👇 görebilirsiniz.

2- Denizbank Yeni Müşterilerine 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veriyor! Hemen Müşteri Olun

 

3- Garanti BBVA Yeni Müşterilerine 5.000 TL Sıfır Faiz ve Masraflı Taksitli Nakit Avans Veriyor

 

4- Türkiye İş Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kapmayası 5.000 TL 

 

Ziraat Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veriyor Mu?

 

Halkbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası (0 Faizli) Var Mı?

 


Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın