Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Türkiye Halk Bankası Kredi Sonucu Sorgulama

Türkiye Halk Bankası Kredi Sonucu Sorgulama

 

Türkiye Halk Bankası özellikle pandemi döneminde başvuru yapanlara 6 ay ödemesiz olarak temel ihtiyaç kredisi vermesiyle adını sıklıkla bizlere duyuran bir bankamızdır. Son olarak ekonomi destek paketi kapsamında sağlamış olduğu tatil, beyaz eşya ve mobilya ihtiyaçlarımız için kredi fırsatıyla bir çok ailemizin ihtiyaçlarını taksitli bir şekilde sağlamıştır. Ev alımları için 180 ay yani 15 yıl vadeli olarak vermiş olduğu konut kredisi ise halen halkımız tarafından düşük faizli olmasından ötürü revaçtadır. Araç ve bireysel ihtiyaçlarımız için sunduğu kredilerinde faiz oranlarının düşük olması Halkbank’ın Türkiye’nin en iyi bankaları arasına sokmaktadır. Bu denli fazla bir şekilde kredi başvurusuna sahip bakamız sonuçlarını öğrenmek isteyen müşterilerine de 3 farklı yöntemle cevap vermektedir. Sizlerde yapmış olduğunuz herhangi bir HALKBANK kredi başvurusu sonucunu bu yöntemlerden herhangi biri üzerinden kolaylıkla öğrene bilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanarak Kredi Sonucu Öğrenme

Türkiye de HALKBANK Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu yapanlar kadar çok başvuru sahibine sahip bir bankamızdır. Temel ihtiyaç kredisi ve son dönemlerde pandemi den dolayı ekonomi destek paketleriyle HALKBANK bir çok ailemizin ihtiyaçlarını taksitli bir şekilde sağlamıştır. Halende düşük faizlerle bireysel tüketici kredisiyle vatandaşlarımıza nakit sağlayan bankamıza arzu etmeniz halinde istediğiniz vakit müracaatta bulunabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını ve diğer konut ve araç kredisinin sonuçlarını ise doğrudan bağlanacağınız müşteri hizmetlerinden kolaylıkla 3 tuşa basarak öğrene bilirsiniz. Bunun için ise aramanız ve tuşlamanız gereken numaralar ise şu şekildedir.

  1. İlk olarak 0-850-222-04-00 numarayı arayınız.
  2. Telesekreterin konuşması bittikten sonra * tuşuna basınız
  3. Daha sonra kredi başvurularınızın sonucu öğrenmek için 2 tuşuna basınız.

Anında sesli yanıt sistemiyle böylece kredi başvurunuzun neticesini öğrenmiş olursunuz. HALKBANK kredi başvurusu sonucu öğrenmek için bu yöntemle maaş müşterisi olmanıza gerek yoktur. Ayrıca, bankaya ait bir mevduat hesabına da sahip olmanız gerekmez. Bu yöntemin haricinde kredi başvuru sonucunu öğrenmek için ikinci bir yol ise aşağıdaki gibidir.

HALKBANK İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Sonucu Nasıl Öğrenilir?

HALKBANK kredi başvurusu sonucunun ne olduğu merak ediyorsanız bunu İnternet bankacılığı üzerinden kolaylıkla öğrene bilirsiniz. Şayet, bankaya ait bir mevduat hesabınız var ise de İnternet bankacılık hesabınız olmasa bile kolaylıkla şifrenizi iki şekilde oluştura da bilirsiniz. Bunlardan bir tanesi anne soy ismi ve baba adınız ile müşteri hizmetlerini 0-850-222-0400 dan arayarak tır. Bir diğeri ise https://bit.ly/38U3nUl bu adrese girerek HALKBANK kredi yada para kartınızdaki bilgilerle öğrenmektir. Bu iki yöntemle almış olduğunuz şifrenizle HALKBANK kredi başvurusu sonucu öğrenmek için aşağıdaki adımları sağlamanız yeterli olacaktır.

  1. İlk önce HALKBANK İnternet bankacılık hesabınıza https://bit.ly/3fgJ70s bu adres üzerinden giriş yapınız
  2. Menüden ‘BAŞVURU’ bölümüne giriş yapalım
  3. ‘Açık Hesap’ altında yer alan ‘Başvurum Ne Aşamada’ düğmesini tıklatınız.
  4. Açılan sayfada ‘Bireysel Kredi Başvurusu Sorgulama’ diyelim

Karşımıza anında yapmış olduğumuz kredi başvurumuzun neticesi çıkacaktır. Kredinizin sonucu da kredi notunuza göre olumlu yada olumsuz olarak belli olmuş olacaktır. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? de sizde şayet başvurunuz olumsuz ise bunun doğruluğunu kredi notunuza göre öğrenip teyit edebilirsiniz. HALKBANK kredi sonucu öğrenmek için ikinci yöntemin ne olduğunu da öğrendiğimize göre sıra geldi son yöntemin ne olduğuna

Kendi Müşteri Temsilcinizden Kredi Sonucunuzu T.C. No İle Öğrenebilirsiniz

Herkesin Türkiye Halk Bankası bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Müşteri temsilciniz sizlere şahsen olarak yardımcı olmanın yanı sıra telefon aracılığıyla da yardımcı olabilmektedir. HALKBANK müşterisi olmasanız dahil ilçenizdeki bu müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek kredi başvurunuzun sonucu öğrene bilirsiniz. İlçenizdeki HALKBANK müşteri temsilcisinin numarasını ise Google üzerinden kolaylıkla öğrene bilirsiniz. Örneğin Google ye Bilecik/Söğüt HALKBANK tel numarası yazmanız yeterli olacaktır. Böylece bankanın telefon numarasını öğrenebilir, arayarak bireysel departmanına bağlanarak başvuru yapmış olduğunu kredinizin akıbeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ben açıkçası bir çok bankacılık işlemimi bu şekilde halletmekteyim. Böylece sizler de aşağıda yer alan Türkiye Halk Bankası imkanlarının başvuru sonuçlarını geç kalmadan öğrenmiş olursunuz.

  • Eylül ayı için HALKBANK 36 aya kadar bütün vadelere aylık %1.63 faiz oranıyla kredi imkanı sağlamaktadır. Bankamızın sağlamış olduğu bu kredi faiz oranlarına göre geri ödeme planı ise şu şekildedir.
Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit Ödemesi Toplam Maliyet
28.000 TL 12 2.640,52 TL 31.686,22 TL
18 1.860,44 TL 33.487,99 TL
28  1.308,22 TL 36.630,24 TL
32 1.185,48 TL 37.935,46 TL
36 1.090,77 TL 39.267,86 TL

3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi sayesinde ret almış olduğunuz kredilerin başvurularını kolaylıkla onay aldırabileceğini bilmenizi isterim.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın