Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları 2022 ( Faturalı, Faturasız Hatlar Dahil)

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları 2022 ( Faturalı, Faturasız Hatlar Dahil)

 

Günümüz şartlarında en çok kullanılan operatörlerin arasında Vodafone gelmektedir. Oldukça geniş bir ağ sahibi olan Vodafone internet konusunda da oldukça iyi diyebiliriz. İnternet kullanımı çok fazlalaştığı için paketlerimizdeki kotaları aşmaya başlıyoruz. Böylede olunca nasıl bedava internet sahibi oluruz diye düşünceler aklımıza gelmektedir. Peki Vodafone bedava internet verir mi? Evet veriyor yanlış okumadınız. 🙂 Ama bu interneti öyle hemen buyurun alın size internet demiyor. Bunun için ne yapmalı, mesela hediye çarkı çevirebilirsiniz. Eğer başka bir operatörde iseniz hattınızı taşıyıp alabiliriniz. Uzaktan eğitim alanlar için EBA ile 6 GB internet sahibi olabilirsiniz. Hattınızı paket yenileme yaparak 15 GB internet sahibi de olabilirsiniz. Bunlar ve bunlar gibi bütün konuları sizler için ele alıp anlatacağım. Birde bir konuya açıklık getirmem gerekirse bedava internet hem faturaları hatlara hem de faturasız hatlara verildiğini de söylemeden geçmeyim. Hadi arkadaşlar birlikte Vodafone bedava interneti nasıl dağıtıyor inceleyelim.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

Vodafone hemen hemen bütün bedava internetlerini yanımda uygulaması ile vermektedir. Bu uygulamayı indirip giriş yaparak sizde bedava internetlerin sahibi olabilirsiniz. Sizler bu uygulamayı indirebilmeniz için her iki telefon sürümü için linkleri de vereceğim ki direk sizde bu imkanlardan faydalanın.

Her iki uygulama içinde sizlere linkleri bıraktım. Peki bu uygulamayı indirdiniz nasıl giriş yapacaksınız şimdi onu da görelim. İlk olarak uygulamayı açmanız gerekmektedir. Burada sizden istenenler ise sırası ile şu şekildir.

 

blank

 • Cep telefon numaranızı girmeniz istenecektir.
 • Daha sonrasında ise şifre talep edilecektir. Bu şifre ilk etapta sizde bulunmamaktadır. Şifre alımı için ise;
  • Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne giriniz.
  • Daha sonrasında ise mesaj yaz kısmına S yazmanı gerekmektedir.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra gönderilecek kişi yerine 7000 yazmanız yeterli olacaktır.

blank

Yukarda belirttiğim bu işlemi yaptıktan sonra cep telefonunuza bir şifre gelecektir. Gelen bu şifre ve yukarıda belirtmiş olduğum telefon numaranızı yazarak Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Sevgili Vodafone hattı kullanan arkadaşlarım sizler için bedava internet kazanmanın bir yolu yine yanımda uygulaması sayesinde gelmektedir. Burada yapılması gereken çok ama çok basit eğer bir arkadaşını Vodafone kullanmıyor ise onu Vodafone hattı kullanmaya ikna ettiğiniz andan itibaren 30 GB internet hediyesi aldığınızı bilmenizi isterim. Bu işlemi ise yapmak çok ama çok basit. Yukarıda sizlere belirttiğim şifreyi aldıktan sonra yanımda uygulamasına giriş yapınız. Daha sonrasında ise:

 • Avantajlar menüsüne tıklayınız.

blank

 

Avantajlar menüsünü tıkladıktan sonra menünün en alt kısmında davet et kazan sekmesi bulunmaktadır.

blank

Yukarıda ok ile belirttiğim davet et kazan sekmesinden tıklayınız. Daha sonrasında ise paylaşım yapacağınız iletişim organlarında birini seçerek arkadaşlarını davet edebilirsiniz.

blank

Yukarıdaki iletişim platformlarından herhangi birinden davet edebilirsiniz. Bu sayede 30 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Çarkını Çevirerek İnternet Kazanmak

Vodafone siz değerli müşterileri için her yerden internet imkanı sunmaktadır. Bunlardan biriside bana ne var kısmındaki hediye çarkını çevirmektir. Bu çarkı haftalık olarak çevirebilirsiniz. Her hafta sizler sürpriz hediyeler ve bedava internet imkanı sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken ise çok ama çok basit  hemen Vodafone yanımda uyuklamasından fırsat dünyası sekmesini seçerek hediye çarkını çevirmelisiniz.

blank

Görselde de belirttiğim bu çarkı çevirerek her hafta bedava internet sahibi olabilirsiniz. Burada sizin ne kadar şansınız olduğunu gösteren bir uygulama diyebiliriz. Eğer şansınız çok ise bedava internet GB oranı oldukça yüksek olmaktadır. Hadi size şimdiden bol şanslar. 🙂

Faturasız Hatlar İçin Vodafone Bedava İnternet Kazanma İmkanı

Vodafone faturasız hattınız var ama internet imkanız çok az ise endişelenmeyin. Sizler içinde Vodafone bedava internet imkanı sunmaktadır. Bu işlemi yapabilmeniz için sizlere kısa bir bilgi aktarımı yapacağım. Bu sizlere vereceğim bilgiler sayesinde sizde artık bedava internet sahibi olabileceksiniz. Yapmanız gereken şey çok basit. İlk olarak bilmeniz gereken şey ise 26 yaş altı olmanız gerekmektedir. Nedeni ise FreeZone kullanıcı olmanız gerektiğinden direk her 30 TL yüklemede sizlere 2 GB bedava internet gelecektir. Bu 1 GB internet se sizlere gün veya haftalık değil aylık olarak hattınıza yüklenecektir. Bu yüklenen interneti dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Abonesi Olanlara Bedava İnternet 2022

Vodafone 4.5G’li olan kişilere bedava internet imkanı bulunmaktadır. peki bu internete nasıl ulaşabiliyoruz der gibi geldiniz bana. 🙂 Hiç merak etmeyin sizlere şimdi detaylı bir şekilde anlatacağım. İlk olarak yapmanız gereken şey SIM kartınızı Vodafone bayilerine giderek ücretsiz olarak 4.5G özellik bir kart ile değiştiriniz. Daha sonrasında ise:

 • Telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek 4.5G yazmanız gerekmektedir.
 • Daha sonrasında bu yazdığınız mesajı 4545 e göndermeniz yeterli olacaktır.

blank

 

Bu işlemi yaptıktan sonra ilk 24 saatlik dilimde hattınıza 5 GB bedava internet yüklenecektir. Güle güle kullanmanız dileği ile. 🙂

Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternet Kazanmak

Son günlere hemen hemen bütün ödeme işlemlerini E-Fatura üzerinden yapımı istenmektedir. Bunun sebebi ise çevreyi korumak ve gereksiz israfı önlemek için yapılmaktadır. Tabi bu E-Fatura için kullanıcılara şirketler tarafından incelikler sağlanmaktadır. Vodafone şirketi e-fatura için kullanıcılarına bedava internet hakkı gibi imkanlar sunmaktadır. Bu bazen internet değil de başka bir hediyede olmaktadır.

Vodafone Eğitim Bilişim Ağı Kampanyası (EBA Bedava İnternet)

Bu kampanyadan bütün Vodafone TV üyeleri, TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını ücretsiz olarak yani internet kotalarından yemeden kullanabiliyorlar. Vodafone uzaktan eğitim için 3 GB olarak verdiği 2020 yılındaki interneti, 2022 yılında üzerine 3 GB daha ilave ederek 6 GB internet imkanı sunmaktadır. EBA üzerinden alınan dersler zaten ücretsiz olduğu için bu kampanyadan yine kotalarından düşmemektedir. Sizler için verilen bu 6 GB interneti gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın