Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Vodafone Faturalı Hatlara 20 Bin TL Kredi (Sorgulama Hesaplama)

Faturalı hat üzerinden kredi başvurusu, bankalar dan kredi çekemeyenlerin sıklıkla nakit bulma yöntemidir. Bu yolla acil nakit para ihtiyacınızı Vodafone faturalı hat sahibi iseniz sizler de karşılayabilirsiniz. Adınıza ne kadar kredi çıkacağını ise sorgulama yaparak da üstelik öğrene bilirsiniz. Nasıl sorgulama yapacağınızı sizler için resimli olarak anlattım.

Vodafone Faturalı Hatlara 20 Bin TL Kredi (Sorgulama Hesaplama)

 

Bunla birlikte Vodafone faturalı hattınıza çıkacak olan kredi miktarını da hesaplama işlemi ile birlikte atlamadığımı bilmenizi isterim. Şimdi hazırsanız hem bireysel hem ise peşin komisyonsuz olarak faturalı hatlara kredi veren firmalara nasıl başvuru yapılacağı ile konumuza başlıyoruz.

Vodafone Faturalı Hatlara Kredi (Para) Veriyor Mu?

Vodofone müşteri hizmetlerini arar ve şu soruyu soranız, Vodafone; faturalı hatlara kredi yada para veriyor mu? Size müşteri temsilcisi hayır efendim diyecektir. Kesinlikle sizlere bu cevabı harfiyen verecektir. Neden bu kadar eminsiniz derseniz, çünkü ben bu soruyu zamanında sizler için sordum. Cevap olarak ise de hayır yanıtını aldım. Peki, müşteri temsilcisinin de dediği gibi gerçekten Vodafone faturalı hatlara kredi vermiyor mu? Bana sorarsanız bunun yanıtı ise kesinlikle EVET tir. Yani, şayet bahsedeceğim iki yoldan birini uygularsanız, kesinlikle en az 3 ay vadeli en fazla 12 ay geri ödemeli kredi kullana bilirsiniz. Üstelik çekebileceğiniz kredinin üst limiti ise 20.000 TL kadar çıka bilmektedir. Peki, Vodafone faturalı hatlara kredi çekebilmek için takip etmemiz gereken bu iki yol nelerdir?

 1. Faturalı hatlara kredi veren GÜVENİLİR firmalarla iş ortaklığı yapmanızdır.
 2. Bireysel olarak işlemlerinizi kendiniz sağlamanız tır.

Şimdi Vodafone faturalı hatlara kredi yada para veriyor mu? cevabını dolaylıda olsa EVET olarak verdik. Peki, bu iki yöntem üzerinden Vodafone faturalı hatlarınız üzerinden nasıl kredi çekebilirsiniz? Şimdi bunun yanıtına gelelim ama gelmeden önce mutlaka bir içeriğimizi okumanızı öneririz.

Bu içeriğim ise Faturalı Hatlara Kredi Veren 9 Güvenilir Firma tir. Böylece aklınız da ister istemez oluşan faturalı hatlara kredi çekmek ne denli güvenilir? bu sorunun yanıtını böylece almış olacaksınız.

Bu merak edilen sorununda yanıtını da geniş çaplı olarak ilgili makalede verdikten sonra, şimdi sıra geldi Vodafone faturalı hatlara kredi nasıl çekebilirsiniz? Ama yine buna geçmeden bakalım hattınıza kredi çıkacak mı? Öyle değil mi? şayet çıkmayacak ise boş yere başvuruda bulunmamak gerek. Peki, Vodafone faturalı hat kredi sorgulama nasıl yapılır? Adınıza kredi de çıkıyorsa ne kadar çıkıyor?

Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı hat kredi sorgulama nasıl yapılır? Bunu üç şekilde yapabiliriz. Nasıl yapabileceğinize değinmeden önce, bu sorgulama işlemlerinin hepsinin tamamen bedava olarak yapıldığını bilmenizi isterim. Ama bunların içlerinden bir tanesinin yapılması için sizin biraz efor sarf etmeniz gerekebilecektir 😀 Şimdi hazırsak, kredi hat sorgulama için bu 3 yolun hangileri olduğundan bahsedelim.

 1. Herhangi bir Vodafone bayisine giderek.
 2. Faturalı hatlara kredi veren firmalarla iletişime geçerek
 3. Vodafone resmi İnternet sayfası üzerinden

Ben şahsen sizlere çok daha doğru bilgi vermek adına faturalı hat kredi sorgulama için bu 3 yöntemi de denedim. Bu yöntemlerden 1. ve 2. için açıklama yapmama sanırım gerek yok. Ama eminim ki 3. yöntemden bahsetmiş olduğum Vodafone resmi İnternet sitesi üzerinden hat kredi sorgulama nasıl yapılır? merak ediyorsunuz. Bu nedenle sizlere bu işlemi yaparak nasıl hat puanınızı öğreneceğinizi resimli bir şekilde anlatacağım.

 • https://online.vodafone.com.tr/yanimda/#/giris adresine giriş yapalım.
 • Giriş yapmak için şimdi şifre oluşturmanız gerekiyor. Şifre oluşturmak için de ücretsiz olarak bir SMS atmanız gerekiyor. Bunu da S yazarak 7000 numarasına ata bilirsiniz.
 • Şimdi cep telefon numaramıza gelen şifre ile aşağıdaki resimde olduğu gibi karşınıza çıkan alana giriniz. Sonrada da DEVAM ET deyiniz. blank
 • Sayfanın şimdi en atlına inelim, orada ‘CİHAZ TEKLİFLERİM’ seçeneğini göreceksiniz. Resimde görselini gösterdim. blank
 • Bizi şimdi hattımız üzerinden satın alabileceğimiz cihazlar çıkacaktır. Bu cihazlardan sepetime ekleme yapalım.
Toplamda Ne Kadar Cihaz Tanımlanacağını Belirlemek İçin Ne Yapmalıyım?
Sadece bir tane cihaz almak ile sınırlı olmadığınızı bilmenizi isterim. Bundan dolayı sistemin izin verdiği kadar sepetinize cihaz ekleyiniz.
 • Cihazları sepetinize ekledikten sonra adınıza ne kadar Vodafone dan kredi çıktığını öğrenmiş olacaksınız.

Vodafone faturalı hat kredi sorgulama işlemi bu şekilde yapılır arkadaşlar. Peki, adınıza çıkan cihaz bedeline göre kredi miktarını nasıl çekebilirsiniz?

Vodafone Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır? Başvuru Yapma!

Vodafone kredi hesaplama işlemi nasıl yapılır? diyenler için basit bir şekilde anlatım yapacağım. Bu hesaplama işlemi anlatımı sonrasında ise Vodafone faturalı hattınızdan nasıl kredi çekileceğinin den de bahsedeceğim. Şimdi hazırsak, örnek hesaplamalar ile Vodafone faturalı hattınıza ne kadar kredi alabilirsiniz? bunun hesaplamasını yapıyoruz.

 1. Öncelikli olarak yukarıda ”Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?” başlık altında bahsetmiş olduğum şekilde, hattınıza kaç TL’lik cihaz tanımlanıyor bir görünüz.
 2. Bunu görmek için sepetinize cihazları ekleyiniz. Sistemin izin vermiş olduğu kadar sepetinizde cihaz olacaktır. (Benim sepetime sistem bir tane iPhone 11 64 GB ekleme izin verdi. Bunun değeri ise şuan sistemde gözüktüğü gibi 8.010 TL olmaktadır.)
 3. Sistemin izin vermiş olduğu toplam cihaz bedeli kadar alım yapabilirsiniz.

Bu alımlar sonrasında ise aslında çekebileceğiniz kredi miktarı ortaya çıkar. Ama bu tutar sizin alabileceğiniz net miktar değildir. Bunun hesaplama yapabilmeniz için tabloda gözüken toplam tutardan en az %10 bir düşüşü ele almanız gerekir.

Çok Acil Nakit Para Lazım 5 Dakka da Bulma (ÖN ÖDEMESİZ) farklı yöntemlerle nakit para ihtiyacınızı karşılaya bileceğinizi biliyor musunuz?

Buna göre ise farklı rakamlara göre bu kesinti miktarı şu şekilde olacaktır.

CİHAZ BEDELİNE GÖRE NET ELİNİZE GEÇECEK ORTALAMA KREDİ HESAPLAMA
Cihaz Bedeli Net Elinize Geçecek Tahmini Bedel
5.000 TL 4.500 TL
7.000 TL 6.300 TL
9.000 TL 8.100 TL
11.000 TL 9.900 TL
12.000 TL 10.800 TL
15.000 TL 13.500 TL

Tabloda net elinize geçecek tutarın bu şekilde olmasının ise tek bir nedeni var. Bu neden ise sıfır olarak Vodafone den en az 3 taksit ödemeli alacağınız cihazı 2.el olarak peşin fiyatına satmanızdır. Her ne kadarda taksitli satın alacağınız cihaz sıfır olmuş olsa da 2.el olarak satış göreceği için en az %10 gibi bir kesinti ile satın alınmaktadır. Peki, sıfır olarak taksitli satın aldığınız bu cihazları ne şekilde ortalama %10 civarında bir kayıpla satış yapabilirsiniz.

 • Tüm bayi haricindeki cep telefon dükkanlarına
 • İnstagram veya Facebook gibi sosyal mecralardan
 • Gitti gidiyor veya sahibinden gibi ikinci el satış sitelerinden.

Vodafone faturalı hattınızdan en fazla 20.000 TL kadar kredi alabileceğinizi bir defa daha hatırlatmak istiyorum. Bu miktar bana yetmez diyorsanız da Sicili Bozuk Olanlara Kesin Kredi Veren Bankalar Tam 3 Tane olan içeriğimize bir göz atın derim.

Vodafone Kredi Çekme Yorumları Sizler İçin Burada Yer Verdik

Vodafone hattına ne kadar kredi çekebilirsiniz? Bunun hesaplamasını yaptıktan sonra nasıl çekebilirsiniz? Bu iki çok önemli konuyu sonra derece şeffaf bir şekilde açıklık getirdik. Bizim bahsetmiş olduğumuz yöntemler doğrultusunda kredi çekme yorumları içinde ayrı bir parantez açmak istedik. Böylece, tüm Vodafone faturalı hatlara kredi çekenler için tecrübelerini paylaşabilecekleri bir forum oluşturduk. Yapılan bu yorumları görmek için sayfamızın altındaki yorumlar bölümüne göz ata bilirsiniz. Yine aynı şekilde Vodafone hattınız üzerinden çekmiş olduğunuz kredi için isterseniz yorumlarını bizlerle paylaşa bilirsiniz. Unutmayın ki! hayat paylaştıkça güzeldir.

3 Saatte Kredi Notu Düşük Kara Listedekilere Kredi sayfamızın kesinlikle ilgilinizi çekeceğinizi düşünüyoruz.

Yapılan ve yapacağınız yorumlar haricinde, bizlere konumuzla alakalı olarak soruda sora bileceğinizi lütfen unutmayınız. Şimdiden hattınız üzerinden kullanacak olduğunuz kredini hayırlı olsun 🙂 Hattınız üstünden çekeceğiniz kredi tutarı yeterli değilse, bir müjdem var. O ise; biliyorum…. Faturalı hatlara kredi çekmek için Findeks KKB kredi notunuz düşük olduğundan başvuru yaptınız. Ama, eğer BDDK TBMM Kredi Sicil Affı Yasası Çıktı Mı? Başvuru Dilekçesi Örneği bir göz atarsanız, aşağıdaki kredi olanaklarından yararlana bileceğini göreceksiniz.

ING 12 Ay 24 Ay 36 Ay
   %1.54 %1.94 %2.19

Ödeme planı ise aşağıdaki gibidir.

Miktar Vade (Ay) Aylık Taksit (TL) Toplam Maliyet (TL)
35.000 TL 12  3.294,36 39.532,35
16 2.562,46 40.999,49
18 2.319,21 41.745,74
20 2.125,02 42.500,56
24 1.940,77 46.578,51

Hemen başvuru yapmak için de şu formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın