Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Waves Coin Hangi Ülkenin? CEO’su Kim? Geleceği Ne Olur?

Waves coin son günlerde hangi ülkenin kripto para birimi olduğu merak konusu oldu. Bunun kuşkusuz bir kaç sebebi var. Birincisi bir hafta içinde %350 varan artışı tır. Bir diğeri ise bu yükselişin Rusya ile Ukrayna savaşına denk gelmesi tir. Bu nedenle bizler de ilk olarak Waves coin hangi ülkenin kripto para birimi olduğunu sizler için sahibinin kim olduğuna kadar yer verdik. Daha sonra ise, yine Waves yatırımcıların en çok merak etmiş olduğu geleceği konusunu ele aldık.

Waves Coin Hangi Ülkenin? CEO’su Kim? Geleceği Ne Olur?

 

Waves nerenin kripto parası, geleceği ne olur derken de şuan hangi borsalarda listelendiğini de yine sizler için sıraladık. En son olarak ise ilk olarak Waves coin için kendi incelemelerimize göre yorumlardık, sonrasında ise siz kullanıcılarımızın yorumlarına yer verdik.

Waves Coin En Fazla Kaç Lira Oldu? Haftalık İnceleme Grafik

Waves coin en fazla kaç lirayı gördü ve haftalık olarak incelemelerini sizlere vereceğim. Bu bilgileri sizlere tablo şeklinde aşağıda vereceğim. Bu bilgilerin yanı sıra sizleri çok ilgilendiren kripto paralar konusunda daha fazla bilgiye ulaşmanız için https://www.esnafkredisi.net/kripto/ linkinden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizlere Waves coin hakkında toplam arzından, piyasadaki arzına, en çok kaç TL olduğundan 24 saatlik hacmine kadar bütün bilgileri vereceğim. Hadi şimdi bunları bir görelim. Daha sonrasında bu coini daha fazla tanıyalım. Bu bilgileri de 09.04.2022 tarihi itibari ile sizlere verdiğimi söylemek isterim.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 417,13 M BU HAFTA DEĞERİ: 387,58 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 109,50 M BU HAFTA DEĞERİ: 109,56 M
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 49,03 M BU HAFTA DEĞERİ: 79,54 M
FİYATI (TL) 04.10.2022: 70.78 11.10.2022: 65.61
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -7,87%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 31.02.2022 en çok 809 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 89.69 TL
19.09.2022 70.61 TL
26.09.2022 71.44 TL
04.10.2022 70.78 TL
11.10.2022 65.61 TL

Yukarıdaki tablo dediğim gibi sizlere belirttiğim tarih itibari ile verilmiştir. Bu tarih sonrası için yorum atmanız halinde sizlere bilgi verebilirim. Şimdi ise bu coinin nerenin olduğunu ve sahibini sizlere belirtmek isterim.

Waves Nedir? Kripto Nerenin? Sahibi Kim?

Waves coin nedir, nerenin ve sahibinin kim olduğunu merak ediyorsanız eğer hemen sizlere belirtmek isterim. İlk olarak Waves coinin ne olduğunu belirteyim sizlere. Merkeziyeti olmayan bir blockchain platformu üzerinde kurulmuş bir coin diyebiliriz. Çok iyi sözleşmeler yaparak DApps senaryosuna dahil bir çok alanda boy göstermektedir. Yani Waves coin kripto para piyasasında bir ödeme aracı olarak ta bilinmektedir. Peki diğer ödeme aracı olan coinlerde farkı nedir derseniz eğer onu da sizlere hemen açıklayayım. öyle uzun uzadı kullanım sözleşmesi getirmeden Waves üzerinden ödemeyi hemen yapmasını sağlamaktadır. Bu ödemeyi ise kripto tokenleri üzerinden çokbasit bir şekilde yapmaktadır. Bu bilgileri edindik peki sahibi kim diyorsanız eğer onu da hemen açıklayayım sizlere. Alexander Ivanov isimli bir kişiye aittir. Toplumda ise bu kişi Sasha Ivanov olarak bilinmektedir. Bu kişi bir bilim adamıdır. Sasha Ivanov’un nereli olduğunu merak ediyorsanız eğer hemen söyleyeyim sizlere Ukraynalıdır. Yani piyasada bu coin RUS kripto parası olarak bilinsede yanlış bilindiğini sizlere söyleyebilirim. Kurucusu yani CEO’su bir UKRAYNA vatandaşıdır. RUS olarak bilinmesindeki neden ise 180 personelin Moskova’da görevde olduğundan dolayıdır. Bütün bu bilgileri verdikten sonra sizlere son dönemlerde neden çok değer kazandığını sizlere şu şekil açıklayayım.

  1. Dünya genelinde Rusya’ya yapılan ambargoların sonucu Waves ile bu olayın minimuma inmesini sağlanmasından dolayı.
  2. Ukrayna için yapılan yardımların Waves kripto parası ile yapılacağı söylentileri de en başta gelen nedenler diyebilirim.

Tabi bu 2 nedenin tamamen söylenti olduğunu da sizlere söylemek isterim. Artış olunca ilk akla bunlar geldiği için çünkü. Bunlara kesin bir bilgi diyebilmem için elimde bir belge olması gerek oda bende yok. Bu belge kimsede yok diyebilirim. 🙂 Yani artmasında ki sebepler bu demem biraz saçma olur ama ihtimali hiç yok diyemem. Sizlere Waves coin nedir? Sahibi kimdir? Hangi ülkeye ait olduğun bu başlıkta vermiş bulunduk. Şimdi sıra geldi geleceği ve tahmini ne kadar fiyata ulaşacağını görmeye.

Waves Coin 2022 2023 Yılında Geleceği Ne Olur? Fiyat Tahmini

Bu coini ben çok iyi ama çok iyi bilirim diyebilirim sizlere. Waves coin ilk gördüğümdeki fiyatı 2019 yılında 3.5 TL civarındaydı. Evet evet yanlış duymadınız tam olarak o fiyattaydı. Benim ise bu coini ilk aldığım fiyat ise 4.49 TL’den aldım. Daha sonrasında çok sevinerek 5.50 TL’den sattım. Çok komik rakamlar değil mi?:) Şimdi ise yukarıda sizlere verdiğim değerlere bakınca çok komik olduğunu görüyorsunuz. Bence bu tarz coinlerden denk getirdiğinizde alın uzun uzun yıllar bekleyin. Benim kaçırdığım rakam ise TL bazında 10.000.000 kadar paraya arkasından el saldım. Peki 2022 ve 2023 yılında tahmine ne olur diye soranlar için hemen sizlere kendi düşüncemi aktarayım. Waves coin 2022 ile 2023 arasında TL bazında 1.000 TL üzeri olacağını söyleyebilirim sizlere.

Waves coin geleceği hakkında ise Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşın etkilerini de bu yıl belirleyici olabilir. Ani artışlar veya düşüşler olabileceği için dikkatli olmak lazım. Ama dediğim gibi uzun vade yatırımcısı iseniz hiç üzülmeyin elbet dediğim rakamların üstüne bir gün aşacaktır. Tabi bu sizlere söylediklerimi yatırım tavsiyesi olarak algılamayın sakın. Bunların hepsi kendi düşüncem ve görüşümdür.

Waves Coin Yorumlarını İlk Ben Yaptım

Evet arkadaşlar Waves coin hakkındaki ilk yorumu sizlere ben yapmak isterim. Yapacağım bu yorumdan sonra sizlerin de bu yazının altına yorum bırakarak bir platform oluşturabilirsiniz. Tabi bütün coinler hakkında da yazışma yapabilirsiniz. İlk yorumu mu ben sizlere yapayım şimdi arkadaşlar. Dediğim gibi yılar önce yolum düşmüştü Waves coine dediğim gibi 3,5 TL fiyatını biliyorum. O zamanlar birlikte coin işi üzerine konutuğum arkadaşımla ilk bu Waves coini almaya karar verdik. Karar verdiğimizde arkadaşım benimle dalga geçmişti 4.49 TL den alım yaptığımızda.:) Şimdi de ben onunla dalga geçiyorum ne oldu bizim coin diye. Yani diyeceğim o ki! bu coin çok değil 3 yıl içerisinde 800 TL fiyatına ulaştı. Beklesek o dönemde şuan parayı koyacak yer bulamayacaktık. Şimdi ise halen aldığımız ufak karlara seviniyoruz. Kendi belirlediğim bir kaç coin var uzun yıllar bekleteceğim. Sizlere tavsiyem bir coini alın ve unutun elbet sizleri tatmin edecek seviyeye gelecektir. Ben sizlere ilk yorumu bırakmış oldum. Bundan sonraki yorumları sizlere bir birinize bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Başka bir yorum yapmanız için ise sizlere aşağıdaki yazımı da söylemek isterim.

Dediğim gibi bu coin işinde yorum çok önemli diyebilirim sizlere. Sizlerde birilerinde grafik yorumları alabilirsiniz. Waves coin hakkında grafik yorumu yapacak olan kişilerde yorum kısmına grafiklerden gördüklerini de yoruma yazabilirler.

Waves Hangi Borsalarda Yayımlanıyor? Binace’de Var Mı?

Waves coin hangi borsada olup olmadığını ve Banance’de aynı şekil olup olmayacağı merak konusu olmaktadır. Sizlere her iki konuyu da açıklamak isterim. İlk olarak Binance’de olup olmadığı hakkında bilgi vereyim. Evet Binance borsasında Waves coin mevcut ama TL bazında bulunmamaktadır. Bu borsada USD şeklinde alım satım yapabilirsiniz. Gelelim diğer hangi borsalarda olup olmadığına. Bunu da sizlere aşağıdaki aşağıda bir Excel olarak vermek isterim. Şimdi vereceğim bu Excel borsasında sizlerde göreceksiniz hangi borsalara olacağını.

Star Atlas Coinin Listelendiği Borsalar
Sıra No Borsa Adı
1 Binance
2 Bithumb
3 Huobi Global
4 Bybit
5 FTX
6 Gate.io
7 Bittrex
8 Kraken
9 Bitfinex
10 KuCoin
11 OKX
12 FMFW.io
13 ZB.COM
14 Crypto.com
15 Tokocrypto
16 Indodax
17 ProBit
18 AscendEX
19 Wazirx
20 50x
21 Upbit
22 WhitBit
23 Paribu
24 Bitvavo
25 EXMO
26 Alterdice
27 Bitmart
28 EXMO
29 Bitrue
30 CoinEx
31 Altardice
32 Upbite
33 NovaDAX
34 CoinDCX
35 Alterdice
36 Kuna
37 NovaDAX
38 Bitbns
39 BitTurk
40 Graviex
41 Cerex24
42 P2PB2B
43 HitBTC
44 Bitay
45 Yobit
46 Latoken
47 BKES
48 Coinsbit
49 Pionex
50 BitUBU
51 AEX
52 Hoo
53 Nominex

Tam tamına 53 adet borsa olan güçlü bir coindir Waves coin. Bu kadar güçlü bir coin olunca da sizlerin de bizlerinde dikkatini çekmekte haklı oluyor tabi. Yukarıda bahsettğim gibi konu hakkında aklınıza takılan herhangi bir konu olursa yorum yazmanız yeterli olacaktır. Birde bu konu hakkında sizlere video bırakacağım. Bu videoda sizlere katkı sağlayacaktır. Şimdiden sizlere bol kazançlar.:)

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın