Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Zilliqa (Zil) Projesi Nedir? Hangi Ülkenin Kimin? Geleceği Ne Olur?

Zilliqa (Zil) projesi nedir? Bunu herkesin anlayacağı şekilde sizlere anlatacağım. Bunun neden söylüyorum. Çünkü, nereye Zilliqa nedir diye baksam hep insanların kafalarını karıştırıcı kelimeler kullanmıştır. Zilliqa coin ne olduğundan sonrada sizlere hangi ülkenin ve daha da önemlisi kim tarafından çıkarıldığından bahsedeceğim. Zilliqa CEO tanıtımını da yaptıktan sonra başlayacağız bu sefer teknik detaylara. Yapacağımız teknik analizlerde de herkesin merak ettiği en çok kaç liraları gördüğünü ve gelecekte Zilliqa değerinin ne kadar olacağını birlikte ele alacağız.

Zilliqa (Zil) Projesi Nedir? Hangi Ülkenin Kimin? Geleceği Ne Olur?

 

Biliyorum, Zilliqa %150 varan değer kazancı sonrasında bir çoğunuzun dikkatini çekti. Özellikle PARİBU borsasını yakından takip edenler bu tırmanış sonrasında Zilliqa coin araştırmasına başladı. Bunun farkında olarak bizler de Zilliqa kripto para birimin en yüksek kaç lirayı gördüğüne kadar sizlere mevcut piyasa bilgileriyle birlikte yer verdik.

Zilliqa (Zil) Coin Piyasa Bilgileri (En Fazla Kaç Lirayı Gördü)

Zilliga (ZİL) coin piyasa bilgilerini ve en fazla kaç TL’yi gördüğünü sizlere bu başlıkta vereceğim. Bu konu son günlere oldukça merak edildiğini sizlere söyleyebilirim. Nedeni ise yakın zamanlarda çok sert yukarı sıçramalar yaptığı için. Sizlere aşağıda bir tablo vereceğim. Verdiğim bu tabloda ise aşağıdaki bilgiler yer almaktadır.

  1. Zilliga (ZİL) Piyasa Değeri
  2. Zilliga (ZİL) Piyasa Arzı
  3. Toplam Arzı
  4. 24 Saatlik Hacmi
  5. Haftalık Değişimi
  6. Zilliga (ZİL) En Fazla Kaç TL Gördüğü

Yukarıdaki bu bilgileri aşağıda tablo şeklinde sizlere vereceğim. Bu tabloyu 09.04.2022 tarihine göre hazırlayıp sizlere sunduğumu da belirtmek isterim.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 417,76 M BU HAFTA DEĞERİ: 421,62 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 13,31 B BU HAFTA DEĞERİ: 13,34 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA DEĞERİ: 63,35 M BU HAFTA DEĞERİ: 48,44 M
FİYATI (TL) 19.09.2022: 0.5759 26.09.2022: 0.5837
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -2,28%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : Coinmarketcap verilerine göre 01.04.2021 en çok 2.66 TL’yi görmüştür.
HAFTALIK DEĞERLERİ
TARİH FİYATI
12.09.2022 0.6963 TL
19.09.2022 0.5759 TL
26.09.2022 0.5837 TL

Bu tablo dediğim tarih baz alınarak yapılmıştır. Eğer günlük değişim veya her hangi bir arz değişikliğini de olursa bizlere yorum attığınızda güncel olarak sizlere hemen geri dönüş yapabiliriz.

Zilliqa (Zil) Kripto Para Birimi Nedir?

Arkadaşlar Zilliga (ZİL) coin Türk borsası PARİBU’da sergilendikten sonra ortalama olarak %140 civarı bir artış sergilediği için bu kripto para nedir konusu merak edilen oldu. Tabi bunu meral etmenizde de haklısınız. Tabi Zilliga (ZİL) coin PARİBU borsasında sergilenene kadar çok fazla borsada sergilenmesi üzerine 20x değer kazandığını da söylemek isterim. Bu artış olaylarına geçmeden sizlere ilk olrak Zilliga (ZİL) coin nedir konusunu ele almakta fayda var diyebilirim.

Zilliga (ZİL) coin nedir ve ne işe yaradığını Çok net bir açıklama ile sizlere sunabilirim. Kripto para transferlerini en hızlı bir şekilde gönderimini sağlayan bir sistem diyebilirim sizlere. Bu para transfer işlemi sadece Zilliga (ZİL) coin için oluşan bir özellik sanmayın başka coinlerde bu özelliğe sahiptir. Özellikle Solona (SOL) coinide ilk çıkma aşaması bu şekildir. Bu coin transfer işlemi ise Zilliga (ZİL) coin oldukça üst seviyelere çıkarmaya hedeflediğini söyleyebilirim. Bu hedefi gerçekleştirir ise SOL gibi rakamlara ulaşmamasının imkanı yok diyebilirim. Zilliqa Proje Detayları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer yardımcı olacağı için sizlere bıraktım bu linki. Şimdi sizlere Zilliga (ZİL) coin geleceğini hakkında bilgiler vereceğim. Hadi bunu görmek alt başlığa geçelim.

Zilliqa (Zil) Coin Geleceği Ne Olur?

Zilliga (ZİL) coin geleceği ne olur diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz diyebilirim arkadaşlar. Geleceği oldukça merak edilen bir kripto para olmaktadır. Tabi bununda nedenine gelecek olursak son dönemlerde %110’lara kadar değer kazanmasıdır. Bunu görüp merak eden bir siz değilsiniz bende sizler kadar merak ettim diyebilirim. Bu merak ettiğim konu üzerine bende çok uzun araştırma yaptım. Yerli basında çok fazla merak edilmiyorsa yabancı basında ulaştığım bilgileri sizler için paylaşıyorum. Birde yine sizlere bir konu aha vermek istiyorum.

Blockchain teknolojisine göre Zilliga (ZİL) coini hızlı para transferi yapmaları için kurulan bir sistem olduğu sizlere anlatmak istedim. Geleceği zaten belirleyeceği en büyük faktör eko sisteme ayak uydurmasıdır. Bu gelişime ayak uydurması içinde her zaman kripto para olarak yeniliklere ayak uydurma cabası olduğunu söylenebilir. Bu başarılara ayak uyduran önemli isimlerinde Zilliga (ZİL) coinin arkasında olduğunu söyleyebilirim. Bu arkasındaki isimlerin kim olduğunu yani CEO’nun kim olduğunu bir kaç alt başlıkta yer vereceğim. Şimdi neden Zilliga (ZİL) coinin yükseldiğini ele alacağım.

Zilliqa Coin Neden Bu Kadar Yükseliyor?

Zilliga (ZİL) coin neden son zamanlarda bu kadar yükseliyor bir görelim. Evet arkadaşlar piyasada %100 değer artması herkese neden bu kadar yükseliyor sorusu sordurmasına neden olmaktadır. Tabi bunu Türkiye’deki kişilerin PARİBU borsasına girdiğinde haberlerinin olduğunu söyleyebilirim. Ama bilinmesi gereken şey ise Zilliga (ZİL) coin zaten buraya gelmeden diğer borsalarda da bu olayı yapıyordu. Sizlere bu artışların neler olabileceğini aşağıda toplam 4 madde yer vereceğim. Hadi şimdi görelim bakalım bu 4 neden neymiş.

  1. İlk akla gelen tabi ki BTC’deki artışlar bu coini tetiklemeye yetmektedir. Tabi sadece bu coini tetiklemiyor diğer coinleride tetiklediklerini söyleyebilirim.
  2. Bu coine ait profelerin her geçen gün artması yükselmesini sağlar. Bu projeler her eklendiğinde beli bir artış sağlamaktadır. Bu tarz konuları haberdar almak isterseniz sizlere vereceğim bu link yardımcı olacaktır. https://twitter.com/zilliqa
  3. Zilliga (ZİL) coinindeki NFT proje ağlarına açılması artış sağlamaktadır.
  4. Tabiki yeni borsalara girmesi yine b coinde artış sağalmaktadır.

Yukarıdaki bu artış sebeplerini takip ederseniz eğer Zilliga (ZİL) coininden çok fazla tabiri caizse ekmek yersiniz. 🙂 Bu tarz haberleri nasıl alacağınızı zaten 2. madde de sizlere verdim. Bu hesabı takip ettiğiniz taktirde zaten güzel bir yatırım yapmış olursunuz. Şimdi sizlere Zilliga (ZİL) coinin kime ait olduğunu ve hangi ülkede kripto parası olduğunu sizlere vereceğim.

Zilliqa Kimin? Hangi Ülkenin Kripto Parası?

Bu kripto parayı takip edenlerin en çok merak ettiği konu ise Zilliga (ZİL) coinin sahibi kim ve hangi ülkeye ait olduğudur. Yani bu nedenler sizlere bu konuyu detaylı bir şekilde anlama ihtiyacı duyurdu bende. Sizlerin merak ettiği bu konuyu ise araştırmalarım sonucu elde ettim. Hiç merak etmeyin sizlere Zilliga (ZİL) kripto paranın ceosunu ve hangi ülkede çıktığını şimdi vereceğim. Bu projenin sahibinin ismi Prateek Saxena olduğunu hemen söyleyeyim sizlere. Saxena Singapur Ulusal Üniversitesi Bilgi İşlem Okulu’nda yardımcı doçentlik yapan bu kişi 2016 senesinde bir makalesinde aslında sinyalleri vermişti. Bu verdiği sinyallerden sonra ise 2017 yılının HAZİRAN ayında Zilliga (ZİL) ağını geliştirmiş ve Zilliqa Researchbu oluşumu hayata geçirdi diyebiliriz.

blank

Tabi oluşan bu ağın birde CEO kısmı olması gerekmektedir. Yani Zilliqa kripto paranın CEO’su Dong Xinshu seçilmiştir. Bu projenin baş teknoloji sorumlusu olarak ise Yaoqi Jia olarak atanmıştır. Bu iki isim bence bu kripto paranın ne kadar değerleneceğini ortaya koymaktadır. Tabi bu isimlere birde Amrit Kumar da eklenince tadından yenmez bir hal almıştır. Bu 3 isim ise NUS Bilgi İşlem Okulu’nda araştırma görevlisi olduğunu söyleyebilirim sizlere. Zilliga (ZİL) projesinin kimin olduğunu ve CEO’sunun kim olduğunu sizlere belirttim. Şimdi sıra geldi Zilliga (ZİL) coinin hangi borsalarda sergilendiğini öğrenmeye.

Zilliqa Hangi Borsalarda Listelendi? Binance de Var Mı?

Evet arkadaşlar sizlere en çok merak edilen soruların başında gelen bir sorunun cevabını vermek için bu alt başlığı açtım diyebilirim. Bu alt başlıkta Zilliga (ZİL) hangi borsalarda var ve tabi ki Binance borsasında olup olmadığı sorusudur. Bu soru aslında sadece bu coin için değil hemen hemen bütün kripto paralarda merak edilin soruların arasında gelmektedir. İlk olarak merak edilen Zilliga (ZİL) Binance borasında olup olmadığı sorusunun yanıtını vereyim sizlere. Evet arkadaşlar Zilliga (ZİL) Binance borsasında yer almaktadır. Şimdi ise sizlere diğer sorunuzun sorusunun cevabını vereyim başka hangi borsalarda yer aldığını. Bu sorunuzun cevabını ise aşağıda bir tablo şeklinde sizlere veriyorum.

Star Atlas Coinin Listelendiği Borsalar
Sıra No Borsa Adı
1 Binance
2 Bithumb
3 Gate.io
4 KuCoin
5 Huobi
6 Coinone
7 Bittrex
8 Bybit
9 Bitfinex
10 Bittrex
11 Liquid
12 OKX
13 MEXC
14 WazirX
15 Crypto
16 indodax
17 Tokocrypto
18 PancakeSwap
19 Wazirx
20 ProBit
21 Upbit
22 Paribu
23 Bitkub
24 XT
25 Bitvavo
26 Bitrue
27 Dex-Trade
28 AAX
29 CoinDCX
30 Zilswap
31 Biswap
32 BitMart
33 BitBNS
34 GOPAX
35 Bibox
36 BKEX
37 HitBTC
38 Changelly
39 LATOKEN

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere 40 yakın bir borsa sisteminde sergilenmektedir. Bu bilgileri de sizlere verdiğimize göre bir kripto parasının bilgisini sizlere vermiş olduk. Bu ve bunun gibi kripto paralardan haber almak isterseniz eğer https://www.esnafkredisi.net/kripto/ sayfasından öğrenebilirsiniz. Birde bu konu hakkında bir video bırakacağım size. Bu videoda sizlere yardımcı olacaktır. Konu hakkında aklınıza takılan veya diğer kullanıcılara da sorular sormak isterseniz yorum kısmına yorum bırakmanız yeterli olacaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın