Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Ziraat Bankası Dijital Kredisi Nedir? Başvurusu Nasıl Yapılır? Ekim %1.89 Faiz

Dijital kredi çekmek isteyen kişilerin çoğu evrak, formalite ve kefil olaylarını uğraşmak istememektedir. Tabi Ziraat Bankası dijital kredi imkanları sadece bu saydıklarım olmamaktadır. Yani başka ne avantajı var derseniz eğer onu da söyleyeyim sizlere. Örneğin şubeye giderek kredi başvurusunda bulunacaksınız ama bilmenizi istediğim bir olay şube kredi faiz oranı ile dijital kredi faiz oranı farklılık göstermektedir. Dijital kredi faiz oranı bankaya göre daha uygun olmaktadır.

Ziraat Bankası Dijital Kredisi Nedir? Başvurusu Nasıl Yapılır? Ekim %1.89 Faiz

 

Bankaya göre bir başka özelliği ise hafta sonu dahi bu krediyi çekebiliyorsunuz. Gördünüz her türlü avantajlı bir kredidir. Bununla birlikte şube çalışanların yükünü de almış olacaksınız. Yani hem banka çalışanlarının avantajı için hem de sizin uygun faiz oranı ile kredi kullanmanız için DİJİTAL KREDİ başvurusunun nasıl yapılacağı ve şartlarının neler olduğunu sizler için vereceğim. Hadi bakalım arkadaşlar şimdi bu işlemler nasıl oluyor görelim. 1. Ziraat Bankası dijital kredi şartları nelerdir? 2. Ziraat Bankası dijital kredi faiz oranı Ekim ayına özel kaçtır? 3. Ziraat Bankası dijital kredi başvurusu yapma bütün bu yolları nasıl izleyeceğinizi hadi yazımda görelim.

Ziraat Bankası Dijital Kredi Şartları Nelerdir?

Ziraat bankası müşterisi olan herkes internet bankacılığı aracılığı ile dijital kredi kullanabilirsiniz. Hangi şehirde yaşarsanız yaşayın, saat kaç olursa olsun, hafta sonları dahil dijital krediyi kullanabilirsiniz. Ama bunun için belli başlı şartlar olmaktadır. Bunlar şartların ne olduğunu merak ediyorsanız tam doğru yerdesiniz diyebilirim. Bu şartları 50.000 TL gibi bir tutar kullanmayı düşünüyorsanız sizlere belirttiğim bu 3 şartı yerine getirmeniz gerekmektedir. Eğer 50.000 TL üzerinde bir kredi başvurusu yapmak isterseniz onu yolu ise Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları (Ev, Araba, Arsa) yazım ile başka bir bankadan çekebilirsiniz. Tabi bu üst limitler için gereklidir. Ama 50.000 TL için bir ipotek söz konusu değildir. Bunun için Ziraat Bankası DİJİTAL KREDİ çekmek isteyenler aşağıdaki 3 şartı yerine getirmeleri gerekmektedir. Şimdi görelim bakalım bu şartlar neler?

 1. Arana ilk şartı hemen sizlere söyleyeyim. Ziraat Bankası maaş müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer başka banklara müracaat ettim böyle bir özellik yoktu derseniz evet haklısınız diğer hiç bir banka bunu istememektedir. Ama üzülmeyin ziraat bankası maaş müşterisi değilseniz Akbank Borç Yapılandırma Kapatma Kredisi Veriyor Mu? Müjde! yazıma bir göz atın derim.
 2. İlk şartı öğrendik. Şimdi geldi ikinci aranan şartın ne olduğuna. bu şart çok ama çok basit bir şart diyebilirim bütün krediler için bu şart tekdir diyebilirim. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? yazımın konusudur. Kredi notu gerçekten çok önemlidir. Eğer düşük bir kredi notuna sahipseniz ne yazık ki dijital kredi dahi hiç bir krediyi çekemezsiniz. Bunun için ne yapmam gerekiyor derseniz eğer 3 Ayda Kredi Puanı Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi Yolları Nedir? yazıma bakmalısınız.
 3. Son aranan özellik ise kredi kullanım limiti ile alakalıdır. Bu limitin üstünde bir kredi kullanmak ne yazık ki imkansız. Bunu nasıl öğrenirim derseniz eğer Kimler Kredi Çekemez? Hangi Durumlarda Bankalar Vermez? Üst Yaş Sınırı Kaç yazıma bakmanız tavsiye ederim.

Yukarıdaki bu 3 şart sizlerde var ise Ziraat Bankası dijital kredi kullanabilirsiniz. Bu 3 özellikten 1’i dahi sizlerde yok ise ne yazık ki dijital kredi dahil hiçbir krediyi kullanamazsınız. Şimdi sizlere DİJİTAL KREDİ faiz oranlarının ne olduğunu vereceğim.

Ziraat Bankası Dijital Kredi Faiz Oranı Ekim Ayına Özel

Ziraat bankası dijital kredi faiz oranı hakkında bilgi sahibi değilseniz doğru yerdesiniz diyebilirim. Yukarıda dediğim gibi bankaya giderek kredi kullanacak kişilere göre daha uygun faizle kredi kullanabileceksiniz. Ziraat bankası emekli ve çalışan bütün maaş müşterileri bu dijital kredinin faiz oranlarından yararlanabilmektedir. Bazı bankalarda faiz oranları vade sayısına göre değişkenlik gösterse de Ziraat Bankası sizlere her vadede aynı faiz oranınla hizmet vermektedir. Peki siz değerli maaş müşterileri için hem de her ay vadeye özel kredi faiz oranın ne kadar olduğunu hadi görelim.

 • Evet arkadaşlar Ekim ayına özel her ay aynı vade oranı ile 36 aya kadar kullanmak istediğiniz kredi tutarının aylık faiz oranı %1.89’dur. Çekeceğiniz krediyi 50.000 TL olarak ele alalım sizlere hadi görelim bakalım aylara göre taksit tutarınızı.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
50.000 TL 12 4.833,87 TL 58.006,40 TL
19 3.296,70 TL 62.637,22 TL
24 2.753,35 TL 66.080,45 TL
28 2.461,26 TL 68.915,18 TL
36 2.077,65 TL 74.795,16 TL

Dijital kredinizi 50.000 TL kullanabilmeniz için emekli maaşınız veya hane gelirinizin en az 4.016 TL tutarında olması gerekmektedir. Eğer emekli maaşınıza göre ne kadar kredi kullanabileceğinizi Emekliler Bankalardan En Fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir? yazıma göz atmanız gerekmektedir. Evet arkadaşlar bütün şartları ve faiz oralarını gördünüz şimdi ise sizlere bu dijital krediye nasıl başvuru yapacağınızı göreceksiniz. Bunun için sizlere hem yazılı hem de görsel olarak bir anlatım yapacağım.

Ziraat Bankası Dijital Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu kredinin en büyük özelliği 7/24 istediğiniz gün ve saatte başvuru yapabiliyor olmanızdır. Bu özelliklerde kredi başvurusu yaptığınızda eğer krediniz yukarıdaki şartlara uyup onay alırsa anında da kullanabiliyorsunuz. Yani onay gelir gelmez hesabınıza geçmektedir. Bu kredi bu özelliklerinden dolayı ya internet bankacılığından yada mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Bunun için ya internet bankacılığı ve mobil bankacılığı şifrenizi bilmeniz yeterli olacaktır. Şimdi görelim bakalım Ziraat Bankası dijital kredi başvurusunun nasıl yapacağınızı. Bunun için dediğim gibi hem görsel hem de yazılı olarak sizlere bu bilgileri vereceğim.

 1. Ziraat Bankası müşterisi olduğunuzda mobil şifrenizi de müşteri temsilcinizden istemeniz gerekmektedir.
 2. Eğer istemediyseniz bu şifreyi başka bir yöntemle de alabiliyorsunuz. Bu yöntem ise internet üzerinden bir form doldurarak ta alabiliyorsunuz. Bu formu ise bu link ile yapabiliyorsunuz.

Yukarıda verdiğim bilgiler ile internet bankacılığı şifresi aldınız diyelim. Bu aldığınız şifre ile iki ayrı yöntem ile dijital kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

 1. İlk yapmanız gereken telefonunuza mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bunu için ise;
  1. Andorid telefonlar için burayı girerek indirebilirsiniz.
  2. IOS telefonlar için burayı girerek indirebilirsiniz.
 2. Yada Ziraat bankası internet bankacılığına girerek yapabilirsiniz.

Arkadaşlar ben sizler için bu yöntemi 2 seçenek olan Ziraat Bankası internet bankacılığına girerek bu işlemi anlatmayı tercih ediyorum. 1. Yöntemi kullanarak anlatmayı tercih etmeme sebebim her kullanıcının telefon modeli farklı olduğu içindir. Gerçi şöylede bir durum var aralarında çok farklılıkta olmayacağını söyleyebilirim. Sistem hemen hemen aynıdır.

 1. Ziraat bankası dijital kredi için başvuru yapacak kişilerin ilk olarak https://bit.ly/33N6usR bu linke girmeleri gerekmektedir. Bu linke girdiklerinde ise karşılarına T.C kimlik bilgisi ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Bu işlemin görseli aşağıdaki gibidir. blank
 2. Bu ilgileri girdikten sonra cep telefonunuza bir SMS gelecektir. Gelecek olan bu SMS açılan sayfaya girmeniz yeterli olacaktır.
 3. Şimdi ekran ise artık Ziraat Bankası internet bankacılığı sayfası çıkacaktır. Burada ise sol kısımdaki MENÜ sekmesinden KREDİLER&DİJİTAL KREDİ sekmesine tıklayınız.blank
 4. Evet arkadaşlar şimdi ise çekmek istediğiniz kredi tutarını girebilir ve vade sayınızı seçebilirsiniz. Bu artık size kalmış bir olaydır. Ne kadar kredi çekeceğinizi bizler bilemeyiz.

Evet arkadaşlar artık buradan sonra olay sizin yukarıda belirttiğim 3 şartta kalmaktadır. Eğer kredi çekmenizde hiç bir engel yok ise kredinizi kullanabilirsiniz. Şimdiden çekeceğiniz kredi hayırlı olması temennim ile. Birde konu hakkında sizlere bir video bırakacağım. Bu videoda sizlere yardımcı olacaktır.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın