Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Açma, Şifre Alma!

Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Açma, Şifre Alma!

 

Ziraat bankası mobil bankacılık hesabı açarak bir çok işlemi İnternet üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Ziraat bankasının İnternet şubesine alacağınız şifre ile giriş yaparak ayrıca yine yapacağınız işlemler içinde ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Şubeden yada bahsedeceğimiz yolu takip ederek alacağınız tek kullanımlık şifreyle size sağlanan imkanları bazı ise şunlardır. EFT/Havale yani para transferi veya fatura yada kredi/kredi kartı taksitleri  yada vergi veya trafik cezalarınızı ödenmesi. Peki, bu ismini saydığımız yada sayamadığımız bir çok İnternet bankacılığı işlemlerini nasıl yapabilirsiniz? Ayrıca, çok merak edilen bir diğer konu olan Ziraat bankası mobil uygulaması indirme yaparak yararlanacağız bu imkanların başvuru şartları nedir?

Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

Ziraat bankası mobil bankacılık açmak için başvuru nasıl yapılır diye sorarsanız bunun başlangıç aşamasında tek bir yolu vardır. Mobil bankacılık hesap açma işlemi yapıldıktan sonra şifre almanın da bir den fazla yolu bulunmaktadır. Mobil bankacılık hesabı açmadan şifre alamayacağınız için ilk olarak mobil bankacılık hesabı açmak için Ziraat bankasından mevduat hesabı açmanız gerekiyor. Bu hesabı açmak için de muhakkak size en yakın Ziraat bankası şubesine şahsen olarak girmeniz gerekir. Banka şubesine giderken yanınızda sadece kimlik belgenizin olması yeterlidir.

Size en yakın Ziraat bankası şube ve ATM adreslerini görmek için https://bit.ly/3mSs7zW bu bağlantımızı izlemeniz yeterlidir.

18 yaşından büyük olmanız durumunda kolaylıkla sadece kimlik belgenizle birlikte Ziraat bankası bireysel müşteriler departmanına giderek mevduat hesabı açtırmak istediğini söyleyiniz. Görevli memur dakikalar içerisinde adınıza ait bir mevduat hesabı oluşturacaktır. Herhangi bir ücret ödemeden oluşturacakları mevduat hesabın vadeli yada vadesiz olabilir. Mevduat hesabı oluştuktan sonra peki mobil bankacılık hesabına giriş yapmak için ne yapmalısınız?

Ziraat Bankası İnternet Şubesine Giriş Nasıl Yapılır? Şifre Alma!

Ziraat bankası mevduat hesabı açtırdıysanız İnternet şubesine giriş nasıl yapılır diye soruyorsanız bunun için şifre almanız gerekir. Mobil bankacılık şubesine giriş yapmak için şifre almanın da bir çok yolu yordamı vardır. Şifre almak için benim sizlere önereceğim ilk yol ise yine Ziraat bankası şubesinden geçmektedir. Bir önceki başlıkta bahsetmiş olduğum mevduat hesabınızı açtırırken mobil bankacılık giriş şifrenizin de oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Şayet bu işlemi gerçekleştirmek için biraz geç kaldıysanız da yeniden Ziraat bankası şubesine gitmenize hiç gerek yoktur. Şifre oluşturma işleminizi sahip olduğunuz BANKKART numaraları üzerinden aşağıdaki bahsetmiş olduğum adımları sırası ile sağlayarak oluştura bilirsiniz.

 1. https://bit.ly/3er2Fif adresine ilk olarak girelim.
 2. Resimde de göstermiş olduğum bölüme T.C. kimlik numaramızı ve telefon numaramızı girelim. Ardından gözüken güvenlik kodunu girerek işleme devam edelim. blank
 3. Cep telefonumuza gelen SMS kodunu şimdi açılan yeni sayfaya girelim
 4. Son adım olarak ise BANKKART bilgilerimizi girelim ve şifremizi oluşturalım.

Banka şifremizi oluşturduktan sonra artık mobil İnternet bankacılık hesabımıza girebiliriz. Peki, bu işlemi en kolay olarak nasıl yapabiliriz? Cevap, cep telefonları için mobil uygulama üzerinden olanı iken bilgisayar yada PC için ise Ziraat bankasının resmi İnternet sitesi üzerinden olanıdır. Cep telefonu veya İnternet sitesi üzerinden mobil bankacılık hesabına giriş yapacaklar için uygulamanın ve sitenin adresini aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Bu adresler yada uygulamaları indirerek T.C. kimlik ve oluşturmuş olduğun şifre ile Ziraat bankası mobil bankacılık hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Peki, Ziraat bankası mobil şubesine giriş yaptık! sistem bize ne gibi ayrıcalıklar tanıyor?

Ziraat T.C Kimlik Kartı İle Giriş Yaparak Sağladığı İmkanlar

Ziraat İnternet bankacılığına T.C kimlik kartınızdaki numara ve şifrenizle giriş yaparak bir çok bankacılık hizmetini ayağınıza getirmiş olursunuz. Sizlere sağlanan bu imkanlar şube yada ATM üzerinden para çekme haricinde  nerede ise bütün bankacılık işlemlerini kapsamaktadır. 0 2. El Ziraat Bankası Traktör Kredisi Faiz Oranları Kaç? olduğunu dahi sizin için oluşturmuş olduğumuz sayfamıza girmeden öğrene bilirsiniz. Peki, Ziraat bankası mobil İnternet bankacılığı bizlere başka ne gibi olanaklar sağlamaktadır.

 1. Hesaplarım bölümden bütün aktif olan Ziraat bankası hesaplarınızı göre bilirsiniz
 2. Para transferleri bölümden Ziraat yada herhangi bir başka bir bankaya para göndere bilirsiniz
 3. Kartlarım bölümünden mevcut Ziraat kartlarınızın ayrıntılarını göre bilirsiniz
 4. Ödemeler bölümünden ise fatura, SGK pirim ödemleri dahil olmak üzere kredi ve vergi ödemelerinizi gerçekleştire bilirsiniz.
 5. Krediler bölümünden dijital kredi başvurusu yapabilir faiz oranlarını göre bilirsiniz
 6. Döviz ve altın alıp sata bilirsiniz
 7. Yatırım bölümünden bono, repo yabanca para tahvili işlemlerinizi gerçekleştire bilirsiniz
 8. Sigorta ve emeklilik işlemlerinizin ödemelerini yapabilirsiniz
 9. Başvurular bölümünde yaptığınız başvuru işlemlerinin neticesini öğrene bilir kredi ve kart başvurusunda buluna bilirsiniz.

Tüm bu saydığımız ve sayamadığımız bir çok bankacılık işlemlerini Ziraat Mobil üzerinden yapabilirsiniz. Peki, bu saydığımız işlemler içerisinde en çok tercih edilen kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Mobil İnternet Sitesi Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası mobil uygulaması çoğunlukla para gönderme ve kredi başvurusu işlemleri için kullanılmaktadır. Hızlı bir şekilde kredi başvursun da bulunmak isteyenlerin ilk tercihi İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmaktan geçmektedir. Şayet sizin de bir Ziraat mobil İnternet bankacılığı hesabınız aktif bir şekilde mevcut ise krediye de ihtiyacınız var ise başvurunuzu hızlı bir şekilde aşağıda bahsetmiş olduğumuz şekilde yapabilirsiniz.,

 1. Ziraat mobil uygulama yada İnternet sitesi üzerinden yukarıda bahsetmiş olduğum şekilde hesabınıza giriş yapınız.
 2. Daha sonra menüden ‘BAŞVURULAR’ bölüme giriniz.
 3. Burada ‘KREDİLER’ bölümüne resimde de görmüş olduğunuz gibi giriniz. blank
 4. Daha sonra karşınıza tüketici kredisi başvuru formu çıkacak. Burada çekmek istediğiniz kredi miktarını vadesini giriniz ve ‘BAŞVUR’ deyiniz.

Krediniz sistem üzerinden mevcut kredi notu değerinize göre değerlendirilir. Eğer ki olumlu ise müşteri hizmetleri sizi arar ve sesli onayını alır. Sonra ise mevduat hesabınıza paranız geçer. Olumsuz ise arayan soran olmaz ve sizde neticenizi BAŞVURULAR bölümünde BAŞVURU TAKİP bölümünde de göre bilirsiniz. Kredinizin onaylanma için iki nedeni olacağını bilmenizi isterim. Bunlardan bir tanesi kredi kullanım limitine takılıyor olmanız bir diğeri ise kredi notunuzun düşük olmasıdır. Eğer ki kredi notunuz düşük diye onay alamıyorsanız size 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi de bahsetmiş olduğumuz tekniklerle yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isterim. Ayrıca, başvuru da bulunmak isteyen takipçilerimiz için de bankanın bu ay sağladığı bireysel kredi imkanlarının ne olduğunu da yine aşağıda yer verdiğimi de belirtmek istiyorum.

12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.89

geri ödemeler ise;

30.000 TL Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Geri Ödeme Planı
Vade Taksit Maliyet
24 1.652,01 TL 39.648,25 TL
26 1.557,44 TL 40.493,31 TL
28 1.476,75 TL 41.349,14 TL
30 1.407,18 TL 42.215,52 TL
36 1.246,59 TL 44.877,06 TL

konu videomuzu da izlemenizi öneririm..

 

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın