Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

 

Cumartesi hatta pazar günü mesai saatleri dışında dahi Ziraat bankasından kredi kullanmak ister misiniz? Şayet cevap evet ise o zaman sizi ilk olarak Ziraat bankası mobil İnternet bankacılığı ile tanıştırmam gerekiyor. Maaş müşterisi dahi olmasanız böylelikle Ziraat mobil bankacılık üzerinden tüketici ihtiyaç kredisi kolaylıkla kullana bileceksiniz. Aranan sadece iki tane şarta sahip olmanız durumunda peki Ziraat bankası mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusunu nasıl yapabileceksiniz?

Ziraat Mobil Bankacılık Giriş Şifresi Nasıl Alabilirim?

Ziraat bankası mobil bankacılık uygulaması sizlere harika imkanlar sağlar. Sağlamış olduğu bu imkanlardan belki de en iyisi hafta sonu dahi olsa acil para ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu olanağı sağlıyor olmasıdır. Hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için harika bir çözüm yolu olan Ziraat mobil bankacılık uygulamasını kullana bilmeniz için şifre almadan önce atmanız gereken daha önemli bir adım bulunmaktadır. O da Ziraat bankası şubesine şahsen giderek kendi adınıza ait bir vadeli yada vadesiz olarak mevduat hesabı açtırmanızdır. TL yada yabancı herhangi bir para cinsinden mevduat hesabınızı açtırdıktan sonra Ziraat bankası mobil İnternet bankacılık giriş için şifrenizi iki şekilde alabilirsiniz. Nasıl iki şekilden biriyle Ziraat bankası mobil İnternet bankacılığı giriş şifrenizi alabileceğinizi Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Açma, Şifre Alma! da resimli bir şekilde anlattığım için buna burada girmeyeceğim. Şifresini bahsetmiş olduğum şekilde alanlar için ise Ziraat mobil İnternet kredi başvurusunu yapmak için ikinci adıma geçebiliriz.

Ziraat Bankası Mobil Uygulama İndir

Ziraat mobil bankacılık şifresini aldıktan sonra artık giriş işlemini yapabiliriz. Tabi giriş yapabilmemiz için de Ziraat Mobil uygulamasının cep telefonumuzda inmiş ve kurulu olması gerekir. Peki, cep telefonumuzu Ziraat bankasının mobil uygulamasını nasıl indire biliriz. Bunun için ilk olarak cep telefonumuzun android mi? yoksa ios mu olduğunu bilmemiz gerekir. Size bu konuda ufak bir tüyo vermem gerekir ise, şayet cep telefonunuz iphone ise ios değil ise android uygulamasını indirmeniz gerekir. Sizler için her iki işletim sistemine ait mobil uygulamanın indirme adreslerini aşağıda yer verdim. Artık, cep telefonunuzun işletme sistemine göre indirebilirsiniz.

  • Ziraat Bankası android mobil uygulama indirme
  • Ziraat Bankası ios mobil bankacılık uygulaması indirme

Her iki işletim sistemi için de indirmiş olduğumuz Ziraat mobil uygulamasını indirdiğiniz gibi kurulmuş olacaktır. Uygulamayı cep telefonumuza indirdikten sonra peki, kredi başvurusu işlemini nasıl yapabileceğiz?

Ziraat Mobil Bankacılık Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusunda buluna bilirsiniz. Kullanıcıların bir çoğu bu işlem için dijital kredi seçeneğini seçtikleri için ne yazık ki işlemlerini maaş müşterisi olmadıkları için sonuçlandıramazlar. Halbuki başvuru işlemlerini aşağıda bahsetmiş olduğumuz şekilde yapmış olsalar bireysel tüketici kredilerine kavuşmuş olabilirler. Peki, doğru bir şekilde Ziraat mobil İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

  1. İlk olarak Ziraat Mobil bankacılık uygulamamıza giriş yapalım.
  2. Başvurular bölümüne girelim
  3. Krediler bölümünden resimde olduğu gibi tüketici kredisi seçelim
  4. Karşımıza çıkan forma kredi ihtiyacımızın rakamını ve vadesini girelim ve başvuru işlemimizi tamamlayalım.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra kredi başvurumuz mevcut kredi notu değerimize göre değerlendirilir. Şayet kredi notumuz sorunsuzsa ve kredi kullanım limitine de sahipseniz krediniz onay alacak ve mevduat hesabınıza geçecektir. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? de not ortalamanızı öğrene bilirsiniz. Eğer ki düşük ise de 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi yöntemlerine başvurmanızı öneririm.

Ziraat Mobil Kredi Başvurusu Sonucunu Nasıl Öğrene Bilirim?

Ziraat mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusunda bulunduktan sonra bede sizler gibi bu başvurunun neticesinin ne olduğunu büyük bir merakla bekledim. Ama, beklemek Ziraat kredi başvurumun neticesinin ne olduğunu öğrenmem için çözüm olmayacaktı. Bunun için bende kredi başvurumun neticesinin öğrenmek için Ziraat müşteri hizmetleriyle irtibata geçtim. Müşteri hizmetleri kredi başvuru sonucumu yine mobil uygulamam üzerinden kolaylıkla öğrene bileceğimi söyledi. Yapmam gereken ise;

  • Başvurular bölümüne girmem
  • Daha sonra başvuru takip bölümüne giriş yapmamdı.

Bu işlemi yaptıktan sonra karşımda mobil bankacılık üzerinden yapmış olduğum kredi başvurumun neticesini gördüm. Sonucunu merak ediyorsanız ne yazı ki iptal edildi yazıyordu. Yani, kabul edilmemişti. Şayet kabul edilmiş olsaydı aşağıdaki imkanlardan yararlanarak kredimin sahibi olacaktım.

  • Ziraat bankası Haziran ayı için belirlemiş olduğu 36 aya kadar bütün vadeler için faiz oranı %1.54 oranındadır. Bu faiz oranlarına göre kredinizin geri ödemesi ise şu şekilde olacaktır.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
36.000 TL 12 3.372,45 TL 40.469,36 TL
24 1.870,74 TL 44.897,88 TL
28 1.658,50 TL 46.438,01 TL
30 1.574,00 TL 47.219,88 TL
36 1.378,14 TL 49.612,74 TL

Ziraat bankasının mobil İnternet bankacılık kredi başvurusu ve sağladığı kredinin imkanları bu şekildedir arkadaşlar. Konuya son vermeden 2. El Ziraat Bankası İcralık Hacizli Evlerin Satış Sitesi de göz atmanızı öneririm. Uygun ev almak istiyorsanız harika fırsatları ilgili bağlantıda bulabileceksiniz.

 

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın