Cinnah caddesi no: 5 Kavaklıdere Çankaya/ANKARA PK : 06680
trende

Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu (Online Kredi Başvurusu)

Ziraat bankası mobil İnternet üzerinden kredi başvuru yapma, en hızlı nakit ihtiyacınızı karşılamanın ilk yoludur. Yine aynı şekilde yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvuru sonucu sorgulama yaparak öğrenmenin de en pratik halidir. Online olarak yapacağınız işlemlerde hiç bir müşteri temsilcisine bağlanmak zorunda kalmadığınız için saniyeler içinde bu 2 işlemi kolaylıkla gerçekleştire bilirsiniz. Hele bir de pandemi dönemindeyseniz Ziraat mobil kredi başvurusunda bulunmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Ziraat Bankası Mobil İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu (Online Kredi Başvurusu)

 

Tüm destek kredilerinin başvurusu için ilk olarak önereceğimiz bu işlemler peki nasıl yapılır? Hiç Ziraat şubesine gitmeden banka da mevduat hesabınız dahi olmadan nasıl açarak yapabileceğinin kadar anlattık. Sayfamızın en sonunda ise kullanacağınız Ziraat bankası bireysel tüketici kredisinin faiz ve geri ödeme planına yer verdik. Şimdi ilk olarak bu konudaki alt başlıklar neler görelim. 1. Ziraat mobil bankacılık giriş şifrenizi nasıl alacağınızı göreceksiniz. 2. Ziraat Bankası mobil bankacılıklarını nasıl indirebilirsiniz. 3. Ziraat Bankasının kredi şartları neler bilmeyenler için anlattık. 4. Ziraat online bankacılık ile kredi nasıl çekebilirsiniz. 5. Ziraat Bankası mobil bankacılıkla kredi başvurusu yapma. 6. Ziraat Bankası mobil bankacılık kredisi başvuru sonucum nasıl öğrenebilirim. 7. Ziraat bankası mobil kredisinin faiz oranı nedir? Bütün bu soruların yanıtı sizlere verdim.

Ziraat Mobil Bankacılık Giriş Şifresi Nasıl Alabilirim?

Ziraat bankası mobil bankacılık uygulaması sizlere harika imkanlar sağlar. Sağlamış olduğu bu imkanlardan belki de en iyisi hafta sonu dahi olsa acil para ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu olanağı sağlıyor olmasıdır. Hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için harika bir çözüm yolu olan Ziraat mobil bankacılık uygulamasını kullana bilmeniz için şifre almadan önce atmanız gereken daha önemli bir adım bulunmaktadır. O da Ziraat bankası şubesine şahsen giderek kendi adınıza ait bir vadeli yada vadesiz olarak mevduat hesabı açtırmanızdır. TL yada yabancı herhangi bir para cinsinden mevduat hesabınızı açtırdıktan sonra Ziraat bankası mobil İnternet bankacılık giriş için şifrenizi iki şekilde alabilirsiniz. Nasıl iki şekilden biriyle Ziraat bankası mobil İnternet bankacılığı giriş şifrenizi alabileceğinizi Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Açma, Şifre Alma! da resimli bir şekilde anlattığım için buna burada girmeyeceğim. Şifresini bahsetmiş olduğum şekilde alanlar için ise Ziraat mobil İnternet kredi başvurusunu yapmak için ikinci adıma geçebiliriz.

Ziraat Bankası Mobil Uygulama İndir

Ziraat mobil bankacılık şifresini aldıktan sonra artık giriş işlemini yapabiliriz. Tabi giriş yapabilmemiz için de Ziraat Mobil uygulamasının cep telefonumuzda inmiş ve kurulu olması gerekir. Peki, cep telefonumuzu Ziraat bankasının mobil uygulamasını nasıl indire biliriz. Bunun için ilk olarak cep telefonumuzun android mi? yoksa ios mu olduğunu bilmemiz gerekir. Size bu konuda ufak bir tüyo vermem gerekir ise, şayet cep telefonunuz iphone ise ios değil ise android uygulamasını indirmeniz gerekir. Sizler için her iki işletim sistemine ait mobil uygulamanın indirme adreslerini aşağıda yer verdim. Artık, cep telefonunuzun işletme sistemine göre indirebilirsiniz.

 • Ziraat Bankası android mobil uygulama indirme
 • Ziraat Bankası ios mobil bankacılık uygulaması indirme

Her iki işletim sistemi için de indirmiş olduğumuz Ziraat mobil uygulamasını indirdiğiniz gibi kurulmuş olacaktır. Uygulamayı cep telefonumuza indirdikten sonra peki, kredi başvurusu işlemini nasıl yapabileceğiz?

Ziraat Bankası Kredi Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankası kredi şartları nelerdir sorusuna şu ikil yanıt vereyim. Arkadaşalar eğer bankaya giderseniz banka müşteri temsilcisi sizden belli başlı belgeler isteyebilir. Ama Ziraat Bankası mobil kredi kullanımı veya online kredi kullanımı için sizden hiç bir belge istenmemektedir. Sebebi ise zaten kredi notunuz yüksek ise direk kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Eğer evinizde bilgisayar veya mobil tarafından kredi kullanmak istemiyorsanız eğer sizden istenecek belgeler ise şunlardır.

 • Kredi kullanacak kişiye ait nüfus cüzdanınız,
 • Son aya ait olan maaş bordronuz,
 • Eğer maaş bordronuz yetersiz ise kefil den istenen belgeler,
  • Kefil olan kişinin T.C kimlik numaralı kimlik belgesi,
  • Maaş bordrosu
  • Bankaya geldiğinde imzaları,
 • Şube tarafından ihtiyaç duyulacak diğer belgeler.

Yukarıdaki belgeleri hazırlayıp direk bankaya gittiğinizde kredi başvurunuz anında yapılır ve aynı gün belki de hesabınıza geçer. Ama sizlere öderim mobil bankacılık veya online bankacılık aracılığı ile kredi başvurusunda bulunmanızdır. Bu sayede bu bilgilere hiç gerek duyulmayacaktır.

Ziraat Online Bankacılık Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası online bankacılık üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise internet bankacılığına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise sizlere aşağıda bahsetmiş olduğum sıralamayı izleyerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu işlemi eğer sizlere gösterdiğim gibi yaparsanız eğer banka tarafından kredi çekmenize bir engel yok ise krediniz anında hesabınıza geçecektir. Evet arkadaşım şimdi birlikte bu işlemi nasıl yapacağız görelim.

 • İlk olarak Ziraat bankası online bankacılığa giriş yapalım.

blank

NOT: Eğer Ziraat Bankası hesabınız yok ise dijital bankacılığa başvur yazan sekmeden başvuru yapabilirsiniz. 

 • Başvurular bölümüne girelim
 • Krediler bölümünden resimde olduğu gibi tüketici kredisi seçelim

blank

 • Karşımıza çıkan forma kredi ihtiyacımızın rakamını ve vadesini girelim ve başvuru işlemimizi tamamlayalım.

blank

Bu işlemleri tamamladıktan sonra kredi başvurumuz mevcut kredi notu değerimize göre değerlendirilir. Şayet kredi notumuz sorunsuzsa ve kredi kullanım limitine de sahipseniz krediniz onay alacak ve mevduat hesabınıza geçecektir. Kredi Notu Nedir? Ücretsiz 4 Yöntemle Nasıl Öğrenilir? de not ortalamanızı öğrene bilirsiniz. Eğer ki düşük ise de 3 Ayda Kredi Notunu Hızlı Yükseltme Hilesi yöntemlerine başvurmanızı öneririm.

Ziraat Bankası Mobilden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası mobilden kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak cep telefonuna uygulamasını yukarıda verdiğim linkler sayesinde cep telefonunuza indirebilirsiniz. Daha sorasında ise sizden bir cep şifresi oluşturmanız istenecektir. Bu şifreyi kolay bulunur bir şifre yapmamanız sizin açınızdan çok önemlidir. Neden mi? Yukarıda belirttiğim gibi gelir belgesiz kefilsiz olarak kredi başvurusunda hemen bulunulduğu için bir başka kişi eğer telefonunuzu ele geçirir ve banka şifrelerine giriş yaparsa kredi çekim işlemini de çok rahat bir şekilde yapabilir. Glir belgesiz dediğimde sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar yazıma bir göz atmanızı isterim. Şimdi gelelim Ziraat mobilden kredi başvurusunun nasıl olduğunu görmeye. Cep şubenize giriş yaptıysanız eğer sizlere vereceğim bu bilgileri harfiyen uyarsanız eğer sizde hesabınıza kullanmış olduğunuz kredi tutarı kadar parayı geçirebilirsiniz. Arkadaşım hadi birlikte kredi başvurusu yapalım.

 • İlk olarak dediğim gibi 11 haneli T.C. numaranız ve mobil bankacılık şifrenizi giriniz.,
 • Daha sonrasında ise menü sekmesini tıklayınız,

blank

 • Daha sonra menü sekmesine tıkladığınızda karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. Siz burada kredi sekmesini tıklayınız.

blank

 • Krediler sekmesini de tıkladığınızda ise yine karşınıza 1 den fazla seçenek gelecektir. Burada seçmeniz gereken ise Dijital Kredi sekmesi olmalıdır.

blank

Bütün bu işlemleri doğru bir şekilde yaptığınız zaman eğer banka tarafından eksik bir bilgi tespit edilmezse kredinize başvuru yapmış olacaksınız. Eğer krediniz onaylanırsa direk hesabınıza talep ettiğiniz kredi geçecektir. Bilmenizi istediğim bir konu ise talep ettiğiniz kredi tutarının hepsi hesabınıza geçmez. Neden geçmez diyenler için 🙂 çünkü bu krediden kredi tahsilat ücreti ve size yapılan sigorta kesintileri olacaktır.

Ziraat Bankası 6 Ay Ödemesiz Kredi Veriyor Mu?

Ziraat Bankası siz değer müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. Bunun en büyük kanıtı ise kullandığınız krediyi 6 sonra ödemeye başlıyor olmanızdır. Bu süreç ise 1 nisandan bu zamana pandemiden dolayı sürmektedir. Yalnız bu krediyi kullanabilmek için mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmayın. Nedeni ise bu kanallardan yapılan kredi başvurular bir sonraki ayın kredi çektiğiniz gün tahsil edilir. Onun için bu kredinin başvurusunu direk banka müşteri temsilcisi ile yapmanız gerekiyor. Müşteri temsilcinizin yanına giderken yukarıda belirtmiş olduğum kredi şartlarındaki belgeleri hazırlayınız. Eğer sizlere bu konuda yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sizlere bu kredilere başvuru sonuçlarınızı göreceğiniz resimli anlatıma aşağıda belirteceğim.

Ziraat Mobil Kredi Başvurusu Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Ziraat mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusunda bulunduktan sonra bede sizler gibi bu başvurunun neticesinin ne olduğunu büyük bir merakla bekledim. Ama, beklemek Ziraat kredi başvurumun neticesinin ne olduğunu öğrenmem için çözüm olmayacaktı. Bunun için bende kredi başvurumun neticesinin öğrenmek için Ziraat müşteri hizmetleriyle irtibata geçtim. Müşteri hizmetleri kredi başvuru sonucumu yine mobil uygulamam üzerinden kolaylıkla öğrene bileceğimi söyledi. Yapmam gereken ise;

 • Menü sekmesine girmem,
 • Başvurular bölümüne girmem,
 • Daha sonra başvuru takip bölümüne giriş yapmamdı,

blank

Bu işlemi yaptıktan sonra karşımda mobil bankacılık üzerinden yapmış olduğum kredi başvurumun neticesini gördüm. Sonucunu merak ediyorsanız ne yazı ki iptal edildi yazıyordu. Yani, kabul edilmemişti. Şayet kabul edilmiş olsaydı aşağıdaki imkanlardan yararlanarak kredimin sahibi olacaktım.

 • Ziraat bankası ekim ayı için belirlemiş olduğu 36 aya kadar bütün vadeler için faiz oranı %1.89 oranındadır. Bu faiz oranlarına göre kredinizin geri ödemesi ise şu şekilde olacaktır.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
36.000 TL 8 4.991,43 TL 39.931,44 TL
10 4.084,14 TL 40.841,45 TL
12 3.480,38 TL 41.764,61 TL
16 2.728,14 TL 43.650,32 TL
24 1.982,41 TL 47.577,88 TL

Ziraat bankasının mobil İnternet bankacılık kredi başvurusu ve sağladığı kredinin imkanları bu şekildedir arkadaşlar. Konuya son vermeden 2. El Ziraat Bankası İcralık Hacizli Evlerin Satış Sitesi de göz atmanızı öneririm. Uygun ev almak istiyorsanız harika fırsatları ilgili bağlantıda bulabileceksiniz.

Lütfen Bizi Değerlendir 😉

[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın